V12 beszélgetés

DeletedUser

Vendég
chh bejelenthettek mert azok nem én vagyok hanem haverok azért mondtam neki h koc-osok legyenek h legyen koc támadás:D
v9-en kizártak a kezdésnél aztán bereggeltem még télen és elértem 500e pontot de nem volt időm így abbahagytam és nem azért mert támadtak meg se mertek támadni pedig ott mindenkit támadtam!:D:p
ennyi:D
kocece:v7-en vlmip betűs volt és a leendő sógorom
kockeka meg haver ennyi!:)
nyugodtan bejelenthettek fejlődni fogok tovább láthatjátok majd staton!:)
ennyi....:)
 

DeletedUser

Vendég
1481 teszt2 v11 99 1 99
5786 teszt v11 50 1 50

Már itt is?:D

Röhej. A kettes fiók már ötödik a kontinensemen. (Gratulálok.) Nem csoda, szép, fullfarmos környék. Szerencse, hogy nem mellém került. Ha mellettem farmolgatna, itt hagynám a kh-t azon nyomban.
 

DeletedUser3687

Vendég
Röhej. A kettes fiók már ötödik a kontinensemen. (Gratulálok.) Nem csoda, szép, fullfarmos környék. Szerencse, hogy nem mellém került. Ha mellettem farmolgatna, itt hagynám a kh-t azon nyomban.

erre én is kíváncsi lennék hogy meddig fog menni az a két fiók
gondolom nem tervez itt foglalást vagy ha igen akkor az elgondolkodtató!
mert elég csúnyán jön le ez a játékosoknak hogy a support játszik a szeron és szedi el elölünk a nyersit bár ez csak spekuláció és ha lehet az is persze hogy ez csak tényleg egy hivatalos teszt a németek felé ezért kérném az illetékeseket hogy adjanak egy hivatalos felvilágosítást hogy mit is jelent az a két felhasználó a v12 -ön ls hogy milyen célt szolgál.

pontossan így néz ki a profilja a játékban az egyik ilyen teszt fióknak:
49847572teszt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintem ez egy akkora... nem support viszi. Support minek töltene időt farmolással?
 

DeletedUser

Vendég
ott van a szomszédodba jópár barbár egész nap ott ülsz simán!
nekem a legközelebbi barbár félórára van így lassan tok farmolni de majd ha vége lesz a kezdővédelemnek a szomszédjaimat fogom!:D:p
 

DeletedUser

Vendég
Mellesleg mit tesztelne a support? A support dolga a felügyelet, nem a tesztelés, legalábbis szerintem.
 

DeletedUser3687

Vendég
Én ezt nem tapasztaltam.

szerintem a korektság azt kívánná hogy ne is tapasztald idegen kéán tagjainál ezt ugyanis ha mondjuk megy egy hábórú akkor ez könnyen kihasználható

én nagyon bízom benne hogy az alvó módban lévő játékost csak a vezérek látják a saját klánjában hogy alszik!
 

DeletedUser

Vendég
szerintem a korektság azt kívánná hogy ne is tapasztald idegen kéán tagjainál ezt ugyanis ha mondjuk megy egy hábórú akkor ez könnyen kihasználható

én nagyon bízom benne hogy az alvó módban lévő játékost csak a vezérek látják a saját klánjában hogy alszik!

Úgy lenne korrekt, igen; de nem így lett bejelentve.

A kettes tesztfiók meg mindjárt utolér engem is. :rolleyes: Már tizedik. A kontinensemen második. Míg én aludtam, ő farmolt. :D
 

DeletedUser3687

Vendég
reméljük majd jön valaki a supporterek közül és felvilágosít minket mi az a fiók ha nem ők viszik akkor remélhetőleg úgyis kizárják.
 

DeletedUser3687

Vendég
így van
van is egy szabály errőé azt hiszem hogy ha valaki még is ilyet tenne akkor végleges kizárást kap..
bár biztos nem vagyok benne de mikor kezdtem kb 2-3 éve ezt a játékot akkor olvastam valahol az első regisztrációm alkalmával..
 

DeletedUser11657

Vendég
a v11-en is ott vannak ezek a fiókok:)
De nemtom mit tesztelnek még ott:D
És még klánt is alapítottak:rolleyes:

Helyezés Név Klán Pontok Falvak Átlagpont falvanként
127 teszt3 v11 SUPPI 108.168 29 3730
312 teszt2 v11 KHSUPP 70.020 9 7780
444 teszt5 v11 SUPPI 57.794 15 3853
510 teszt4 v11 SUPPI 52.745 14 3768
733 tesztes NEOEKD 38.744 7 5535
1196 teszt v11 KHSUPP 25.239 5 5048
2766 Teszt-X KHSUP3 8.022 1 8022
 

DeletedUser11657

Vendég
ez is szép jutalom:D
És ezt kin tesztelték:D ?
teszt2 v11:
1x A nap támadója
Időpont: 15.02.2011 napján te győzted le a legtöbb egységet támadóként ebben a világban (11.877)!
 
Fent