V12 beszélgetés

DeletedUser

Vendég
:)

Ráadásul nincs újrakezdés,tehát nem lesz barbár sem.Új néven persze be lehet regisztrálni megint,csak hát farmolni nem lehet az elhagyott falut.Fincsi.
Akkor biztos tizessével fogja dobálni a bónuszokat egy 7x7-be,hogy lehessen farmolni.

De van újrakezdés! Olvasd el még egyszer. :) Ha újrakezded, mielőtt befoglalnának, akkor ott lesz egy barbár falu, ugyanúgy mint eddig. Csak akkor nem kezdheted újra, ha befoglalnak, de ha megtehetnéd sem jönne létre barbi. ;) Tessék figyelmesen olvasni.
 

DeletedUser

Vendég
Hát nem tudom, ennyi erővel a v12-öt el lehetne nevezni ZombieLand-nak is, mert hogy a 40-50%-a nem élő lesz, az is biztos!

Az alvó módot is csak úgy szavazták meg, hogy sokan azt se tudták mi az...
 

DeletedUser

Vendég
Az is hülyeség.. hogy 36 óra mulva automatikusan bekapcsol..
Akkor már a 1 nap után egyből bekapcsol...? És pont akkor kéne a nyersi..
 

DeletedUser

Vendég
nem tudom elképzelni ez a sok alvó mod ellenes hozzászólás mellett hogy hogyan szavazták meg ezt????(én is ellene vok:(() Akik erre szavaztak vagy azt se tudják mi az alvó mmód vagy nem normálisak....:):)
 

DeletedUser3242

Vendég
mondjuk én se nagyon tudom mi ez, hiszen töredékinformációink vannak csak - azok elég rémísztőek - lehet h lesz azért ebben is korlátozás, csak hát jó lenne ha egy beavatott is nyilatkozna végre a témában :)
 

sukee21

New Member
A reakció pontszáma
1
Speeden most van a hétfötöl-csütörtökig tartón is alvó mód. Tegnap reggel 9-tól este 23:00-ig vártam hogy leteljen az alvó mód. Na ez kinek jó?
 

DeletedUser11612

Vendég
Én az elején nem fogom használni... csak 1-2 percre...
 

DeletedUser

Vendég
Speeden most van a hétfötöl-csütörtökig tartón is alvó mód. Tegnap reggel 9-tól este 23:00-ig vártam hogy leteljen az alvó mód. Na ez kinek jó?

Kezdjük ott hogy max 12 óra lehet ...:D És az csak az 21:00 ig van :D
 

DeletedUser13364

Vendég
Az alvó mód a KH legroszzabb opcója....
Pont ezt is v12 re kell tenni ahol a többi beállítás amúgy szerintem nagyon kedvező....
Sok a
:D :D (akik beszavazták)



"Egy bizonyos idő után (36 óra az alapértelmezett), ha nem aktiválod, az alvás üzemmód automatikusan bekapcsol. "

Amúgy ilyenkor rögtön ki is kapcsolhatom???
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13364

Vendég
Fejlesztési rendszer:

"Ez egységek fejlesztési rendszere több szintű lesz . Minden egyes egységtípus 10 szintig fejleszthető. Ez jóval több stratégiai tervezést igényel."

A szimúlátor ezek szerint fog működni gondolom de honnan fogom tudni az ellenségem katonájának szintjét???
 

DeletedUser11646

Vendég
Az alvó mód a KH legroszzabb opcója....
Nem rossz dolog, de normál szerverre értelmetlen tenni. Speedre jó csak.




"Egy bizonyos idő után (36 óra az alapértelmezett), ha nem aktiválod, az alvás üzemmód automatikusan bekapcsol. "

Amúgy ilyenkor rögtön ki is kapcsolhatom???


Nem.
 

DeletedUser13364

Vendég
Az alvó mód a KH legroszzabb opcója....
Nem rossz dolog, de normál szerverre értelmetlen tenni. Speedre jó csak.




"Egy bizonyos idő után (36 óra az alapértelmezett), ha nem aktiválod, az alvás üzemmód automatikusan bekapcsol. "

Amúgy ilyenkor rögtön ki is kapcsolhatom???


Nem.

Meddig kell bent legyen az alvó mód?
 

DeletedUser12673

Vendég
A 20 ora szerintem igen keso!hamarabb kellene,a legjobb volna regel 10-kor inditani!hany pontal kezdunk?
 

DeletedUser

Vendég
sajtmacska kérnénk szépen bővebb tájékoztatást az alvómódról.
 
Fent