V12 beszélgetés

DeletedUser

Vendég
Uram isten...
Alvás mód gratulálok...-.-
Valakit foglalok és az utolsó támadás előtt el megy alvó módba akkor én meg fogom és *************************************************** mindent!!!!!!!!





És hány pontos lesz a kezdő falum?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Uram isten...
Alvás mód gratulálok...-.-
Valakit foglalok és az utolsó támadás előtt el megy alvó módba akkor én meg fogom és *************************************************** mindent!!!!!!!!

Ezt elég nehéz lehet megoldani. Kb annyi az esély mint amikor 1 %-on áll meg a hűség.

Az alvó módot csak percre pontosan lehet beállítani ,egy nemesvonatot viszont nem művészet pl. a 10. és 45. másodperc közé beszúrni. Így vagy az egész vonat vagy sértetlenül visszajön vagy eredményt ér el.
Az alvó módot lehetetlen szándékosan nemesvonat közé beszúrni már csak azért is mert a tervezett időpont előtt legalább 1 órával be kell állítani..
Arról nem beszélve , hogy ha még sikerülne is , alvó mód alatt minden áll a faluban , valószínüleg a hűség sem megy vissza
.

És még egy fontos apróság : Hűség csökkentése a főnemes által: 35-45 !!

Tehát 3 nemes elég :)
 

DeletedUser

Vendég
Sytex, nem értem ezt, hogy az alvómód x idő után automatikusan bekapcsol. Tehát x idő után KÖTELEZŐ használni az alvómódot? Tehát olyan nincs, hogy pl. valaki sosem használja?
 

DeletedUser

Vendég
...

Az újrakezdéses beállítás hülyeség!meg egy két dolog...

szerintem a v2,v9,v10 a legjobb szerver!
 

DeletedUser

Vendég
Sytex, nem értem ezt, hogy az alvómód x idő után automatikusan bekapcsol. Tehát x idő után KÖTELEZŐ használni az alvómódot? Tehát olyan nincs, hogy pl. valaki sosem használja?


Igen . Kötelező. Általában 36 óra a max "ébrenléti" idő. Nem tudjuk még hogy itt pontosan mennyi lesz.
 

DeletedUser5879

Vendég
Azt még mindig nem értem,miért kell korlátozni a 24/7-es,vagy ahoz közeli játékosokat.
Ők veszik a prémet,mert "kell" nekik,nem a 2 falus iskolások,akik azt hiszik arra való,hogy be lehessen 5 épületet tenni.

Ez meg hogy kötelező aludni menni több órára,az brrrr....
 

DeletedUser

Vendég
Igen . Kötelező. Általában 36 óra a max "ébrenléti" idő. Nem tudjuk még hogy itt pontosan mennyi lesz.

Értem, köszi a választ, egyre inkább kezd tetszeni a dolog. :)
Örülök, hogy nem csak a 24/7 játékosok fognak jól játszani, mert szó szerint igazságtalanság ez azokkal, akik dolgoznak, iskolába járnak.
De meglátjuk, milyen lesz, lehet h kaotikus. :)

Még egy kérdés: Ha elküldöm az egységeimet farmolni, és közbe vált a fiókom alvó módba, akkor az úton levő katonáim is megállnak valahol útközben?
 

DeletedUser5879

Vendég
Kellemetlen lesz amikor épp a kötelező alvásidőt töltöd és fogalmad sincs , róla hogy időközben hány támadást indított rád (az alvásidőd végére időzítve ) az aki éppen csak erre várt

Ergo akármilyen jó játékos lehetsz,a legnagyobb noob is ki tud nyírni...fantasztikus.:)
 

DeletedUser

Vendég
Kérdezném hogy az alvó módnál hogy van hogyha pl. kapok 100 bejővőt és akarom hogy ne legyen károm akkor bekapcsolom amig beérnek aztán vissza ? vagy hogy néz ez ki pontosan ?:) mert annyira nem világos....eléggé egyöntetű hogy a kezdőknek van kitalálva és az annyira nem aktivaknak....de mégis...miről is van szó?
 

DeletedUser

Vendég
A kezdő nem azonos az inaktívval, és az alvómód pont ezt a különbséget hivatott kiemelni. :)
 

DeletedUser2990

Vendég
alszok-nem alszok

Am...
Először is, sztem nem érdemes panaszkodni. Így találták ki, akinek nem tetszik, nem jön v12-re, hanem ott van még 11 világ, válogasson.
Ez az alvó mód egyre jobban tetszik, örülök, hogy így lesz, mert az biztos, hogy sokkal izgisebb lesz, és több stratégiát igényel. Ha meg nem jön be, akkor a V13ra nem pakolják be, szal sztem nem kellene annyira izgulni ezen.
Igenis jó ötlet, mert ez a világ végre egyenlőséget tesz napi 24 órát fennlevők és napi pár órát fennlevők közt. Most azok sírnak a legjobban, akik állandóan fent vannak, és képesek szidni azokat, akik tanulnak, dolgoznak. Mégis milyen jogon becsmérli le őket bárki is? Na mindegy. Ha meg aki nagyon szeret aktívkodni és idegesíti a dolog, akkor nem jön v12-re. Ennyire egszerűűű!!!

A térkép kérdés: nem mindegy? Majd meglátjuk mekkora lesz.
Az viszont engem is érdekelne, hogy ha kiküldöm az egységeimet azt hirtelen "elalszok", akkor mi lesz velük. Lehet, hogy az álmosság ragályos, és ők is elalszanak. ;)

Azzal sem kell jönni, hogy mely világok a jók. Ez a v12 egy új kihívás. Ha valaki fél tőle, kerülje el nagy ívben!!
Ennyi lettem volna, köszönöm. :)
Üdv!
 

DeletedUser

Vendég
Van jó oldala is ennek az alvó módnak,főzhetsz nyugodtan,nem fog odaégni a paprikás krumpli,alvómód bekapcs,és no para.
 

DeletedUser

Vendég
Tudom , hogy már megkérdezték , de megkérdezném én is , ha nem tudok újrakezdeni , mert befoglaltak , akkor mi lesz a prémimum pontokkal , mert ha törlik az nagyon nem jó .
Bárkivel megtörténhet , ha nem kapcsolja be mindig az alvó módot .
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent