V10 mi így szeretünk. :)

DeletedUser

Vendég
V10!
Tizedik a sorban, de sokunknak első a szívében.
V10!
Mint a kisgyerek plüs macija, veled fekszünk veled kelünk.
V10!
Mint egy rossz magyar szappanopera miben keveredik a Barátok közt vagy a Szeress most egy kis reality showal.
V10!
Álmatlan éjszakák bobiskoló nappalok.
V10!
Sokunk második munkahelye és otthona.
V10!
CoRD-ok, RD-ék, KGJO-k vagy CoTR-ok találka helye.
V10!
Vigyorik, Monsterek, Randallok, Norodiák, Ena6-ok, Micuk, Thomaxx-ok játszótere.
V10!
Kicsit más mint a többi világ, a maga tökéletlenségével, lovagi fáklya hiányával.
V10!
De nekünk így tökéletes ahogy vagy, a vitákkal tarkított forummal az intrikákkal átszött játékkal, az emberek emberkedésével vagy néha álatok álatkodásával.
V10!
Mi így szeretünk ahogy vagy!
V10!
Mi lenne velünk nélküled? És mi lenne veled nélkülünk?

Ezt az írást a V10 minden játékosának, vagy volt játékosának, vagy leendő játékosának ajánlom.

Thomaxx & TERROR
 

DeletedUser

Vendég
És minek az új topic?:D
A Cord-os helyett majd itt vitatkoztok:)
 

DeletedUser

Vendég
Ha így is lenne ahoz csak a forum hiénáinak van köze. :)
Amúgy meg Micu hiányolt egy újat múlthéten. :D
 

DeletedUser

Vendég
Monti!
Rég hallottam rólad. :rolleyes:
Írrjak egy v9 az MHC Istene topicot a V9-en? :)
 

DeletedUser

Vendég
Lassan lehetne már egy végleges teljes holdfogyatkozás.Unalmas vagy már nagyon.:D
 

DeletedUser

Vendég
Busty!
Nem értelek.
Egyszer bírsz egyszer hupililát...tőlem.
Nagyon hullámoznak benned az érzelmek.
Vagy az anyag cseréd lassú? :D
 

DeletedUser

Vendég
Soha nem bírtalak,félrebeszélsz,biztos megsütött a nap .Követező kitiltásod vajon mikor lesz?:D
 

DeletedUser

Vendég
Megnéztem az eddigi műveidet kedves Busty.
Hát nem tudom.......szerencse, hogy vannak jó akaróid is a köreimben akik azt mondták ne kínozzalak meg lelkileg, mert törékeny vagy mint egy virágszál és néha nem a parlagfűtől szökik könny a szemedbe. ;) Álítolag a dubai-i Ferrari hullámvasutat is a lelkiálapotodról mintázták. Tényleg most mész főlfelé vagy száguldasz lefelé????? :D
Hogy mikor tiltanak ki? Tudsz valamit amit én nem? Nagy divat lett ez a v10-en, de ahogy a topic kezdő soraiban is van mi így szeretjük a v10-et. ( és itt színte mindenki aki számít már volt kisebb nagyobb száműzetésben)
A nagy kérdés: Te , hogy szereted a V9-et? Mert azt vettem észre nem nagyon........
 

DeletedUser11266

Vendég
Na azt most már nagyjából tudom,hogy ki vagy,most már csak azt nem hogy v10-en milyen nick-el nyomulsz.
Így nem tudlak hová rakni,és nem tudom szurkolnom kell neked vagy nem...:)
 

DeletedUser

Vendég
gyorsan eltünt a v9-es profilodról a tomaxxx név.Talán már kapisgálod kit milyen névvel tiltottak ki annak idején.Na nem offolok tovább.Elég ha te teszed.:D
 

DeletedUser

Vendég
A topicra azért volt szükség, hogy micu tudjon hol probálkozni velem. :)
De amilyen szerencséje van mindig a rövidebbet húzza. :)

Bocs micu nem veled töltetem ki a héten a Lottó szelvényem. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Helló! V10-en az éjszakai bónusz még mindig 02-10 ig tart?
 
Fent