V1-es Skulls

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Mint tudjátok V1 volt egy nemes klán, melynek neve Skulls.
A Skulls most szeretne betörni V13-ra és uralmat szerezni. Ha van kedvetek velünk tartani akkor keressétek meg skypen: Rithy09 néven van. De v13 even néven van ott is lehet neki írni! :)

[BLINK]A halál völgyében járva nem félünk a gonosztól mert mi vagyunk a leggonoszabbak. [/BLINK]
 

DeletedUser

Vendég
Nincs annyi Skulls tag mint amennyi Skulls klan volt mar.
 

DeletedUser

Vendég
Ezt nem vágom...v1-en te küldtél toborzó levelet a top 5 vagy 6 klánnak,mert a skype cím azonos...de hát így a régi skulls felélesztésének halovány esélyét sem látom...

Ugye gondonlom Rithy voltál v1-en k49 környékén,de ő K.L-es volt
 

DeletedUser12157

Vendég
13. Krieger = Sweet Cherry x3 ["neonos cserkó"] = MythicEpidemic

Tesá!

Még hány néven tolod? XXD
 

DeletedUser13948

Vendég
Az igazi Skulls max késöbbi világon fog összeállni...
és igen bala1201 vezetésével:)
mar csak a tagok felét kéne össze szedni hozzá:D
de attol meg v13-on is összejöhet egy jo társaság
 

DeletedUser11352

Vendég
Skulls nem lessz már! Ha a régi tagok ismét össze is álnak, akkor tutira álnéven.lásd:v4 No Name, v10 Cordilla.Már mind2 klánból kikopott a Skulls legjava, de min2 egy Skulls reinkarnációnak indult.
 

DeletedUser4544

Vendég
V10es Cordot ne hasonlítsuk a Skullshoz.
Attól hogy daru ittvolt meg josh azonkivül még max 2-3 skullsos.....
Inkább Skulls vezetés volt, de nem skulls játékosok.....
 

DeletedUser

Vendég
Skulls csak 1x volt (van) és a V1-en! ( sajna én nem lehettem soha sem a tagja :( és részese a legendának)
CoRD is csak 1x volt (van) és a az a V10-en! ( és ott a tagja voltam és ami a legfontosabb az igazi Josh a társam és szomszédom volt! Bala meg másolat és felejtő. )

Egy bíztos, sok jó játékos van már a KH-ban, de híres hírhedt emberek és klánok csak kis számban.
Mindenki közéjük akar tartozni és a részese lenni, de csak néhányuknak adatik ez meg.
 

DeletedUser1561

Vendég
Haha, Római Birodalom. :D Meglocsolták őket vízzel a keresztények, felhígultak, aztán szétmentek? :D
 

DeletedUser1561

Vendég
Szóval azért bukod V7en sorra a falvaidat, mert megtértél. Kösz az infót. :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Hát, amit a PoAval szemben elbuksz K23on, az bukás marad, még ha az AKsoktól vissza is veszed K35ön. Ez olyan, mintha menekülnél. Vagyis, csak élhetőbbé teszed ama világot. :D
 

DeletedUser

Vendég
Dark!
Én az ős Skullsra gondoltam.
Nekem ők az Istenek.
Hogy utána ki lépett be egy-egy accba és hírdette az igét, az már nem érdekel. :)
 

DeletedUser11352

Vendég
V10es Cordot ne hasonlítsuk a Skullshoz.
Attól hogy daru ittvolt meg josh azonkivül még max 2-3 skullsos.....
Inkább Skulls vezetés volt, de nem skulls játékosok.....



Kezdetben volt ott egy pár.Pl, bala is volt egy kicsit.Andrej is volt....................... a Cordilla, mondjuk már inkább az NN mutációja, mint a Skulls-é.
 

DeletedUser11352

Vendég
Na mi van biztiboy? Nemvagyok tiltón?Nocsak, ki hitte volna?:D Olyan kiváncsi vagy mint egy szarvasmarha.:D

Amúgy az Origy Skulls-hoz közöm sincs.De még csak a v1-hez sem.:) Egyszer voltam valami kamu Skulls-ban, de azok elég gyengén zenéltek.
 

DeletedUser14599

Vendég
öcsém darki te még mindig kh és fórumfüggő vagy? :)
 

DeletedUser

Vendég
Darki!!

Te soha nem lehetsz SKULLS-os tag,ha 100 évig élsz akkor sem!:)Kivívtad magadnak ezt a rangot!
 

DeletedUser11352

Vendég
Darky, szivesen csinálnék hülyét belőlled megint, mint ahogy szoktam, de már uncsi egy kicsit.:)Nem vagy kihívás számomra.Szóval kocc kicsi légypiszok;)
 
Fent