V 40 - legyen kiemelt világ!!

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
;)Látod Szisz! " Ezért "nem kaptál meghívót a Randomba hiába lobbiztam érted! XD
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18806

Vendég
Ideges vagy? A lelkedbe tapostam? :) na akkor vegyük sorra Te nagyonokos. Relatíve rövid leszek, mert sok időt nem szeretnék rád pazarolni. Egy játékról, hogy Te is értsd JÁTÉKról beszélünk, és előhozakodsz, mit tennél a valóéletbe. Ez ló...szt se érdekel :) Továbbá: egy olyan, akit a saját klántársai szidnak, és elmondják, milyen is valójában, az ne mondja már nekem, hogy velem van a probléma. Inkább menj csak vissza a Randomba, és kérj engedélyt Sofitól, hogy a légierőddel szétbombáztass, a tüzérségeddel szétlövethess még egy klánt. Az neked úgy is nagyon megy :)
Te pedig ész nélkül küldözgess mindenhová minden egységet a JÁTÉKban, azt még ne csodálkozz ha semmit sem érsz el, mert a vedőidet lemészárolják, a faluidat befoglalják, mert mindened máshol van! Szuper! Csak így tovább!
Tudod kedves Dj én úgy gondolom hogy egy játék teljes mértékben megmutatja az ember valódi élethez való hozzáállást is! Aki itt nem tarja be az adott szavát, arról nem hinném hogy az való életben betartaná! Aki itt áruló, az valószínűleg a való életben is eladja még az anyát is 5 forintért, aki itt tud csak úgy megnyilvánul hogy szidja valaki anyját, az a való életben meg se merném mukkani, mert egy kis győkér!
Állítod hogy ez egy JÁTÉK! Így igaz! Mint ahogy a foci, az úszás és még sorolhatnám. Azért szerintem az emberek azt játszanak, hogy nyerjenek! Nem gondolnám hogy valaki azért játszik itt hogy állandóan befoglalják, megszivassak!
Azt meg hogy én milyen vaMesehős nem igazán tudhatod!
Te állítod hogy elmegyek a DSAba ha nem úgy megy a Randomnak!
Na itt tévedsz nagyon és itt látható egy semmit sem tudsz rólam!
Ugyanis hosszú- hosszú idő után, (a Mesehős klán után) végre megint találtam egy klánt (Random) ahol normális a klánvezetés!
Nem arra mennek hogy kihasználják a tagokat, szervezett a klán, nem arról szól klanvezer csak a haverokkal foglalkozik, nem arról szól hogy a vezetőség feleslegesen basztatja a játékosokat, nem arról szól hogy a hatalmas nagy klandemokraciaba meghal a klán (lasd: Army), nem arról szól hogyha valakinek van véleménye valamiről és az nem tetszik a klanvezetésnek akkor azonnal kirúgják, leanyázzák a játékost( lásd példa diem aki a klánforumon előszeretettel anyazott le embereket, és ezt az adott klanvezetése teljes mértékben támogatta és eltűrte), itt normalisan megy minden, logikusan! Nem pedig érzelmektől fűtve és féktelenül!
Itt segítik egymást a tagok! Ezek számomra mind pozitív dolgok!
Nincs kamu ígérgetés hogy így támogatunk úgy támogatunk nyugodtan költözz a frontra, aztán meg semmi( lásd:sirfrank)
Ugy hogy DJ! Miért mennék innen el, mikor végre egy normális klánba vagyok?
Látod hogy mennyire nem ismersz!
Mert a klánváltásaim nagy része pont az ilyen klanvezetők és klánok miatt volt, ahol például a vezér és sleepje bármi megtehetett a többiek meg le voltak szarva! 3 normális klánba voltam eddig(Mesehősök, MHC,és most a Random)
 

DeletedUser18806

Vendég
Ne haragudj Dj te most te vagy a buta.
Nem nézel a dolgok mögé, és belemész olyan vitába ahol csak vesztes lehetsz.
Megnézted volna a statját Szedunak mennyi klánba fordult csak itt meg, és akkor leis vontad volna a következtetést hogy nem mész bele csapatjátékról szóló dolgokba.
Régi klán Új klán Dátum/Idő Pontok
Semmi -CA- 07th September 2016 - 14:05:18 197
-CA- Kings 12th September 2016 - 17:05:02 603
Kings -CA- 23rd September 2016 - 11:05:10 3,007
-CA- =TMOD= 07th October 2016 - 18:05:31 9,221
=TMOD= Army-W 15th October 2016 - 09:04:57 19,482
Army-W BT 15th October 2016 - 18:04:47 19,814
BT Semmi 07th November 2016 - 12:05:27 55,608
Semmi BT 07th November 2016 - 13:05:26 64,696
BT N.A.A. 08th November 2016 - 14:05:28 74,584
N.A.A. =R.= 15th November 2016 - 00:05:47 115,959
=R.= =R= 26th November 2016 - 15:05:25 229,963

Egyértelműen látszik az írásából komoly vezetőség alatt még nem játszott, ezért nincs bizalma. Viszont Sophiék jó vezérek, jó stratégák, csiszolni fognak rajta, mert az is látszik rajta, hogy egyébként egy jó játékos, csak foglalkozni beszélni kell vele.
Na akkor lássuk!
CA klán: jöttünk ketten a haverral(snake78) csináltunk egy klánt!
Meghivott minket a Kings!
Beléptünk!
Diem lekurvanyazta snake78at! Erre kilépett! Mentem vele, hiszen együtt jöttünk erre a világra!
Megint saját klán CA!
Utána meghívott minket a TMOD klán!
Ahol később kiderült hogy tele van furcsa tagokkal!
Lásd: arianabella, csaky akiket a J.F vezére(lesonans) még a szerver elején kemkent akart betelepiteni más klanokba!!!
Vezérre DeadKnight aki személyes és értelmetlen háborúba kezdett a Kings és J.F ellen, nulla diplomácia és nulla klantamogatas mellett!
Mivel akkora már Snake78al elég jól uraltuk a környékünket meghívott minket az Army!
Az Armyból lett New Army, majd az Army beolvadt a Randomba!
Tehát ez bizonyítana azt hogy nem vagyok csapatjátékos? Furcsa!
 

DeletedUser18806

Vendég
Az a baj hogy ők már egyre kevesebben vannak mert leálltak..vagy ha még is játszanak, akkor más néven átlagos játékosként valahol!
Nem rég helyeltem valakit,,mondom belenézek a zászlóiba..:) Lila és sötét szürke zászlók sokasága!

Nem az a gond hogy valaki kritizál valakit itt ,hanem az hogy nem tisztelik a játékosok egymás múltját a klánháborúban!
Messala!
Én nem játszottam még veled egy szerveren sem! Itt játszottam először a v38on!
Itt megkaptam a haverodtol hogy te egy legenda vagy és alanyi jogon neked minden jár! Olyan is ami másnak nem!
Viszont mivel én még nem játszottam veled sehol csak itt! És mit láttam belőled?
Például azt hogy nem fejlődsz! Sem a pontszamod, sem a LE pontjaid!
Csak bizonyos embereknek küldtél támogatást! Állítólag te almodtad még az Armyt, mégsem foglalkoztal normálisan a klánnal, amikor bajba volt a klán, összeomlottal, hisztiztél, a klánforumon te magad írtad le hogy elveszítetted a motivaciód!
Biztos szuper játékos voltál más szervereken, de itt ezeket láttam tőled!
És lásd utolsó húzásod!!! Elutasítottad a Random meghivójat amikor egyesültünk! Szalaék kiharcoltak neked egy új meghívót! És most megint kileptel a Randomból! Akkor volt értelme, ugye?
A tiszteletett ki kell érdemelni, nem pedig beszélni róla!
Mivel én csak a v38as viselkedéséért láttam, így nehezen tudom azt elfogadni hogy te legenda lennél
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Szia Szedu!

Mondanám, hogy vártalak, de... Elolvastam mindkét hosszú hsz-ed, azt is, ami vigyorit idézte. Sőt, az időközben megjött harmadikat is. Egy kicsit vagy csak tévedésben. Úgy látom, Te azt hiszed, bármennyire is érdekelsz engem. Sajnos nem :D Tőlem abba a klánba vagy, ahol neked jó, tőlem azt csinálsz, ami neked jó. Nem ismerlek, ugyanúgy Te se ismersz engem. Mindketten max "legendákat" :)D) hallottunk a másikról. Élvezem a veled való vitázgatást, mert elbeszélünk egymás mellett, de látható módon Te a szivedre veszed amiket írok. Ne tedd ezt. Ne légy meggondolatlan. Nem mondták még, hogy az szokott elkezdeni magyarázkodni, akinek van mit megmagyaráznia? :) A helyedben már rég hagytam volna magamat, hadd irogassak, majd megunom, de nem, Te írkálsz lankadatlanul, hogy legyen mire reagálnom, amivel láthatóan idegesítelek.

Kitérve Messalára: ő sose tartotta magát legendának. Kilépett a randomból? Nem tetszik neki a vezetés, de maradjon bent idegelni magát? :) Egy motiválatlan embernek felhozod, hogy miért nem motivált? Ő is ugyanezt tette velem pár hónappal ezelőtt, és rájött, mekkorát hibázott. Te is rá fogsz jönni idővel. A legendasűgra visszatérve: nekem ő a személyes legendám, mint még sokan a klánotokból. Embere válogatja, neki ki a legenda, a KH-nak nagyon kevés univerzális legendája van (swak és yugi), de személyes... Na az van. És nekem ő az :) Biztos neked is megvannak a sajátjaid.
 

DeletedUser18806

Vendég
Szia Szedu!

Mondanám, hogy vártalak, de... Elolvastam mindkét hosszú hsz-ed, azt is, ami vigyorit idézte. Sőt, az időközben megjött harmadikat is. Egy kicsit vagy csak tévedésben. Úgy látom, Te azt hiszed, bármennyire is érdekelsz engem. Sajnos nem :D Tőlem abba a klánba vagy, ahol neked jó, tőlem azt csinálsz, ami neked jó. Nem ismerlek, ugyanúgy Te se ismersz engem. Mindketten max "legendákat" :)D) hallottunk a másikról. Élvezem a veled való vitázgatást, mert elbeszélünk egymás mellett, de látható módon Te a szivedre veszed amiket írok. Ne tedd ezt. Ne légy meggondolatlan. Nem mondták még, hogy az szokott elkezdeni magyarázkodni, akinek van mit megmagyaráznia? :) A helyedben már rég hagytam volna magamat, hadd irogassak, majd megunom, de nem, Te írkálsz lankadatlanul, hogy legyen mire reagálnom, amivel láthatóan idegesítelek.

Kitérve Messalára: ő sose tartotta magát legendának. Kilépett a randomból? Nem tetszik neki a vezetés, de maradjon bent idegelni magát? :) Egy motiválatlan embernek felhozod, hogy miért nem motivált? Ő is ugyanezt tette velem pár hónappal ezelőtt, és rájött, mekkorát hibázott. Te is rá fogsz jönni idővel. A legendasűgra visszatérve: nekem ő a személyes legendám, mint még sokan a klánotokból. Embere válogatja, neki ki a legenda, a KH-nak nagyon kevés univerzális legendája van (swak és yugi), de személyes... Na az van. És nekem ő az :) Biztos neked is megvannak a sajátjaid.
Dj!
Te megint furcsa dolgokat allitasz!
Szerinted engem lelki válságba taszit hogy itt irogatsz nekem? Tényleg nem ismersz! Csak pár kérdést tegyél fel magadnak! Kevesebb lesz attól a fizetesem hogy reagalok itt az irasaidra? Nem lesz kevesebb! Kevesebb barátom lesz a való életbe azért mert itt reagalok az irasaidra? Nem lesz kevesebb! Akkor meg!
Te azt vetted a szemenre hogy igazolható tényeket írok ide le,amit te magyarazkodasnak fogsz fel?
Furcsa!
Tudod például ezen a szerveren befoglaltam egy-ket játékost! Mindegyik írt nekem szidva az édesanyámat(aki nem mellesleg 2 éve rákkal küzd) és mindegyik a szidas mellett még azt is megírta hogy ez neki CSAK játék, és hogy ezt a szervert nem vette komolyan!
Kérdezem: akkor miért szidta az anyukámat?
És tőled is csak ezt hallom hogy ez CSAK egy játék, bár egyenlőre te még nem szidod az anyukámat, de akkor most vonják párhuzamot, hiszen ők is így kezdték!
Ahogy látom, te inkább a szívedre veszed azt amiket én itt írok, mint én a te irasaidat!
Hiszen olyan dolgokról mondasz véleményt amiket csak hallottál, de meg nem éltél itt a V38on így nem nagyon hiszen hogy hiteles véleményt tudnál mondani!
Amúgy erre csak egy dolgot tudok mondani: HULLJON A FORGÁCS
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Dj!
Te megint furcsa dolgokat allitasz!
Szerinted engem lelki válságba taszit hogy itt irogatsz nekem? Tényleg nem ismersz! Csak pár kérdést tegyél fel magadnak! Kevesebb lesz attól a fizetesem hogy reagalok itt az irasaidra? Nem lesz kevesebb! Kevesebb barátom lesz a való életbe azért mert itt reagalok az irasaidra? Nem lesz kevesebb! Akkor meg!
Te azt vetted a szemenre hogy igazolható tényeket írok ide le,amit te magyarazkodasnak fogsz fel?
Furcsa!
Tudod például ezen a szerveren befoglaltam egy-ket játékost! Mindegyik írt nekem szidva az édesanyámat(aki nem mellesleg 2 éve rákkal küzd) és mindegyik a szidas mellett még azt is megírta hogy ez neki CSAK játék, és hogy ezt a szervert nem vette komolyan!
Kérdezem: akkor miért szidta az anyukámat?
És tőled is csak ezt hallom hogy ez CSAK egy játék, bár egyenlőre te még nem szidod az anyukámat, de akkor most vonják párhuzamot, hiszen ők is így kezdték!
Ahogy látom, te inkább a szívedre veszed azt amiket én itt írok, mint én a te irasaidat!
Hiszen olyan dolgokról mondasz véleményt amiket csak hallottál, de meg nem éltél itt a V38on így nem nagyon hiszen hogy hiteles véleményt tudnál mondani!
Amúgy erre csak egy dolgot tudok mondani: HULLJON A FORGÁCS

És mondottam volt, jön a hosszú hsz :)
 

DeletedUser18750

Vendég
Itt már az is baj, ha valaki hosszabban, esetleg értelmesebben fejezi ki magát? Ehj.. Van még hova süllyedni.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
gy motiválatlan embernek felhozod, hogy miért nem motivált? Ő is ugyanezt tette velem pár hónappal ezelőtt, és rájött, mekkorát hibázott.
Igen ha tehetném visszacsinálnám! :(
Szerencsére sikerült megbeszélnünk a dolgokat!
Én is ugyanúgy érzek amiket írtál,annyiban kiegészítve hogy a triumvinátust a Dj,Warlord,Antoánt részemről még mindig a top!:)

Szedu neked is írtam egy hosszút.., de jobbnak láttam törölni..Jönnek az Ünnepek francnak sem hiányzik az értelmetlen vita! :( További jó játékot!
 

DeletedUser11248

Vendég
Sziasztok,

Na elolvastam én is,jót szórakoztam :)

Bár látom nem az megy benne amiért indítottam de egy jó csevegőt összehoztam,de remélem Sajtmacska kivette a lényeget és a többin ö is csak szórakozik.

Hogy kicsit hozzászóljak én is,Vigyó hogy legenda vagy nem legenda azt nem tudom,de remélem még nem legenda,mert szürkébb lenne nélküle a KH...viszont ha majd úgy dönt hogy abbahagyja,biztos hogy legendája sokáig fennmarad...Arkhimedesz már sajnos legenda,még ha közbe itt külsőn lássuk is a hozászolásait...nélküle is szürkébb lett a KH és csak reméljük hogy egyszer majd visszatér,nagyszerű klánjával.

A többihez nagyon nem szolok hozzá,lehet oldalakat írhatnék,hogy mindenre reagáljak..de kicsit kiemelem Szedu-t,akit nem ismerek,nem tudok róla semmit,így bármi amit írok azt csak az itt irt hozászolásaiból következtettem le..ha tényleg ez a hozzáállásod az egészhez akkor a klánod leggyengébb pontja vagy,mindig mosolygok ha ilyen játékost találok az ellenfeleim tagjai közt...ennyi...ha megkéred Vigyó majd elmagyarázza miért.

Ja,és Vigyó még nem kaptam ki..ODA és NH-összeolvadt..én egyedül kiszálltam,csináltam egy Skulls-klánt..majd ODA-NH csatlakozott hozzám és -SQ- néven folytassuk tovább..bármi lehet,ki is kaphatunk,de még játszunk a győzelemért :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
A többihez nagyon nem szolok hozzá,lehet oldalakat írhatnék,hogy mindenre reagáljak..de kicsit kiemelem Szedu-t,akit nem ismerek,nem tudok róla semmit,így bármi amit írok azt csak az itt irt hozászolásaiból következtettem le..ha tényleg ez a hozzáállásod az egészhez akkor a klánod leggyengébb pontja vagy,mindig mosolygok ha ilyen játékost találok az ellenfeleim tagjai közt...ennyi...ha megkéred Vigyó majd elmagyarázza miért

Jajj incze, megnyugtató ez a része a hsz-ednek :)
 
Fent