V 40 - legyen kiemelt világ!!

DeletedUser18336

Vendég
minden 2. emberre azt mondják hogy kh legenda..

egyébként lehet hogy jó vezér (bár akinek az a mentő ötlete egy szerveren hogy csinál 15 klánt, bevesz mindenkit aki él és mozog, velük védeti be a tagjait, aztán ha már nem kellenek bebelsőzik őket....), de amiket írkálni szokott, azok köszönőviszonyban sincsenek a realitással.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
minden 2. emberre azt mondják hogy kh legenda..

egyébként lehet hogy jó vezér (bár akinek az a mentő ötlete egy szerveren hogy csinál 15 klánt, bevesz mindenkit aki él és mozog, velük védeti be a tagjait, aztán ha már nem kellenek bebelsőzik őket....), de amiket írkálni szokott, azok köszönőviszonyban sincsenek a realitással.

Az a baj hogy ők már egyre kevesebben vannak mert leálltak..vagy ha még is játszanak, akkor más néven átlagos játékosként valahol!
Nem rég helyeltem valakit,,mondom belenézek a zászlóiba..:) Lila és sötét szürke zászlók sokasága!

Nem az a gond hogy valaki kritizál valakit itt ,hanem az hogy nem tisztelik a játékosok egymás múltját a klánháborúban!
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Ilyen vagy hasonló levelekkel találkozott valaki mostanában? Vagy csak anyázással?
Hát pedig régen ilyenek is voltak ..és más is volt a hangulat mert a játékosok tisztelték egymást!

capture-20161212-183758.png
 

DeletedUser17958

Vendég
Vigyori sosem volt 'legenda' max magát harangozta be annak :) khban nincs legenda csak egész nap ráérős játékos.
A top1-ek sem legendák hisz minden szerver más
Mondom ezt úgy hogy voltam top1 speeden, classicon és normál szerveren is. Vigyori nem volt top1 tudomásom szerint :p
 

DeletedUser12127

Vendég
Legenda, vagy nem legenda, nem tudom... már majdnem azzá vált, de elhamarkodta. :) Jó játékost, jó vezért, jó stratégát ismerek párat. Vigyori is közéjük tartozik. De abszolút legendát én csak kettőt tudnék mondani. Az egyik a V1-es Skulls, a másik az V5-9-14-18-as MHC. Mindkét társaság nagyon nagy hatással a Klánháború közösségére. És eredményeik mellett tudatosan saját piárjukat építve írták be magukat a KH legendáriumába. Egy hibát követtek csak el - még saját pályafutásuk alatt legendává tették magukat/őket. Az élő legenda márpedig olyan, hogy előbb utóbb bukni kénytelen. Kénytelen, mert hatalmas hatással van a környezetére, akik ellenük, vagy éppen velük szeretnének bizonyítani. Ez mondjuk Vigyóval is megesett. Nem tudom azonban, hogy ez a V38-as EW elleni összefogás milyen mértékben volt köszönhető hirhedt-híres vezérük legenda mívoltának, vagy pedig korábbi világokról hozott szimplán rossz hírének.
Egy biztos: Vigyori szerintem a KH egyik meghatározó játékosa, és vezére a mai napig. De legendává válni - még ennél is bonyolultabb. És ha valaki a kelleténél hamarabb kezd el annak megfelelően viselkedni, annak előbb utóbb kihúzzák a lába alól a szőnyeget. valami ilyesmi történhetett az EW-vel is a V38-on. Elhasaltak, ahogy kell. De aki ebből azt a következtetést vonja le, hogy Vigyori tehetségtelen lúzer, hát azt kaján mosollyal küldeném ellene egy következő háborúba.
 

DeletedUser12127

Vendég
Vigyori sosem volt 'legenda' max magát harangozta be annak :) khban nincs legenda csak egész nap ráérős játékos.
A top1-ek sem legendák hisz minden szerver más
Mondom ezt úgy hogy voltam top1 speeden, classicon és normál szerveren is. Vigyori nem volt top1 tudomásom szerint :p

Látom Mesehős kötődésed van. Ezen a néven játszottál sztsam? A V7-en vagy a V28-on nem voltál ott? Ott akár még találkozhattunk is.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Figyelj csak!
Lehet te ilyen vagy!
Én azért gondolkodok és mérlegelek!
Ja, hogy az nem tetszik neked?
Mert szó nélkül vakon kellene engedelmeskedni? Ugye?
Bocs, az a birka emberek tulajdonsága!
Én inkább végig gondolom hogyan tudnék egy feladatot a legjobban és legegyszerűbben megoldani!
Persze, tudom hogy ez bizonyos embereknek ez nem tetszik, de például van ahol müködik .
Csak tudni kell előre gondolkozni

Az birkaság, hogy teljesítjük a vezér kérését? :D Veled is csak többen vannak a Randomba :) Attól, hogy önállóan játszol (én is mindig úgy tettem), ha a vezér mond/kér valamit, akkor nyilván véletlen mondja/kéri, mert rosszat akar neked, meg mert hülye...
 

DeletedUser18312

Vendég
Esküszöm jókat nevetek némelyik íráson.
Nem értem mit van tele a külső azzal hogy legyöztek, elbuktunk. Nem előszőr történt. Emberek vagyunk, hibázunk. Főleg ha negatív a személyem, és mivel sok gyözelem van mögöttem, persze hogy összeálltak ellenünk mindannyian. Fura mód arról senki nem hall, hogy V37en szétesett az Oda, akkor incze is bebukott egy szervert? Mi van akkor? Nem mindig az a gyöztes, aki a végén besétál a célvonalba.
Hanem az aki ezalatt jól érezte magát. ÉN sokat tanultam ebből a szerverből is, és vérzik a szivem, hogy kikellett szálnunk.
Ez egy hasonló szeró mint a V28, bár ott jóval erősebb volt a mezőny, ellenben ott tudtam diplomáciázni itt viszont nem, ezért tudtak rajtunk felülkerekedni. De úgyanez a szitu a V18al is. MHC úgyanazt élte meg mint én most. Mindenki ellenük volt, mindenki összefogott ellenük. Bár sokan azt mondják lufik voltak, de ezt csak az mondja, aki nem játszott komolyan a szerveren, vagy akinek nincs szeme hozzá.
Arkhiék 100% biztos vagyok benne, de még a PHX is, hogy szétesés szélén biztos lehettek párszor, biztos volt úgy hogy már cska azért védekeztek hogy védekezzenek, de reális esélyt őksem láttak, sokáig. Emlékszem pl hogy Arkhimedesz kijött ide külsőre, és felszólalt a ppz-és ellen, hogy ne huzhassa vissza a falat az MHC, mert emiatt nem volt az elején sikerük.
Minden szerver más, minden szervert nehéz megnyerni. Ezt Incze mondta. Eddig a szeróig nem hittem neki. Ezen tapasztaltam, hogy bármekkora hátszeled, rengeteg jójátékosod lehet, azért az elején kőkeményen kell diplomáciázni és hátfalat építeni, mert végigdarálva komolyabb ellenfelek ellen esélyed sincs. Míg ti rólam magyaráztok, én továbbra is azt tanácsolom nektek, inkább élvezzétek a játékot, és nem baj ha néha legyöznek. Az is kell ahhoz, hogy mégjobb játékos legyél. Kudarcok is kellenek.
16 klánhoz meg annyit. Nem 16 klánnal kezdtünk.
Szétvolt verve teljesen a védelmünk. Hónapokig tartottuk a DSA rohamokat. Spartans áttörték 2 armával és kb szétesés szélén, feltett kézzel állnak most. Szóval azért akartuk a 16 klánosdit, hogy védelem utánpótlást szerezzünk. LEggyorsabban meg így lehetett védelmet szerezni, és Helydinél láthatták a DSa-sok hogy volt is értelme, mert pikk-pakk rengeteg védő ment.
Igen, kihasználtunk vele sok játékost, de védelmet biztonságot nyújtottunk cserébe.
Egyébként nem nyitottunk volna 16 klánt, ha jól áll a széna. Az már egy végső fázis volt.
Matematikusan kiszámoltuk, hetente ezek a 1000 pontos játékosok 500 védőt ha beküldenek a frontravédekezésre akkor 16*40*500= 320.000 védő jött volna fel minden héten. Amivel már komolyan lehetett volna védekezni.
1 hónap után meg stabilizáltuk volna is a helyzetünket. Ezt felismerte a DSA, ezért gyorsan barbárokba költöztek a falvaink közé, hogy felgyorsítsák a folyamatot. De akkor már min1 volt, mert összebalhézott devil és bogyó, aminek hála a bogyó részleg bejelentette az abbahagyást. Szóval lehet semmit nem ért volna a 16 klánosdi, de legalább megpróbáltunk mégvalamit kitalálni, nem pedig felraktuk a kezünket hogy gyertek, tietek a falvaink.
Érdemes összehasonlítani a kitartásunkat pl egy Spartansal, egy Rise-al, még a másik 3 szövijükkel akikkel bontottak. Szerintem bármelyik DSA-s azt mondja hogy keményen védekeztünk, miközbe nekünk az igazi erőnk eddig a fáklyába volt. Azt sajnos bekell vallanom az egy érvágás volt a számunkra. Leggyorsabb egység volt, mert lovaggal pikk-pakk bárhova tudtad utaztatni, és ha a frontra raktad, akkor a foglalás bevédéshez is a legjobb volt, mert 0 falnál is kb úgyanúgy védekezik mint 20asnál, nem sok a különbség.
 

DeletedUser12127

Vendég
Esküszöm jókat nevetek némelyik íráson.
Nem értem mit van tele a külső azzal hogy legyöztek, elbuktunk. Nem előszőr történt. Emberek vagyunk, hibázunk. Főleg ha negatív a személyem, és mivel sok gyözelem van mögöttem, persze hogy összeálltak ellenünk mindannyian. Fura mód arról senki nem hall, hogy V37en szétesett az Oda, akkor incze is bebukott egy szervert? Mi van akkor? Nem mindig az a gyöztes, aki a végén besétál a célvonalba.
Hanem az aki ezalatt jól érezte magát. ÉN sokat tanultam ebből a szerverből is, és vérzik a szivem, hogy kikellett szálnunk.

Egyetértek. A bukás hozzátartozik a fejlődéshez. A KH-ban is így van ez, de minden másban. Pl mikor síelni tanultam büszke voltam, hogy az első nap egyszer sem estem el. Mondták is akik tudnak, hogy akkor nem tartasz sehol. Amíg az eséstől félsz, amíg nem mersz nem tudsz bevállalni dolgokat félve az eséstől, addig nem jutsz följebb. Igazuk volt - megértettem. Az esés, a bukás kell a fejlődéshez. Ez így igaz. Annyi apró különbség van csak, hogy nem mindegy az esés mennyire van reflektorfénybe állítva. Mert ugyan technikailag ugyanannyit lehet tanulni abból amikor úgy taknyolok egyet hogy közben csak az lát, aki éppen arra jár, vagy pedig sorba állítok mindenkit, hogy "Na most figyeljetek és csodáljatok!" és előttük törlöm föl az orrommal a pályát. A hatás mégis egészen más. Az egyikről sokáig beszélni fognak a másikról pedig nem.

Ez egy hasonló szeró mint a V28, bár ott jóval erősebb volt a mezőny, ellenben ott tudtam diplomáciázni itt viszont nem, ezért tudtak rajtunk felülkerekedni. De úgyanez a szitu a V18al is. MHC úgyanazt élte meg mint én most. Mindenki ellenük volt, mindenki összefogott ellenük. Bár sokan azt mondják lufik voltak, de ezt csak az mondja, aki nem játszott komolyan a szerveren, vagy akinek nincs szeme hozzá. Arkhiék 100% biztos vagyok benne, de még a PHX is, hogy szétesés szélén biztos lehettek párszor, biztos volt úgy hogy már cska azért védekeztek hogy védekezzenek, de reális esélyt őksem láttak, sokáig. Emlékszem pl hogy Arkhimedesz kijött ide külsőre, és felszólalt a ppz-és ellen, hogy ne huzhassa vissza a falat az MHC, mert emiatt nem volt az elején sikerük.

Jól emlékszel, a PP-s falhúzás sosem tetszett igazán. Tettem egy naív kezdeményezést ez ellen, de nem azért, mert nem volt sikerünk, hanem azért, mert a játék játék-jellegével tartottam ellentétesnek.
Írod, hogy 100%-ig biztos vagy benne, hogy voltunk már a szétesés szélén. A V7-en nem volt ilyen. Elképesztő egységes csapattal mentünk végig a klánszintű belső válságok nélkül (egyéni problémák mindig vannak). A V18-on viszont nemcsak a szétesés szélén voltunk első klánunkkal (igaz akkor még illegalitásban voltam csak jelen) hanem konkrétan hivatalosan szélnek is kellett ereszteni a klánunk játékosait az ODA árulása következtében. Csak 2 hónappal később szerveződhettünk újra a saját nevünkön. Elmék néven viszont már nem voltak belső gondjaink. Végig mi voltunk a kezdeményezők.

Minden szerver más, minden szervert nehéz megnyerni. Ezt Incze mondta. Eddig a szeróig nem hittem neki. Ezen tapasztaltam, hogy bármekkora hátszeled, rengeteg jójátékosod lehet, azért az elején kőkeményen kell diplomáciázni és hátfalat építeni, mert végigdarálva komolyabb ellenfelek ellen esélyed sincs. Míg ti rólam magyaráztok, én továbbra is azt tanácsolom nektek, inkább élvezzétek a játékot, és nem baj ha néha legyöznek. Az is kell ahhoz, hogy mégjobb játékos legyél. Kudarcok is kellenek.

Kellenek bizony. Vigyót többek között azért tartom kiváló stratégának, mert bár ő is követ el hibákat (mint mindenki) de azokat elég hamar felismeri. És van akkora önbizalma, hogy azokat fel is vállalja. Nem gondolja, hogy kevesebb lesz attól, ha elismeri azokat. A középszerűt az erőstől többek között ez a képesség ez az erő, a hibák belátásának képessége és azok elismeréséhez szükséges tartás különbözteti meg.
Példának okáért mondok egy másik majdnem legendát Cactusland-ot a P1 és a P7 POA karizmatikus és kiváló vezérét. Benne minden megvolt amire egy hatalmas vezetőnek szüksége lehet. Stratégia, bátorság, küzdőszellem, technikai tudás. Egy dolog hiányzott belőle csak, az ellenfél hibás értékelésének felismerése és a hiba elismerése. Ez az egy volt a V7-es bukásuk oka. Vigyóban viszont ez utóbbi képesség biztos hogy megvan.
 

DeletedUser18806

Vendég
Az birkaság, hogy teljesítjük a vezér kérését? :D Veled is csak többen vannak a Randomba :) Attól, hogy önállóan játszol (én is mindig úgy tettem), ha a vezér mond/kér valamit, akkor nyilván véletlen mondja/kéri, mert rosszat akar neked, meg mert hülye...
Kedves barátom!
Te nem fogod fel mit mondtam!
Azt mondtam, és ki hangsulyozom hogy birkaság "észnelkül" teljesíteni a parancsokat!
Az ilyen emberek mint te a való életben biztos így gondolkoznak: mondjuk katona vagy, parancsot kapsz hogy rohamozd meg a névtelen domboldal! Te fogod magad és megrohamozod! És legyilkonak, meghalsz nem éred el a vezér célját hogy tiéd legyen a névtelen domboldal!
Tudod én inkább fogom és a légierővel szetbombaztatom, a tűzerseggel szetlövetem, esetleg megkerülöm és hátulról foglalom el! A feladat teljesítve, és még a veszteség is minimalizálva!
Na ez a különbség kettőnk között!
Ugy hogy én inkább úgy gondolom hogy nem velem van a probléma hanem veled!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Kedves barátom!
Te nem fogod fel mit mondtam!
Azt mondtam, és ki hangsulyozom hogy birkaság "észnelkül" teljesíteni a parancsokat!
Az ilyen emberek mint te a való életben biztos így gondolkoznak: mondjuk katona vagy, parancsot kapsz hogy rohamozd meg a névtelen domboldal! Te fogod magad és megrohamozod! És legyilkonak, meghalsz nem éred el a vezér célját hogy tiéd legyen a névtelen domboldal!
Tudod én inkább fogom és a légierővel szetbombaztatom, a tűzerseggel szetlövetem, esetleg megkerülöm és hátulról foglalom el! A feladat teljesítve, és még a veszteség is minimalizálva!
Na ez a különbség kettőnk között!
Ugy hogy én inkább úgy gondolom hogy nem velem van a probléma hanem veled!

Ideges vagy? A lelkedbe tapostam? :) na akkor vegyük sorra Te nagyonokos. Relatíve rövid leszek, mert sok időt nem szeretnék rád pazarolni. Egy játékról, hogy Te is értsd JÁTÉKról beszélünk, és előhozakodsz, mit tennél a valóéletbe. Ez ló...szt se érdekel :) Továbbá: egy olyan, akit a saját klántársai szidnak, és elmondják, milyen is valójában, az ne mondja már nekem, hogy velem van a probléma. Inkább menj csak vissza a Randomba, és kérj engedélyt Sofitól, hogy a légierőddel szétbombáztass, a tüzérségeddel szétlövethess még egy klánt. Az neked úgy is nagyon megy :)
 

DeletedUser18312

Vendég
Ne haragudj Dj te most te vagy a buta.
Nem nézel a dolgok mögé, és belemész olyan vitába ahol csak vesztes lehetsz.
Megnézted volna a statját Szedunak mennyi klánba fordult csak itt meg, és akkor leis vontad volna a következtetést hogy nem mész bele csapatjátékról szóló dolgokba.
Régi klán Új klán Dátum/Idő Pontok
Semmi -CA- 07th September 2016 - 14:05:18 197
-CA- Kings 12th September 2016 - 17:05:02 603
Kings -CA- 23rd September 2016 - 11:05:10 3,007
-CA- =TMOD= 07th October 2016 - 18:05:31 9,221
=TMOD= Army-W 15th October 2016 - 09:04:57 19,482
Army-W BT 15th October 2016 - 18:04:47 19,814
BT Semmi 07th November 2016 - 12:05:27 55,608
Semmi BT 07th November 2016 - 13:05:26 64,696
BT N.A.A. 08th November 2016 - 14:05:28 74,584
N.A.A. =R.= 15th November 2016 - 00:05:47 115,959
=R.= =R= 26th November 2016 - 15:05:25 229,963

Egyértelműen látszik az írásából komoly vezetőség alatt még nem játszott, ezért nincs bizalma. Viszont Sophiék jó vezérek, jó stratégák, csiszolni fognak rajta, mert az is látszik rajta, hogy egyébként egy jó játékos, csak foglalkozni beszélni kell vele.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Nem haragszom, de ne haragudj vigyori, de most hülyeséget írsz.

Tudom, hogy milyen szedu, ahogy azt is tudom, hogy ha a randomnak nem úgy fog állni a szénája, elmegy a DSA-ba. Elmondanád, milyen vesztes vitába megyek bele? Ugyanezt mondtad bogyókára is, hogy vesztes vitába megyek bele, mégis nekem lett igazam, és mégis elvittétek V38-ra, és lett belőle az, ami lett... Nem csak írsz, csinálsz is néha hülyeséget, de ez nem baj, mind emberek vagyunk ;) És nem a csapatjátékba mentünk bele, hanem annak hiányába, ahogy azt a kedves kolléga leírta.

Az, hogy kivel milyen vitába állok/állunk bele, az hadd legyen már Szedu meg az én dolgom. Bogyós vitába beleszólhattál - mert akkor a Te klánodban volt a dolog két tag közt - de ebbe nem...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Tény, hogy ő az ész, ezt nem vitatom :) De ez nem beszólás volt, tényközlés/megállapítás. Egyébként meg Feri. Te ............ (helyettesítsd be a neked tetsző szófordulatomat :) )
 

DeletedUser18312

Vendég
Rosszul értelmezted akk Dj, ez nem tényközlés volt, hanem egy jelzés. Én is sokszor belemegyek ilyen vitákba, belementem yugival, swakkal. Csak jeleztem neked is hogy felesleges, mert úgyse fogtok egyről a kettőre jutni. Persze megpróbálhatod :) Csak feleslegesen magyarázkodsz, magyarázkodtok.
 

DeletedUser18312

Vendég
Bármennyire is nem kedvelitek bogyót, én az egyik legkiemelkedőbb játékosnak tartom. Mindig kettőn áll a vásár, v28on se csak nektek volt igazatok, mint v38on se. Sajnos egyik fél sem engedett, ezért lett az a ellentét ami.
Igen, abba igazatok van nagyon tud vergődni ha nem tud haladni, de az egyik legjobb védőjátékos, legkitartóbb, és 100%ig hüséges. Viszont sajnos a ki ha én nem tipusú egojátékosokkall sajnos nem tud együtt játszani, azt észrevettem. Ezért nem tudok vele új világra menni.
Mert V40en újra bekövetkezne ez. Ja és ő mindig hoz egy szintet, egy átlagon felülit, stabilan. Sokatok meg kiszámíthatatlan.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Bármennyire is nem kedvelitek bogyót, én az egyik legkiemelkedőbb játékosnak tartom. Mindig kettőn áll a vásár, v28on se csak nektek volt igazatok, mint v38on se. Sajnos egyik fél sem engedett, ezért lett az a ellentét ami.
Igen, abba igazatok van nagyon tud vergődni ha nem tud haladni, de az egyik legjobb védőjátékos, legkitartóbb, és 100%ig hüséges. Viszont sajnos a ki ha én nem tipusú egojátékosokkall sajnos nem tud együtt játszani, azt észrevettem. Ezért nem tudok vele új világra menni.
Mert V40en újra bekövetkezne ez. Ja és ő mindig hoz egy szintet, egy átlagon felülit, stabilan. Sokatok meg kiszámíthatatlan.

Nem vitatom el, hogy jó játékos. De akármilyen vita volt (itt csak V28-ról tudok beszélni) abba ő benne volt. Nem ismerem korábbról, későbbről se akarom, nekem abból az jött le, hogy inkább legyen ott, ahol én nem :D :D

Megbízható, aki kilépked, és ha hisztizik, befenyít a törléssel állandóan?

Bár mindegy is, bogyóról nem akarok beszélni. Régóta alattad volt, természetes hogy megvéded, és ez így is van jól. Nekem szerencsére keveset volt "fölöttem", és ez is így volt jól. Beszéljünk valami vidámabb dologról, ha már beszélgetünk :))
 
Fent