Riportok Update

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
@Zs3mL3

egyúttal a játéktudást- és klánt érintő kérdések is feleslegessé válnak a többi interjú során, mert ő a legjobb és egyedül is lehozza
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
898
Én ezt a Jacké gyereket ajanlanám interjúban ide gyün minden szerveren leadja faluit azt hirtelen supporter hmmmm....

én meg azt hiányolom hogy az inflációról nem kérdeztek meg senkit az interjukba látom kerüljük a nehéz kérdéseket
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
259
Én ezt a Jacké gyereket ajanlanám interjúban ide gyün minden szerveren leadja faluit azt hirtelen supporter hmmmm....

én meg azt hiányolom hogy az inflációról nem kérdeztek meg senkit az interjukba látom kerüljük a nehéz kérdéseket
infláció :))) ezen jót rőhőgtem :))
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Ezt a hülyét ajánlanám interjúra @Jacke. és @-NooBLeadeR- , írjatok rá.

Velem már van 500 interjú.

Csak hogy ne jelentsétek többen. Köszönjük hogy segítitek a munkánkat és igyekeztek felhívni a figyelmünket a dolgokra.

Ebben a HSZ ben az író a barátját Wmwinters nevezi ""hülyének"" és ajánlja be interjú alanynak. Nem a Support csapat tagjait probálja provokálni/sértegetni ahogy már többen is felhivtátok erre a figyelmünket.
(Szabad-e ez? Amennyiben egyértelműen baráti csipkelődésről van szó és senki se érzi magát sértve igen, amennyiben nem igy van a sértett félnek joga van jelenteni a HSZ-t.)

Köszönjük az együtt működéseteket és a megértésetek ebben az ügyben!

Továbbra is várjuk a javaslataitokat!


További szép estét!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Bár elismerem, nagy megszállottja vagyok, és azért egy vesszőt kihagytam, de az nem okozhatna ekkora balhét :D Ha a suppot sértegettem, akkor:
  • két nevet taggeltem, akkor nem azt írtam volna, hogy "hülyét", hanem "hülyéket" (bár a vesszőt kihagytam, ezt nem rontanám el)
  • akkor miért idéztem be Wm kommentjét? :D
  • ha le akarnám hülyézni a suppot, akkor direktbe lehülyézném
De vicces, hány reportot kaphattam? :D
 

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
Bár elismerem, nagy megszállottja vagyok, és azért egy vesszőt kihagytam, de az nem okozhatna ekkora balhét :D Ha a suppot sértegettem, akkor:
  • két nevet taggeltem, akkor nem azt írtam volna, hogy "hülyét", hanem "hülyéket" (bár a vesszőt kihagytam, ezt nem rontanám el)
  • akkor miért idéztem be Wm kommentjét? :D
  • ha le akarnám hülyézni a suppot, akkor direktbe lehülyézném
De vicces, hány reportot kaphattam? :D
Remélem az összeset, egész nap nem bírtam fellépni a KH forumra, a traumától... -aminek ma találtam meg a jelszavát :D -

/s - hátha kell egy kis szövegértelmezési mankó :D
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
898
Bár elismerem, nagy megszállottja vagyok, és azért egy vesszőt kihagytam, de az nem okozhatna ekkora balhét :D Ha a suppot sértegettem, akkor:
  • két nevet taggeltem, akkor nem azt írtam volna, hogy "hülyét", hanem "hülyéket" (bár a vesszőt kihagytam, ezt nem rontanám el)
  • akkor miért idéztem be Wm kommentjét? :D
  • ha le akarnám hülyézni a suppot, akkor direktbe lehülyézném
De vicces, hány reportot kaphattam? :D
tölem eggyet minimum
 
Fent