Unió

DeletedUser

Vendég
Let Ranglista: 20/20 Spartai.....

Támadóként Védekezőként Összesen
Helyezés Név Legyőzött
1 miguasha [Sparta] 39,04 Mil.
2 =secret= [Sparta] 36,64 Mil.
3 csaszi85 [Sparta] 27,19 Mil.
4 zola09 [Sparta] 27,08 Mil.
5 brooky88 [Sparta] 25,62 Mil.
6 MORGOTH. [Sparta] 24,66 Mil.
7 vigyori86 [Sparta] 24,29 Mil.
8 Chlovia [Sparta] 24,18 Mil.
9 sharkyka [Sparta] 23,93 Mil.
10 syler75 [Sparta] 23,48 Mil.
11 =VadVirág= [Sparta] 21,70 Mil.
12 alfino [Sparta] 21,68 Mil.
13 balazs021 [Sparta] 19,71 Mil.
14 Nikitaa [Sparta] 18,75 Mil.
15 krisztian43 [Sparta] 18,47 Mil.
16 Felhőevő [Sparta] 18,29 Mil.
17 nunavut [Sparta] 18,25 Mil.
18 on-line [Sparta] 16,24 Mil.
19 Ric7 [Sparta] 16,04 Mil.
20 Rodgho [Sparta] 15,96 Mil.

Grat.
De most tényleg, mit vársz? A klánháború világában úgyan mindegy, hogy nyersz, vagy vesztesz-e, hiszen úgyanúgy marad minden.A játékosok 90% át nem érdekli ki nyer.Ha nyertek, ha vesztetek, a szerver leáll, nektek lehet dicsőség, de a belefektetett idő úgyanúgy elszáll, és nem nagyon adódik vissza-ha jól tudom a nyertes klán tagjai 300PP-t kapnak, hát, ha csak ezért nyernétek, akkor teljes mértékben nem éri meg, hiszen sokkal többet ölsz bele, ha pedig az élményért, akkor mindegy hogy nyersz e vagy vesztesz, ha jó klánban voltál egész végig ;) Szerintem..
 

DeletedUser4544

Vendég
Szeretnék Gratulálni a Unio klánnak hogy hiába a sok faluvesztésük, de méltón probáltak helytállni, védekeztek dodgeoltak. A minap már T.friderika és gabesz kaba is megírta a búcsúlevelét. Hiányozni fognak ha tényleg lelépnek!

Itt egy kis statisztika péntek reggel 8tól, az armadeggon érkezésétől:
Side 1:
Tribes: Sparta, LSW
Side 2:
Tribes: Unió, Unió2

Timeframe: 02/11/2012 00:08:00-tól ől05/11/2012 19:00:54


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 283
Oldal 2: 9
Különbség: 274

chart
 

DeletedUser

Vendég
Kár hogy semmit nem tettél hozzá :)

A napokban tőled is foglaltam meg mástól is :) Dicsekedhetsz vele :) Egyébként kiismerhetően védekezel :)
Jah idézlek: Rampika okt 28,2012 13:23
Sziasztok
Megint védelemre lenne szükségem.
Épp elindultam rád már kaptam a levelet (Így tudtam mi vár a falvakban kémlelés nélkül :D ),pedig elhiheted nem kértem infót.
Ilyen a csapatod grat hozzá :)
 

DeletedUser

Vendég
Valamit én nagyon benéztem itt, azt hittem, hogy ennek a világnak is már vége van :D
 

DeletedUser15832

Vendég
A napokban tőled is foglaltam meg mástól is :) Dicsekedhetsz vele :) Egyébként kiismerhetően védekezel :)
Jah idézlek: Rampika okt 28,2012 13:23
Sziasztok
Megint védelemre lenne szükségem.
Épp elindultam rád már kaptam a levelet (Így tudtam mi vár a falvakban kémlelés nélkül :D ),pedig elhiheted nem kértem infót.
Ilyen a csapatod grat hozzá :)

kb 1 hete volt.
Nem fogok ott annyi védőt tartani, hogy 20 órával a front mögött folyamatosan tudjam tartani.
Kiismerhetően védekezek?
Te pedig nem tudsz támadni. Egy egyszerű nemesvonatot nem tudsz küldeni(fél perc a tagok között!), nem hogy a nuke mögé időzíteni, így megszenvedtél azzal a 4 faluval is, amit 200al veszel körül :D
Ha ott lennék melletted minden falummal szerintem már nem játszanál.
Arról meg nem is beszélek hogy nálad a mondatvégi írásjel a :)?
 

DeletedUser

Vendég
Jól szórakozom az írásaidon :) Dodgeolni bárki tud,te mindig a második nemes elé állsz be ,de bízva az ügyetlenségedben hagyni kell neked időt,hogy a sikeresnek képzelt dodgeodat biztosan be tudd rakni a második nemessel érkező full nuke-nak :) Nullás falnál szeretem a legjobban csapkodni a full védőfalukat :)Ha mellettem lennél stb..... ide bizonyíték kellene nem ígéretek tömkelege.
Azt hiszem ellenetek egész szépen bizonyítottam már.Már csak rajtad(rajtatok) lenne a sor de a sokadik sikertelen kísérlet után meg is értem miért nem támadtok már.Ennyit erről.Viszont az egód tetszik még saját magadat is képes vagy félrevezetni,nagyon jól csinálod :)!
 

DeletedUser

Vendég
Szeretnék Gratulálni a Unio klánnak hogy hiába a sok faluvesztésük, de méltón probáltak helytállni, védekeztek dodgeoltak. A minap már T.friderika és gabesz kaba is megírta a búcsúlevelét. Hiányozni fognak ha tényleg lelépnek!

vigyori te soha nem változol, mindig is (mod by cons) voltál, az egyenes játék nem megy...
minősited magad és a klánodat
sok sikert hozzá és legyél rá büszke, hogy beépitett kémekkel és egyéb az erkölcseidnek megfelelő eszközökkel sikerült fölényt elérned,
ez a te stilusod, talán van még jóérzésü Spártában, aki a gusztustalan módszereiddel nem ért egyet
ha gondolod felteszem a az általam helyettesitett játékosoknak irt leveledet, ha tán nem értenél egyet:)) had lássák mekkora (mod by cons) vagy!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15832

Vendég
Jól szórakozom az írásaidon :) Dodgeolni bárki tud,te mindig a második nemes elé állsz be ,de bízva az ügyetlenségedben hagyni kell neked időt,hogy a sikeresnek képzelt dodgeodat biztosan be tudd rakni a második nemessel érkező full nuke-nak :) Nullás falnál szeretem a legjobban csapkodni a full védőfalukat :)Ha mellettem lennél stb..... ide bizonyíték kellene nem ígéretek tömkelege.
Azt hiszem ellenetek egész szépen bizonyítottam már.Már csak rajtad(rajtatok) lenne a sor de a sokadik sikertelen kísérlet után meg is értem miért nem támadtok már.Ennyit erről.Viszont az egód tetszik még saját magadat is képes vagy félrevezetni,nagyon jól csinálod :)!

Teljesen mindegy, hogy a 2.ba küldted a nuket, és az kiszedte a 100 feketét, mert utána megint meg lett szakítva..
De felőlem küldhetsz 4 tizedmásodpercest is, ha van mivel akkor azt is szétszedem.
Most hétvégén a fronton 3 fiókot vittem, amég itt voltam 1 falut sem buktam rajtuk.
Egyébként te bizonyítottál már? Nem hiszem. Az az össz tudományod hogy bevéded magad. Semmi más.
Most itt mod by cons hogy fent akadtak a támadások, többségben azt szoktad mondani hogy saját erőből oldod meg, holott ez egy óriási hazugság. Ja várj
Sparta - MORGOTH.
Újra indulnak a hullámok :) Sajnos a kllántól kapott védelem nagy része elkopott ha már nem lesz mivel dodge-olnom kérnék ismét védelmet :)
És az eddigieket is köszönöm mindenkinek
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16177

Vendég
A napokban tőled is foglaltam meg mástól is :) Dicsekedhetsz vele :) Egyébként kiismerhetően védekezel :)
Jah idézlek: Rampika okt 28,2012 13:23
Sziasztok
Megint védelemre lenne szükségem.
Épp elindultam rád már kaptam a levelet (Így tudtam mi vár a falvakban kémlelés nélkül :D ),pedig elhiheted nem kértem infót.
Ilyen a csapatod grat hozzá :)

Azt hiszem ezzel leírtad saját magad és a klánod is. Bár egy plusz pont, hogy nem kérted... ez már meglepő, mert te is nagyon szeretsz kémekkel harcolni. :D

A sokadik sikertelen támadás szövegedre megy annyit mondanék, volt 1 olyan is amiről nem tudtál? Na tessék, legyél rá büszke. Ja és emlékszem még anno mondtad, mi lenne, ha zombi killer meg a nem tudom ki lenne mellettem. Hát most elmondom neked nem rég zombi killer meg csokis puding indított kb 50 nuket, 1 katás faluval 3 falumat bevédtem, mert ennyire tudnak támadni. :D Fakek... ja azok meg mik is? Lehet LET-ben elsők vagytok, de nem azért, mert tudtok is. :)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem nem csak Let-ben vagyunk elől :) A háborús stat-ok is szépek.Ha leírtam magam,legyen úgy.Ahogy te látod én csak a számokat nézem :p A társaim játékhoz való értésének a megítélését meg inkább én csinálom,ellenfél szavára nem adok,remélem nem zavar nagyon :)
 

DeletedUser16177

Vendég
Éppenséggel a Let ranglistát láttam itt most, háborús statisztika nem érdekel igazán, gratulálok és kész. Mellesleg igazad lehet. Végülis te jobban megtudod ítélni, mivel téged támadnak.
 

DeletedUser4544

Vendég
Most hétvégén a fronton 3 fiókot vittem, amég itt voltam 1 falut sem buktam rajtuk.

Nah ez az ami csipi a szememet.
7 fiokot támadtunk és aznap mindenkitől foglaltunk, összeségébe 84 falut. Áruld már el melyik fiokot helyettesítetted hogy megnézzük tényleg nem buktál falut ellenünk. Mert itt valami sántít. Persze nem mondom hogy füllentesz, csak azt hogy nem mondasz igazat:)
Másik a minap olvastam a körleveledet az abbahagyásról. Azért kell abbahagynod mert túlvállaltad magad. Túlsokat játszottál túl sokat helyettesítettél hogy feltartsd Sparta-t. Ami alapból nem sikerült, de még a magánéleted is ráment, mert abbakell hagynod különben....De ez nem rám tartozik.
Mi erőből megyünk, addig míg benem dobod a törülközöt. Akire rászállunk 24 órás aktivitás várható el hosszútávon, ez pedig keveseknek adatik meg. Ezért örlünk fel mindenkit szép lassan. Katázunk és majd foglalunk.

De térjünk át rád. A klánod annyira becsülöd hogy benyomtad a törlést. Eddig meg szidtad az efajta hozzáállást és a nem csapatjátékosokat. Megsúgom tese vagy az, rátojsz mindenki fejére. Anno amikor Sodba voltál, inkább te és mckkk is azt a 5-6 frontos falvatokat védtétek atomra, csakhogy elmondhasd nem buktatok falvakat és a többi 5-6 fronton akkor 500e pontos játékosokat meg lazán szétvertük foglaltuk. PEdig tudtommal rampi védőjátékos vagy, tudtál volna nekik védőt küldeni de te inkább itt verted a melled hogy nem buktál falut ellenünk a kemény 5-6 frontos faludból amit megtudnál védeni 100 hátországos faluból. Helyette végignézted ahogy a társaidat lemészároltuk.....
Mostmeg benyomsz egy törlést ahelyett hogy átadtad volna a fiokod trodat vagy czfbnek hogy adja át a közelieknek. Nem téged ismét nemérdekel más, csak saját magad. Benyomtad a törlést azért hogymajd később ha visszatérsz elmondhasd nem gyöztünk le. PEdig ha mögé néznél a tartalomnak téged is legyöztünk. Annyira támadtunk titeket hogy túlvállaltad magad. Több időt szántál rá mint amennyid volt. Emiatt bekell dobnod a törülközöt. Nézz meg engem. Szervezek és belsőzök. 1db frontfalum nincs. Miért? Mert nem vállalom túl magam....FEltudom mérni a kapacitásomat a játékra, te nem tudtad. Annyira az lebegett előtted állítsuk meg Spartat hogy minden más külső tényezőt figyelmen kivül hagytál.....
 

DeletedUser16177

Vendég
Kedves vigyori áruld már el nekem, hogy védesz ki ennyi nuket mikor 4-5x több jön, mint amennyit ki tudsz védeni? Nem volt akkora kapacitásunk. Nekem 4 falumra jöttek támadások amiket bevédtem. Rampnak nem is küldtem védőt, sznorbit védtem és dalma1-et próbáltam amivel tudtam. Jelenleg is 3 embernél vannak védőim meg cirka 35 fronton lévő falumba, hogy ne sétáljon át senki rajtam pár nemessel. Ja meg még viszek egy accot is.

Szóval majd ha tudod is pontosan miről beszélsz szólj, addig meg húzd meg magad. Az csak egy dolog, hogy nem tudtok támadni és kivédem azokat. Egy fogyatékos is tudna ekkora túl erővel foglalni. :D
 

DeletedUser

Vendég
Én azt szeretem a magyar szervereken,hogy a harcok nemcsak a csatamezőn folynak hanem minden elérhető szinten :D
 

DeletedUser15832

Vendég
De térjünk át rád. A klánod annyira becsülöd hogy benyomtad a törlést. Eddig meg szidtad az efajta hozzáállást és a nem csapatjátékosokat. Megsúgom tese vagy az, rátojsz mindenki fejére. Anno amikor Sodba voltál, inkább te és mckkk is azt a 5-6 frontos falvatokat védtétek atomra, csakhogy elmondhasd nem buktatok falvakat és a többi 5-6 fronton akkor 500e pontos játékosokat meg lazán szétvertük foglaltuk. PEdig tudtommal rampi védőjátékos vagy, tudtál volna nekik védőt küldeni de te inkább itt verted a melled hogy nem buktál falut ellenünk a kemény 5-6 frontos faludból amit megtudnál védeni 100 hátországos faluból. Helyette végignézted ahogy a társaidat lemészároltuk.....
Mostmeg benyomsz egy törlést ahelyett hogy átadtad volna a fiokod trodat vagy czfbnek hogy adja át a közelieknek. Nem téged ismét nemérdekel más, csak saját magad. Benyomtad a törlést azért hogymajd később ha visszatérsz elmondhasd nem gyöztünk le. PEdig ha mögé néznél a tartalomnak téged is legyöztünk. Annyira támadtunk titeket hogy túlvállaltad magad. Több időt szántál rá mint amennyid volt. Emiatt bekell dobnod a törülközöt. Nézz meg engem. Szervezek és belsőzök. 1db frontfalum nincs. Miért? Mert nem vállalom túl magam....FEltudom mérni a kapacitásomat a játékra, te nem tudtad. Annyira az lebegett előtted állítsuk meg Spartat hogy minden más külső tényezőt figyelmen kivül hagytál.....

Mikor a SoDban voltam, és támadtatok, 1 falumat védettem be. 1 falumat. Igazából azt sem bevédettem, hanem kértem bele egy fáklyás lovagot. Tudod létezik a morál is, ez által egy kisebb játékosba kevesebb védő kellett. 3-4 játékos hagyta magát szétveretni, mert a front mögött volt, a sereget így is tudta mozgatni, nem fenyegette veszély, ezért inkább a többieket védték, ennyit az übersikeres katázásról.
1 tagot tudtatok leszedni, nem többet. Hogy miért? mert pár ottani tagunk valóban azt a játékstílust képviselte amit most leírtál, csak benyomták a törlést mikor nem volt a játékra idő, így lényegében körbevettétek arma nélkül azt az 1 játékost, védhetetlen helyen volt.
Szintén hibás feltételezés hogy nem buktam falut. 3 falut buktam, mivel azok is olyan helyen voltak, így nem is szenvedtem a tartásukkal.

De térjünk most RÁD, illetve a spártára.
Ha valaki nem v5ös csapatból jött veletek, azt egy pajzsként használjátok. Ha elkopik, vagyis átütik, akkor ti is beleüttök, majd eldobjátok.
Folyamatosan próbálod hívogatni a játékosokat, majd ha sikeresen áthívtad, akkor védelem nélkül hagyjátok veszni, vagy tudja magát tartani vagy nem. Talán tisztában vagy vele, talán nem, némelyik frontosotok ritka szar. Egy egyszerű nemesvonatot nem tud némelyik küldeni, nem hogy több támadást időzíteni. 25 másodpercek voltak a tagok között. Kiállok és beállok. Ha meg trükközni akarna akkor otthagyok az elején is 30 nehezet.Még is elvagy tőlük szállva, hogy húú ha ott lenne akkor már nem játszanál a szerveren. Az óriási arcod buktatta le most is az egyik kémeteket.
A támadás szervezésről: Igazán nagy munka. Összeírsz egy falulistát, majd felrakod a fórumra, kiraksz egy érkezési időt és kész. Csak arról kell meggyőzödni hogy nincs-e kém a klánban.
Megsúgom, nagyon nem olyan jó a helyzetetek mint hiszed.
 

DeletedUser4544

Vendég
Azért kicsit vicces vagy.
A nagy szervezés nektek is mehetne hisz mondtam frd és unio ugyanakkora erőkkel rendelkezik mint mi.
Persze folyamatosan koptok és fogytok és rajtatok hizunk és egyre nagyobb erőnk van.
Amit leírtál az csak számok, de ezek a játékosok nemcsak a Frd/unio fronton harcolnak. Az igazi nehézség az hogy összehozd hogy a klán teljes erejét kéthetente erre mérjük.
Most pl cirka 2500 nuke ment a MGTT-re. De mellette van egy aktiv és egy ötk frontunk háborúnk is. 90 órát kell úgy utaztatni a sereget hogy akkor "üresek védtelenek" saját frontjukon. Sparta nem profikból áll. Sparta egy szervezett csapatjátékos klán. Sokan melóból netmobilról játszik és azért nem időzít, mert nem tud. Viszont folyamatosan megy. Előbb utobb viszont betör áttör. Ha tetszik ha nem én aztmondom magyar kh legszervezetebb klánja Sparta. Ezért tartunk ott ahol. Ha kialakul a biztonságos hátországunk legyözhetetlenek vagyunk, az egyetlen ellenfél saját magunk, belső viszály + az idő az ellenfél. Ti és más csak idő kérdése de betörtök....De az egységes és erős vezetésnek hála a fő ellenfelünk csak az idő.
 

DeletedUser13948

Vendég
Azért kicsit vicces vagy.
A nagy szervezés nektek is mehetne hisz mondtam frd és unio ugyanakkora erőkkel rendelkezik mint mi.
Persze folyamatosan koptok és fogytok és rajtatok hizunk és egyre nagyobb erőnk van.
Amit leírtál az csak számok, de ezek a játékosok nemcsak a Frd/unio fronton harcolnak. Az igazi nehézség az hogy összehozd hogy a klán teljes erejét kéthetente erre mérjük.
Most pl cirka 2500 nuke ment a MGTT-re. De mellette van egy aktiv és egy ötk frontunk háborúnk is. 90 órát kell úgy utaztatni a sereget hogy akkor "üresek védtelenek" saját frontjukon. Sparta nem profikból áll. Sparta egy szervezett csapatjátékos klán. Sokan melóból netmobilról játszik és azért nem időzít, mert nem tud. Viszont folyamatosan megy. Előbb utobb viszont betör áttör. Ha tetszik ha nem én aztmondom magyar kh legszervezetebb klánja Sparta. Ezért tartunk ott ahol. Ha kialakul a biztonságos hátországunk legyözhetetlenek vagyunk, az egyetlen ellenfél saját magunk, belső viszály + az idő az ellenfél. Ti és más csak idő kérdése de betörtök....De az egységes és erős vezetésnek hála a fő ellenfelünk csak az idő.

Látom vigyori nagyon arra törekedsz, hogy a morálukat és a mentalitásukat erősen megtörd, senki sem megállithatatlan, és a Spartat sem csak saját maguk tudják megállítani, mi van, ha addigra kialakul egy ugyanolyan szervezett klán mint ti, oszt álltok majd a világon mint V1 semelyik fél nem tesz nagyobb előnyre szert.
 
Fent