Unió

DeletedUser

Vendég
Én azt szeretem a magyar szervereken,hogy a harcok nemcsak a csatamezőn folynak hanem minden elérhető szinten :D

Nekem is az tetszik ebben a magyar klánháborúban... :D A profik játszanak, a középosztályosok pedig betűhuszárkodnak fórumon, hogy melyik a jobb. :) Már lassan sírok rajtatok. :D Cicuska nem változtál... :)
 

DeletedUser16178

Vendég
Továbbítás Áthelyezés Törlés
Téma This Is Sparta klán visszautasította a békeajánlatot.
Elküldve jan 06, 2013 06:11:18
This Is Sparta klán visszautasította a békeajánlatot.

Fórumtéma: http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3119-Unió/page17


» Háború statisztikáinak megjelenítése
» Háborúk
Továbbítás Áthelyezés Törlés

Párizs megér egy misét (-:

Gondoltam megküldöm nekik a békeajánlatot, mert van 4 falvunk össz vissz,és én is csak nosztalgiázásból lépek fel a fórumunkra, de NEEEEEEEM !
Egy EKKORA KLÁNNAK ENNYIRE FONTOS A HÁBORÚ amiben eddig egyetlen katona nem vett részt ! (-;

mondtam én .
Játékkezdők a köbön .
Ez a véleményem !

A diplomáciánkban természetesen nincs már senki sem.

Egyébként nem értem hogy miért kaptam prémcsit ezen a világon, január 26-ig ,ami önmagát aktiválta (?) ,hiszen egy-két hetente lépek már csak fel....hogy a fórumról ezt-azt átvigyek a másik világra.

Nekem is az tetszik ebben a magyar klánháborúban... :D A profik játszanak, a középosztályosok pedig betűhuszárkodnak fórumon, hogy melyik a jobb. :) Már lassan sírok rajtatok. :D Cicuska nem változtál... :)

Ezek szerint Te önmagadat a középosztálybeliek közé sorolod (-:
Ennyire ne legyél már beképzelt ! :-D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Párizs megér egy misét (-:

Gondoltam megküldöm nekik a békeajánlatot, mert van 4 falvunk össz vissz,és én is csak nosztalgiázásból lépek fel a fórumunkra, de NEEEEEEEM !
Egy EKKORA KLÁNNAK ENNYIRE FONTOS A HÁBORÚ amiben eddig egyetlen katona nem vett részt ! (-;

mondtam én .
Játékkezdők a köbön .
Ez a véleményem !

A diplomáciánkban természetesen nincs már senki sem.

Egyébként nem értem hogy miért kaptam prémcsit ezen a világon, január 26-ig ,ami önmagát aktiválta (?) ,hiszen egy-két hetente lépek már csak fel....hogy a fórumról ezt-azt átvigyek a másik világra.



Ezek szerint Te önmagadat a középosztálybeliek közé sorolod (-:
Ennyire ne legyél már beképzelt ! :-D

Én nem sorolom magamat sehova... :D
Nem vagyok akkora egoista mint te.
 

DeletedUser16178

Vendég
Igen ezt a játékod is tisztán tükrözte :D
Védelmet,védelmet agresszíve falvaiba ,de izibe !!!
:-D :-D :-D
A kis szerénység....

utoljára fél éve járhattam erre ? :D
 
Fent