Turul Nemzetség

DeletedUser12608

Vendég
Üdvözlök minden kedves klánháborúzót!
Szeretném szerény klánomat ajánlani minden embernek, aki Délnyugaton van, és még nem döntötte el, hogy hova is csatlakozna.
Na jó, nem viccelődünk.:D
Klánunk egy jól megszervezett, rendes klán, mely a holnapi naptól(2010.12.14.) térdre kényszeríti a környéket(remélhetőleg).:D:cool:
Többen ismerik egymást már más világokról, de az újakat is be vesszük, csak legyenek aktívak, és mutassák meg, hogy méltóak ahhoz, hogy a Turul szárnya alatt keljenek harcra az ellenféllel!
Várunk mindenkit, a játékban keressétek Duc de Wolf-ot, chbalna-t, vagy kaisucim-ot.

Üdvözlettel:
A Turul Nemzetség vezetősége:rolleyes:
 

DeletedUser11612

Vendég
Üdvözlök minden kedves klánháborúzót!
Szeretném szerény klánomat ajánlani minden embernek, aki Délnyugaton van, és még nem döntötte el, hogy hova is csatlakozna.
Na jó, nem viccelődünk.
Klánunk egy jól megszervezett, rendes klán, mely a holnapi naptól(2010.12.14.) térdre kényszeríti a környéket(remélhetőleg).:D
Többen ismerik egymást már más világokról, de az újakat is be vesszük, csak legyenek aktívak, és mutassák meg, hogy méltóak ahhoz, hogy a Turul szárnya alatt keljenek harcra az ellenféllel!
Várunk mindenkit, a játékban keressétek Duc de Wolf-ot, chbalna-t, vagy kaisucim-ot.

Üdvözlettel:
A Turul Nemzetség vezetősége:rolleyes:


Mivel én délnyugaton vagyok, már tudom, hogy hol fogtok elbukni a térdrekényszerítéssel:D:p
 

DeletedUser11612

Vendég
Itt nincs kit legyőzni szákkaratében nem ér:D

Hogy ne legyen off: Vannak a klánban profik?
 

DeletedUser12608

Vendég
Sziasztok!
Sajnálattal tekintek rátok, hogy ekkora szájjal vagytok itt, és leszóljátok a kicsi, de annál aktívabb szövetségeket.:(
Nem értem, hogy ebben mi az örömötök, de nem is érdekel.
Tudjátok, mindig azok buknak el először, akik csak ugatnak, de nem harapnak!
Elmondom nektek, ha kell ,én harapok is, nem csak ugatok, mint ti, akiknek sikerült bekerülni egy jó klánba, és anyuci veszi a prémiumot nektek!
Ennyi lenne a véleményem, és kérlek titeket, ne itt fitoktassátok a szájkaratés tudásotokat!
Köszönöm szépen!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Korrekt hsz duc de wolf.
Nekem is elegem van az itt mellüket verő 10 éves kölykökből, akik 1 hóig elől vannak a ranglistán mert bekerültek egy jó klánba. De hosszútávon egyikse tudott még felmutatni semmit, max itt veri a mellét. Tudod új szeró új remények, ne foglalkozz vele....
V12ön is hallani fogod mind, ottis ultrabrutál klánjuk lesz(szerintük), aztán ismét 1-2 hó és jöhet a V13:D
 

DeletedUser12608

Vendég
Köszönöm vigyori86, hogy mellém állsz az agysorvasztó hülyeségeket beszélő 10-en évesek ellen.:)
Te milyen névvel játszol V11-en?(, ha játszol.:))
Nem is foglalkozom velük, de akkor ne írjanak minden hülyeséget ide a mi klánunk fóruma alá.
Irogassák tele a sajátjukét.:mad:
 

DeletedUser4544

Vendég
Szia, nem játszom V11en. V5ön van egy "inaktiv" 9 millás fiokom(400nemessel). Jelenleg jegelem, mert a társak simán ölik a farkasokat, de attól még ahol tudok segítek.
V10en játszom jelenleg aktivan, mivel azt az elvet vallom 1 ember 1 világra tud csak koncentrálni komolyan. Ott =vazul neni= néven szerepelek. Sztem elfogadhatóan;)
 

DeletedUser12108

Vendég
Jók vagytok!!! :D:D

28___=T.N=___11.259___15.251___65___235___65____235
 

DeletedUser

Vendég
hello

Neptunusz vagyok.volt falvam a 3-4-5-6 világban de otthagytam mert nem volt időm.de most megint játszom.az új 11.világ csúcs:D:D:D a Turul Nemzetségbe jó tartozni,amúgy ők hívtak meg legelőször
 

DeletedUser12608

Vendég
Neptunusz vagyok.volt falvam a 3-4-5-6 világban de otthagytam mert nem volt időm.de most megint játszom.az új 11.világ csúcs:D:D:D a Turul Nemzetségbe jó tartozni,amúgy ők hívtak meg legelőször

:)
Köszönöm szépen, vagyis köszönjük szépen, hogy miket erősítesz a V11-en.
Sok sikert neked, vagyis nekünk.
 

DeletedUser12608

Vendég
Összesen(támadó, és védő egyben) 1.823, ez még nem nagy, hisz még az elején vagyunk.:)
De az utolsókból is lehetnek elsők, csak nagyon akarni kell, és össze kell tartani.:)
Amúgy ezzel a ponttal 42.-ek vagyunk
 
Fent