Tribalwars Tournament

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Lehet, de én nem megyek, tisztában vagyok a korlátaimmal. Ha akarnak, mehetnek. Viszont remélem engedik a zászló transzfert :D
 

darkdevil

Active Member
A reakció pontszáma
125
Ha van olyan játékos, aki érez magában annyi habitust és elszántságot, hogy megmérettesse magát magyar színekben azt szívesen látjuk! KH-n privátban elér. Akik meg mocskolódni tudnak csak, azok tehetnek egy szívességet! :)
 
A reakció pontszáma
38
Sziasztok.

Tudom nem sokan ismertek, akik meg igen nem szeretnek, de hátha.

Keresünk mi is kis csapatunkba pár embert nagyjából úgy 4et.

Akit érdekel és van kedve jönni írjon itt pmet, leirom a jelenlegi taglistankat is.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.232

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Ha lesz egy értelmes csapat, akkor én is szivesen csatlakoznék!
Akinek van tapasztalata az ilyen tornákról és ideje, az kicsit mesélhetne a "szerverről". A mesélhetneket, nem ugy ertem hogy sajat magat Istenitse az illető. :) koszi!

Hát, rengeteg idő kell hozzá és vadállatok az ellenfelek. Még egyszer voltunk Roliékkal, nekem nagyon sok volt miután kiszállt a dual, így én is hagytam. Mindenképpen triallal érdemes menni.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
363
Ha indul magyar csapat, s valakinél lenne hely, lehet szívesen felnézek! :)
Szóval ha valaki "elfogad" akkor keressen fel s megyek.
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
tök felesleges szerintem menni ilyen tornákra :D
számtalanszor bebizonyosodott már hogy a magyarok(legalábbis az a réteg akik jobbnak számítanak) nem bírják végig nyomni egymás mellett full kerettel :D
vagy elárulják egymást egy másik nemzetért vagy az ego széthúzza a klánt és a fele abba hagyja vagy valami hasonló dolog :D

persze kipróbálni és jól érezni magad el lehet menni és aki így tesz annak sok sikert merg jó játékot de sose lesz ilyen tornán győztes esélyes magyar csapat és nem azért mert tudásilag nem lenne olyan csapat aki ott lenne hanem e fent leírtak miatt
 

Deleted User - 1534977

Vendég
tök felesleges szerintem menni ilyen tornákra :D
számtalanszor bebizonyosodott már hogy a magyarok(legalábbis az a réteg akik jobbnak számítanak) nem bírják végig nyomni egymás mellett full kerettel :D
vagy elárulják egymást egy másik nemzetért vagy az ego széthúzza a klánt és a fele abba hagyja vagy valami hasonló dolog :D

persze kipróbálni és jól érezni magad el lehet menni és aki így tesz annak sok sikert merg jó játékot de sose lesz ilyen tornán győztes esélyes magyar csapat és nem azért mert tudásilag nem lenne olyan csapat aki ott lenne hanem e fent leírtak miatt
sad but true
 
Fent