Top20 klán aktuális ranglista

DeletedUser11415

Vendég
Rosszul halottad:)
Ott sokan torolnenek inkabb,mintsem hogy a swe-hez csatlakozanak:rolleyes:
 

DeletedUser11415

Vendég
Teis akkor nagy epitkezo lehetsz,ha a csata elol inkabb megfutamodsz ;)
 

DeletedUser12844

Vendég
én arra leszek kíváncsi h kit fognak beolvasztani magukba akkor, ha már nem lesz a közelükbe szövi, mnt vagy semleges
akkor megkérik az ellenséget?
 

DeletedUser11415

Vendég
Igen,jol tudod,de nekunk semlegesek voltak a terkepunkon,nem pedig szovetcsegesek.
Hamarosan ezt erezni is fogjak,mert az eszaki uj swe tagokat nincs az a klanvedelem,ami megvedheti a Hun "hengertől" :d
 

DeletedUser11415

Vendég
én arra leszek kíváncsi h kit fognak beolvasztani magukba akkor, ha már nem lesz a közelükbe szövi, mnt vagy semleges
akkor megkérik az ellenséget?

Mar csak ket olyan klan maradt(szerintem) akit anelkul felvehetnek,hogy ne veszitcsek el a jelenlegi szovetcsegeseiket,es ugy jarjanak mint a Thor-al kotott szovetcseggel,vagyis vilagoskekbol nehany nap alatt piross.
 

sandarck

Member
A reakció pontszáma
39
Az A. esetében szó sem volt beolvasztásról.Gondolom tudsz róla,hogy a klán jó része törölt(egyszerre),beleértve a vezetöséget is.Röviden: ők kerestek meg minket és nem forditva,tehát ez esetben egyszerű tagfelvételröl van szó, és nem "beolvasztásról".
És amit az "új északi SWE tagok"ra irtál, az forditva is igaz
 

DeletedUser11415

Vendég
:) Te teljesen idiotanak nezel engem :D
Tobbet tudok a v6-os esemenyekrol,mint te valaha is tudnal.
En itt vagyok a kezdetek ota.
Lattam hogy indult el a swe(egyszeruen tokeletes volt),lattam az elso tevedeseiket is,a legnagyobb,amit a regi swe vezetok is belattak,az pont ti vagytok,az hogy bevettek a KoH-ot.
 

sandarck

Member
A reakció pontszáma
39
:) Te teljesen idiotanak nezel engem :D
Tobbet tudok a v6-os esemenyekrol,mint te valaha is tudnal.
En itt vagyok a kezdetek ota.
Lattam hogy indult el a swe(egyszeruen tokeletes volt),lattam az elso tevedeseiket is,a legnagyobb,amit a regi swe vezetok is belattak,az pont ti vagytok,az hogy bevettek a KoH-ot.

?
Nem nézlek idiotának.Szerintem nem irtam semmi effélét.
Ja és soha nem voltam a KOH-ba...
 

DeletedUser11415

Vendég
Az lehet,de te is jo eszakon vagy.Az eszaki resz ebben a vilagban nagyon nem nyero :p
 

DeletedUser11415

Vendég
Nem,en csak strategiaval,tenyekkel,es hoditassal :D
Amugy az A vezetoi pont ezert toroltek,mert szerintuk ott fent nincs ellenfel akit uthetnek,mivel a swe szovetcseges volt,es a Hun-okat pedig nem tudtak tamadni ugy hogy annak latvanyos foglalas legyen a vege.
 

sandarck

Member
A reakció pontszáma
39
Én mindenesetre sajnálom hogy igy döntöttek,különösen csorit...vele sokat leveleztem.
Hát ellenfél valóban nincs sok északon,ebben egyetértek veled.De azért talál az ember ha keres...
 

DeletedUser

Vendég
Te pedig figyeled itt a topp klan alakulasait?
Nezd pl. A NAGY SWE-t,megint top1,mert ismet beolvaszott egy szethullot klant.
Kivancsi vagyok kit fog ujjaban beolvasztani,amikor ujra elkezdenek fogyni a tagjaik.

Figyelem persze....
Ők is egyre jobban figyelnek rám.
A tagjaik félnek és már másik klánnal szövetkeznek hogy egy játékost megtámadjanak.
Nem szörnyű? két klán szervezkedik ellenem? :D
:D:D
 
Fent