Toborzás

DeletedUser

Vendég
Kösz srácok, megköszönöm a bizalmat ,de megkérnék rá mindenkit hogy ne hívogasson át erre az új világra más, ismeretlen klánokba, se engem,se pedig mást :)
És azt hiszem ezt a többiek nevében is kérhetem, úgy gondolom aki erre a világra akar regizni,az megteszi a saját csapatával , aki már több mint 3 éve ezt a játékot tolja,már nem fog újakkal kezdeni.

Thx.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Miért ne lehetne bármikor újakkal kezdeni? :eek: Minden szerón másokkal játszom, így nem unjuk meg egymást :p Néha meg jöhet egy kis duplázás.

Ám úgy érzem, azért nyitottad ezt a topicot, hogy mindenki megtudja feltétlenül, hogy téged nagyon sokan hívnak. :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Spartaba viszont nemhivott senki és nemis fog. Oda nemférsz be. Úgyanazért amiért a MHc-be se. Nem a tudásoddal van a gond, hanem a cselekvéseiddel. Gondolsz egyet egyiknapról a másikra és a saját falvaid odaadod az ellenfélnek ha valami nemúgyvan ahogy te szeretnéd, csak azért hogy keresztberakj a "régi" haveroknak. Minden világba így léptél le, és ígyis fogsz. Ez a tulajdonságod miatt nemfogsz sose beférni egy elit profi csapatba, mert senkise szereti a rizikót.
 

DeletedUser

Vendég
Miért ne lehetne bármikor újakkal kezdeni? :eek: Minden szerón másokkal játszom, így nem unjuk meg egymást :p Néha meg jöhet egy kis duplázás.

Ám úgy érzem, azért nyitottad ezt a topicot, hogy mindenki megtudja feltétlenül, hogy téged nagyon sokan hívnak. :D

szerintem senki sem hívta sehova, pont azért valamivel magára kell vonnia a figyelmet valamivel:D
 

DeletedUser

Vendég
Igen-Igen. Én felajánlom a segítségemet. Nem szeretném ha egy ilyan nagy formátumú játékos elkallódna. Dárki ha jössz v20-ra akkor én is megyek a Szkita Harcosokkal és beveszlek a csapatba. Sőt! Te lehetsz majd a toborzó! :D
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm :) Ennél szarabb állást már fel se ajánlhatnál nekem :D

Spartaba viszont nemhivott senki és nemis fog. Oda nemférsz be. Úgyanazért amiért a MHc-be se. Nem a tudásoddal van a gond, hanem a cselekvéseiddel. Gondolsz egyet egyiknapról a másikra és a saját falvaid odaadod az ellenfélnek ha valami nemúgyvan ahogy te szeretnéd, csak azért hogy keresztberakj a "régi" haveroknak. Minden világba így léptél le, és ígyis fogsz. Ez a tulajdonságod miatt nemfogsz sose beférni egy elit profi csapatba, mert senkise szereti a rizikót.

Oda hívás nélkűl se menne Tőlünk senki :D Sőt ,ahol Te játszol oda szerintem még a fél szerver se menne :D A v15-ös agóniád során bemutattad hogy csak egy másokkal hetvenkedő kis sikerhajhász másodhegedűs vagy . Ilyen klántárs aki csak saját magára gondol,nos egy ilyennél még egy inaktív is jobb :D
Alakítsd csak meg a v20 Spártát, amelyben mint nmindig megintcsak egy másodhegedűs leszel, egy második kis senki, aki mások munkáját végzi el, azt megint azt képzeli hogy mekkora fontos személy Ő Óóóóó :-O XDDD
Tudod,egyvalamit elárulok. A hírnév -tökmindegy honnan ismernek meg és hogyan ismernek meg,a lényeg hogy hallottak Rólad- és tudják hogy jó vagy. Nekem ennyi elég is,és olyan kapuk nyílnak meg előttem,amilyet a lánctalpas Spártában sem láttál :D Teljesen ismeretlen emberek keresnek fel,hogy rámbízzanak ilyen-olyan accokat olyan klánokban amelyekhez még közöm sem volt :D na jó az -MHC- nál ez kimaradt,de bevallom őszintén ott nem is fogadtam el volna semmit :D Szóval a lényeg,hogy ki tudja, de asszem elvállalok egy fiókot azon a világon az ellentáborodban ,csak hogy megmutassam hogy kell játszani kis hőscincér :D
megint az orrodra fogok koppintani :D és ezúttal a TE falvaidat fogom szétosztani :D

Miért ne lehetne bármikor újakkal kezdeni? :eek: Minden szerón másokkal játszom, így nem unjuk meg egymást :p Néha meg jöhet egy kis duplázás.

Ám úgy érzem, azért nyitottad ezt a topicot, hogy mindenki megtudja feltétlenül, hogy téged nagyon sokan hívnak. :D

Igazából nem ez lett volna a cél, de elkerülhetetlen hogy felhívjam magamra a figyelmet , amelyre okom,sem szándékom nem volt :)
A pontot az i-re igazán megintcsak itt a sok okoska tette fel, vigyori ugye.....
Senki sem szólított meg személyesen senkit, egyszerű általános dologról nyitottam témát, de az ilyen kis beképzeltek nem bírják ki hencegés nélkűl :D
Hát felőlem örüljön magának.
A 20-ason úgy le lesz nyomva mint a sicc.
Ja,és sharpsooter is menni fog úgyhallom :D:D:D
készítheted a liberodat :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Ha ez a téma tovább süllyed a személyeskedés mocsarába, kénytelen leszek kitörölni az egészet úgy ahogy van. Javaslom a beszélgetést, a másik sértegetése nélkül.
 

DeletedUser3242

Vendég
Darki, az a sharpshoter jön, aki befoglalta az egész saját klánját mikor épp nem volt elég barbi vagy már törlés alatt áll szomszéd? :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom melyik sharpsooterről beszélsz ,akit én ismerek az éppúgy foglalta a mi játékosainkat mint az frd-ét amikor épp ellenségek voltunk....vagy most magadból indultál ki ?

Ha ez a téma tovább süllyed a személyeskedés mocsarába, kénytelen leszek kitörölni az egészet úgy ahogy van. Javaslom a beszélgetést, a másik sértegetése nélkül.

Mit akarsz,ez az egész ország egy nagy mocsár úgy ahogy van :)
 

DeletedUser15962

Vendég
1 napig lehetnék vigyori :D

De sajna nem születtem oly nagynak, hogy Skulls-okat verhessek le, és Sparta-kat irányítsak :D

A titkos barátod akarok lenni, és büszke lenni arra, amiket elértél, majd ha a titkos kis barátságunk nyilvánosságra kerül, elásom magam megígérem, hiszen senki nem akar veled mutatkozni...

lávcsyyy <3
 

DeletedUser

Vendég
A =MFA= klánt DarkLord05 alapította. Kérdéseiddel kérlek fordulj DarkLord05-hoz.
Ezt a szöveget a klán diplomatája megváltoztathatja.
...az ismertség átka...
 

DeletedUser

Vendég
klón a jövőből :)
az 5. akkor is csak 5. marad :)

1 napig lehetnék vigyori :D

De sajna nem születtem oly nagynak, hogy Skulls-okat verhessek le, és Sparta-kat irányítsak :D

A titkos barátod akarok lenni, és büszke lenni arra, amiket elértél, majd ha a titkos kis barátságunk nyilvánosságra kerül, elásom magam megígérem, hiszen senki nem akar veled mutatkozni...

lávcsyyy <3

Mondasz valamit :)
 

DeletedUser

Vendég
Full lehet hozzád jelentkezni ? :):)

Máskülönben el sem idnulok :D
 

DeletedUser

Vendég
Full lehet hozzád jelentkezni ? :):)

Máskülönben el sem idnulok :D

Isten lássa a lelkemet mert szenvedek...a szívem azt mondja ( és néhányan ), hogy gyerre..gyere...az eszem meg, hogy hülye vagy minek kell megint ez neked...szóval igen beismerem harcolok mint egy drog függő magamba, hogy mi legyen. Talán azért is írogtok megint 2 napja itt , hogy ezt a regizéses vágyat csillapítsam...viszont dél körül elindulok pecázni 2 napig és ott eldöntöm, hogy meg tudom e állni a V20-at vagy nem....

A jelentkezésre annyit, hogy a V1 óta csak a saját egyszeméyles klánomba vagyok valaki minden más klánban csak beosztott...szóval ebben a felálásban csak én tudnék meghívót kérni hozzád...
Josh tudja a számom...és ki tudja talán egyszer lecserélem a Terroros mezt egy Wikingesre....
 
Fent