This is TEMPORARY

DeletedUser18627

Vendég
Üdv.
Hát akkor ha már minden világon megy a rajoskodás már az első hetekben,úgy érzem fél év alatt elértünk oda,hogy a jelenlegi top1 klán is megérdemeljen 1 topicot.
(Tudom tudom,többet is érdemelne,de mi szerények vagyunk..:p )
Szóval jöhet ide minden kérdés,kérés,szidás..stb..
Mindenre fog válaszolni valaki a TEMP-ből.

By Witcher
 

DeletedUser18627

Vendég
Azt hittem te velünk vagy Anti..:(
A végén csalódnom kell,s be kell foglaljalak..:p
Vagyis már nem,de ebből így nem lesz ivászat! :DDD
 

DeletedUser18627

Vendég
S hol írjak priviben?
Miért nem te írsz? :p
Nekem fát kell hordanom,még az udvar előtt van 10 köb..:'(
 

DeletedUser18465

Vendég
Üdv.
Hát akkor ha már minden világon megy a rajoskodás már az első hetekben,úgy érzem fél év alatt elértünk oda,hogy a jelenlegi top1 klán is megérdemeljen 1 topicot.
(Tudom tudom,többet is érdemelne,de mi szerények vagyunk..:p )
Szóval jöhet ide minden kérdés,kérés,szidás..stb..
Mindenre fog válaszolni valaki a TEMP-ből.

By Witcher

Te még játszol ? bocsi, de hol is játszotok ? az a baj, hogy én max damasról hallottam meg náhány tagjáról aki kiemelkedik, de rólad még az egerek se cincognak :( Witcher witcher :) Inkább a tagjaid eredményét hoznád fel ne saját magad egóját :)
Ebbe volt kérdés, szidás, és kérés :) Lássuk milyen is a TEMP valójában
 

DeletedUser18627

Vendég
Te még játszol ? bocsi, de hol is játszotok ? az a baj, hogy én max damasról hallottam meg náhány tagjáról aki kiemelkedik, de rólad még az egerek se cincognak :( Witcher witcher :) Inkább a tagjaid eredményét hoznád fel ne saját magad egóját :)
Ebbe volt kérdés, szidás, és kérés :) Lássuk milyen is a TEMP valójában


Lehet azért nem cincogtak,mert én nem akarok sem top lenni,sem nagy valaki itt külsőn.
De irónikus amit írsz,mert te pont az az ember vagy akit senki nem ismert,hanem megismertette magát,itt külsőn..:p
Kár hogy nem a játékban..:(
Szóval kérdésem,abban hogy létrehoztam itt a TEMP topicot,hol van az én egóm?
Rémeket látsz barátom? :O
Állj le a cuccról..;)
 

DeletedUser18465

Vendég
Lehet azért nem cincogtak,mert én nem akarok sem top lenni,sem nagy valaki itt külsőn.
De irónikus amit írsz,mert te pont az az ember vagy akit senki nem ismert,hanem megismertette magát,itt külsőn..:p
Kár hogy nem a játékban..:(
Szóval kérdésem,abban hogy létrehoztam itt a TEMP topicot,hol van az én egóm?
Rémeket látsz barátom? :O
Állj le a cuccról..;)

a cuccok jók ;)
Irónia volt, jól látod :D
És igen senki sem vagyok alig ismernek :( de téged sem nagyon, szerintem :confused: legalábbis a dream egy álom volt az álmok pedig nem válnak valóra szinte sosem :)

Én ezek ellenére is sok sikert kívánok de csak azért mert damas és pár jó ember köztetek van, nem miattad :)
 

DeletedUser18627

Vendég
Üdv.
Kérdés első körben a supporthoz lesz.
Mivel elérte a világ a kiemelt 180 napot,s a játékosállomány is 1000 fő alatt van akkor most nem lesz csökkentett érme,vagy kivéve a morál vagy valami?
Mert ha nem akkor mi értelme a 180 napnak?
Főként 1 ilyen lassú világban..
TEMP 6 millával megy a KL-el szemben s így is csak 35%-unk van,ha így haladunk még 180 nap s meglesz 70%,s akkor is kell még 5%..
Szóval a kérdésem az lenne lesz e változás azzal hogy 180 nap eltelt ami ki volt emelve,vagy ez csak 1 sablon ami minden világra kiterjed?
 
Fent