This is Sparta !

  • Témaindító DeletedUser18465
  • Kezdés ideje

DeletedUser18465

Vendég

Köszönjük Messala-nak a klánvideóba belefektetett energiáját, idejét, és segítőkészségét. Messala nélkül sosem jöhetett volna ez létre ilyen minőségben és formában. Spárta nevében köszönöm neki ezt az egészet ,de a köszönet nem fejezi ki azt amit érzünk :)
Jobb karácsonyi ajándékot nem is kaphattunk volna Tőle :)

Mindenkinek küldjük szeretettel !


THIS IS SPARTA !!!!
 

DeletedUser18312

Vendég
Mikor bennt voltam Spartaba v36 elején meg kérdeztem tudja-e valaki hogy rögzült hozzánk ez a "vers". Mi az eredete.
Ez egy V5ös sztori, és senki se tudta. Szóval a V5-ös keménymagból már senki sincs, mégis sikerült kiépíteniük az újaknak hogy továbbvigyék a Legendás nevünket. Én büszke vagyok rájuk!
Nem tudom egyébként csak nekem nem jönnek át ezek a jelentéses videók? Tetszik ez egyáltalán valakinek?
Nekem sokkal jobban adta Mesinek az a videója, amit a végjáték előtt készített V28ról. Szerintem az sokkal jobb és eredetibb lett.
Azt hittem ez is kicsit olyasmi lesz, én csalódtam ebbe a videóba. Szürke, kb semmit mondó. Engem nem hoz lázba a jelentés és névsor felsorolás...
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Mikor bennt voltam Spartaba v36 elején meg kérdeztem tudja-e valaki hogy rögzült hozzánk ez a "vers". Mi az eredete.
Ez egy V5ös sztori, és senki se tudta. Szóval a V5-ös keménymagból már senki sincs, mégis sikerült kiépíteniük az újaknak hogy továbbvigyék a Legendás nevünket. Én büszke vagyok rájuk!
Nem tudom egyébként csak nekem nem jönnek át ezek a jelentéses videók? Tetszik ez egyáltalán valakinek?
Nekem sokkal jobban adta Mesinek az a videója, amit a végjáték előtt készített V28ról. Szerintem az sokkal jobb és eredetibb lett.
Azt hittem ez is kicsit olyasmi lesz, én csalódtam ebbe a videóba. Szürke, kb semmit mondó. Engem nem hoz lázba a jelentés és névsor felsorolás...

Egyetértek,sajna ez egy "rossz" szokás , amit valaki régen elkezdett ...régi klánomban az E.E ben is örök vitatéma volt legyen-ne legyen stb..
Nagyon nehéz olyan videót készíteni ami nem megy át unalomba, hiszen nem tudod mivel kitölteni az űrt!
a jelentések még a megtűrt" kategória, bár én sem szeretem ahogy mondtam.De diagrammok térképek betevése is ez a kategória.
Egyszerűen a játék nemenged nagy mozgásteret hiszen stratégiai játék lévén csak számokat látunk évek alatt!
Na ebből nehéz gazdálkodni! De miután 1 percet sem játszottam soha a Spártában,még nehezebb volt..hiszen próbáltam magam beleélni milyen lehet 5 x világot nyerni!:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Feri, amőgy várjatok már egy picit az indulással :) Egy csomó klán foglalt, de jópárnak nem sok kell a záráshoz, hátha összejöhet ismét egy komolyabb világ.
 

DeletedUser18312

Vendég
Térkép változások, ellenfelek, animációk. Stratégiai lépések.
Én ilyenekkel tölteném fel, nem pedig statisztikával és jelentésekkel. Másik halálom ez a ranglista a végén.
Vezéreket alvezéreket akik tényleg tettek azokat kiemelném 5-6 tagot(viszont oda lehetne pár sort is írni, ami csak rá érvényes, meghatározó). Azt a végén beilleszteném semmi cicózással a teljes csapatot, néha több a kevesebb szerintem. Nagyon elmentünk ez a illegjen-billegjen minden animációval mindenegyes betű irányba, vagy régimódi vagyok, vagy remélem ez senkinek nem jön át.
 

DeletedUser18465

Vendég
Vigyori csinálj jobbat ! :) Biztos "sokkal színesebb" lesz !
 

DeletedUser18312

Vendég
Igazi magyar hozzászólás.
Csinálj jobbat. Ha szart raknad eléd te megeszed, mert szerinted te mivel nem tudsz fözni és a szarnál nem tudsz jobbat csinálni...
Kb ezt mondtad most. Szerintem adtam olyan ötleteket Mesinek amivel később mégjobbakat csinál. Fura, ő nem lehurrogott hanem igazat adott, te pedig akinek kb semmi köze hozzá, okoskodsz itt.
 

DeletedUser18465

Vendég
Igazi magyar hozzászólás.
Csinálj jobbat. Ha szart raknad eléd te megeszed, mert szerinted te mivel nem tudsz fözni és a szarnál nem tudsz jobbat csinálni...
Kb ezt mondtad most. Szerintem adtam olyan ötleteket Mesinek amivel később mégjobbakat csinál. Fura, ő nem lehurrogott hanem igazat adott, te pedig akinek kb semmi köze hozzá, okoskodsz itt.

Cuki vagy, de senki nem hurrogott le, kicsit túlreagáltad :) szakács vagyok és Magyar !
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Vigyori csinálj jobbat ! :) Biztos "sokkal színesebb" lesz !

Kiraktad egy külön topikba, amihez hozzászólhat akárki, de aki elmondja a véleményét, az "csináljon jobbat" :) ezért mondtam, rakd v36 topikjába, azt a 36-osokon kívül alig nézi valaki, és nem fogja "leszólni". Feri, nem gondoltad ezt Te át :)
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
-scooby doo- :
"Mikor bennt voltam Spartaba v36 elején meg kérdeztem tudja-e valaki hogy rögzült hozzánk ez a "vers". Mi az eredete.
Ez egy V5ös sztori, és senki se tudta. Szóval a V5-ös keménymagból már senki sincs, mégis sikerült kiépíteniük az újaknak hogy továbbvigyék a Legendás nevünket. Én büszke vagyok rájuk! "



Aki a V5 velünk játszott és most is itt van:

tatus, Castleai, mkaroly, yenet, -=LEOMESSI=-.

Sokan jöttek a régiek közül ismét velünk játszani a V15-V20 szerverekről is.
Meglepően sokan jelentkeztek be a V36-as szerveren. Igaz ennek a szervernek a beállítása pontosan olyan, mint a régi V5 volt, csak templom nélkül.Van aki azonos névvel, van aki más névvel játszik most velünk.

Ki írta a verset ?
Brooky88 verse szerintem, bár Te úgy emlékszel tylla írta.
Verset nézzük, inkább Brooky jellemére utal, de lehet neked van igazad Vigyo, tylla írta. Igaz rá egy ilyen vers nem jellemző, ha a diplomatikus karakterét nézzük. Talán Horka még aki verselgetett Brookyval.
Versmondó versenyere én sem emlékezem már 7 év távlatából...
 

DeletedUser18312

Vendég
Megint menjünk bele?
Azért tudom hogy Tylla 100%osan, mert Zola hirdette meg a versenyt, és azt mondta hogy az a jutalom, akiét a legtöbben megszavazzák, kirakjuk a klánprofilra.
Enyém meg lett a második...Bár elismertem hogy klasszisokkal jobb ez, amit tylla írt.
Horka is nagy költő volt, viszont akkor ő nem írt, vagy nem rémlik a verse, mert nem hagyott nyomott senkié sem tyllán kivül. Az nagyon kiemelkedett akkor. Ritka jót írt.
v5 keménymagjánál a vezérkarra gondoltam. Akiket felsoroltál tatus ricsi a v5 második felébe volt, castleai v5 helyett inkább a v8as insot nyomta.
yeneték meg v15ön futottak be.
zola, mester, brooky, tylla, jonathan davis, ilyen v5ös keménymagra gondoltam, akik között teis benne voltál a heti rendszeres hétvégi skypkonferenciába.
Karcsiba meg inkább ne menjünk bele :) beszéltük már a múltkor is.... :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Akkor meg minek kérdezed meg Vigyó ? Ha 100%-an biztos vagy benne.
 

DeletedUser18796

Vendég
A Spártának nem célja,hogy komoly ellenféllel kelljen harcolnia,észrevehetted volna már.. pont ellenkezőleg :D

Sokan mondják és sosem tesz ellene senki semmit. Csak a legutóbbi 2 világot említeném.
V30: nagy összefogás minden. Ja,az. Addig szerencsétlenkedtek meg húztak jobbra-balra míg bedőlt az egész. Mi arról nem tehetünk. Pedig voltak ott ismert játékosok,ismert klánok!
V36: szinten a fent leírt szindróma. Most is,a nagy összefogás helyett inkább még egymásnak is hadat üzennek,2 hetente alakul egy új klán,vagy épp csak a neve változik. Töketlenkednek,ez a helyzet. És ezt nem sértésként,de tényleg ez van. Pedig itt is vannak/voltak nagy nevek,klánok.

Attól, hogy mindig csak a duma megy hogy össze kell fogni és együtt lenyomni a Spártát,aztán nincs belőle semmi azt kérlek ne a Spárta számlájára írd,főleg ne olyan formában hogy keressük a könnyű szervereket. A lehetőség mindenki előtt adott,lehet jönni ellenünk.

Nem akarok kiemelni senkit,de voltak olyanok itt külsőn is,akiket lenyomtunk vagy látják hogy nekik "reszeltek" és nem azt írták hogy így a Spárta meg úgy a Spárta,hanem gratuláltak,és beismerték hogy most nem sikerült. Ők a tökösek,minden tiszteletem az övék ilyen szepontból. Nem azoké akik osztják az észt meg keresik a kifogásokat a tettek helyett. Külsőn lehet döngetni a mellet,de lehet jönni aztán küzdeni ahogy csak tud az ember. Aztán ha legyőz minket oda állok és gratulálok,elismerem hogy jobb volt. Nem cseszegetem a külsőn :)
 
Fent