Riportok tepecske

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Ingoude_Company.png


Sziasztok! Egy roppant érdekes alanyt hoztunk ma is nektek, akit bizonyára sokan ismertek. Az alany nem más, mint @tepecske! Jó szórakozást kívánok az interjúhoz!

Mikor kezdted a klánháborút? Melyek voltak az első élményeid? Egyedül kezdted a játékot, vagy barátaiddal?
A klánháborút,életem egy tragédiája miatt kezdtem el. Akkor még azt sem tudtam mi az az online játék...stratégia...klánháború.Tehát...egyedül kezdtem...V25.-ön.Addig nem is volt baj...míg az első bejövő támadásaim nem érkeztek meg...molnár és Sultiesz játékostól.Egy nagy puff hang a gépen...aztán megint puff hang...meg valami kard féleség a jobb felső sarokban.Én meg csak néztem...hogy az mi a bigyó lehet .Rohangáltam a szobában 2 db.bejövőtöl...mint maci a leérett málnásban.

Ki tanított meg játszani, vagy hogyan tettél szert a mostani tudásodra?
Játszani ki tanított?Az ellenfeleim...ők azok akik a "tudásom" egy részét adták.
Egy idő után rájöttem...az ő szisztematikájukat kell kiismernem bizonyos fokon...és amire ők számítanak...azt másképp gondolva lehozni.A kezdő alapokat V25.nek köszönhetem .Zik...Schulteisz...Abaaba...Jame és sorolhatnám a neveket...(van akik már nem játszanak...vagy nincsenek köztünk a földön)akik hozzá járultak hogy legalább megkülönböztessem a védő és a támadó egységeket...
Aztán V32 hozta magával a további tapasztalataim soron következő nagy részét ..

Mit gondolsz, hogy milyen szinten áll a jelenlegi játékostudásod?
Sosem tudtam kipróbálni...milyen támadónak vagy vegyes...támadó védőnek lenni .Mindig védekezni...kényszerültem.Mivel legtöbbször egymagam védekeztem...minden falumra szükségem volt .Nem sorolom magam a legnagyobb tudású játékosok közé...meg már a mostani játékban sokszor...relatív dolog a tudás .Egy biztos...a gerincem és a szívem a helyén van...ami a tudásnak sok kiegészítést ad.Tehát a mostani szintem...ott van...ahol...
Sosem leszek a legjobb...de már a legrosszabb sem.


Mely klánokkal harcoltál eddig? Melyik volt köztük kiemelkedő, és amelyikkel ha holnap hívnának bármikor újra játszanál?
Az =Oas=ban kezdtem...voltam a V32.őn az Fs alakulásánál...ahol egyedül is maradtam mint egyetlen Fs tag...a Skulls ellen.Voltam a Spártában V45 ön...
A vezetőség nélkül maradt To.ban
V54 en...a Winter ellen.
Sok klánban megfordultam.Mindenhol "ragadt" rám valami.Aztán
v54 től...a Winter.ők azok...akikkel bármikor...
Mindegyik klánomban egy élmény volt


Van-e olyan játékos vagy klán, aki kivívta ellentéted, és ha teheted mindig ellenük játszol?
Játékosokban nem igen tudnék ilyet felsorolni.Persze...mikor éjjel ébren tart a kardjaival...tudok felmenőt...lemenőt emlegetni.
Klánból...van ilyen...de majd elmúlik


Vezettél-e már klánt? Nyertél-e már klánvezérként, vagy buktál-e vezetőként?
A kh.á és a saját érdekemben sosem tettem...és nincs is szándékomban.Nincs meg hozzá semmi fajta idegem és tudásom.
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Olvass_tovabb....png


Itt vagyunk ismét, folytatjuk a riportunkat, alanyunk a sokatok által ismert @tepecske!

Ismerek játékost, akit kezdetekben te tanítottál. Sok olyan játékos van, akit segítettél kifejlődni, és végül az elért eredményeire akár te magad is büszke lehetsz?
Bizonyos tudás átadása nekem örömet szerez.Vannak persze,olyan tapasztalataim,akik ezt kihasználták.De ez engem nem zavar.Túl lépek.Néha megfogadom,hogy soha többet nem "okítok"senkit...persze...ez az első kérdésig tart.
Több játékos büszkeségem is van...nem neveznék meg senkit külön.Nekem elég az...ha védekezés közben bevillan neki...hogy tőlem hallott bizonyos taktikákról.


Mit gondolsz, egy tapasztalt játékosnak segítőkésznek kell lennie az újoncokkal vagy ők az „ingyen” falu a játékban? Mi a véleményed a "Mentor" rendszerről?
Hhmm...ez attól függ.Aktív e a tag.Nincs kötelező segítség adás.Nincs irott vagy íratlan szabály erre.Mindenki maga dönti el.Segíti vagy nem a kezdőt.Szerintem...mindenki saját felfogása,énje szerint cselekszi ezt.Én úgy gondolom...hogy a tapasztalat csak akkor lehet igazán értékes...ha át is adod...és ha van akinek át add.Ha nem csak egymagának őrzi az ember. Önmagában a tapasztalatból származó tudás...tova tűnik egy idő után.De ha valaki úgy érzi a tudás csak az övé ...hát legyen úgy
A "mentor"rendszert nem ismerem.Nem tudok véleményt mondani róla.Egyszer sem azon keresztül segítettem.


Volt e olyan ellenfeled akivel ellenséges oldalon kezdtetek majd később össze barátkoztatok? Hogyan történt?
A legtöbb khás barátságom...az ellemfeleimből kaptam.A legelső ilyen ...Magán farkas volt...V25 ön.
Utánna V32-őn...Antoan a séfes fajta...
Egy nehéz védekezős időszakom után ...rám írt ...akkor még nem nyaralt minden évszakban...ő is...én is csodálkoztunk egy vissza foglalásomon...

Sorolhatnám....de majdnem minden világom hozott egy újabb "ellenfeles"barátságot...

Milyen volt világ 25? Mely klánokkal játszottál? Nyertél végül?
Első világomként...=Oas=.ban kezdtem.Ellenfelem *Phx*volt.Itt kaptam meg az alapokat .Már khá pályafutásom elején...kezdésnek tele volt árulással...kavarásokkal.Tapasztaltam...milyen, ha akiben bízom...hátba szúr.Nem nyertünk.Erről a világról nem is mondanék többet.

Van-e olyan játékos, akit a legjobbnak tartasz? Ha igen, miért gondolod így róla?
Számomra...nem létezik legjobb...
Nagyon sok jó...és nagyon jó játékos van.
Előbb utóbb mindenki megtalálja a foltját...

Te milyen védekezési stratégiát használsz? Mikor kaptad életedben a legtöbb bejövő támadást, és mennyi volt az?
tepi stratégiát... legtöbbször beválik...
Mindent előkészítek egy védekezés során...
Legtöbb kardom
V32 vége felé volt...4000+karddal.

Melyik volt a kedvenc világod, és miért?
Kedvenc világom?Több világom is szerettem...de talán a legjobban V32.-őt.A korrekt ellenfelek miatt is.Akkor sem...és most sem tudom,hogy toltam végig ott a 3.5 hét nagyon aktív védekezést...kórházban.
Éjjel a paplan alá bújva készítettem elő a másnapi védekezést...bár a vége felé...mikor nem volt mivel védeni már-(max a sufniba állított villával)- jöttek éjjel nappal...
Incze ez után,nekem írt levele...emlékezetembe ivódott.

Említetted Világ 32-n forrott ki a játéktudásod. Milyen világ volt ez? Melyik klánokkal harcoltál? Meddig jutottál?
Fs ben kezdtem.Akkor alakult...bontogatta szárnyait.Vezetőségi tag voltam.
Egy "dolog"miatt...
Ligtrexnek hirtelen a "nyakába szakadt" a klán.Skulls volt az ellenfelünk...Incze vezetésével.A Skulls kicsit kezdett szétesni...mi erőre kaptunk...aztán a Skulls újra felszívta magát...nekünk kezdett végünk lenni.Sok szerepe volt ebben...az inaktívvá váló fiokjainknak is.Lassan megúnva a többiek is átmentek másik világra ...egyedül maradtam.Lassacskán elkoptak a faluim...de a Skulls megegyezve a tagjaikkal egy falum meghagyta...a világ zárásáig.Mindenki döntse el kedve szerint...hogy miért.A világ zárásánál feltűzhettem volna a klánok közül 3.helyre az Fs zászlót...ha egy kis klán tagja nem foglal be az utolsó héten barbárokat.A háborút elvesztettem...de nem lettem vesztes.

Mi alapján választottad a játékos nevedet? Van valami jelentősége számodra?
tepi...így hívott Édesapám .A nevem neki állít emléket.

Mennyire fontos a jó helyesírás egy klánvezérnek? Lehet valaki jó klánvezér, ha nem tud helyesen írni, vagy fogalmazni?
Szerintem fontos a helyesírás .És a helyesen írás is.Értem itt a tartalmat...ahogy említetted a fogalmazást.
Volt olyan vezetőm...akinek a helyesírása és a stílusa a szemöldököm is össze borzolta .Nem azt vallom,hogy minden betű flottul legyen...de na...
Mondom ezt úgy...hogy nyelvtanilag én sem írok helyesen.

De én nem is vagyok vezető.

Említetted, és talán köztudott is, hogy többnyire védő szerepben játszol a játékkal. Mennyire volt ez szándékos a részedről? Mindig erre vágytál? Próbáltad valaha a normál játékos(pl 50-50 arányú támadó-védő eloszlás) szerepét?
Nem...nem mindig erre vágytam.
V25 ön...védekezni kényszerültem...aztán a kövi világomon is .Következőn is...és majdnem mindegyiken...
Az első időkben mindig voltak támadó faluim...de át kellett képeznem őket védőre...a helyzetek miatt .
Nem volt olyan világom...azokban az időkben...hogy klán védelemmel védekezhettem volna.

Aztán eljött az az időszakom...mikor nem csak védő...de támogató szerepet is vállaltam.Jól eső érzés számomra a társaim segítése.

Ott voltál az FS klán megalakulásánál. Végül többszörös világgyőztesek lettek. Számítottál arra, hogy ennyi világot megnyer a klán? Világ 32-n
Az Fs idővel...jól össze állt...össze szokott csapat lett...
Nem csodálkoztam azon,hogy világokat nyertek.


Szerinted mi a jó klántárs tulajdonsága? Miért?
Megbízhatóság...aktivitás ...csapatszellem.A tudás sem hátrány.
Bármelyik hiánya...gyenge láncszemmé tesz.


Mi a véleményed a többjátékos fiókokról? Te játszottál valaha ilyen fiókkal?
Egyszer voltam triál fiókban...elég is volt.
Nem ugyan azok az "erő"viszonyok...
Ehhez csak ennyit fűznék....


Említetted Világ 54-et. Nem titok, hogy ott kb. egy hónapig én is jelen voltam. Hogy érzed lett volna esélye a TO-nak, ha picivel hamarabb szállunk be? Vagy a klán mindenképp vereség felé haladt? Voltak ott bizonyos átlépkedések, ide-oda. Mit gondolsz mennyire volt jó világ az 54?
V54...hu de kaki világ volt...
Bár a
Wintert ott ismertem meg.Igaz,akkor még nem a kedvesebb oldalukról.(Alapjába véve ritka kivételek egyike...korrekt ellenfelekként.)
Alakultunk minden féléből minden félébe.Léptek ide-oda.Nem egyszer találtuk magunkat vezető...vezetőség nélkül.Az eleje is nagyon ocsmánynak indult.Volt egymás ellen fordítás...árulás...inaktivitás...sok furi dolog...stb.
Szerintem...nem volt egy rossz tagságunk...nem azt mondom,hogy ászok ásza voltunk...de volt sokunkban akarat...kitartás...
Egy erős jó vezetőséggel indulva...bármi lehetett volna.


Világ 45. Talán az utolsó erős Sparta volt ott. Mit gondolsz EzL nélkül is jó esélyekkel indult a Sparta, vagy előre is elkönyvelhető volt a vereség? Milyen harcok voltak ezen a szerveren? Nehéz szerver volt?
Spárta sajnos már nem volt annyira erős ezen a világon.Voltak küzdők...és eltűnők.Nem tudok véleményt mondani...milyen volt EzL vezetésével...itt voltam először Spártás .De most kicsit hiányzott a tűz a klánból.Talán elfáradt.Két nagy és erős klán össztűzében voltunk.
Attól függetlenül....ott a győzelmet nagyon is megérdemelte a Dsa...nem véletlen írom így...
Elég nehéz világom volt...rengeteg védelmet tologattam társaimnak...rengeteg éjjelezéssel.

Melyik klán ellen volt eddig a legnehezebb harcod? Nyertél? Ha igen miért? Ha nem szerinted mit hibáztál és mit csináltál volna másképp?
Több ilyen világom is volt.
Classic 5 ön...a Disaster(nem bizti,hogy helyesen írtam le)klánban voltam.
Nagyon pörgős...gyors világ volt...éjjeli bónusz nélkül ..elejétől a végéig nem volt pihenés .Megnyertük.

V32...a fejebb említettek miatt.
V47.Random volt az ellenfelem.
Volt egy tagjuk...aki vagy mindig éjszaka dolgozott...vagy sosem aludt...
(Azon a világon is az ellenfelem közül akadtam barátra)
Nem nyertünk....

Mit kellett volna a nehéz világaimon másképp tennem? Klónoznom magam

Említetted a Winter klánt. Milyen a közösség ott? Szoktak lenni klántalálkozók?
Winter számomra A Csapat.Azt hiszem...a legfontosabbat ezzel kifejeztem.Én nem voltam egy klán talin sem velük...mindig valami közbe jött.

Mennyire vagy az éjjeli bagoly típusú játékos? Vagy csak szükség esetén éjszakázol?
Volt idő...mikor a játék volt az első...mindig a megfelelés...mindenki felé...
Hogy ne hozzak szégyent a klánomra...
A maximálist nyújtani...éjjel nappal.

Ma már azért az éjszakákat szeretem pihenésre fordítani.Az elkövetkezendő ellenfeleimnek kérem...ezt tiszteletben tartani

Látom tettél kitérőt könnyítetten is. Hogy látod miben térnek el a normál szerver kihívásaitól ezek a szerverek? Könnyű, vagy nehéz dolgod volt ott?
Könnyített 2 nem volt egy habos-babos győzelem.Szerettem azt a világot .Bár azt hittem onnan vonulok nyugdíjba.
Jó vezetőm és társaim voltak.Győzni nehéz volt...az akkori könnyítetten...a 1:20 szabály a végéig tartott.
A könnyített...nehezítve.

A könnyített világnak meg van az előnye és a hátránya.Szerintem egy normál világ pörgősebb...változatosabb.Bizonyos szabályok,vagy azok nem léte miatt.Falu kezdés... sereg...leltár...könnyebbséget ad a könnyítettnek.Nehézséget meg az idő múlása ...és a támadasi blokk.Mire véget ér...párszor jön a nyuszi

Melyik világról mesélsz bárkinek legszívesebben? Miért pont arról?
A föld nevűről.
Mert az az én igazi világom.


Volt olyan játékos, aki kivívta tiszteletedet ellenfélként?
Igen...természetesen .Sok csatát megvívtu k.Minden olyan játékost ide sorolok...aki nem támadt éjszaka.
Komolyra fordítva...van pár.


Mit gondolsz a védekezés és a támadás különbségéről? Melyik a nehezebb?
Véleményem szerint...védekezni.A védekezés egy hosszabb folyamat.Logisztikázni...tologatni...vágni...kitalálni a támadás szándékát ...stb.A támadást kiszámolod...indítod és mehetsz a dolgodra .A védekezés egy jó darabig a játékhoz köt...

Mit gondolsz a diplomáciai győzelmekről?
Nem értek a diplomáciához nagyon.Nem is szeretnék.Próbálom magamtól távol tartani.Az ilyen fajta győzelem...nem a korrektségről híres Meg azért ..a harc...legyen harc.
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Olvass_tovabb....png


Hamarosan @tepecske-vel készült interjúnk végéhez érünk, jó szórakozást!

Visszatekintve, milyen volt az első klán ahová bekerültél? Milyen volt a hangulat? Hogy érzed milyenek lennének ők a mai játékban?
Az legelső klánom =OaS=...az elején jó kis klán volt.Több remek játékossal.Hangulatos...sokszor extra kedvvel megáldva...segítő készséggel.Aztán a vége felé felütötte a fejét egy "előkelő" tagunkban...az üldözési mánia.Úton útfélen.Mindenkit elmart maga mellől.Világ zarasáig maradtam vele...de nem szép emlékként zárult az a világom.Sőt...mondhatni nagyon megalázó helyzeteket produkált...

Nem nagyon tudnám megmondani...hogy a mostani világokon hogy teljesítenének...mint klán-nem hiszem,hogy sokra jutottak volna azzal a felállassal.Külön-külön...többen is elértek szép kis eredményeket...

Mit gondolsz az ellenfélről? Hogyan fogalmaznád meg a jó ellenfél fogalmát?
A korrektséget tudom becsülni az ellenfeleimben.Mikor nem szorul a tudása illegális scriptekre...verve a mellét,hogy ő miennyire fa*a, Többször is össze akadtam ilyenekkel.
Volt...mikor az ilyen játékos... kiakadt azon...mikor ellene vetették ezt be .

A jó ellenfél az...aki a játék élményéért játszik...és nem a lealázásért.
Tiszteli a másikat.


Játszottál magányos farkasként, ha igen milyen volt? Meddig jutottál?
Emlékezetem szerint...komoly világaimon mindig klánban játszottam.Bár volt rá példa,hogy magányos harcosként maradtam a végére.Ezek számomra vereséggel zárultak.

Szerinted fontosok a játékban az úgynevezett "plecsnik"? Mi az értéke egy plecsninek számodra?
A "plecsnik"...igen is...meg nem is.
Fontosnak tartom...ha valaki meg küzdött érte...kiérdemelte.Ha meg nem ellenféllel való harcban kapja ...az számomra.etikátlan..Bár többször is hallottam mástól...hogy nem azt nézik...ki hogyan szerezte meg...hanem a mennyiség számít.Ha valaki ilyenre szorul...intézze el saját magában....
Értéke?A megszerzés fajtájától függ.

Egy örökvitakérdés, hogy hogy néz ki egy ideális támadó falu és védő falu? Szerinted függenek-e egymástól?
Ahogy a kérdésedben benne van:örök vita kérdés.Szerintem mindenki másra "esküszik".Ez így is van rendjén.Persze lehet szimózni...mi melyik összetétel lehet jobb...de akkor is...mindenki a saját tapasztalatai szerint fogja az összetételt kialakítani...
Függnek e egymástól?Ez egy fajta szimbiózis szerintem.Általában van egy szint mikor a környék takaritgatása már nem elég ...védelemre is szükség lesz.Ahogy másnak...úgy nekem is meg vannak a bevált összetételű egység sablonjaim.


Ha lenne egy szabályzati pont, amit megváltoztatnál, melyik lenne az, és miért?
Ez egy vita témát is elbírnaSzerintem...legtöbbünknek volt már benne része...kinyilvánítva a nemtetszését.
Itt ebbe...nem mennék mélyebbre.


Te eltörölnéd a morált, vagy szerinted hasznos a játékban?
A morál jó meg rossz is..Eredetileg a kisebb játékosokat védeni szolgálná.
Aztán megtalálták ennek a marha jó adottságát...morál harcos formájában.Ha azt vesszük...melyiknek van több haszna?
Véleményem szerint...sok értelme nincs.Előbb utóbb úgy is kiszedik...csak több nukkal.


Hogyan szoktál startolni? Mi a te stratégiád? Ha nyilvános megosztanád velünk?
Nincs rá stratégiám már.Nem vagyok starter.Annó nagyon ügyeltem hogy a világ nyitásakor már ott legyek...mint némely ember az árstoppos farhátért a Tescoban

A játék melyik szakasza az, ami a kedvenced? Miért?
Elég türelmetlen vagyok.Nekem az eleje nagyon motíválatlan.Ha csak...azt nem vesszük annak,hogy igyekszem minnél elôbb elérni,hogy segíthessek.Azt a részét szeretem a játéknak mikor már van mivel ezt tennem.
Szeretek vonatokat vágni...sokszor igazi kihívás tud lenni...ehhez viszont el kell érni egy szintig seregileg...és faluilag.


Melyik a kedvenc végjátéktípusod?
Dominancia.Igazság szerint...nem nagyon volt világom...ahol más fajta végjátékkal nyertünk...és ezáltal megismerhettem volna másik formáit.

Szerinted melyik világon kezdtél már „tudatosan” , taktikusan játszani? ekkor melyik klán tagjaként játszottál és ki volt az ellenfél?
V36-on a Fs ben voltam...a Spárta ellen.Ott már több tapasztalattal...taktikusabban...átgondoltabban játszottam.Ha bele gondolok...mindig volt-van valami taktika...amit lehet finomítani...

Melyik lovagrendszer az általad legjobban kedvelt?
A régi lovag ..az olyan nosztalgikus...az az első...egyedi.
A jó kis fáklyás...jó cucc volt.
Mikor be lett újítva...néztem ...ez mi a Szent fazék
Ennyi lovag?Meg könyvek?
Ma már úgy gondolom...nem annyira rossz dolog.
10 lovag...több variáció.
Persze az én lovagjaim általában utálnak engem...mintha tudnák...milyen könyvre nincs szükségem.Mert azokból könyvtárat nyithatnék sokszor.Mind a két fajta lovagrendszert megszerettem.


Mi motivál téged?
Világbéke
Fő motivációm...a társaim segítése.Lehet nem mindig teszek észszerűen...nem mindig döntök jól...de mindig megpróbálom a legjobbat kihozni.


Hogy osztod el az idődet, hogy az ne befolyásolja a magánéleted?
A kezdetekkor kh.-á függő voltam.Éjt nappallá téve.Szerettem azt az adrenalint amit okozott.Ma már nem az életem a khá...hanem az életem egy része.Annyit foglalkozom vele...amennyit aktuálisan igényel.A telefon...és a net korában ez hála meg is valósítható számomra.A magán életem nem befolyásolja.

Mennyire vagy alkalmazkodó típus (lehet klánhoz és személyhez)? Illetve, mennyire tudsz haladni a korral? Minden újítást hamar elsajátítasz vagy nem igazán? Melyek azok az újítások, amelyek tetszenek neked és miért?
Toleránsnak hívnám inkább magam.
Sok mindenben alkalmazkodom is...egy határig.A szeretet a megértés fontos mozgató rugóm..És a hűség.Társaimhoz és a klánomhoz.
Nem...nem minden újítást.Meg kell értenem ahhoz,hogy az új dolgokat hasznosan tudjam alkalmazni.Addig nyűstölök egy hozzá értő tagot...barátot...míg minden részletével nem leszek tisztában.


Pl.:Őrtorony...nem kérdés miért

Beépített fake vonat küldő....mert mindenkinek elérhető.

Mitől jó egy játékos? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó játékos?
Szerintem ez egy összetett dolog.Nem lehet pár mondatban reális képet adni róla .
Jó játékos az...aki éppen ott...akkor megtudja védeni a faluit...vagy az ellenkezőjét...elfoglalni és megtartani másét.Hogy azt mekkora tudással kell épp ott megtennie...bár az adott esetben nem biztos hogy tükrözi mennyire jó vagy nem....de az adott világon ez számít.
Ez nem össze keverendő az erőfölénnyel.
A jó játékos tud racionális döntéseket hozni....és felismeri az adott helyzetet időben.


Mitől jó egy klánvezér? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó klánvezér?
Jó diplomata...következetes.
Példát mutat a szabályokban.Kommunikatív...
Megfelelni mindenkinek nem lehet...azért jó ha tagjai elismerik...hallgatnak rá.Emberi tulajdonságai vannak.Fegyelmezett...inteligens.


Te kit ajánlanál a következő riportalanyunknak? Volt-e olyan kérdés, melyet hiányoltál és szívesen megválaszoltál volna? Ha igen mi volt az?
Szerintem elég kerdést feltettetek. Köszönöm nektek is a személyes felkészülést a riport kérdéseivel kapcsolatban.

Akit ajánlanék...

Fradi...45legio...SzRicsi...Fülike1973...=Zsak-Fos=...és még sorolhatnék neveket...mert sok mindenkiről szívesen olvasnék...

Köszönöm.




Köszönjük hogy elolvastad legújabb interjúnkat! Kérlek amennyiben tetszett jelezd azt felénk egy Like-al(Köszönettel), és ha kérdésed maradt @tepecske-hez azt tedd fel itt hozzászólásban!

A következő interjúnkig, jó szórakozást kívánunk neked itt a Klánháboruban
!
 
Fent