Templom hatósugár.

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Szép napot.

Tűzszünet óta a Templom hatósugár készítő script (ellenőrzött engedélyezett scripteknél található) hibásan működik.
Script aktiválása után a kattintásra nem templom hatósugarat szimulál,hanem megnyitja a falu profilt,innen visszalépve a mini térképen az egész világot barbárnak jelzi.
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Szép napot.

Tűzszünet óta a Templom hatósugár készítő script (ellenőrzött engedélyezett scripteknél található) hibásan működik.
Script aktiválása után a kattintásra nem templom hatósugarat szimulál,hanem megnyitja a falu profilt,innen visszalépve a mini térképen az egész világot barbárnak jelzi.
Ha olyan jó géped lenne mint amekkora egód nem jelezné barbiknak
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Szép napot.

Tűzszünet óta a Templom hatósugár készítő script (ellenőrzött engedélyezett scripteknél található) hibásan működik.
Script aktiválása után a kattintásra nem templom hatósugarat szimulál,hanem megnyitja a falu profilt,innen visszalépve a mini térképen az egész világot barbárnak jelzi.
Semmi hiba nincs csak meg jósolja az új év kezdést és ezzel asg falvak betörlés általi barbárosodását
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Te jó isten,micsoda egók vannak itt,közben 12 nappal később kezdve köztetek sehol nem vagytok,se Pontban,se LE-ben.
Stat meg mindent elmond a foglalásaitokról..
Bár lenne annyi tudásotok a játékhoz,mint amekkora dumátok...

(Bár Slade elvileg rászólt az NG tagokra hogy ne itt írkáljanak,de példa mutatóként ő is jön,s próbál itt érvényesülni...
Nincs semmi gond Slade,majd 77-en megmutatod! )



Ui Statok:

Slade: Igen minőségi játék,csak így tovább!
I AM WEASEL: Ő nem vezető,csak valahogy belát a vezetőibe,meg toboroz..stb... Még szebb stat,le a kalappal!

Kellemes ünnepeket,s további kellemes köpködést,meg ahogy ti mondjátok Trollkodást! :)


Ui. Valahol megértem miért megy a köpködés.
Kellemetlen lehet ennyi köpködés,OS általi vágások..stb.. után is így felsülni úgy hogy ASG kb 20 játékosa támadott...

Stat nem hazudik,tudom kellemetlen,én már kb 5 éve túl vagyok ezen,ha nem több,amit ti most eljátszotok..
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Csekkoltam,már jó!
Tűzszünet utáni percekben találkoztam ezzel a hibával,valószínű a kódolásban lehetett valami amit bezavart a tűzszünet.
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Te jó isten,micsoda egók vannak itt,közben 12 nappal később kezdve köztetek sehol nem vagytok,se Pontban,se LE-ben.
Stat meg mindent elmond a foglalásaitokról..
Bár lenne annyi tudásotok a játékhoz,mint amekkora dumátok...

(Bár Slade elvileg rászólt az NG tagokra hogy ne itt írkáljanak,de példa mutatóként ő is jön,s próbál itt érvényesülni...
Nincs semmi gond Slade,majd 77-en megmutatod! )



Ui Statok:

Slade: Igen minőségi játék,csak így tovább!
I AM WEASEL: Ő nem vezető,csak valahogy belát a vezetőibe,meg toboroz..stb... Még szebb stat,le a kalappal!

Kellemes ünnepeket,s további kellemes köpködést,meg ahogy ti mondjátok Trollkodást! :)


Ui. Valahol megértem miért megy a köpködés.
Kellemetlen lehet ennyi köpködés,OS általi vágások..stb.. után is így felsülni úgy hogy ASG kb 20 játékosa támadott...

Stat nem hazudik,tudom kellemetlen,én már kb 5 éve túl vagyok ezen,ha nem több,amit ti most eljátszotok..
Igazad van stat nem hazudik mellesleg jo sok ppt is kiszedtem :)))
 

Csatolmányok

  • 68BD39FD-350F-436C-9D74-017FC467877E.png
    68BD39FD-350F-436C-9D74-017FC467877E.png
    430,6 KB · Megtekintések: 24

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Mikor beregéltem,s nemet mondtam a toborzási kísérletedtre,akkor azt mondtad peremre küldesz az ASG-vel együtt.
(Azt hiszem akkor voltál kb 6 falus.)
Most meg hírtelen pp-zel? :))

Védő pontot pedig nem az alapján kapsz,hogy te mekkora játékos vagy,szimplán bekéred a védelmet a klántól...

Be is fejeztem mert a veled való kommunikáció kimerül abba,hogy kb beteges módon mióta ellenfeled lettem,mindenhol köpködsz rám,s próbálsz valami nagyon vicceset mondani,ami általában nem jön össze...

Kellemes karácsonyi ünnepeket Roland.
 
Utoljára szerkesztve:

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Mikor beregéltem,s nemet mondtam a toborzási kísérletedtre,akkor azt mondtad peremre küldesz az ASG-vel együtt.
(Azt hiszem akkor voltál kb 6 falus.)
Most meg hírtelen pp-zel? :))

Védő pontot pedig nem az alapján kapsz,hogy te mekkora játékos vagy,szimplán bekéred a védelmet a klántól...

Be is fejeztem mert a veled való kommunikáció kimerül abba,hogy kb beteges módon mióta ellenfeled lettem,mindenhol köpködsz rám,s próbálsz valami nagyon vicceset mondani,ami általában nem jön össze...

Kellemes karácsonyi ünnepeket Roland.
Én birlak Witcher te is tudod,de eddig mindenhol az ment hogy Zik az egyik legjobb védő játékos a rengeteg LEVje miatt :D most akkor hogy van ez?
Azzal még nem dicsekednék,hogy az ASG még ma is (tegnap) armával volt elfoglalva.Normális ember ilyenkor a családjával fog foglalkozni nem itt védekezni órákat.Ti is inkább az inditgatás helyett tettétek volna ezt,és tartottátok volna tiszteletben hogy karácsonyhoz tartozik ez már.Ne 24ei armátokkal dicsekedjetek,mert nem egy ember gyomrát felkavartátok vele.:)bárki is volt az ötlet gazda azt mondom szerezzen magának életet,mert ez gááz
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Geró,ez a te szádból azért durva..
Nem mai játékos vagy,minden klán kihasználja ami ideje csak van,mivel az innó engedi..
Minden világon van erről szó,s 1 klán sem foglalkozik vele.
Normális ember nem játszik KH-t,aki meg játszik az tudja mit vállal.

Ezen kívül sosem írtam azt hogy azért jó védő Zik mert xy világon mennyi LEV-je volt,ezt ő kiírja a profiljára,de ennyi.
A minket rágalmazók élnek ezzel előszeretettel. :)

Szóval igen is felrakom,mert a stat az stat..
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Geró,ez a te szádból azért durva..
Nem mai játékos vagy,minden klán kihasználja ami ideje csak van,mivel az innó engedi..
Minden világon van erről szó,s 1 klán sem foglalkozik vele.
Normális ember nem játszik KH-t,aki meg játszik az tudja mit vállal.

Ezen kívül sosem írtam azt hogy azért jó védő Zik mert xy világon mennyi LEV-je volt,ezt ő kiírja a profiljára,de ennyi.
A minket rágalmazók élnek ezzel előszeretettel. :)

Szóval igen is felrakom,mert a stat az stat..
Mindegy én igazából nem vagyok érintett,csak nálam már a határokat súrolja :D kellemes ünnepeket neked !:)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
Én birlak Witcher te is tudod,de eddig mindenhol az ment hogy Zik az egyik legjobb védő játékos a rengeteg LEVje miatt :D most akkor hogy van ez?
Azzal még nem dicsekednék,hogy az ASG még ma is (tegnap) armával volt elfoglalva.Normális ember ilyenkor a családjával fog foglalkozni nem itt védekezni órákat.Ti is inkább az inditgatás helyett tettétek volna ezt,és tartottátok volna tiszteletben hogy karácsonyhoz tartozik ez már.Ne 24ei armátokkal dicsekedjetek,mert nem egy ember gyomrát felkavartátok vele.:)bárki is volt az ötlet gazda azt mondom szerezzen magának életet,mert ez gááz

Ziknél a kiskutyám is jobban véd
Pirosvoltaparadicsomnemsárga
Agoblinhátramegynemelőre
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Te jó isten,micsoda egók vannak itt,közben 12 nappal később kezdve köztetek sehol nem vagytok,se Pontban,se LE-ben.
Stat meg mindent elmond a foglalásaitokról..
Bár lenne annyi tudásotok a játékhoz,mint amekkora dumátok...

(Bár Slade elvileg rászólt az NG tagokra hogy ne itt írkáljanak,de példa mutatóként ő is jön,s próbál itt érvényesülni...
Nincs semmi gond Slade,majd 77-en megmutatod! )



Ui Statok:

Slade: Igen minőségi játék,csak így tovább!
I AM WEASEL: Ő nem vezető,csak valahogy belát a vezetőibe,meg toboroz..stb... Még szebb stat,le a kalappal!

Kellemes ünnepeket,s további kellemes köpködést,meg ahogy ti mondjátok Trollkodást! :)


Ui. Valahol megértem miért megy a köpködés.
Kellemetlen lehet ennyi köpködés,OS általi vágások..stb.. után is így felsülni úgy hogy ASG kb 20 játékosa támadott...

Stat nem hazudik,tudom kellemetlen,én már kb 5 éve túl vagyok ezen,ha nem több,amit ti most eljátszotok..
28.miliomodik armatokra se tudtatok el hordani egy negyed akkora klánt hát grat mindent el árul rólatok :) le pontot nezheted nyugodtan elő kelő helyen vagyok veled ellentétben :) boldog karácsonyt neked is :)
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Mikor beregéltem,s nemet mondtam a toborzási kísérletedtre,akkor azt mondtad peremre küldesz az ASG-vel együtt.
(Azt hiszem akkor voltál kb 6 falus.)
Most meg hírtelen pp-zel? :))

Védő pontot pedig nem az alapján kapsz,hogy te mekkora játékos vagy,szimplán bekéred a védelmet a klántól...

Be is fejeztem mert a veled való kommunikáció kimerül abba,hogy kb beteges módon mióta ellenfeled lettem,mindenhol köpködsz rám,s próbálsz valami nagyon vicceset mondani,ami általában nem jön össze...

Kellemes karácsonyi ünnepeket Roland.
Bocsi de nállam nincs jobb
 

Csatolmányok

  • C53B3CB4-7FCF-43C1-AF00-E3126BCA8C6B.png
    C53B3CB4-7FCF-43C1-AF00-E3126BCA8C6B.png
    744 KB · Megtekintések: 16
Fent