[Engedélyezett] Telós farm script & Barbi nevelő asszisztens

-STR-

Member
A reakció pontszáma
59
Sziasztok.

Több napja szenvedek egy problémával mégpedig, hogy a beállításaimban meghatározott paramétereket farm közben vagy alkalmazza vagy nem az alábbiak szerint.

325167753_582264133756739_8438728536803509627_n.png


325175712_500601032224951_9102530956465841737_n.png



324218048_1218840818717960_4895327509933658289_n.png


Két napig egyhuzamban teszteltem ugyanezekkel a beállításokkal.

Mivel mobilon és böngészőben is farmolok, ezért tegnap csak mobilon használtam a scriptet. Akkor is előfordult és ma is előfordult a fenti probléma , mikor csak böngészőből használtam a scriptet.

Kérlek segítsetek, hogy mi lehet a probléma.

Pár infó: 3 faluból használom, 3000+ farm paranccsal, akár 5 percenként is.

Előre is köszönöm.
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Nálam ha 10-15 nél több parancs megy az adott barbira, akkor ezeket a beállitásokat nem nézi a script. Nálam mondjuk a lényeg a max mező, ismeretlen fal kihagyása, többit nem használom szinte
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Esetleg probáld ki ha elveszed a megosztott csapatmozgásokat, hogy ne láss másokat, szerintem az javítani fogja ideiglenesen a problémát, amig a script mesterek megbuberálják
 

-STR-

Member
A reakció pontszáma
59
Nálam ha 10-15 nél több parancs megy az adott barbira, akkor ezeket a beállitásokat nem nézi a script. Nálam mondjuk a lényeg a max mező, ismeretlen fal kihagyása, többit nem használom szinte
Csapatmegosztással megy 31 is, megprobalom ugy
 

-STR-

Member
A reakció pontszáma
59
Hát sajnos nem segített. Folyamatosan küldi rá rövidebb időtávon a farmokat, mint amit én beírok. :(
 

b4ndika

Active Member
A reakció pontszáma
142
nekem akkor volt ilyen amikor különböző sebességgel mentek az egységek farmolni és nem csak pl könnyűló, azt hiszem :D
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Ha több eszközről használjuk a scriptet, akkor az egyikről indított támadások keresztbe vághatják a másikról indítottakat. Hogy ne kelljen sokat várni a script futtatásakor (lekérdezés miatt), ezért az indítások csapódási ideje illetve a már úton lévőké egy egyszeri lekérdezéssel az eszközre kerül lementésre, ismételt futtatáskor pedig ezeket elemzi. És ha nem telik el sok idő a script legutóbbi használata óta, akkor a script ezeket a lementett adatokat elemzi, és nem kéri le ismét az összes parancsot. Ezzel az a gond hogy ha másik eszközről is farmoltok egy időben, akkor ezek a lementett adatok elérhetetlenek az új eszköz számára
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Pontosítok, nem csak különféle eszközök, hanem különféle böngészők is közrejátszanak. Az app is egy külön "dolognak" értendő mint pld. egy chrome a mobilon
 

-STR-

Member
A reakció pontszáma
59
Az a baj ezzel, hogy mint írtam teszteltem hosszútávon teszteltem csak egy eszköz/platform használatával.
Ellenben tegnap óta levettem minden csapatmegosztást és a max. Támadást 3+ maxra állítottam, így a hazaérkezőkkel együtt nem lépi át a parancsok száma a 10-et és így betartja a kritériumokat. De még figyelem
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Mondjuk őszinte leszek, sose nézem hogy mennyi csapódik x időn belül, amig 1-2 kl-ekkel megyek, nem számít szerintem :D
 

-STR-

Member
A reakció pontszáma
59
Ha 10perc alatt beleérkezik 4-5 tamados abbol 3 biztos nullat fog hozni sajnos egy sűrű környéken, akkor jobb szétosztani hogy ne egyre csapódjon
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Az a baj ezzel, hogy mint írtam teszteltem hosszútávon teszteltem csak egy eszköz/platform használatával.
Ellenben tegnap óta levettem minden csapatmegosztást és a max. Támadást 3+ maxra állítottam, így a hazaérkezőkkel együtt nem lépi át a parancsok száma a 10-et és így betartja a kritériumokat. De még figyelem
nagyban farmolsz? 1000+ aktív parancs meg szokott lenni?
 

-STR-

Member
A reakció pontszáma
59
jó, akkor vágom h mi a helyzet
UPDATE
Eddig ha mondjuk 300 lovat szerettem volna egyesével kiküldeni kb az első 100 falunál vizsgálta a kihagyási kritériumokat, aztán feladta és indított boldog boldogtalanra. Mára ez már 10 lett. Azután indít egyből hiába 15 perces időköz van megadva akár 1 percen belül, illetve hiába megy 8-10 támadás egy falura a script updatekor zárójelben 2-3at mutat.

Körbekérdeztem a nagy farmolók között, akik szinten több ezer paranccsal dolgoznak, eddig nem találtam olyat akinél felmerült a probléma.

Lehet tudni, hogy miért én vagyok az az egy nyomorék?
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
UPDATE
Eddig ha mondjuk 300 lovat szerettem volna egyesével kiküldeni kb az első 100 falunál vizsgálta a kihagyási kritériumokat, aztán feladta és indított boldog boldogtalanra. Mára ez már 10 lett. Azután indít egyből hiába 15 perces időköz van megadva akár 1 percen belül, illetve hiába megy 8-10 támadás egy falura a script updatekor zárójelben 2-3at mutat.

Körbekérdeztem a nagy farmolók között, akik szinten több ezer paranccsal dolgoznak, eddig nem találtam olyat akinél felmerült a probléma.

Lehet tudni, hogy miért én vagyok az az egy nyomorék?
Nem lehet hogy a LA farmscripttel farmolnak? Azzal nincsenek ezek a problémák fixen
 
Fent