[Engedélyezett] Térképes falu jelölések - plusz ikonok

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
@Denali kérése és ötlete alapján:

Mint ahogy a címben is látszik, a térképen a csoport kijelölések oldalán a megszokott, alap ikonokon kívül, a script segítségével a futtatás után lehetőség van további ikonkák közül is válogatni. Az ikonok a megfelelő méretekre vannak rakva, nem lesz elmosódás. A scriptre csak addig van szükség amíg választunk egy ikonkát, a megjelenítéséhez a térképeken már nem.
A scriptet azután kell futtatni, miután az ikonválasztó ablakot lenyitottuk az egyik csoportnál.
Ha van rá igény, akkor további ikonokkal is lehet bővíteni amennyiben itt hangoztatjátok őket, a mostaniak csak Denali megnevezettjei illetve az én csekély fantáziám pár darabkái :D
1612475130195.png
1594099030028.png

Kód beillesztése:
javascript:$.getScript('https://media.innogamescdn.com/com_DS_HU/scripts/map_icons.js');void(0);
 
Utoljára szerkesztve:

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
363
.gif is van benne? Mert pl. én olyat használom, amely falumat támadják (Dinamikus csoport: BiffBuff név alatt), arra egy nukleáris bomba robbanása van :D
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Ez nem mint script hanem be épített funkció csak azért neked írok mert script modikent többet ér a szavad és egy ilyen egyszerű változtatást lehet a szavadra előbb bevezetnenek de ha több falud van egymás mellett ezaz egy soros megjelenés overlapping, nem lehetne hogy több soros legyen? 3*3as mondjuk és nem 1*9es? Dc-n lehet rairok devre ez ügyben. Vagy szerinted ez kicsit bezavarna menüt? Nem kéne neki mert ez csak visual, legalábbis laikusként így gondolom.
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Ez nem mint script hanem be épített funkció csak azért neked írok mert script modikent többet ér a szavad és egy ilyen egyszerű változtatást lehet a szavadra előbb bevezetnenek de ha több falud van egymás mellett ezaz egy soros megjelenés overlapping, nem lehetne hogy több soros legyen? 3*3as mondjuk és nem 1*9es? Dc-n lehet rairok devre ez ügyben. Vagy szerinted ez kicsit bezavarna menüt? Nem kéne neki mert ez csak visual, legalábbis laikusként így gondolom.

Ugyan olyan játékos vagyok mint Ti, egy kicsivel se több. A javaslatos témába kellene ezt kiírni, és akkor a kollégák intézik a többit hogy eljusson oda ahová kell. :D szerintem se lenne rossz dolog :)
 
Fent