Classic V1 Térképek.

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Létezik ilyen? :D Én az egészet poénból írtam. :oops:
Igen létezik :D
Egy nagyon jó taktikai húzás ha okosan használják általában feleakkora klán ellen. Ha a klán csoport egy helyen megtorpan és nyomás alá helyez az ellenfél egy játékost akkor az nem fog tudni úgy visszatámadni (napi 1000 kard hetekig). Ezért kivéreztetik kicsit a támadót 20 nukeos bevédett falukkal aztán hagyják befoglalni és egy nagy klánszintű armával csapnak oda a területre vissza.
A normális ugye ha klánszintű arma nincs is csak csoport akciók
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Hoztam egy statot a klánok foglalásairól.
- az alklánokat is belevettem
- viszont a már megszűnt alklánokat sajnos nem tudtam (pl. RageQ)
- csak azok a foglalások számítanak, amikor az adott tag a klán tagja volt, tehát ha csak később vették fel, az előtte lévő foglalásait nem számoltam bele (hasonlóan akkor, ha a klán csak később jött létre)
- természetesen a belsőnél is csak azt tudtam beleszámolni, akit akkor foglaltak a saját klántársai, amíg ki nem rakták, így csalóka lehet
- viszonyításképpen alulra betettem a klánok jelenlegi faluszámait is (alkánokkal együtt)

foglalások 04 23.png


04 23 faluszámok.png
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.724
Kt3qSSB.png
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.195
BRgduDq.png

oLCFaoi.png


Pár szó a szerverről, hogyan látom én. Ezt a szervert az fogja megnyerni, aki később unja meg. Ebben a statban látszik, hogy nálunk voltak törlődések, korábbi statban pedig a Doo-nál, és ez így fog menni a végéig. Meglepne, ha a végén a győztes keretben lenne fél klánnyi (30 fő) aktív ember.

Kétpólusú lett a szerver, ami nem meglepő, mert 2 nagy klán van, melletük így állunk jelenleg.

Doo oldal:

Doo!
Doo!!
FNX
H.I.N*
HOH*

NF oldal:

-NF-
SDK
REBELS
RiNGs*

Látható, hogy a statban szereplő klánok közül a CotR maradt "oldal nélkül", ők mindenkivel próbálnak harcolni. 3 klánt megcsillagoztam, a HOH oldalt váltott, ők az SDK szövijei voltak, de az SDK ellen védték Fradi-t amikor armáztak rá. A H.I.N szerintem csak ütközőklánnak van a Doo-nál, hogy lassítsanak minket keleten, azért tudok erre gondolni, mert amikor kitört a háború, a H.I.N mellénk akart állni, csak én elutasítottam őket, utána kezdtek együtt mozogni friss foglalásokra, meg bevédeni egymást. A RiNGs pedig noha nekünk semleges, ténylegesen velünk van, mert az SDK-val lényegében egyként mozognak, miután a felük a Doo-ba ment, a másik felük pedig maradt az SDK-val. Azzal, hogy az SDK védi őket, kvázi velünk is vannak.

Jelenleg jobban állunk, de ez semmit nem jelent, először is mert sokan fognak még törlődni mindkét oldalon, másodszor pedig megvannak az okai, miért van ez a különbség jelenleg, de ezt inkább majd a szeró végén részletezném, eredménytől függetlenül. Lehet, hogy van köze ahhoz, hogy a háború kezdetekor a Doo oldal 5k faluelőnybe volt, amióta nekik lett két új szövijük, nekünk pedig egy :)
 
Fent