Classic V1 Térképek.

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
UEZFoU0.gif
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
Én csak egy képet raktam ki mert igy Muris :) villózó fények :p Én úgyis belsőn vagyok mert egy szar PP húszár vagyok :)
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
CV010.png

0312s.png

Változás szerda óta:

0312f.png

Egymás elleni foglalások:

0312h.png

Ez valamiféle diplomáciai térképnek indult. Mivel nem látok bele minden klán belügyeibe, így csak a foglalások alapján következtettem a legtöbb helyen. Ha piros az elválasztóvonal két klán között, az háborút vagy legalábbis foglalásokat jelent. Ha kék, akkor nem voltak / csak néhány / már régóta nem volt foglalás a két klán között. A kicsi klánokat és a nagyobb klánnélküli játékosokat automatikusan pirossal választottam el a legtöbb helyen. (Ahol nem, ott utánanéztem a foglalásoknak TWStatsban, de ezt hamar meguntam.)

TÉRKÉP 03 12.png
 

DeletedUser21347

Vendég
Elemzés:

- A Doo! a meghívó stratégiájával, jelenleg a legközelebb áll a győzelemhez.
- Az -NF- -nek sereg helyett is FN-re kell gyúrmáznia, hiszen a RAGE érmeterheléses védekezést alkalmaz.
- A többiek még nem tudják, de nekik már mindegy.
Névtelen.png
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Dipónál mi a helyzet? NF-nek 1v1 nem lesz ellenfele, de a Doo meg Rage kerete együttesen nézve felvenné a versenyt velük. A többi klán gyenge, max 1-2 játékos emelhető ki.
Ja meg ott van Willpower, lehet ő lehozza soloban és becsicskítja a magyar szerót.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Dipónál mi a helyzet? NF-nek 1v1 nem lesz ellenfele, de a Doo meg Rage kerete együttesen nézve felvenné a versenyt velük. A többi klán gyenge, max 1-2 játékos emelhető ki.
Ja meg ott van Willpower, lehet ő lehozza soloban és becsicskítja a magyar szerót.

Mindenki szövi mindenkivel, kivéve 1 klánt. Nincs olyan klán akinek ne lenne szövije a 3 nagyklánból az egyik legalább. Középiskolai OKTV feladat volt ez 2022-ben.
 

DeletedUser21347

Vendég
A Rage fronton nem nagyon buki ksereg, elég volt egyszer leképezni. De milyen az az érmeterheléses rendszer? Mert ha a "nem csinálok semmit és imádkozok, hátha fake" módszert érted alatta, akkor egyet kell értsek :D
Az érmeterheléses védekezés az olyan, hogy szándékosan fogyasztják a nemeseiteket az által, hogy átengedik nektek a saját faluikat.
Így folyamatosan egyre nehezebb lesz hozzá jutnotok, ami odáig fog fajulni, hogy olyan drága lesz pár konti bukó után a nemes - nekik pedig olyan olcsó -, hogy teljesen összeomlik az -NF-, a RAGE pedig hirtelen legyőz titeket.

Szerk.: ja, kábé ugyan arra gondoltunk. :D
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Kár, hogy ezt a taktikát nem ilyen helyzetre találták ki a németek
 
Fent