Téli olimpia 4. forduló szavazás 11 - 20

Melyik kép tetszik a legjobban ?

  • 11.kép

    Szavazatok: 12 8,8%
  • 12.kép

    Szavazatok: 4 2,9%
  • 13.kép

    Szavazatok: 11 8,0%
  • 14.kép

    Szavazatok: 65 47,4%
  • 15.kép

    Szavazatok: 7 5,1%
  • 16.kép

    Szavazatok: 31 22,6%
  • 17.kép

    Szavazatok: 2 1,5%
  • 18.kép

    Szavazatok: 3 2,2%
  • 19.kép

    Szavazatok: 2 1,5%
  • 20.kép

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    137
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser12920

Vendég
Sziasztok!

Azzal kezdeném, hogy sok jó ötletet láttam, de sajnos a kivitelezéssel gondjaitok lehettek. Részemről 1 tökéletes megoldást láttam, ami önmagában is megállja a helyét. Ennek a képnek a száma a szerencseszámom is egyben. (13) Azonban rengetegen elviccelték, szerintem. Láttam más, egészen jó képeket is, de úgy vélem nem fektettek bele kellő munkát. A sok szavazatos, "néni", vagy "bácsi" munkája meg - hogy is mondjam -, lett volna még mit dolgozni rajta, és a bevágott képeket sem kellett volna deformálnia. (nyújtás...) És részemről nem nagyon ötletes. :( De hát, kinek mi tetszik. Nos köszönöm, hogy elolvastad.

Üdv!
 

DeletedUser

Vendég
Képekkel kapcsolatban...

Üdv emberek.

Én már haladó képszerkesztő vagyok. És aki erzsicica képére szavazaott ott valami nincs rendben. A kép hibái a következőek: a kép pixeles a pixeles azt jelenti itt-ott a pixelesek azaz a színkockák össze vannak mosódva a jpg formátum miatt, inkább png formátumban kellet volna menteni, a jpg amit élőben fényképeztek az arra alkalmas. A vágás gondolom a paintben történt mivel látni azokon is a felesleges fehér pixeleket, nagyobb elszántsággal szebbet is kilehetett volna belőle hozni.

Ez egy nagyon egyszerűen összeállítható kép. Mint tapasztalt képszerkesztő én ilyet felse mertem volna tenni.

Na de hogy még azthidjátek hogy csaló vagyok meg minden hogy csak nagy a szám felrakok egy képet amihez a klánháborúnak semmiköze és indulni sincs kedvem abszólút, amit felrakok még régen csináltam.

http://kephost.hu/image-4BF1_4D69F1C1.jpg . Hát ez nem pixeles. Ez olyan kép hogy tükröztem az aljára és pont mintha a vízben látnánk.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
IK200! Ne vedd sértésnek, de Te se vagy haladó se a képszerkesztésben, se a nyelvtanban ;)
 

DeletedUser

Vendég
Egy másik topicba lehet már leírtam, de szerintem ide is leírom, itt nem az dől el hogy ki a jó képszerkesztő, hanem hogy kinek van a legtöbb haverja a játékba szerintem, és ha megnézzük a Gla-ba amióta csak tudom az összefogás bennük van sok irányba, aki ismeri őket valamilyen formába az tudhatja, aki meg nem az most láthatja.
A lényeg az egészbe, kurgasd a haverjaidat a fórumra és szavazzanak :D
 

DeletedUser

Vendég
Ez így van, de ez olyan mint a népszavazás. Az nyeri aki kellő embert tud bevinni a szavazófülkébe:D És ezt Te is tudod Janku ;)
 

DeletedUser

Vendég
Janku, tudok helyesenírni csak gyorsan írtam és sajnos elírtam. Minden emberben van hiba ha még nemis tud róla de van benne. Mellesleg hogyha nem haladó lennék akkor talán te már profi képszerkesztő lennél? Mivel amit én csináltam a feketén kívül úgy kellet kevernem, ne hogy azthidd hogy egy gomb volt meg egy katt és megvolt. Saját technikámmal kevertem ki. Mellesleg a technikája se egyszerű.

Abban is igazatok van hogy az a lényeg hogy tetszik én csak elmondtam miért nem tetszik nekem és mik a hibái. Az már nem az én gondom hogy nektek így is tetszik-e.
 

DeletedUser

Vendég
Tudom most meg lemaradtak a vesszők de azért eltudjátok olvasni, Merem remélni :D
 

DeletedUser8520

Vendég
Egy másik topicba lehet már leírtam, de szerintem ide is leírom, itt nem az dől el hogy ki a jó képszerkesztő, hanem hogy kinek van a legtöbb haverja a játékba szerintem, és ha megnézzük a Gla-ba amióta csak tudom az összefogás bennük van sok irányba, aki ismeri őket valamilyen formába az tudhatja, aki meg nem az most láthatja.


Szóltak,h nézzek be ide,mert érdekes beírás található itt.
Érdekes?
Rosszul fogalmaztam!
Dicsérő!
Hát igen!Sok munka van benne,de tényleg jó csapat a Gla kemény magja,és bizony sikerült a V11-en még jó pár hasonlóan kemény tagot találni.
Ilyen csapatot nagy öröm vezetni!
 

DeletedUser

Vendég
A V11-en nem játszom sajnos a templomos szerverek nem jöttek be nekem sose, mostanában néztem az állást és gratulálok az eddig elért eredményeteknek, elnézve az egyik favoritjai lehetek a szervernek ha jól keveritek a lapjaitokat. Csak így tovább.

Janku, tudok helyesenírni csak gyorsan írtam és sajnos elírtam. Minden emberben van hiba ha még nemis tud róla de van benne. Mellesleg hogyha nem haladó lennék akkor talán te már profi képszerkesztő lennél? Mivel amit én csináltam a feketén kívül úgy kellet kevernem, ne hogy azthidd hogy egy gomb volt meg egy katt és megvolt. Saját technikámmal kevertem ki. Mellesleg a technikája se egyszerű.

Abban is igazatok van hogy az a lényeg hogy tetszik én csak elmondtam miért nem tetszik nekem és mik a hibái. Az már nem az én gondom hogy nektek így is tetszik-e.

Nem a helyesírásodat kritizáltam.

Én nem szerkesztek képeket kezdjük ott, mivel pont engem izgat a legkevésbé a Téli Olimpia :D
 

DeletedUser10553

Vendég
Szóltak,h nézzek be ide,mert érdekes beírás található itt.
Érdekes?
Rosszul fogalmaztam!
Dicsérő!
Hát igen!Sok munka van benne,de tényleg jó csapat a Gla kemény magja,és bizony sikerült a V11-en még jó pár hasonlóan kemény tagot találni.
Ilyen csapatot nagy öröm vezetni!

Ha tényleg annyira jó csapatnak tartod a GLA-t, akkor miért léptél le olyan hirtelen a V3-ról?:)
 

DeletedUser8520

Vendég
Egy másik topicba lehet már leírtam, de szerintem ide is leírom, itt nem az dől el hogy ki a jó képszerkesztő, hanem hogy kinek van a legtöbb haverja a játékba szerintem, és ha megnézzük a Gla-ba amióta csak tudom az összefogás bennük van sok irányba, aki ismeri őket valamilyen formába az tudhatja, aki meg nem az most láthatja.
A lényeg az egészbe, kurgasd a haverjaidat a fórumra és szavazzanak :D

Ha tényleg annyira jó csapatnak tartod a GLA-t, akkor miért léptél le olyan hirtelen a V3-ról?:)


720 falum volt,amikor leléptem.Irgalmatlan sok.Ez mellett intéztem a klán és a kláncsalád ügyeit.Helyettesítettem folyamatosan 2-3-4 helyen.
Nehezen toleráltam már a vitákat és a sok okos számítógép mögé bújó embert.Szórakozni jöttem,nem vitázni és mérgelődni.
2 év után besokaltam.
A v 11-re átjött velem 28 arra érdemes Gla tag+ pár szövetséges és itt újra építünk mindent.
Nincs 720 falum,találtam itt még plusz nagyon jó játékosokat,és egyenlőre kevesebbet vitázok.
Kell más magyarázat?
:)
 

DeletedUser

Vendég
Hát neharagudjon meg senki..én tisztelem és becsülöm más munkáját,biztos vagyok benne hogy mindenki sokat dolgozott a képekkel,de szerintem nem egészen ,,fair,,ez az egész..vagyis-igen aki a legtöbb szavazatot gyüjti-na de akkor is.....felesleges is más versenyben indulnom.
 

DeletedUser

Vendég
Hát neharagudjon meg senki..én tisztelem és becsülöm más munkáját,biztos vagyok benne hogy mindenki sokat dolgozott a képekkel,de szerintem nem egészen ,,fair,,ez az egész..vagyis-igen aki a legtöbb szavazatot gyüjti-na de akkor is.....felesleges is más versenyben indulnom.

Igen, itt az számít, h mennyi ismerősöd van, nem pedig az, hogy mennyire jó képet csináltál. És ezt nem azért mondom, mert én is neveztem.
Itt a szabályokkal volt a gond, ugyanis csak annyi volt kikötve, h legyen köze a KH-hoz, az nem, hogy igényesnek is kell lennie.
Ezzel nem akarok senkit se megbántani, de vannak páran, akiknek nem kellene grafikával foglalkozniuk.
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
:)

Hali
Ha már itt "elvitatkozatatok" rajtam,vagyis a munkámon én is hozzászólnék.
A képszerkesztőnek üzenem:Nekem már ez is bonyolultabb volt,mint amit eddig csináltam(soha nem használtam a paint-et ilyenre,csak képek mentésére.
Ha tudom hogy szükségem lesz rá,akkor talán előtte keresek egy tanfolyamot erről,vagy könyvet,de tanulni most sem késő.

A szavazatokról:KÖSZÖNÖM minden barátomnak,klántársamnak,és szövetségesnek,hogy megtiszteltek azzal,hogy rám szavaztak.
Ez nekem sokat jelent,megmutatja,hogy a családomon és a való világi barátaimon kívül is számítok valakinek.
Amúgy úgy tudtam a reklámozás nem tilos!!!
Köszi ezt a remek csapatmunkát,amit az érdekemben itt összehoztatok,és amit a KH-n amúgy is véghezvisztek,véghezviszünk. :D
 

DeletedUser13108

Vendég
Az tudva levő, hogy ahol nem elfogulatlan zsűri, hanem a "nép" szavaz, ott mindig is népszerűségi szavazás lesz. :) Ebben nincs semmi rossz. Ezért van a különdíj kategória, hogy az is érvényesüljön valamelyest, aki netalán jól dolgozott, de nem olyan népszerű a játékban, hogy elegendő szavazatot kapjon. Valamint ezért számít pontok terén a részvétel is, nemcsak a győzelem. Amúgy szerintem aki eddig nyert a szavazásokon, egy sem végzett fércmunkát, még ha esetleg volt is jobb. Ráadásul mindig szubjektív dolog az is, kinek mi tetszik meg. Nem a legrosszabb alkotások kerültek ki győztesen így sem. :)
 

DeletedUser10294

Vendég
Hát igen itt tényleg nem arra szavaznak ami Szép és igényes munka, hanem ki mennyire tudja befűzni a társait a szavazásra.
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

Nem jó ez így....

Ez persze felveti a kérdést, kell-e egyáltalán a csapatot összefogó versenyeket indítani, csak azért hogy egy kicsit mindenki szórakozzon, ne csak a játékkal foglalkozzon - és végül de nem utolsó sorban, hogy aki ügyes, vagy szorgalmas az kapjon prémium pontot.

Mindenki ugyan akkora eséllyel indul:

Van egy feladat, meg kell oldani.
Igen, utána jön a szavazás. Ahol mindenkire szavazhatnak a saját társai...
Most azon elmélkedtek, hogy ez népszerűségi verseny...
Megáll az ész.

Hát kérem.
Macskásan bevallom, hogy már a kérdést sem értem. Biztos az én hibám. Amikor én aktívan játszottam, én olyan csapatban voltam, akik együtt voltak, jóban-rosszban. Ez egy csapatjátékon alapuló taktikai játék. Ha a társaim nem szavaznának rám amikor tudják, hogy neveztem, elgondolkoznék, mi keresnivalóm van közöttük. Mondjuk én mázlista vagyok, mert a világ legjobb emberei lettek a társaim, akikre bárhol, bármikor számíthatok.
Miért ne lehetne egymást segíteni?

A support különdíj azért lett kitalálva, hogy a szerintünk jó, de nem díjazottak is elismerést kapjanak.

Minél több ilyen hozzászólást olvasok, annál inkább kételkedek abban, hogy ezt a társaságot fel lehet-e rázni, meg lehet-e menteni saját magától.

Úgy veszem észre, itt nem az számít, hogy játszunk, hogy jól érezzük magunkat, hogy teszünk valamit magunkért és a közösségért, itt csak és kizárólag az egyéni érdekek, vélemények a fontosak.

Kár értetek.

Sajt
 

DeletedUser

Vendég
Naná hogy 14. Naná hogy CICA :) aki azt hiszi h csal elvan tájolódva :) csak annyi az egész h cica már több mint 2 éve egy nagyon jó és összetartó klánban van :) sok barát veszi körbe és mind mind lelkesen szavaz rá :) SZERETÜNK CICA! Hajrá!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent