[Engedélyezett] Távolságmérő script

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Egy általános célú távolságmérő script:

Haszna, hogy könnyebbé teszi eldönteni, hova érdemes indulni, ha fontos az időtartam.
Annyit tesz, hogy végignézi az éppen megnyitott oldalt, és megkeresi rajta a tisztességgel (bb-kóddal) beírt koordinátákat és alájuk illeszt egy-egy táblázatocskát, jelezve benne, milyen messze van a falu a különféle egységekkel az aktuális falutól és mikor érnél be, pirossal jelezve az éjszakai bónuszt.

Így megspórolható a sok kattintás, amivel azt ellenőrizné az ember, hogy vajon hova érne oda egyáltalán.

Bárhol futtatható, ahol koordinátákat talál az ember.
Pl. Bármilyen fórumon, levélben, jelentésben, ahol bb-kóddal lett megadva falu.
A script sikeres futása esetén egy OK felirat mögött zárójelben megjelenik, mennyi koordinátához fűzött oda információt.

Scriptbe írható paraméterek:

show_arrival = 1; esetén alapból bekapcsolva mutatja azt, hánykor érkeznél. Pirossal, ha éjszakai bónusz. Kapcsol
show_length = 1; esetén alapból bekapcsolva mutatja a távolságot.
smart_time = 1; esetén (alapértelmezett) kiszámolja, hány nap és kis napocska ikonokkal helyettesíti, pl. 78 óra helyett 3 nap 6:00:00.

Kód beillesztése:
javascript:
    var show_length = 1,
        show_arrival = 1,
        smart_time = 1;
    $.getScript("https://media.innogames.com/com_DS_HU/scripts/tavolsag_mero2.2.js");
void(0);
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19087

Vendég
A script nem működött már elég régóta. Javítottam és tettem bele új ikonokat, a régiek már nem működtek.
 

DeletedUser19087

Vendég
A script eddig csak ott volt használható, ahol BB kóddal volt megadva koordináta(fórum, levél, stb..). A továbbiakban játékos profilon is lehet használni. A játékos összes falva alá elkészíti a menetidős táblázatot.
 

DeletedUser19087

Vendég
Ha a játékos profilon lakat, támadás vagy erősítés ikon volt a falun, akkor nem működött. Javítva.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent