Tájékoztatás

DeletedUser20086

Vendég
Ha bármi kifogásolnivalód van személyembe ott a pm vagy a support ticket o_O
Ha feltűnt ha nem éppen igyekszem nem tovább mérgesíteni a support és köztetek a dolgokat mielőtt ezért azért kivágnak mondjuk téged is. :) de ha úgy érzed ez az ami probléma, akkor kiszállok belőle csak aztán ne legyen olyant hogy mi miért történik vagy egymást hergelitek feleslegesen aztán a következményekkel Te sem számolsz. Nincs jogod számonkérni a supportot ezért vagy azért, talán sok idő után feltűnik Neked is végre, így igazából néz nem is értem miért indítottad el ezt az egész vitát, mert Te voltál az Első és ebből fakadt le minden. :)
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Azért két és fél oldalt csak bírt ez a topic is viszonylag spam nélkül. Szerintem azért rekord, hozom is a könyvet ne legyen elfeledve ez a csodás pillanat!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Miléna... Ahogy értelmezem, nem értetted meg egyik tegnapi írásom lényegét se. Nyilván a központ mondta, hogy ülni kell itt fapofával. Nyilván a központ mondta hogy minden hülyeséget szó szerint kell értelmezni. .neten miért teljesen más a support csapat? Oda mást vár el a központ? Mind a játékosoknak, mind a support csapatnak változnia kellene. Már ha akar valaki változást.

Don, Te meg igazán abbahagyhatnád, szerencsétlen ideírt, Te meg egyből leugatod. Ugyanolyan joga van ide írkálni, mint bárki másnak, úgyhogy jó lenne ha visszatérnél a normális kommunikációhoz.
 

DeletedUser20086

Vendég
Miléna... Ahogy értelmezem, nem értetted meg egyik tegnapi írásom lényegét se. Nyilván a központ mondta, hogy ülni kell itt fapofával. Nyilván a központ mondta hogy minden hülyeséget szó szerint kell értelmezni. .neten miért teljesen más a support csapat? Oda mást vár el a központ? Mind a játékosoknak, mind a support csapatnak változnia kellene. Már ha akar valaki változást.
Ez esetben elnézésed kérem.:) figyelmetlen voltam.
 

DeletedUser20086

Vendég
Ám egy kérdésre tudok válaszolni, mondjuk csak UK világból. Gareth Nekem jó barátom, skype itt ott szoktunk beszélni és ahogy csökken a játékosok állománya, igenis kikéri a véleményeket akar csak egyszerű speed világról is ha úgy van, mármint az aktív community részt. Ugyan ezt is itt látom ugyan Choice által, viszont a humor részét nem itt.
Onnan UKengem egyszer vágtak ki 6 órára ugyan azért amiért itt véglegest kaptam. Hogy miért van különbség talán azért mert más és más utasítást kapnak.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Ám egy kérdésre tudok válaszolni, mondjuk csak UK világból. Gareth Nekem jó barátom, skype itt ott szoktunk beszélni és ahogy csökken a játékosok állománya, igenis kikéri a véleményeket akar csak egyszerű speed világról is ha úgy van, mármint az aktív community részt. Ugyan ezt is itt látom ugyan Choice által, viszont a humor részét nem itt.
Onnan UKengem egyszer vágtak ki 6 órára ugyan azért amiért itt véglegest kaptam. Hogy miért van különbség talán azért mert más és más utasítást kapnak.

Nálunk is lehet Speedre javaslatot tenni :) Sőt be is szoktam mindig rakni minden javasolt kört, ezzel csak mindenki nyer :)
 

DeletedUser20086

Vendég
Nem is tagadtam, hogy így lenne, mert tudom nekem is volt egy javaslat már ami bent volt mondjuk pont át aludtam ×,D

Tudom hogy Ti is röhögtök amikor itt szívják a tagok egymás vérét csak ugye a szabályok, ne is tagadjátok. :)
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
. A Support csapatot önkéntesek teszik ki, akiktől nem várható el, hogy a nap 24 órájában rendelkezésetekre álljanak, még ha valójában ez az időmennyiség is kevésnek bizonyosul sokszor.
Nagyon sokszor olvashattuk, hogy "önkéntes munka", "nem várható el".
Sok év után reagálnék erre.
Az, hogy valaki önkéntes munkát végez vagy fizetésért dolgozik, nem hivatkozhat az önkéntességre. Sem Magyarországon sem más államokban.
Amennyiben egy civil szervezetnél dolgozol(egyesület, alapítvány) önkéntesen, ugyanúgy el kell látnod a munkát, felelősségre vonnak, mint ha fizetésért dolgoznál.
Az önkéntesség nem mentesít semmi alól.

Érthetetlen viszont számomra, hogy egy ilyen komoly német cég, még mindig az önkéntesekre alapozna, amikor nem több csak két-három embert kellene fizetésért alkalmazni.
 

DeletedUser18831

Vendég
Nem feltétlenül ide illik, bár részben talán mégis, hiszen ez is a kommunikációt érinti és utoljára ebben a topikban volt szó róla.

Esetleg megoldható lenne, hogy a support csapat elmagyarázza nekünk miért nem veszik ki a morált a végjátékban? Tudom, hogy automata a végjáték, stb.. ezen már végig mentünk, és akkor azt a választ kaptuk, hogy az Inno tudja a választ.
Mivel sok embert érdekelne, és elvileg ti úgyis napi kapcsolatban vagytok az Innoval, megkérdeznétek nekünk? Úgy gondolom, hogy elég fontos része játéknak, erről is kellene egy minimális tájékoztatás.
Vagy adjatok egy címet, ahol kapcsolatba tudunk lépni az Innoval. De egy olyat, ahol van is valaki az email túlsó felén és válaszol is. :)

Köszönöm

Ramos04
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Nem feltétlenül ide illik, bár részben talán mégis, hiszen ez is a kommunikációt érinti és utoljára ebben a topikban volt szó róla.

Esetleg megoldható lenne, hogy a support csapat elmagyarázza nekünk miért nem veszik ki a morált a végjátékban? Tudom, hogy automata a végjáték, stb.. ezen már végig mentünk, és akkor azt a választ kaptuk, hogy az Inno tudja a választ.
Mivel sok embert érdekelne, és elvileg ti úgyis napi kapcsolatban vagytok az Innoval, megkérdeznétek nekünk? Úgy gondolom, hogy elég fontos része játéknak, erről is kellene egy minimális tájékoztatás.
Vagy adjatok egy címet, ahol kapcsolatba tudunk lépni az Innoval. De egy olyat, ahol van is valaki az email túlsó felén és válaszol is. :)

Köszönöm

Ramos04
Szia,

Köszönjük az észrevételed. Természetesen utána fogunk érdeklődni, amint információnk lesz megosszuk veletek. Köszönjük megértésetek!
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Ne siettesd a suppot a jó munkához idő kell!!! Amúgy meg neked úgyis mindegy a barbi-belsőnél nem számít. :D :rolleyes::D:D:p

Cimbi! Ahogy látom téged sem kell félteni a nagy harcoktól!:)
u1evmzox3e7ml8yyao24.png
 

DeletedUser18336

Vendég
Sziasztok,

Van valami előrelépés? Sikerült megkérdezni?

én amúgy beszéltem valami főmufti csávóval, és ő azt hazudta, hogy ezt akarja a többség. aztán én megkérdeztem tőle, hogy pontosan ki is az a többség, mert engem pl nem kérdezett senki, szóval feltételezem hogy mást se. erre a kérdésre már sajnos nem érkezett válasz. gondolom kínos lenne beismerni, hogy nem a játékosok véleménye érdekli őket, a játékosokat csak kamu referenciaként használják, hogy ők akarták ezt.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Sziasztok,

Egyelőre nincs konkrét tájékoztatás erről, viszont annyit sikerült megtudnom, hogy a morál megszüntetése Magyarországon helyi szabálynak számított. Jelenleg egyesítve lettek az összes országban ezek a szabályok. Amennyiben régen nem szűnt volna nálunk se meg a morál, senkinek fel sem tűnt volna a változás.

Még egyszer kihangsúlyozom, még mindig egyeztetünk erről a központtal - és ha változás lesz, jelezzük nektek - attól, hogy írtok folyamatosan nekik, vagy nekünk, még nem lesz hamarabb fejlemény - viszont koránt sem igaz, hogy a központ félreakarna vezetni bárkit, mint előbb említettem, ez egy helyi szabály volt. Értem én a felháborodást, de maradjunk kulturált keretek közt, ha kérhetem. Megértettük, hogy ez nem tetszik, és még nem zártuk le az ügyet. De attól, hogy ugyanazok a személyek ugyanazt elmondják, nem jutunk egyről a kettőre. Sőt, így újra és újra ugyanazokat a köröket kell fussuk.

Mellesleg jelenlegi felmérések szerint 50 alatt van azoknak a személyeknek a száma, akik jelezték nemtetszésüket - kérdéses, hogy valóban a többség nem elégedett, vagy csak ugyanazok a személyek ismétlik mondandójukat. Valószínűleg indítani fogunk egy felmérést ennek kiderítése érdekében, viszont ezt sem garantált még, ahogyan az sem hogy a feltételezett eredmény szerint biztos változások lehetnek. Egy dolog biztos, megpróbáljuk megtalálni azt a megoldást, amely a legkedvezőbb lehet mindenkinek.

Még mindig szíves türelmetek és megértésetek kérjük ez ügyben!
 

DeletedUser18831

Vendég
Sziasztok. :)

Azt gondolom, hogy erős túlzás azt állítani, hogy ok nélkül türelmetlenkedtem.
Ha bárki bárhol, bármelyik fórumon ír valami nem túl hízelgőt a support csapatról, egyből megjelenik 5 ember, elkezd foglalkozni az üggyel, majd max. 72 órán belül lezajlanak a büntetések, kizárások komplett szabályváltoztatásokkal egybekötve.

Ehhez képest, ebben az ügyeben, amikor a játék beállításáról van szó, egy fontos technikai kérdésről, senkinek nem sikerül átugrani a kommunikációs akadályokat.
Lehet valaki kérdezte már korábban is, én magam 6.26-án, azaz június 26-án tettem fel nektek először ezt a kérdést. Az azóta eltelt nagyjából 14 hét!! után most sikerült egy olyan választ kapni, hogy valaki beszélt valakivel, aki mondott valamit, de azt még ne vegyünk túl komolyan, mert egyáltalán nem biztos, majd valaki valamikor beszélni fog erről valakivel és akkor talán lesz rá válasz. De még nem tudni, hogy mikor. Nincs ezzel gond, tudjuk jól, van fontossági sorrend, végül is nem számít, hogy szó nélkül felborult az egész végjáték lebonyolítása. ráérünk totózni, hogy mi is lesz.

Ami pedig magát a kérdést illeti, nyilván megéri majd az Innonak kicsiket védeni. Les majd köztük pár, aki havonta 1x bekapcsol gy prémium fiókot 200pp-ért, de még sokan azt sem, 2-3-4 faluhoz mg az sem kell. A nagy játékosok meg a nagy fiókok meg majd szépen eltűnnek. Így is elég drasztikusan csökken a játékosok száma, ez majd biztos sokat fog lendíteni rajta. mint ahogy az is, hogy sorban csak lassú világok indulnak.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Sajnos a játék alapbeállításait nem mi intézzük, mi csak kommunikáljuk feléjük az általatok kért módosítási javaslatokat.
Tehát ez ügyben sem nálunk pattog a labda.

Ellenben a szabálysértéseket mi vizsgáljuk és igyekszünk a legrövidebb időn belül az eljárási rendnek megfelelően cselekedni.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Sziasztok,

Egyelőre nincs konkrét tájékoztatás erről, viszont annyit sikerült megtudnom, hogy a morál megszüntetése Magyarországon helyi szabálynak számított. Jelenleg egyesítve lettek az összes országban ezek a szabályok. Amennyiben régen nem szűnt volna nálunk se meg a morál, senkinek fel sem tűnt volna a változás.

Még egyszer kihangsúlyozom, még mindig egyeztetünk erről a központtal - és ha változás lesz, jelezzük nektek - attól, hogy írtok folyamatosan nekik, vagy nekünk, még nem lesz hamarabb fejlemény - viszont koránt sem igaz, hogy a központ félreakarna vezetni bárkit, mint előbb említettem, ez egy helyi szabály volt. Értem én a felháborodást, de maradjunk kulturált keretek közt, ha kérhetem. Megértettük, hogy ez nem tetszik, és még nem zártuk le az ügyet. De attól, hogy ugyanazok a személyek ugyanazt elmondják, nem jutunk egyről a kettőre. Sőt, így újra és újra ugyanazokat a köröket kell fussuk.

Mellesleg jelenlegi felmérések szerint 50 alatt van azoknak a személyeknek a száma, akik jelezték nemtetszésüket - kérdéses, hogy valóban a többség nem elégedett, vagy csak ugyanazok a személyek ismétlik mondandójukat. Valószínűleg indítani fogunk egy felmérést ennek kiderítése érdekében, viszont ezt sem garantált még, ahogyan az sem hogy a feltételezett eredmény szerint biztos változások lehetnek. Egy dolog biztos, megpróbáljuk megtalálni azt a megoldást, amely a legkedvezőbb lehet mindenkinek.

Még mindig szíves türelmetek és megértésetek kérjük ez ügyben!


Szerintem nem csak 50 embert érint ez. Pl. nekem egyik klántagom csak ma tudta meg ezeket a változásokat, szóval szerintem ezt nem ártana játékszinten hírdetni... :)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Sziasztok. :)

Azt gondolom, hogy erős túlzás azt állítani, hogy ok nélkül türelmetlenkedtem.
Ha bárki bárhol, bármelyik fórumon ír valami nem túl hízelgőt a support csapatról, egyből megjelenik 5 ember, elkezd foglalkozni az üggyel, majd max. 72 órán belül lezajlanak a büntetések, kizárások komplett szabályváltoztatásokkal egybekötve.

Ehhez képest, ebben az ügyeben, amikor a játék beállításáról van szó, egy fontos technikai kérdésről, senkinek nem sikerül átugrani a kommunikációs akadályokat.
Lehet valaki kérdezte már korábban is, én magam 6.26-án, azaz június 26-án tettem fel nektek először ezt a kérdést. Az azóta eltelt nagyjából 14 hét!! után most sikerült egy olyan választ kapni, hogy valaki beszélt valakivel, aki mondott valamit, de azt még ne vegyünk túl komolyan, mert egyáltalán nem biztos, majd valaki valamikor beszélni fog erről valakivel és akkor talán lesz rá válasz. De még nem tudni, hogy mikor. Nincs ezzel gond, tudjuk jól, van fontossági sorrend, végül is nem számít, hogy szó nélkül felborult az egész végjáték lebonyolítása. ráérünk totózni, hogy mi is lesz.

Ami pedig magát a kérdést illeti, nyilván megéri majd az Innonak kicsiket védeni. Les majd köztük pár, aki havonta 1x bekapcsol gy prémium fiókot 200pp-ért, de még sokan azt sem, 2-3-4 faluhoz mg az sem kell. A nagy játékosok meg a nagy fiókok meg majd szépen eltűnnek. Így is elég drasztikusan csökken a játékosok száma, ez majd biztos sokat fog lendíteni rajta. mint ahogy az is, hogy sorban csak lassú világok indulnak.
ha nem foglalsz barbárt,akkor átlag csak 10 falud lesz,ezáltal nem kell költened a pp-det,elég havonta a 200as pf csomi. ;) 200iq 200pp pont ;) Problémád megoldva.Örömmel segítek.
#KiKoránKelAranyatLel
#BarbiZoo
#aLónézaCsikóLátÉnMegFoglalok2Barbárt
 
Fent