Tájékoztatás

DeletedUser19279

Vendég
Nincs ebben semmi meglepő. Régen is a support volt a bűnbak(persze tudom, az idő megszépíti a történteket), manapság is. Nem a supportnak kellene változni, hanem a játékosoknak megtanulni szabályosan és kultúráltan fórumozni. Leszokni a féltucat troll fiókról / játékos, amivel csak uszítani és sértegetni jár ki. Tudom, hogy hihetetlen, de értetek dolgozunk és nem fenyegetőzést várunk cserébe.
Nem kérünk sokat, nem itt kell sértegetni, uszítani és áskálódni a másik ellen, hogy majd jól megszégyenítsem a közösség előtt, úgy hogy kirakok róla egy levelezést. Ha úgy gondolod szabálytalan, jelented és téma lezárva. Szerintem abszolút nem várunk el sokat.
Őszintén megmondom én már moderálni sem szoktam egy ideje, mert undorító, amit itt néhányan megengednek maguknak.


Kinek jelentsem?
Mikor "xy" pl support kérelmet ír és utánna saját maga bírálja el az adott világon...és akkor ezek után kinek és hol merjek írni?
Honnan tudjam, hogy adott világon ki az "illetékes"?

Szerintem a már fennt említett mód lenne erre alkalmas.
Minden egyes supportet a saját nevével játszhasson csak világon...valamint legyen feltűntetve, hogy adott világ ticketeit ki vizsgálja, bírálja. És amit felügyel ott ne játszhasson. Régen is így volt, de akkor ez miért változott?

HA már Minket, mint játékosokat agyon szabályoztok és kordában tartotok, akkor rátok is legyen már egy rész ami vonatkozik.

Ameddig köztetek is vannak szabályszegők, addíg ne várjátok el a tiszta játékot.
 

DeletedUser19087

Vendég
Mikor "xy" pl support kérelmet ír és utánna saját maga bírálja el az adott világon...és akkor ezek után kinek és hol merjek írni?
Millió+1x le lett már írva, hogy a supporter nem látja azt a szervert ahol játszik.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Régen többen voltak. Még V28 idején (pedig az se volt hűde régen a legendás V1-hez képest) kb minden ticketemre más aláírást kaptam. Maiak közül én a játékban csak Syntex és NovaLee aláírásával találkoztam. Egyszerűen nincsenek elegen.
 

DeletedUser19087

Vendég
Akkor miért kérdezted? Azért, hogy bármilyen választ is kapsz, leírhasd a gyönyörű hasonlatod?
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Kinek jelentsem?
Mikor "xy" pl support kérelmet ír és utánna saját maga bírálja el az adott világon...és akkor ezek után kinek és hol merjek írni?
Honnan tudjam, hogy adott világon ki az "illetékes"?

Szerintem a már fennt említett mód lenne erre alkalmas.
Minden egyes supportet a saját nevével játszhasson csak világon...valamint legyen feltűntetve, hogy adott világ ticketeit ki vizsgálja, bírálja. És amit felügyel ott ne játszhasson. Régen is így volt, de akkor ez miért változott?

HA már Minket, mint játékosokat agyon szabályoztok és kordában tartotok, akkor rátok is legyen már egy rész ami vonatkozik.

Ameddig köztetek is vannak szabályszegők, addíg ne várjátok el a tiszta játékot.

Minden InnoGames játékban a Supporter nem láthatja azt a világot ahol játszik, ez egy olyan szabály amelyet mindenhol megkövetelnek, és pont annak érdekében, hogy még véletlenül se fordulhassanak elő visszaélések. Ez mindig így volt és mindig így lesz.

Amennyiben tovább kívánsz szabálysértő hasonlatokat tenni, és megkérdőjelezni a szavunkat, szeretném megköszönni a visszajelzésed és minden jót kívánni a továbbiakra.
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523

Más:
Régen nem kitíltásokkal akarta egyik klán sem megnyerni a világot, most már mindegyik...

Régen is ment a supportháború:)
Azt, hogy ezt hogy tudja kezelni az aktuális KH csapat munkatársai, rajtuk múlik.
Amennyiben az adott supp csapat pártatlan tud maradni, akkor jól végzik a munkájukat.
A jelenlegi magyar klánháborús közösségben igen nagy információ áramlat van a játékosok között. Elmúlt 11 év barátságai, lecsökkent játékoslétszám..
Fontos lenne, hogy zártabban kezeljétek az információkat, saját magatokról, munkátokról.
Egy barátnak mondod el, az már nem titok..

Ez nem rágalmazás, nem bántás, maximálisan jó indulattal írtam.
 

DeletedUser20086

Vendég
Én is imádok a support csapattal kötözködni, de most nem fogok. Nekik is van egy rendszerük amivel dolgozni kell, a játékosoknak pedig ahhoz alkalmazkodni, nem fordítva. Melóba se fog a főnök változtatni azért mert akkor felállsz és elmész máshova hisztizni akkor se ha amúgy igazad lenne. /tapasztalat -.^/.
Valóban volt nekem is olyan hogy Sajti pl vissza engedett egy végleges -ből, de olyan is hogy úgy tettek ki hogy napok óta inaktív voltam. Nem mindenre fognak választ adni és ezt el kell fogadni. Amíg pedig ez a helyzet, minden reform kísérlet be fog dőlni, én is feladtam már jó ideje.
Szóval nyugi. Egymás osztása csak kizárást fog hozni és egy újabb indok amiért lehet szapulni a "hatalmat". Mellesleg talán pont DJ, neked nem lenne éppen érdemes hibáztatni őket külső blokk miatt, szerintem.
 

DeletedUser20086

Vendég
Azzal jobban megsérteném a szabályokat.:) de pontosan tisztában vagy vele miről irkálok szerintem.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Nem, mert nem értem mit értesz "külső blokk" alatt. Ha a bannolásomra, arról megvan a véleményem és egy fapofával értelmezett hülyeség semmissé tételéért pont nem lesz más a véleményem :)
 

DeletedUser20086

Vendég
A kérdés most nem az hogy miért, hanem hogyan, és mit köszönhetsz nekik és kinek/kiknek kellene lázadozni inkább akik inkább elfogadják és nem mennek bele mélyebbre, mert ha igazuk is lenne, a helyzetén nem változik.:) de ez kettőnk között le -beszélt dolog, részletesebben, így ezt csak itt hagytam, hogy gondolkozz el rajta.
 

DeletedUser18816

Vendég
A kérdés most nem az hogy miért, hanem hogyan, és mit köszönhetsz nekik és kinek/kiknek kellene lázadozni inkább akik inkább elfogadják és nem mennek bele mélyebbre, mert ha igazuk is lenne, a helyzetén nem változik.:) de ez kettőnk között le -beszélt dolog, részletesebben, így ezt csak itt hagytam, hogy gondolkozz el rajta.
Ez most kissé fura pont tőled. Ne offold kérlek a topikot! Ne firkáld tele személyeskedésekkel Milike ezt a topikot!!!
 

DeletedUser20086

Vendég
kedves novalee! Teljes mértékben egyet értek veled, de légyél kedves mond meg, hogy akkor ..., hogy hogy játszahat még? Ő kivétel?
Teljességgel tisztelettel kérdem!
Nem kértem a véleményed, nem veled beszeltem. Köszi.
Egyébként a témát a magam részéről már lezártam.
Idézett szöveg
Számon kérsz valakit valakivel kapcsolatba. Én Én rendre intettem egy játékos társamat hogy talán lehetséges neki nem kellene számon kérni senkit semmiről, azután hogy..... Ha úgy érzed ez neked bántó akkor sajnálom.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
A kérdés most nem az hogy miért, hanem hogyan, és mit köszönhetsz nekik és kinek/kiknek kellene lázadozni inkább akik inkább elfogadják és nem mennek bele mélyebbre, mert ha igazuk is lenne, a helyzetén nem változik.:) de ez kettőnk között le -beszélt dolog, részletesebben, így ezt csak itt hagytam, hogy gondolkozz el rajta.

Ne nézzük meg, ki kinek mit köszönhet. A játékosok csinálják mind a hangulatot, mind a társaságot. Véleményem szerint nem véletlen kaptak savazást - akkor sem, ha ennek nem ez a módja. A főnökös hasonlatod sem valid, mert itt a főnökök jöttek frissen a céghez. Oké hogy övék a hatalmi pozíció, egy közösségbe beilleszkedéshez nekik kell először nyitni. Ahogy a tisztelet sem jár csak azért, mert valaki feljebbvaló, azt kiérdemelni kell.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Nem kértem a véleményed, nem veled beszeltem. Köszi.
Egyébként a témát a magam részéről már lezártam.
Idézett szöveg
Számon kérsz valakit valakivel kapcsolatba. Én Én rendre intettem egy játékos társamat hogy talán lehetséges neki nem kellene számon kérni senkit semmiről, azután hogy..... Ha úgy érzed ez neked bántó akkor sajnálom.

Kit kértem számon? Ki vagyok én a számonkéréshez? Senki. Leírtam a véleményem. Amit nem fogok váltogatni és mézes mázosan jópofizni, csak azért mert meg lett oldva egy olyan hülyeség, aminek létrejönnie sem szabadott volna. De ha szerinted emiatt a véleményemet el kéne hallgatnom és nyalizós pincsikutyát játszani, meg hálásnak lenni, akkor eléggé félreismertél.
 

DeletedUser20086

Vendég
Nem, egyáltalán nem ismerlek ahogy Te sem ismersz engem. A véleményed sem "valid", hisze Nekik megvan az út, neked nincs, neked magadnak kell alakítani. Mint játékos kontra support ugye a jelenlegi állás szerint ez a helyzet. Nem tudhatod, hogy miért így jöttek, nem tudhatod fentről milyen utasítást kaptak és ahogy Te nekik egy vagy a sok közül, a Fenti nagy embereknek Ők is csak 1ek a sok -ból. Lehet azt mondták nekik, hogy bele kell kezdeni a tisztogatási részbe,face Te is ebbe voltál érintett, Én magam is és sokan mások is. Eddig azt hiszem tiszta.
De vegyük a játékbeli példákat akkor
Te mint Vezér, dönthetsz egy játékos további játékáról. Mindegy hogy milyen indokod van ki foghatod és vághatod a csapatból, bármilyen indokkal, nekik viszont korlátozott lehetőségeik vannak arra nézve kit miért küldhetnek pihenőre. Ez is tiszta. Igen, nagyon utáltam őket kezdetektől fogva, de igazából az átlag kis játékos hiába emeli fel a szavát bármi ellen, légyen az legenda vagy egy kezdő játékos, a jutalom általában ugyan az mint eddig, egy bucsu üzenet és viszlát. Nekem is megvannak a magam kizárásával kapcsolatban a magam gondolatai, amiket le is vezettem nekik, ahogy Te magad is, de Én nem szoktam engedni ha úgy érzem igazan van és nem állok le hogy írtad, pincsi kutyázni.
De elfogadom azt ha valaki nem tehet mást csak amire utasították. Lásd a főnök téma. Te mint egyszerű munkás ember, neked nincs közöd ahhoz ha egy ltd új tagot avat fent és onnantól ha eddig irodai munkás voltál, holnaptól már takarítani is kell az irodát, azért mert azt mondta, neki is mondták, akkor most ki a hibás, a Főnök vagy a Nagyok? Te lázadsz, kivágnak, vége. Itt neked volt egy kis mázlid, mert engedtél, Én nem.:) erre akartam a figyelmedet felhívni DJ.
 
Fent