Tájékoztatás

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
korboncnokm most jobb útra tért, ugyanis, ha jól láttam, akkor a grepolisnak a facebookját viszi, szóval ha valaki akar vele beszélni, csak írjon oda :D
Amúgy most, hogy mondod, én nem sokat beszéltem korboncnokkal, de amikor írtam neki privátban is fórumon, akkor mindig kedvesen, segítőkészen írt vissza, gyakorlatilag beletudott bújni a játékosok bőrébe, megtudott minket érteni, és sorolhatnám :)
Egyébként nem értem miért cserélték le a magyar supportot, gyakorlatilag értelmetlen volt, mert ígyis úgyis ugyan az az eredmény maradt, annyi, hogy elvesztettünk egy jó fej ember a supporterek között és kb. ennyi :D
(remélem nem sértettem meg a supportot, nem ez volta cél, hanem az, hogy változtassatok)
Egyébként is zenébe is benne van, Változnak az idők vele változom én(az én alatt a supportot kellene érteni, és nem lenne semmi gond) is :D
Roppant régi, de:
- Köszönöm :D De nem tértem jobb létre és a fogam sem hagytam ott sehol. Csupán jött egy kis változás, máshol van rám szükség, ebben még nincs semmi rossz. Ha megnézitek, a KH team időről időre teljesen cserélődik.. BladeDucker is milyen király arc volt, Goldy is rengeteget tett. Van aki hosszabb ideig, van aki kevesebb ideig, de szolgál és keményen dolgozik. Ahogy azt a mostani csapat is teszi és igyekszik.
- Valóban Grepolison dolgozom, de ha lehet akkor légyszi ne ezzel spameljétek tele a grepolis FBjét (nem az a fő munkaterületem) és az akadályozná a kollégák munkáját. Peace.
- A szankciók lényege az, hogy tereljünk és tanítsunk vele, nem a "szivatás". A mostani csapat is így tesz és ez a célja. Biztos vagyok benne, hogy csak és kizárólag az kap, aki megérdemli, akinek jár. Ebből mindig volt baj (nálam is), de ez sajnos ezzel jár. Sokszor nem érzitek fairnek, pedig többször enyhébb a büntetés, mint amit ki kéne szabni. Szóval emiatt ne legyen sok hőbörgés, nincs visszaélés. Ne féljetek.
- Olvassátok Stormbringer interjúit, nagyon királyok!! :)
 

DeletedUser19902

Vendég
Roppant régi, de:
- Köszönöm :D De nem tértem jobb létre és a fogam sem hagytam ott sehol. Csupán jött egy kis változás, máshol van rám szükség, ebben még nincs semmi rossz. Ha megnézitek, a KH team időről időre teljesen cserélődik.. BladeDucker is milyen király arc volt, Goldy is rengeteget tett. Van aki hosszabb ideig, van aki kevesebb ideig, de szolgál és keményen dolgozik. Ahogy azt a mostani csapat is teszi és igyekszik.
- Valóban Grepolison dolgozom, de ha lehet akkor légyszi ne ezzel spameljétek tele a grepolis FBjét (nem az a fő munkaterületem) és az akadályozná a kollégák munkáját. Peace.
- A szankciók lényege az, hogy tereljünk és tanítsunk vele, nem a "szivatás". A mostani csapat is így tesz és ez a célja. Biztos vagyok benne, hogy csak és kizárólag az kap, aki megérdemli, akinek jár. Ebből mindig volt baj (nálam is), de ez sajnos ezzel jár. Sokszor nem érzitek fairnek, pedig többször enyhébb a büntetés, mint amit ki kéne szabni. Szóval emiatt ne legyen sok hőbörgés, nincs visszaélés. Ne féljetek.
- Olvassátok Stormbringer interjúit, nagyon királyok!! :)
Azóta SPAM-elnek, hogy ide kiírtam, vagy előtte is már? :O
Mert ha azóta, hogy kiírtam akkor nem kellett volna xd
Nem gondoltam volna, hogy ez lesz belőle :D
 
Fent