Szkíta Harcosok

DeletedUser

Vendég
Hogyhogy nem esett ? Tán csak nem a Kárpát Medencén kívűl laksz ? Tudod, a medence általában teli van vízzel :D
 

DeletedUser

Vendég
[video=youtube_share;KrQR4HbaROs]http://youtu.be/KrQR4HbaROs[/video]
 

DeletedUser12554

Vendég
Trója elleni harcra készültetek fel?:)

Mindenki ellen. Tudod...jó érzés az, hogy egy viszonylag aktív közösséggel egy jót játszunk, az utolsó katonáig. Ez néhány helyen nem így megy, de én igazán tudok neki örülni.
 

DeletedUser

Vendég
Te inkább maradj a 19-es problémáidnál.:D
Érdekes annak nem örülsz.:)
Már megírtam egyszer voltál jó helyen a V2-őn állításod szerint azóta semmi.:)
 

DeletedUser12554

Vendég
Te inkább maradj a 19-es problémáidnál.:D
Érdekes annak nem örülsz.:)
Már megírtam egyszer voltál jó helyen a V2-őn állításod szerint azóta semmi.:)

Ejj, ez csúnya támadás volt.:) Viszont rólad továbbra sem tudok semmi, így a leírtak nem hangzanak másképp, mint egy kezdő jól megválogatott szavai, ami egyenlő a 0-val.
 

DeletedUser

Vendég
Ejj, ez csúnya támadás volt.:) Viszont rólad továbbra sem tudok semmi, így a leírtak nem hangzanak másképp, mint egy kezdő jól megválogatott szavai, ami egyenlő a 0-val.

Ezt már tudja mindenki, hogy te mindent tudsz ezt mégsem?
A véleményed meg nem igen számít nem én sírok, mert csapatmunkában lekaptak.:(
Zsepit ne adjak nagy pro gammer ?:D
 

DeletedUser

Vendég
Ejj, ez csúnya támadás volt.:) Viszont rólad továbbra sem tudok semmi, így a leírtak nem hangzanak másképp, mint egy kezdő jól megválogatott szavai, ami egyenlő a 0-val.

ez tuti Veron.
Neki ilyen pocsék a stílusa :D:D
v18-ason csak ingyenfalukat tudodd foglalni,amelyikben már katona is volt, azoknál rendszerint bukott :D
Ja,és a foglalásaihoz állandóan kíséret kellett,egymagában nem tudott megoldani semmit :p
 

DeletedUser

Vendég
Azt hiszem, most ez:

[video=youtube_share;EV0J8sxuTxQ]http://youtu.be/EV0J8sxuTxQ[/video]
 

DeletedUser

Vendég
ez tuti Veron.
Neki ilyen pocsék a stílusa :D:D
v18-ason csak ingyenfalukat tudodd foglalni,amelyikben már katona is volt, azoknál rendszerint bukott :D
Ja,és a foglalásaihoz állandóan kíséret kellett,egymagában nem tudott megoldani semmit :p

Mi van velem?
Ha azt gondolod hogy én vagyok deadly shadow akkor te csak Dark Lord lehetsz:D
Egy dolgot nem kell figyelmen kívül hagyni, a V18-vége még nagyon messze van!:)
Az pedig logikus hogy egy klánvezér akinek van aktív magánélete is az soha nem lessz a topp harcosok közt, nekem a vezérkedés jutott, nem sok időm marad e melett a "nagy harcokra" viszont sok mukit tapostunk ell a csapatommal!:)
 

DeletedUser12554

Vendég
Mi van velem?
Ha azt gondolod hogy én vagyok deadly shadow akkor te csak Dark Lord lehetsz:D
Egy dolgot nem kell figyelmen kívül hagyni, a V18-vége még nagyon messze van!:)
Az pedig logikus hogy egy klánvezér akinek van aktív magánélete is az soha nem lessz a topp harcosok közt, nekem a vezérkedés jutott, nem sok időm marad e melett a "nagy harcokra" viszont sok mukit tapostunk ell a csapatommal!:)

Igen Veron. nekem is feltűnt, hogy Te meg én ugyan azok vagyunk. Tök logikus nem?:) Ne kopppincccsad a nevet.:D Én vagyok Veron. bevallom mindenkinek... "jeleket mindenhova".:))
 

DeletedUser

Vendég
Te egy igazi megmondó ember vagy! Köszönjük az érdeklődést! Küldhetünk esetleg egy a cégünket bemutató prospektust?
 
Fent