Szkíta Harcosok

DeletedUser

Vendég
MIért csak a nagy klánoknak és a wikingnek legyen témája? Itt vagyunk mi is!

klan kep.jpg

[video=youtube_share;l0KGJBCo1Yk]http://youtu.be/l0KGJBCo1Yk[/video]

Ide várunk minden a klánunk iránt érdeklődőtt. Megkérem az adminokat, hogy ne zárják akkor sem a topickot, ha egy köpködővé vállik, hiszen minket is megillet a jog, hogy legyen fórumunk. Sajnos várható, hogy néhány szellemi rövidnadrág (by deadly shadow) ide jön fröcsögni, de számunkra ez még ugyanolyan szórakoztató :)
 

DeletedUser

Vendég
Jó hogy megnyitottad :)
Arra a pár napra ami még hátramaradt nektek, meg is kell :D
 

DeletedUser15525

Vendég
Vagyis csak a számodra szórakoztató:) Úgy látom, csak magad vagy a fórumon a klánodból ;-)
 

DeletedUser

Vendég
Én mindenesetre értékelem a kezdeményezést ,és még a vidi sem rossz :)
Ki tudja,lehet hogy a szkiták fogják megállítani a "gőzhenger"nek nevezett MHC felvásárolási kampányt ? :D

Ha igen akkor jelentkeznék hzzátok Kuber :D
Feltéve ha addigra marad még falum :D
 

DeletedUser

Vendég
Ide várunk minden a klánunk iránt érdeklődőtt. Megkérem az adminokat, hogy ne zárják akkor sem a topickot, ha egy köpködővé vállik, hiszen minket is megillet a jog, hogy legyen fórumunk. Sajnos várható, hogy néhány szellemi rövidnadrág (by deadly shadow) ide jön fröcsögni, de számunkra ez még ugyanolyan szórakoztató :)

Kedves Randír!
Addig nem büntetünk, amíg nem kerül sor büntethető szabálysértésre. Oktalanul nem büntetünk, de a kéréseket ilyen téren figyelmen kívül kell hagynunk...
Ha lemegy a topic színvonala alpári stílusba, várható kimoderálás, illetve akár büntetés is. Reméljük erre nem kerül sor...
 

DeletedUser

Vendég
Nekem és a klánomnak az a célja, hogy ott legyünk a végjátékban. Ennyi. Ha Kuberhez akarsz jelentkezni akkor beszélj vele, én nem tudom az ki.
 

DeletedUser

Vendég
Én sem tudom :D


Kedves Randír!
Addig nem büntetünk, amíg nem kerül sor büntethető szabálysértésre. Oktalanul nem büntetünk, de a kéréseket ilyen téren figyelmen kívül kell hagynunk...
Ha lemegy a topic színvonala alpári stílusba, várható kimoderálás, illetve akár büntetés is. Reméljük erre nem kerül sor...

HÚHA
Kék betű

Ilyet még nem láttam :p
 

DeletedUser16518

Vendég
Jó hogy megnyitottad :)
Arra a pár napra ami még hátramaradt nektek, meg is kell :D

No de Darky :)
Nem bírtad ki :D

De értékelem,hogy tetszett a video ,végre valami jót is tudott valaki cselekedni!

Más:mi volt ez az ide-oda klánnévváltozatás,beolvadás,noobosodás nálatok?
 

DeletedUser

Vendég
Úgy látszik az egykori Noobs klán méltó nevéhez, ahelyett, hogy közösen támadnánk az MHC minket támadnak. Grimanyo még válaszra sem méltatta a levelemet. A sok beolvadás miatt tényleg jó sok noob került abba a klánba akiknek nincs bátorsága az MHC támadnai, inkább gyengébb ellenfelet próbálnak keresni! majd meglátjuk! :)
 

DeletedUser

Vendég

Not Found

The requested URL /mapok/18/topkontinensklan.gif was not found on this server.
Apache/2.2.16 (Debian) Server at kh.ironweb.eu Port 80

Úgy látszik az egykori Noobs klán méltó nevéhez, ahelyett, hogy közösen támadnánk az MHC minket támadnak. Grimanyo még válaszra sem méltatta a levelemet. A sok beolvadás miatt tényleg jó sok noob került abba a klánba akiknek nincs bátorsága az MHC támadnai, inkább gyengébb ellenfelet próbálnak keresni! majd meglátjuk! :)

Látod, látod ,ezt pampogom már hónapok óta .
Ahelyett hogy meghallgattál volna,most a saját bőrödön tapasztalhatod milyen is "falut ide bármi áron" stratégia :D
 

DeletedUser

Vendég
Na mi a helyzet Szkíta harcosok ?
álljátok még a sarat ? :D
Ebben a nagy esőben ? :D
 

DeletedUser

Vendég
Nálunk nem is esett, így sajnons az esővíz tároló tartályok üresek maradtak. Persze, hogy álljuk. Az MHC mókáztatott minket egy kicsit. Sok zászlóval, meg kitüntetéssel lettünk gazdagabbak. :)
 
Fent