szerverbeállítási javaslat v46-47?!

érdekelne e egy ilyen szerver téged?

  • igen

    Szavazatok: 12 44,4%
  • nem

    Szavazatok: 11 40,7%
  • kisebb változtatásokkal indulnék

    Szavazatok: 4 14,8%

  • Összes szavazó
    27
  • A szavazás lezárult .

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Ha a 26-szavazatra engedélyezték a V45-t,itt az 56-szavazatott is figyelembe kellene vegyék..

De mint látom többen játszanának a 2-sebességgel..akkor miért nem lehet a V45-t 1,5-sebességét felemelni 2-re?????

A v45re reális elvárások voltak,itt nem az van. Ès kètlem,hogy többen játszanának 2esen,nem minden klán áll időmilliomosokból :D
 

DeletedUser8473

Vendég
igazság szerint 56 + 6 szavazat van a 2 sebességre még csak 4 lassabbra.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
várjuk meg a fránya beállításokat...lassan esedékes...:D most így látatlanban vitázni rajtuk fölös :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
igazság szerint 56 + 6 szavazat van a 2 sebességre még csak 4 lassabbra.

Mert itt kb csak az szavazott aki Spártás (?) vagy csak az aki 2est akar (?) mert ki a tököm gondol a v46ra,mikor még a 45 sincs hirdetve.
Én pl nem szavaztam. Mer nem izgat,lesz amilyen lesz,úgyse megyek rá.

Viszont a 45öt a supp elfogadta,és valószinű olyan beállitások lesznek amilyet akart a nép. Aki 2est akar az miért nem ott hangoskodott? Azt előbb engedték volna 2esre mint a v46ot,aminél esély nincs rá,hogy gyors szeró legyen. A magam részéről köszönöm a Suppnak,hogy lehetővé tették,hogy a v45 egy nagyon jó beállitásokkal büszkélkedő világ lehessen (ha tényleg úgy lesz). De az ember a kisujját nyujtja,ti már az egész kezét akarjátok. Ugye mindig kell találni valamit,amibe beleköthettek..
 

DeletedUser18914

Vendég
ark arra celoz, csak tulbonyolitja...
hogy , szivesen csataznank egy jot a Sparta ellen :) szoval Sparta gyertek 45 re.
 

DeletedUser18914

Vendég
nem kell felni, nem vilagvallogatottal mennenk ellenetek, hanem csak egy tapasztalt barati tarsasaggal.
es nem regelunk ratok se, mert abban semmi izgalom nincs ha 5-6 het alatt kiteszunk titeket a terkep szelere.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
ark arra celoz, csak tulbonyolitja...
hogy , szivesen csataznank egy jot a Sparta ellen :) szoval Sparta gyertek 45 re.

Kaptak már pár kihivást a pályafutásuk során,gondolhatod. Nem sokra mész vele. Majd ők eldöntik melyik szerverre szeretnének menni. És jól teszik. Szépen mutat az a 6-7 győzelem,0 vereség mellett.
Csak az első 3 után már elkanyarodtak arrafelé szerintem,hogy nem a kihivást keresik,csak nyerni szeretnének mindenáron.
Tény,hogy szeretnék ellenük játszani 1x úgy,hogy nem csak belépek valami klánba,hogy na,ellenük legyek.
De nem mi fogjuk eldönteni melyik szeróra regeljenek,hiába is hergeled őket.
Szivesen látjuk a Spártát v45ön természetesen. Szóval attól ne tartsatok,hogy esetleg elrontjátok a mókánkat,ha oda jöttök. A többi meg rajtatok áll :)
Nem gyávaság kivárni a v46ot. Én is jobban szeretem a páros számokat mondjuk.
De azt mondják sok klán fejezett most és mennek v45re. Szóval izgalmas szerónak igérkezik,ellenben a v46al. Én inkább az előbbit választom,aztán ki hogy gondolja :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Mennyire sok okos ember van itt, mi lenne ha mindenki csendbe maradna, és megvárná mindenki mit válaszol a support ? Sajti.
Addig tök felesleges ekkora eszmefutásokat leírni, mindenki odamegy ahova kedve lesz, Mehettek v45-re, v50-re, mindenki lefogja tojni, hogy ki hol vesz részt azzal a másik 5000 emberrel egy szerveren :) Amugy meg, ha annyira akartok a Spárta ellen indulni, ti is mehettek oda ahol ők indulnak, eddig is megvolt a lehetőség Arch, V40-en ott voltál, láttuk milyen jól odatettétek magatokat :)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Amugy meg, ha annyira akartok a Spárta ellen indulni, ti is mehettek oda ahol ők indulnak, eddig is megvolt a lehetőség Arch, V40-en ott voltál, láttuk milyen jól odatettétek magatokat :)

Én 45ön szeretnék indulni,örülnék ha jönne a Spárta is,de nem fogok utánuk loholni.
Úgyis csak elszöknétek a következőre :D
Saját klánnal szeretnék ellenetek lenni mint mondtam. v40en bannolták a top accomat mikor a 2.ra majd a dupláját vertem farmban,nekem ott fejeződött be az a szeró.
De Te már voltál ellenünk vezér anno MHC-ban Montival karöltve,megértem ha ezekután nem szeretnél mégegyszer szembekerülni velünk :p Spárta ide vagy oda.
 

DeletedUser18465

Vendég
Én 45ön szeretnék indulni,örülnék ha jönne a Spárta is,de nem fogok utánuk loholni.
Úgyis csak elszöknétek a következőre :D
Saját klánnal szeretnék ellenetek lenni mint mondtam. v40en bannolták a top accomat mikor a 2.ra majd a dupláját vertem farmban,nekem ott fejeződött be az a szeró.
De Te már voltál ellenünk vezér anno MHC-ban Montival karöltve,megértem ha ezekután nem szeretnél mégegyszer szembekerülni velünk :p Spárta ide vagy oda.

Én már nem játszom komolyan, de ha elolvastad volna a szerverbeállítások alját, ezt magadtól is tudhatnád :)
Illetve már v40 óta nem játszok az pedig kb 5 hónapja hogy abbahagytam :) De nem fogok neked magyarázkodni, de fura milyen aktív lettél, hol van a másik accod ? Azzal jobban ment neked :)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Te már v30 óta nem játszol komolyan állitólag,mégis mindenhol ottvagy.
Meg külsőn osztod,ez a kedvenc időtöltésed ? :p
 

DeletedUser18465

Vendég
Meg is látszott az eredményekből, kukkants rá :( A kedvenc időtöltésem nem ez, de látom bemelegedtél újból, több accról is tolod, csak nehogy v45-ön a belépések összezavarjanak és ne tudd melyikben vagy :/
 

DeletedUser18465

Vendég
tudod Te :)
De asszem ideje átpattannod v45-ös külsős témához, elvégre ott indulsz/tok :)
 
Fent