szerverbeállítási javaslat v46-47?!

érdekelne e egy ilyen szerver téged?

  • igen

    Szavazatok: 12 44,4%
  • nem

    Szavazatok: 11 40,7%
  • kisebb változtatásokkal indulnék

    Szavazatok: 4 14,8%

  • Összes szavazó
    27
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser18914

Vendég
v45 1.5 sebesssegu lesz, v38 is az volt es lazan lehetett 8-10 naponta armazni.
Ha jo starter vagy 1000 pp befektetes siman eleg.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Mert a V45 beállítása átlagolt, közepes-lassú szerverre jött ki.


Támadó beállítottságú klánnak nem mindegy, hogy egy hét alatt képződnek le újra a támadók, két hetente tudsz armázni vagy 2-3 hét alatt képződnek le a támadók és egy hónapba egyszer tudsz támadni.
Játékosaink elunják a lassú szervereket, nem szeretnek rajta játszani.

Másik, hogy hosszú távra tervezünk egy világot, nem pár hétre. Tehát nem mindegy, hogy egy évig milyen beállításokkal játszunk. Pénzt fektetsz be a játékba egy évre.
Ezért is válogatja már meg minden komoly játékos, komoly klán, hogy melyik szerveren játszik, mert kimondatlanul is mindenki tudja, hogy a mostani tőzsdés világokon már be kell fektetned egy bizonyos összeget. Kevés az aktivitás..játékos tudás.
Kezdésnél be kell tegyél kb 5.000-10.000-20.000 Ft értékű prémium pontot. Játékos függő..
Teljesen mindegy, hogy azt megvásárolod vagy más szervereken szeded össze nyersanyagárulással, attól még befektetsz ennyi pénzt az adott világba.
Egy év alatt pedig a prémium fiók-fiókkezelővel számolva 4800-5000 pp, az is 10.000-15.000 Ft.
Tehát anyagilag is meggondolod melyik szerveren indulsz el. Miért rakjál bele egy lassú szerverbe pénzt, ha játszani sincs kedved rajta, mert nem tetszenek a beállítások-akkor inkább nem játszol.

Elmúlt két év szervereinek a beállítását gyűjtöttem ki, láthatjátok, hogy 2-es sebességű világ közel másfél éve nem indult.
Szerverek indulása :

2014-10-23 V28 Játék sebessége: 1.7 Egység sebesség: 0.6

2015-01-19 V29 Játék sebessége: 1 Egység sebesség: 1

2015-04-22 V30 Játék sebessége: 1,2 Egység sebesség: 0,8

2015-06-11 V31 Játék sebessége: 1 Egység sebesség: 1

2015-09-02 V32 Játék sebessége: 2 Egység sebesség: 0,5

2015-10-29 V33 Játék sebessége: 1 Egység sebesség: 1

2016-01-27 V34 Játék sebessége: 1,5 Egység sebesség: 0,67

2016-03-31 V35 Játék sebessége: 0,8 Egység sebesség: 1

2016-05-26 V36 Játék sebessége: 2 Egység sebesség: 0,5

2016.07.18 V37 Játék sebessége: 1 Egység sebesség:1

2016-09-07 V38 Játék sebessége 1.5 Egység sebessége 0.67

2016-11-03 V39 Játék sebessége: 1 Egység sebesség:1

2016-12-21 V40 Játék sebessége 1.7 Egység sebessége 0.6

2017-02-09 V41 Játék sebessége 0.8 Egység sebessége 1.1

2017-04-06 V42 Játék sebessége 1.4 Egység sebessége 0.7

2017-06-01 V43 Játék sebessége 1.2 Egység sebessége 0.6

2017-07-27 V44 Játék sebessége 1.6 Egység sebessége 0.625



S ha V46 nem lesz 1,7 feletti beállítású, akkor kivárjátok a következőt?

De egyébként, sajt még egy jópár hónappal ezelőtt azt mondta, hogy 2-es sebességet ugyanúgy ahogy tárolóst, ne is kérjünk, mert a központ ezt mondta neki(k), s max valami jubileumi világra lehetnének ilyen "extrém" beállítások (pl V50)
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Ezért lenne jó valami választ kapni..

Mi amikor indultunk a V40-en, akkor azt írta a külsőre, ha 2-es sebességű világot szeretnénk, talán a V42-V43..
 

DeletedUser18608

Vendég
Hihetetlen mekkora divat szidni a Spártát. Ha ennyien utáljátok őket, akkor le kéne inkább győzni őket, nem? Vigyó legalább megpróbálta...
(Az MHC-ra is lehetett haragudni, fűt és fát kiabálni rájuk, de amíg harcban nem lettek legyőzve, addig ez ugyanúgy pergett le róluk, mint a Spártáról a fanyalgás.)

1.Nem szidtam őket,bocsa,csak egy tényt ecseteltem.
2.Addig nem lehet legyőzni a Spárgát amig ilyen sok a beszari birka a magyar kh-n (Spárta=toborzás)
3.Ez az Aldaron fiú úgy dumál,mintha nagy Spárgás lenne,holott árulóként került hozzájuk,és azóta is csak nyal felfelé,az asztalra sokat nem tesz.
4. v35re jöhet a spárta,megyünk Archékkal. De gondolom ez nem "fekszik" majd nekik,mivel "túl lassú","pihenni is KŐ","valakinek a jószágokat is kell etetni"," Józsi szomszéd máma nem ér rá" meg blaaaa blaaa. Most fejezett sok klán,a v35 egy szinvonalas világ lesz,a Spárga v36ra megy.
Ennyit rólatok. Menjetek tököt zabálni he. Kis beszari banda.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
1.Nem szidtam őket,bocsa,csak egy tényt ecseteltem.
2.Addig nem lehet legyőzni a Spárgát amig ilyen sok a beszari birka a magyar kh-n (Spárta=toborzás)
3.Ez az Aldaron fiú úgy dumál,mintha nagy Spárgás lenne,holott árulóként került hozzájuk,és azóta is csak nyal felfelé,az asztalra sokat nem tesz.
4. v35re jöhet a spárta,megyünk Archékkal. De gondolom ez nem "fekszik" majd nekik,mivel "túl lassú","pihenni is KŐ","valakinek a jószágokat is kell etetni"," Józsi szomszéd máma nem ér rá" meg blaaaa blaaa. Most fejezett sok klán,a v35 egy szinvonalas világ lesz,a Spárga v36ra megy.
Ennyit rólatok. Menjetek tököt zabálni he. Kis beszari banda.

A számokkal kicsit elcsúsztál, de pár dologban egyetértek veled.
Szerintem v45 erős világ lesz, mert már 2 komolyabb csapat is bejelentkezett ahogy néztem. Ehhez még hozzá tehetjük azt is, hogy pár világ nem is olyan régen ért véget, így gondolom onnét is jönnek majd. Erős mezőny van kialakulóban és éppen emiatt nem értem, hogy miért nem akar jönni a Spárta.
Ahogy DJ is írta 2-es világra nincs sok esély, amit ők (és még sokan mások) szeretnének, szóval arra se nagyon lehet ráfogni, hogy azért várnának ki. Véleményem szerint ez bizonyítja, hogy a Spárta nem kihívást keres, hanem a saját komfort zónájában szeretne játszani és behúzni egy biztos 7. világot. Persze mondhatnák azt, hogy jó akkor menjünk v46-ra mert az gyors lesz, de megint csak egyetértek DJ-vel. Mi van, ha nem hozzá az elvárt sebességet a világ? Azt mondanák, hogy bocs ez lassú kivárjuk v48-at aztán akkor legyen már v50 mert az szép kerek szám. :D
Valószínűleg szeptember vége felé fog indulni v45, addig bőven van annyi idő, hogy megszervezzétek az indulást.
Félreértés ne essék, nekem nincs semmi bajom a Spártával, de itt lenne a lehetőség bizonyítani és megcáfolni azokat, akik szerint az elmúlt 3-4 világot ellenfél nélkül nyerték meg toborzással.
 

DeletedUser18465

Vendég
1.Nem szidtam őket,bocsa,csak egy tényt ecseteltem.
2.Addig nem lehet legyőzni a Spárgát amig ilyen sok a beszari birka a magyar kh-n (Spárta=toborzás)
3.Ez az Aldaron fiú úgy dumál,mintha nagy Spárgás lenne,holott árulóként került hozzájuk,és azóta is csak nyal felfelé,az asztalra sokat nem tesz.
4. v35re jöhet a spárta,megyünk Archékkal. De gondolom ez nem "fekszik" majd nekik,mivel "túl lassú","pihenni is KŐ","valakinek a jószágokat is kell etetni"," Józsi szomszéd máma nem ér rá" meg blaaaa blaaa. Most fejezett sok klán,a v35 egy szinvonalas világ lesz,a Spárga v36ra megy.
Ennyit rólatok. Menjetek tököt zabálni he. Kis beszari banda.

Áruló, hol is voltam én áruló? :O Most ez tényleg meglepett, sosem árultam el a klánom, mindg nyilt lapokkal játszottam velük, illetve v30-tól voltam spártás, onnantól nem indultam más klánokkal akiket elárultam volna, akik ismernek tudják, hogy kitartok a végsőkig, leírnád bővebben kérlek ? Persze, ha nem tudsz ész érveket felsorolni akkor inkább ne válaszolj, köszönöm :)
 

DeletedUser18465

Vendég
A számokkal kicsit elcsúsztál, de pár dologban egyetértek veled.
Szerintem v45 erős világ lesz, mert már 2 komolyabb csapat is bejelentkezett ahogy néztem. Ehhez még hozzá tehetjük azt is, hogy pár világ nem is olyan régen ért véget, így gondolom onnét is jönnek majd. Erős mezőny van kialakulóban és éppen emiatt nem értem, hogy miért nem akar jönni a Spárta.
Ahogy DJ is írta 2-es világra nincs sok esély, amit ők (és még sokan mások) szeretnének, szóval arra se nagyon lehet ráfogni, hogy azért várnának ki. Véleményem szerint ez bizonyítja, hogy a Spárta nem kihívást keres, hanem a saját komfort zónájában szeretne játszani és behúzni egy biztos 7. világot. Persze mondhatnák azt, hogy jó akkor menjünk v46-ra mert az gyors lesz, de megint csak egyetértek DJ-vel. Mi van, ha nem hozzá az elvárt sebességet a világ? Azt mondanák, hogy bocs ez lassú kivárjuk v48-at aztán akkor legyen már v50 mert az szép kerek szám. :D
Valószínűleg szeptember vége felé fog indulni v45, addig bőven van annyi idő, hogy megszervezzétek az indulást.
Félreértés ne essék, nekem nincs semmi bajom a Spártával, de itt lenne a lehetőség bizonyítani és megcáfolni azokat, akik szerint az elmúlt 3-4 világot ellenfél nélkül nyerték meg toborzással.

Egyébként igen, én is olvastam korábban ezt a kettes sebességű szerver indítást, Dj jól írta mint ahogy Te is. Dereng valami, de megmondom őszintén ha kérdeznék hol írták, nem tudnám megmondani, halvány emlékem van nekem is erről, de kitudja, lehet sajti válaszol és meglátjuk mit mond :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Egyébként igen, én is olvastam korábban ezt a kettes sebességű szerver indítást, Dj jól írta mint ahogy Te is. Dereng valami, de megmondom őszintén ha kérdeznék hol írták, nem tudnám megmondani, halvány emlékem van nekem is erről, de kitudja, lehet sajti válaszol és meglátjuk mit mond :)

Ha így meg kéne mondani, én se tudnám pontosan megmondani, hogy hol volt, talán régebben is volt ilyen setupos fórumrész és ott, de nem tudom.
 

DeletedUser18477

Vendég
Sziasztok!

Bocsánat, hogy eddig nem érkezett semmiféle visszajelzés a részünkről, de amíg nem tudtunk biztosat mondani, addig inkább nem mondtunk semmit.

A v45 a kéréseiteknek megfelelően (elméletileg) elfogadásra került, a v46-ra nem tudtok szavazást kiírni, mert a központ munkatársai fognak a v46 beállításairól, sebességéről dönteni. Javasoljuk, hogy a kéréseiteket, ötleteiteket gyűjtsétek össze, amit mi a megfelelő időben kiküldünk, de azt nem tudjuk ígérni, hogy minden kérés teljesítésre kerül, vagy, hogy egy általatok kezdeményezett szavazás eredménye azon a világon beállításra kerül.

További jó játékot,


KH Csapat, Powerfox
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Sziasztok!

Bocsánat, hogy eddig nem érkezett semmiféle visszajelzés a részünkről, de amíg nem tudtunk biztosat mondani, addig inkább nem mondtunk semmit.

A v45 a kéréseiteknek megfelelően (elméletileg) elfogadásra került, a v46-ra nem tudtok szavazást kiírni, mert a központ munkatársai fognak a v46 beállításairól, sebességéről dönteni. Javasoljuk, hogy a kéréseiteket, ötleteiteket gyűjtsétek össze, amit mi a megfelelő időben kiküldünk, de azt nem tudjuk ígérni, hogy minden kérés teljesítésre kerül, vagy, hogy egy általatok kezdeményezett szavazás eredménye azon a világon beállításra kerül.

További jó játékot,


KH Csapat, Powerfox

Gyáá, tehát a Sparta nem indul :D
 

DeletedUser15718

Vendég
Sziasztok!

Bocsánat, hogy eddig nem érkezett semmiféle visszajelzés a részünkről, de amíg nem tudtunk biztosat mondani, addig inkább nem mondtunk semmit.

A v45 a kéréseiteknek megfelelően (elméletileg) elfogadásra került, a v46-ra nem tudtok szavazást kiírni, mert a központ munkatársai fognak a v46 beállításairól, sebességéről dönteni. Javasoljuk, hogy a kéréseiteket, ötleteiteket gyűjtsétek össze, amit mi a megfelelő időben kiküldünk, de azt nem tudjuk ígérni, hogy minden kérés teljesítésre kerül, vagy, hogy egy általatok kezdeményezett szavazás eredménye azon a világon beállításra kerül.

További jó játékot,


KH Csapat, Powerfox

Most nem szőrszál hasogatás. Meg ilyenek. De ha "elméletileg" elfogadták a 45-öt. Akkor a 46-ra miért nem lehet szavazást kiírni? Van erre valami belső szabályzat az Inno-nál? Nameg 2x annyi játékos szavazott 46-ra mint 45-re.
Isten ments, hogy a másik szavazásra rosszat mondjak. Viszont nem értem, hogy akkor ezt miért nem lehetne nekik elküldeni?
Mint egy játékfejlesztő cég/vállalkozás nekik az lenne elönyös ha a játékosok kívánságainak megfelelően alakítanának egy-egy világot. Hiszen ha a játékosok azt kapják amit akarnak. Akkor nagyobb élvezettel játszanak. (több pénzt költenek) Máshol így csinálják, és eléggé bevált módszer.
Szerény személyem véleménye, hogy ha érvekkel alátámasztjátok (lásd fentebb) akkor elfogadják a beállításokat.
 

DeletedUser18512

Vendég
Ha csak elméletileg fogadták el, az nem biztos h gyakorlatilag is az lesz!
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Semmikèpp se lehet 2es a 46,nyakamat rá. 1es sebessèg kell legyen,vagy 0.8.
Van egy rendszer amit tartaniuk kell,kis eltèrès lehet,de 1ről 2re nem fogják emelni az fix. Ha 2es sebessèget akar a Spárta,akkor lehet várni az új èvet. Addig pihenjetek. De ha akartok egy jó szerót,javaslom megtekintèsre a v45öt :)
 

DeletedUser18512

Vendég
a v45 se rossz beállítás, de ez a v46-ra mondottak kifejezetten tetszenek :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11248

Vendég
Ha a 26-szavazatra engedélyezték a V45-t,itt az 56-szavazatott is figyelembe kellene vegyék..

De mint látom többen játszanának a 2-sebességgel..akkor miért nem lehet a V45-t 1,5-sebességét felemelni 2-re?????
 

DeletedUser8473

Vendég
én is 2 sebességen meg gondolnám magam és oda tenném amit tudok.:D
 
Fent