szerverbeállítási javaslat v46-47?!

Kategória: 'Világ 46', témanyitó: Aldaron, téma nyitása: 3. Szept 2017.

Oldal megosztása

?

érdekelne e egy ilyen szerver téged?

Szavazás lezárva 23. Dec 2017.
  1. igen

12 szavazat
    44,4%
  2. nem

11 szavazat
    40,7%
  3. kisebb változtatásokkal indulnék

4 szavazat
    14,8%
  1. feczesin robert

feczesin robert Active Member

Üzenetek:
    442
    Kapott kedvelések:
    224
    v45 1.5 sebesssegu lesz, v38 is az volt es lazan lehetett 8-10 naponta armazni.
    Ha jo starter vagy 1000 pp befektetes siman eleg.

2. Say Hi

Say Hi -NF-

Üzenetek:
    8.013
    Kapott kedvelések:
    8.990

S ha V46 nem lesz 1,7 feletti beállítású, akkor kivárjátok a következőt?

De egyébként, sajt még egy jópár hónappal ezelőtt azt mondta, hogy 2-es sebességet ugyanúgy ahogy tárolóst, ne is kérjünk, mert a központ ezt mondta neki(k), s max valami jubileumi világra lehetnének ilyen "extrém" beállítások (pl V50)

Aldaron kedveli.
  3. Nikitaa

Nikitaa Well-Known Member

Üzenetek:
    258
    Kapott kedvelések:
    521
    Ezért lenne jó valami választ kapni..

Mi amikor indultunk a V40-en, akkor azt írta a külsőre, ha 2-es sebességű világot szeretnénk, talán a V42-V43..

4. Nikitaa

Nikitaa Well-Known Member

Üzenetek:
    258
    Kapott kedvelések:
    521
    Ezért írtam, hogy játékos függő..
    de 1000 pp vásárlása is 6000 Ft

5. dreonbii

dreonbii New Member

Üzenetek:
    3
    Kapott kedvelések:
    2
    1.Nem szidtam őket,bocsa,csak egy tényt ecseteltem.
    2.Addig nem lehet legyőzni a Spárgát amig ilyen sok a beszari birka a magyar kh-n (Spárta=toborzás)
    3.Ez az Aldaron fiú úgy dumál,mintha nagy Spárgás lenne,holott árulóként került hozzájuk,és azóta is csak nyal felfelé,az asztalra sokat nem tesz.
    4. v35re jöhet a spárta,megyünk Archékkal. De gondolom ez nem "fekszik" majd nekik,mivel "túl lassú","pihenni is KŐ","valakinek a jószágokat is kell etetni"," Józsi szomszéd máma nem ér rá" meg blaaaa blaaa. Most fejezett sok klán,a v35 egy szinvonalas világ lesz,a Spárga v36ra megy.
    Ennyit rólatok. Menjetek tököt zabálni he. Kis beszari banda.

6. Zyzz

Zyzz Well-Known Member

Üzenetek:
    668
    Kapott kedvelések:
    1.367
    A számokkal kicsit elcsúsztál, de pár dologban egyetértek veled.
    Szerintem v45 erős világ lesz, mert már 2 komolyabb csapat is bejelentkezett ahogy néztem. Ehhez még hozzá tehetjük azt is, hogy pár világ nem is olyan régen ért véget, így gondolom onnét is jönnek majd. Erős mezőny van kialakulóban és éppen emiatt nem értem, hogy miért nem akar jönni a Spárta.
    Ahogy DJ is írta 2-es világra nincs sok esély, amit ők (és még sokan mások) szeretnének, szóval arra se nagyon lehet ráfogni, hogy azért várnának ki. Véleményem szerint ez bizonyítja, hogy a Spárta nem kihívást keres, hanem a saját komfort zónájában szeretne játszani és behúzni egy biztos 7. világot. Persze mondhatnák azt, hogy jó akkor menjünk v46-ra mert az gyors lesz, de megint csak egyetértek DJ-vel. Mi van, ha nem hozzá az elvárt sebességet a világ? Azt mondanák, hogy bocs ez lassú kivárjuk v48-at aztán akkor legyen már v50 mert az szép kerek szám. :D
    Valószínűleg szeptember vége felé fog indulni v45, addig bőven van annyi idő, hogy megszervezzétek az indulást.
    Félreértés ne essék, nekem nincs semmi bajom a Spártával, de itt lenne a lehetőség bizonyítani és megcáfolni azokat, akik szerint az elmúlt 3-4 világot ellenfél nélkül nyerték meg toborzással.

Say Hi és Aldaron kedveli.
  7. Aldaron

Aldaron Csöve$bánat

Üzenetek:
    2.764
    Kapott kedvelések:
    1.270
    Áruló, hol is voltam én áruló? :O Most ez tényleg meglepett, sosem árultam el a klánom, mindg nyilt lapokkal játszottam velük, illetve v30-tól voltam spártás, onnantól nem indultam más klánokkal akiket elárultam volna, akik ismernek tudják, hogy kitartok a végsőkig, leírnád bővebben kérlek ? Persze, ha nem tudsz ész érveket felsorolni akkor inkább ne válaszolj, köszönöm :)

Messala kedveli.
  8. Aldaron

Aldaron Csöve$bánat

Üzenetek:
    2.764
    Kapott kedvelések:
    1.270
    Egyébként igen, én is olvastam korábban ezt a kettes sebességű szerver indítást, Dj jól írta mint ahogy Te is. Dereng valami, de megmondom őszintén ha kérdeznék hol írták, nem tudnám megmondani, halvány emlékem van nekem is erről, de kitudja, lehet sajti válaszol és meglátjuk mit mond :)

Zyzz és Messala kedveli.
  9. tysonka

tysonka Well-Known Member

Üzenetek:
    712
    Kapott kedvelések:
    569
    Ovatosan a "kovetelozessel", ki ne tiltsanak.

Messala kedveli.
  10. Say Hi

Say Hi -NF-

Üzenetek:
    8.013
    Kapott kedvelések:
    8.990
    Ha így meg kéne mondani, én se tudnám pontosan megmondani, hogy hol volt, talán régebben is volt ilyen setupos fórumrész és ott, de nem tudom.

Aldaron kedveli.
  11. Aldaron

Aldaron Csöve$bánat

Üzenetek:
    2.764
    Kapott kedvelések:
    1.270
    Na az lehet :)

12. Powerfox

Powerfox Active Member

Üzenetek:
    123
    Kapott kedvelések:
    98
    Sziasztok!

Bocsánat, hogy eddig nem érkezett semmiféle visszajelzés a részünkről, de amíg nem tudtunk biztosat mondani, addig inkább nem mondtunk semmit.

A v45 a kéréseiteknek megfelelően (elméletileg) elfogadásra került, a v46-ra nem tudtok szavazást kiírni, mert a központ munkatársai fognak a v46 beállításairól, sebességéről dönteni. Javasoljuk, hogy a kéréseiteket, ötleteiteket gyűjtsétek össze, amit mi a megfelelő időben kiküldünk, de azt nem tudjuk ígérni, hogy minden kérés teljesítésre kerül, vagy, hogy egy általatok kezdeményezett szavazás eredménye azon a világon beállításra kerül.

További jó játékot,

KH Csapat, Powerfox

Lord Pain és Aldaron kedveli.
  13. tysonka

tysonka Well-Known Member

Üzenetek:
    712
    Kapott kedvelések:
    569
    A lényeget kiemeltem a lustábbak kedvéért.

14. Say Hi

Say Hi -NF-

Üzenetek:
    8.013
    Kapott kedvelések:
    8.990
    Gyáá, tehát a Sparta nem indul :D

15. Lord Pain

Lord Pain Active Member

Üzenetek:
    168
    Kapott kedvelések:
    83
    Most nem szőrszál hasogatás. Meg ilyenek. De ha "elméletileg" elfogadták a 45-öt. Akkor a 46-ra miért nem lehet szavazást kiírni? Van erre valami belső szabályzat az Inno-nál? Nameg 2x annyi játékos szavazott 46-ra mint 45-re.
    Isten ments, hogy a másik szavazásra rosszat mondjak. Viszont nem értem, hogy akkor ezt miért nem lehetne nekik elküldeni?
    Mint egy játékfejlesztő cég/vállalkozás nekik az lenne elönyös ha a játékosok kívánságainak megfelelően alakítanának egy-egy világot. Hiszen ha a játékosok azt kapják amit akarnak. Akkor nagyobb élvezettel játszanak. (több pénzt költenek) Máshol így csinálják, és eléggé bevált módszer.
    Szerény személyem véleménye, hogy ha érvekkel alátámasztjátok (lásd fentebb) akkor elfogadják a beállításokat.

L.C.N., Aldaron és Úr Farkas keveli.
  16. Úr Farkas

Úr Farkas Active Member

Üzenetek:
    106
    Kapott kedvelések:
    27
    Ha csak elméletileg fogadták el, az nem biztos h gyakorlatilag is az lesz!

17. -Archangel-

-Archangel- Well-Known Member

Üzenetek:
    1.156
    Kapott kedvelések:
    1.142
    Semmikèpp se lehet 2es a 46,nyakamat rá. 1es sebessèg kell legyen,vagy 0.8.
    Van egy rendszer amit tartaniuk kell,kis eltèrès lehet,de 1ről 2re nem fogják emelni az fix. Ha 2es sebessèget akar a Spárta,akkor lehet várni az új èvet. Addig pihenjetek. De ha akartok egy jó szerót,javaslom megtekintèsre a v45öt :)

Séfbácsik kedveli.
  18. Úr Farkas

Úr Farkas Active Member

Üzenetek:
    106
    Kapott kedvelések:
    27
    a v45 se rossz beállítás, de ez a v46-ra mondottak kifejezetten tetszenek :)

Utoljára szerkesztve: 14. Szept 2017
  19. nagyincze

nagyincze Well-Known Member

Üzenetek:
    1.259
    Kapott kedvelések:
    1.122
    Ha a 26-szavazatra engedélyezték a V45-t,itt az 56-szavazatott is figyelembe kellene vegyék..

De mint látom többen játszanának a 2-sebességgel..akkor miért nem lehet a V45-t 1,5-sebességét felemelni 2-re?????

Aldaron és Messala kedveli.
  20. ddildiko

ddildiko Well-Known Member

Üzenetek:
    1.127
    Kapott kedvelések:
    230
    én is 2 sebességen meg gondolnám magam és oda tenném amit tudok.:D