szerverbeállítási javaslat v46-47?!

érdekelne e egy ilyen szerver téged?

  • igen

    Szavazatok: 12 44,4%
  • nem

    Szavazatok: 11 40,7%
  • kisebb változtatásokkal indulnék

    Szavazatok: 4 14,8%

  • Összes szavazó
    27
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser18914

Vendég
Hihetetlen mekkora divat szidni a Spártát. Ha ennyien utáljátok őket, akkor le kéne inkább győzni őket, nem? Vigyó legalább megpróbálta...
(Az MHC-ra is lehetett haragudni, fűt és fát kiabálni rájuk, de amíg harcban nem lettek legyőzve, addig ez ugyanúgy pergett le róluk, mint a Spártáról a fanyalgás.)
az MHC t Mesehossokot es Spartat nem lehet egy lapon emliteni :)
Sokkal szerethetobb klan volt az MH es MHC is mint a Sparta, naluk jatszani megtiszteltetes volt.
MHC nak kulon erdeme az, hogy stilust vitt az egesz jatekba aki regimotoros tudja mirol beszelek...
most egy Castelait(jol irtam?), nem lehet Montihoz, Susuho Shrekkhez hasonlitani...
 

DeletedUser18265

Vendég
az MHC t Mesehossokot es Spartat nem lehet egy lapon emliteni :)
Sokkal szerethetobb klan volt az MH es MHC is mint a Sparta, naluk jatszani megtiszteltetes volt.
MHC nak kulon erdeme az, hogy stilust vitt az egesz jatekba aki regimotoros tudja mirol beszelek...
most egy Castelait(jol irtam?), nem lehet Montihoz, Susuho Shrekkhez hasonlitani...

Mind a 3 klán külön stílusban játszott(szerintem).
Castleai egy jó vezér, ha meg vannak hibái a többiek kiküszöbölik.


De ha belegondolsz...
Az MHC se nagyon fogott bele olyan szerverbe, ahol nagy ellenfelekre számított, ha visszanézed, a gyors világok feküdtek nekik, jók voltak a húzoembereik. A V14-es "bukást" egy V18-as követte, ahol nevezetesen inczéék játszottak egy komoly, hosszabb távú ellenfél.

A Mesehősök se mentek olyan szerverre, ahol kiemelkezdő ellenfél lett volna. V28-on bejelentkeztek ellenfelek közéjük, legyőzték őket.

Akkor miért baszogatjuk a Sparta-t? Ugyan azt csinálja, mint a többi klán, csak ők sikeresebbek. Nekik megadatott az, hogy 100-150 ember tudnak magukkal vinni világról világra, ami előnyt jelent nekik, és ennyi. Náluk még nem jelentkezett be ellenfél, de itt a lehetőség, ha szerinted Yugi ilyen egyszerű, akkor szedj össze te is ennyi ember, és állj ki, harcold le velük!
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
az MHC t Mesehossokot es Spartat nem lehet egy lapon emliteni :)
Sokkal szerethetobb klan volt az MH es MHC is mint a Sparta, naluk jatszani megtiszteltetes volt.
MHC nak kulon erdeme az, hogy stilust vitt az egesz jatekba aki regimotoros tudja mirol beszelek...
most egy Castelait(jol irtam?), nem lehet Montihoz, Susuho Shrekkhez hasonlitani...


Igen a régi motorosok tudják miről beszélsz. Azt is tudják, hogy a Spárta milyen klánok, játékosok ellen harcolt a szervereken.
Te nem tudod, nézzél utána.

Azzal, hogy aki a Spárta ellen harcolt, de sikertelenül, őket minősíted le, amikor azt hangoztatod, hogy nem volt még ellenfele a Spártának.
Azok a játékosok előtte vagy utána szervert nyertek vagy szervert fognak nyerni láthatóan. Az, hogy a Spárta ellen nem jött össze a győzelmük, nem jelenti azt, hogy ők nem érdemes ellenfelek lettek volna, sőt...



V5 szerveren az MHC elbukott a Spárta ellen. Igaz a mai napig vitatható, hogy Monti a spártai nyomás hatására vitte a rádobált, elmenekült játékosai fiókját ( 7 fiók), vagy ennyire szeretett játszani...aztán tudjuk mi lett a vége.
V36 szerveren Monti a Vasak klánnal felsorakozott, majd falnak használva egy másik klánt, ígérgetve hogy majd ő is harcol a Spárta ellen.. Azt kihasználva próbált felerősödni, közben elnézve ahogy azok elbuknak... régi motorosok tudják miről beszélek.

Igazad van, nem lehet Castleait Montihoz hasonlítani.
 

DeletedUser12127

Vendég
Mind a 3 klán külön stílusban játszott(szerintem).
Castleai egy jó vezér, ha meg vannak hibái a többiek kiküszöbölik.

De ha belegondolsz...
Az MHC se nagyon fogott bele olyan szerverbe, ahol nagy ellenfelekre számított, ha visszanézed, a gyors világok feküdtek nekik, jók voltak a húzoembereik. A V14-es "bukást" egy V18-as követte, ahol nevezetesen inczéék játszottak egy komoly, hosszabb távú ellenfél.

A Mesehősök se mentek olyan szerverre, ahol kiemelkezdő ellenfél lett volna. V28-on bejelentkeztek ellenfelek közéjük, legyőzték őket.

Az MHC-nak jó startereik és kiváló játékosaik voltak. Nem igazán foglalkoztak ők azzal, hogy egy szerver gyors, vagy lassú. Mindegyik szervernek abban a meggyőződésben mentek neki, hogy már az indulásnál megnyerték azt. Csupán azzal, hogy ők egy más szint, mint bárki más.
Aztán lett 2 bukás. Az egyik, a V14 (egy hagyományos éretelemben) agyonnyert világként csúszott ki a kezükből a titkok sajátosságai miatt.
Ennél valamivel érdekesebb a másik, a V18. Egy nagy világ, ahol a Spártán és a Mesehősökön kívül minden nagy és bajnok klán felsorakozott.
Nem csak Inczéék... :) Az MHC-t nem egy klán győzte le, hanem egy klánszövetség... :)

A Mesehősöket sem vádolnám olyannal, hogy kerülték a kihívást. A V28 remek példa erre. Amikor ők ott megjelentek, akkor már ott volt a CNN és ott voltak Vigyoriék, csakhogy azokat említsem, akiket az MH említésre méltónak tartott a regelésnél. Hogy aztán éppen egy előre leszólt E.E.-be törjön bele a bicskájuk.

Ahogy a Spárta esetében is úgy érzem nincs igazuk a fanyalgóknak, úgy az MH-t és az MHC-t is igaztalanul éri az a vád, hogy kerülték volna az erős ellenfeleket. Ebből annyi igaz, hogy hozzájuk képest a legtöbb ellenfél valóban gyengének bizonyult.
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Térjünk vissza a szavazásra.

Aldaron a játékosok kérésére feltett egy szavazást a fórumra, hogy 2 játéksebességű, 0,5 egységsebességű világ induljon a V46-os szerveren.

Figyelembe vette Sajtmacska javaslatát is, úgy írta ki a szavazást.

Javaslom, nyissatok egy új szavazásos topicot, első hozzászólásként a javasolt (=végső) beállítással. Ha megvagytok, kiküldök erről is egy körlevelet, de pár dologra szeretném felhívni a figyelmet:
> a v44 gyors, tehát most lassú világ jön, a világ és az egységsebesség átlagának nagyból 1-nek kell lennie
> a szavazás lezárulta után újabb körjavaslat ugyan erre a világra NEM fog menni, ha a szavazás érvényes, akkor kiküldöm, játékos-kérésként
> a szavazatok számának el kell érnie a 200at, így javaslom, hogy a játszott világokon a klántársakkal, klánvezérekkel való egyeztetést ne hagyjátok ki, mert különben nem lesz meg a szükséges mennyiség
> a szavazást úgy kell beállítani, hogy a szavazók neve látszódjék, hogy az ellenőrzés során meg tudjuk nézni, nem fantom fiókok szavaztak, hanem valódi játékosok.



Vasszakállú Durin kezdeményezésére, aki 50 játékost kérdezett meg, majd átlagolt a megkérdezett vélemények alapján, elfogadásra került 30 szavazattal 1,5 játéksebességű, 0,7 egységsebességű világ indítása a V45 szerveren.

Ez se nem lassú se nem gyors, de én a gyors szervereket 1.7 játéksebességű vagy az fölött nevezném.



V46 beállítására 6 nap alatt 52 szavazat érkezett, amiből 50 fő az igenre szavazott. Ez nagyon jelentős szám pár nap alatt.

Szavazást nehezíti, hogy telefonról nem tudnak sokan szavazni, beadja a szavazást, de nem tudnak szavazatot leadni.
Több régi játékos meg olyan régen regisztrált be a külsőre, hogy már jelszavukat sem tudják, régi nem támogatott fórum email címükre meg feleslegesen kérnek jelszó emlékeztetőt, nem kapják meg.

Miért írom ezt le ?

Tanácstalanok vagyunk, hiszen sem Sajtmacska sem más supporter nem reagált a kezdeményezésre.
Szeretnénk valami választ kapni.

Illetve segítséget kérni, hogy telefonról miért nem engedi a szavazatok leadását ?Azok, akiknek még a régi nem támogatott email címen van a fórum bejelentkezése, hogy tudnak szavazatot leadni, ha elfelejtették a fórum jelszavukat ?

Köszönöm.
 
Utoljára szerkesztve:

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Supp hova reagáljon még amikor még a 45 se nyílt meg.
Gondolom mivel ennyire türelmetlenek vagytok a Spárta itt szeretne indulni,és ők lettek megkérdezve és ők szavaztak nagy részben. :D
 

DeletedUser18312

Vendég
Sparta világ életébe a gyors szervereket preferálta. Ha kellett kivárt. Világokat.
Nem kell foglalkozni ilyen Yugi félékkel meg pár haszontalannal akik azt mondják sose harcoltak igazán.

Aki kicsit komolyabb játékos tudja, hogy Spartaval nem azzal volt a gond.
Azzal hogy hatalmas erő volt a kezükbe de ők mégis a toborzás mellett döntöttek. Amivel persze felgyorsítják a szervert és az ellenfelet lépéskényszerbe hozzák, de mindig megvolt az erejük, hogy színtisztán átüssenek bárkit.
Incze jól mondja, Sparta nevét használjátok erre. Ezt Sparta név nélkül nem lehetne megtenni. De a Sparta név egybe tart. Jól és ügyesen csináljátok amit, csak pl engem régi Spartast az idegesít és még sok régi Spartast is, hogy ami mi anno felépítettünk ti teljesen leromboltátok.
Igen, 6* legyözhetetlen bajnokok lettetek. Én kimerem jelenteni Incze világválogatottja is besüllne. Viszont ma már bárki Spartas lehet. Ez a legnagyobb bajunk. Nekem régieknek. Régebben előszőr LSW és akkor talán Sparta. Sparta megtiszteltetés volt. Mára ebből semmi sem maradt. De a diplomáciát Incze is sztem elismeri hogy kiemelkedően csináljátok. Mert aki volt vezér tudja hogy a tagjaival folyamatosan lenyeletni igen nehéz az, hogy bárkit bármikor betoboroznak. A tagod meg durván játszik tovább. Ez kiemelkedő egyéniség kell, hogy ezt lenyelesd a tagjaiddal. Ez megvan a mostani vezérkarba.
Egyedül ami fáj, az hogy Spartaból egy új teljesen más Spartat építettetek. Nem azt folytattátok amit mi Zoláékkal elkezdtünk, de amit csináltok azt kiemelkedően csináljátok, ezt szerintem senkise vitatja, aki ért a játékhoz.
 

DeletedUser11248

Vendég
Én kimerem jelenteni Incze világválogatottja is besüllne.

Ezt már úgy sem tudjuk meg:)

Annyit talán még írok hogy egy játékosra sem emlékszem aki otthagyott volna minket és átment volna az ellen-hez..és nem sok klán van amely minden évben klántalit tart,igy az összetartásunk megkérdőjelezhetetlen..itt harcolni kellet volna,mert toborzás tőlünk nem ment volna és toborozni mi is tudunk,diplomáciában sem vagyunk utolsók...igaz azt sem mondom hogy biztos győzelem lett volna,mert nincs olyan világ ahol biztos a győzelem,lehet ott Spárta,lehet PHX vagy bármelyik klán,amint megy egy új világra bármikor kikaphat...így azt hogy ki győzött volna inkább úgy mondanám hogy szép harc lett volna,ahol az egyik győzött volna a végén,hacsak össze nem olvadunk :D
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Elnezest az ekezetek hianyaert,telefonrol irok:)

Melysegesen egyetertek inczevel...elore megnyert vilag nem letezik.Hogy egy jo peldaval eljek v31en tobb honappal szerver indulasa utan regelt be egy klan es hatalmas lemaradasukat behozva majdhogynem megnyertek a szervert.Masik pelda a mar sokszor emlitett v18,ahol az mhc hatalmas teruleti dominanciarol bukta el a szervert...Termeszetesen ehhez kellett a tobbi klan osszefogasa,meg egy olyan vezeto nagyincze szemelyeben aki minosegbeli valtozast adott az unionak,illetve az ,hogy az mhc reszerol tomegesen hagyjak abba a jatekot a meg hianyzo szazalekok,illetve a vegjatek meghajtasa hellyett.Vezerkent is mindig azt mondom a tagjaimnak,hogy egy vilag akkor er veget,ha megvan a kello dominancia,addig nem szabad csokkenteni az ellenfeleken a nyomast.Nikita allitasat sajnos kenytelen vagyok alatamasztani,ottvoltam a golyofogokent hasznalt klanban,kitartott par ember honapokig de sajnos a folyamatos tulero,par ember attoborzasa tolunk,illetve a hatorszagbol erkezo vedelem teljes hianya tehetetlenne tett bennunket.Montitol azon a vilagon csak igereteket kaptunk vedokrol,vedoket nem.Tul elenken emlekszem arra,hogy az volt a kifogas,hogy oket is tamadjak mogottunk,mikozben a sparta armakat mi kaptuk esetenkent 16-20 nemesekkel/falu hogy vagni se tudjunk.Miutan korbefoglaltak,majd elhordtak minket a nalunk tobb mint 2x akkora vasak klan 3hetig se birta,gyakorlatilag az elso sparta arma megtorte oket.Nekem csak ez az egyetlen viszonyitasi alapom van Monti illetve Castelai vezetesi stilusarol es ez alapjan nem kerdeses ki mellett tennem le a voksom.A vilag beallitasaihoz visszaterve mind 1es,1.5-os,2-es vilagokhoz mas es mas strategia hasznalata szuksegeltetik,idotartamuk kozott is jelentos kulonbsegek vannak,igy.szerintem ugy lenne celszeru ha felvaltva indulna mibd lassu kozepes es gyors tipusokbol egyarant,hiszen mindre komoly kereslet van es en peldaul szeretem a valtozatossagot ilyen teren is,indultam mar minden gyorsasagon es mindnek megvan a maga varazsa...:)
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Annyit pontosítanék, hogy nem 50 játékost kérdeztem meg. A kérdést az összes játékosnak címeztem. :) Csak 50 válasz érkezett. Jót akartam, de többet nem tudtam tenni, mint amit tettem az ügy érdekében. Nem magam miatt kezdeményeztem, hanem a közösségért és úgy néz ki sikerült egy olyan beállítást összedobni ami azért elég sokaknak tetszik

Most gondolom a Spártában dobtatok körüzit, hogy szavazzanak, ami teljesen rendben is van, de ha a 45-tel kapcsolatban is megtettétek volna, akkor ott is lehetett volna több szavazat és nyerhetett volna a 2-es sebességű javaslat, hiszen egyébként is sokan szavaztak a 2-esre, így jött ki még átlagolva is 1,7, amit simán fel lehetett volna kerekíteni ha jön még vagy 20 szavazat.

Egyébként ilyen tanácstalanság bennem is volt az egész kezdeményezéssel kapcsolatban, de végül összejött, szóval érdemes próbálkozni. Kérdés, hogy egy 1,6-os majd egy 1,5-ös sebesség után betesznek-e egy 2-eset.


Nem kaptam semmiféle felmérést, kérdőívet tőled. Nem tudom melyik szerveren, melyik klánokba küldted ezt ki, de a Spártába nem jelezte sem felém sem más vezető felé senki, hogy lenne egy ilyen lehetőség.
Ha tudom, népszerűsítem klánon belül is. Fel lehetett volna kerekíteni, ha tudunk róla.
Már a feltett átlagolt beállítást láttam itt a külső fórumon. Igennel is szavaztam rá, ezzel akartam a kezdeményezéseteket segíteni.

V46 szavazás látható, hogy kb fele Spártás fele más klánbeli játékos szavazott eddig.Nem lehet azt mondani, csak Spártások szavaztak a 2-es sebességre.

Jelenleg 50-60 játékost várakoztatunk klánon belül...
Ezért is szeretnénk, még a V45 indulása előtt választ kapni, mint ahogy írtad is, ha a V45 után lassú szerverek jönnek, akkor nem várunk 6-8 hónapot.
 

DeletedUser11248

Vendég
Light annyiban kijavítalak hogy ott többen voltunk vezérek és mind kivettük a részünket a munkából,mind kellettünk ahhoz hogy az sikerüljön,egyikünk sem tett többet vagy kevesebbet ezért a győzelemért és nem csak mi vezérek kellettünk hanem az összes tag akik a klánjainkban voltak,mind fenomenálisat alakítottak...mi vezérek meg megmutattuk azt hogy lehetett bármilyen baj-veszekedés és volt is,tartottuk a szavunkat amit egymásnak adtunk,nekünk talán ez volt a legnagyobb alakításunk..főleg nézve a mostani világokat ahol a saját klántársadban nem bízhatsz meg nemhogy szövetségesben..ott mint szövetség és becsület kiválóan vizsgáztunk,szerintem egyikünk sem félt soha hogy valamelyik vezér-szövetséges hátba támadja a másikat vagy nem tartsa a szavát.

Az MHC meg nem hagyta tömegesen abba a játékot,mondhatom azt hogy nem talált fogást rajtunk,megállítottuk őket és győztünk...akkor kezdték abbahagyni amikor látták hogy elbuktak a világot,Monti ekkor bontotta az MHC-t is..de ekkor már látszott hogy a miénk a győzelem.
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
miert nm mentek v45 re akkor?

Mert a V45 beállítása átlagolt, közepes-lassú szerverre jött ki.


Támadó beállítottságú klánnak nem mindegy, hogy egy hét alatt képződnek le újra a támadók, két hetente tudsz armázni vagy 2-3 hét alatt képződnek le a támadók és egy hónapba egyszer tudsz támadni.
Játékosaink elunják a lassú szervereket, nem szeretnek rajta játszani.

Másik, hogy hosszú távra tervezünk egy világot, nem pár hétre. Tehát nem mindegy, hogy egy évig milyen beállításokkal játszunk. Pénzt fektetsz be a játékba egy évre.
Ezért is válogatja már meg minden komoly játékos, komoly klán, hogy melyik szerveren játszik, mert kimondatlanul is mindenki tudja, hogy a mostani tőzsdés világokon már be kell fektetned egy bizonyos összeget. Kevés az aktivitás..játékos tudás.
Kezdésnél be kell tegyél kb 5.000-10.000-20.000 Ft értékű prémium pontot. Játékos függő..
Teljesen mindegy, hogy azt megvásárolod vagy más szervereken szeded össze nyersanyagárulással, attól még befektetsz ennyi pénzt az adott világba.
Egy év alatt pedig a prémium fiók-fiókkezelővel számolva 4800-5000 pp, az is 10.000-15.000 Ft.
Tehát anyagilag is meggondolod melyik szerveren indulsz el. Miért rakjál bele egy lassú szerverbe pénzt, ha játszani sincs kedved rajta, mert nem tetszenek a beállítások-akkor inkább nem játszol.

Elmúlt két év szervereinek a beállítását gyűjtöttem ki, láthatjátok, hogy 2-es sebességű világ közel másfél éve nem indult.
Szerverek indulása :

2014-10-23 V28 Játék sebessége: 1.7 Egység sebesség: 0.6

2015-01-19 V29 Játék sebessége: 1 Egység sebesség: 1

2015-04-22 V30 Játék sebessége: 1,2 Egység sebesség: 0,8

2015-06-11 V31 Játék sebessége: 1 Egység sebesség: 1

2015-09-02 V32 Játék sebessége: 2 Egység sebesség: 0,5

2015-10-29 V33 Játék sebessége: 1 Egység sebesség: 1

2016-01-27 V34 Játék sebessége: 1,5 Egység sebesség: 0,67

2016-03-31 V35 Játék sebessége: 0,8 Egység sebesség: 1

2016-05-26 V36 Játék sebessége: 2 Egység sebesség: 0,5

2016.07.18 V37 Játék sebessége: 1 Egység sebesség:1

2016-09-07 V38 Játék sebessége 1.5 Egység sebessége 0.67

2016-11-03 V39 Játék sebessége: 1 Egység sebesség:1

2016-12-21 V40 Játék sebessége 1.7 Egység sebessége 0.6

2017-02-09 V41 Játék sebessége 0.8 Egység sebessége 1.1

2017-04-06 V42 Játék sebessége 1.4 Egység sebessége 0.7

2017-06-01 V43 Játék sebessége 1.2 Egység sebessége 0.6

2017-07-27 V44 Játék sebessége 1.6 Egység sebessége 0.625
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Mert a V45 beállítása átlagolt, közepes-lassú szerverre jött ki.


Támadó beállítottságú klánnak nem mindegy, hogy egy hét alatt képződnek le újra a támadók, két hetente tudsz armázni vagy 2-3 hét alatt képződnek le a támadók és egy hónapba egyszer tudsz támadni.
Játékosaink elunják a lassú szervereket, nem szeretnek rajta játszani.

Másik, hogy hosszú távra tervezünk egy világot, nem pár hétre. Tehát nem mindegy, hogy egy évig milyen beállításokkal játszunk. Pénzt fektetsz be a játékba egy évre.
Ezért is válogatja már meg minden komoly játékos, komoly klán, hogy melyik szerveren játszik, mert kimondatlanul is mindenki tudja, hogy a mostani tőzsdés világokon már be kell fektetned egy bizonyos összeget. Kevés az aktivitás..játékos tudás.
Kezdésnél be kell tegyél kb 5.000-10.000-20.000 Ft értékű prémium pontot. Játékos függő..
Teljesen mindegy, hogy azt megvásárolod vagy más szervereken szeded össze nyersanyagárulással, attól még befektetsz ennyi pénzt az adott világba.
Egy év alatt pedig a prémium fiók-fiókkezelővel számolva 4800-5000 pp, az is 10.000-15.000 Ft.
Tehát anyagilag is meggondolod melyik szerveren indulsz el. Miért rakjál bele egy lassú szerverbe pénzt, ha játszani sincs kedved rajta, mert nem tetszenek a beállítások-akkor inkább nem játszol.

Elmúlt két év szervereinek a beállítását gyűjtöttem ki, láthatjátok, hogy 2-es sebességű világ közel másfél éve nem indult.
Szerverek indulása :

2014-10-23 V28 Játék sebessége: 1.7 Egység sebesség: 0.6

2015-01-19 V29 Játék sebessége: 1 Egység sebesség: 1

2015-04-22 V30 Játék sebessége: 1,2 Egység sebesség: 0,8

2015-06-11 V31 Játék sebessége: 1 Egység sebesség: 1

2015-09-02 V32 Játék sebessége: 2 Egység sebesség: 0,5

2015-10-29 V33 Játék sebessége: 1 Egység sebesség: 1

2016-01-27 V34 Játék sebessége: 1,5 Egység sebesség: 0,67

2016-03-31 V35 Játék sebessége: 0,8 Egység sebesség: 1

2016-05-26 V36 Játék sebessége: 2 Egység sebesség: 0,5

2016.07.18 V37 Játék sebessége: 1 Egység sebesség:1

2016-09-07 V38 Játék sebessége 1.5 Egység sebessége 0.67

2016-11-03 V39 Játék sebessége: 1 Egység sebesség:1

2016-12-21 V40 Játék sebessége 1.7 Egység sebessége 0.6

2017-02-09 V41 Játék sebessége 0.8 Egység sebessége 1.1

2017-04-06 V42 Játék sebessége 1.4 Egység sebessége 0.7

2017-06-01 V43 Játék sebessége 1.2 Egység sebessége 0.6

2017-07-27 V44 Játék sebessége 1.6 Egység sebessége 0.625

Szívesen játszanék ellenetek, meg talán mellettetek is kipróbálnám, de, ha ez nálatok majdhogynem törvényszerű, akkor PP-zni megyek a szervereitekre. Csak szóljatok előtte, hogy melyik szerver, melyik égtáj. Köszi! :D
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Minek jönnél ? :) Te prémium nélkül játszol, neked nem kell se a kezdésnél se utána :)
 
Fent