Support Csapat Változások

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Tisztelt Játékosaink,

Nemrég a Klánháború Support csapata sok változáson ment keresztül.

Tájékoztatlak Benneteket a jelenlegi Support csapat helyzetéről és egyben ismertetni szeretném Veletek azokat az elveket, melyeket mind magam mind Support társaimra nézve kötelező érvényűek.

Legfőbb célom a fair, szabálytartó, kellemes, szórakoztató játékkörülmény kiépítése, a jó hagyományok megtartása, fenntartása a Support csapat segítségével. Működésünk alapelvei: a nyitottság, átláthatóság és integritás. A Klánháború közösség hangjaként képviselni fogom az érdekeiteket és a játékközösséget mindig informálni fogom a központ fontos hirdetményiről is.

Ebben az átmeneti időszakban nagy szükségünk van a Ti kooperációtokra, megértésetekre és türelmetekre.

Jelenleg három kiváló supporter segítségével igyekszünk a lehető legrövidebb időben belül kezelni az általatok bejelentett problémákat, válaszolunk kérdéseitekre. Elnézéseteket kérjük azokban az esetekben, ha többet kell várnotok válaszra, intézkedésre, mint ahogy az szokásos volt. Törekszünk arra, hogy minden ügyet alaposan kivizsgáljunk, az összes bejövő kérdést, problémát és feljelentést korrektül, részrehajlás nélkül kezeljük.

Különös hangsúlyt fogunk fektetni a szabálytalanságok visszaszorítására, az etikus játékot preferáljuk.

Biztosítok mindenkit arról, hogy a Support a tagváltozások ellenére is a játék és az érdekeitek szolgálatában áll, a tagok együtt működnek és egy új korszak nyílik a magyar Klánháború történetében.

Bármilyen problémátok van vagy kérdésetek, forduljatok bizalommal hozzám ill. a Support bármely tagjához.

Hamarosan további konkrét tájékoztatást fogtok kapni a Support összetételéről, működési rendjéről és a további aktualitásokról.

Remélem, hogy az a fajta csüggedés, aggódás, amelyet megtapasztaltam az utóbbi napokban lassan elcsitul és közösen ismét a tiszta játékká tehetjük a Klánháborút.

Tisztelettel,

Klánháború Csapata nevében NovaLee, Community Manager
 

DeletedUser18783

Vendég
Az elődödnél nem lesz nehéz jobban végezni a munkátokat.Azt meg hogy a játékosokért vagytok csak remélni tudjuk és majd idővel kiderül..
Azt meg hogy nem engedítek elbúcsúzni macskát inkább köszönje meg nektek mert a válaszokban ott sem lenne köszönet jobb ez így hogy csak eltünk az egész kh közeléből
 

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Félreértés ne essen, Sajtmacska elbúcsúzása nem rajtunk múlt, sőt a support képviselőjének a segítségével adta át a köszönetét és a jókívánságokat.
 

DeletedUser18783

Vendég
Félreértés ne essen, Sajtmacska elbúcsúzása nem rajtunk múlt, sőt a spport képviselőjének a segítségével adta át a köszönetét és a jókívánságokat.
én csak azt kívánom neki maradjon minél távolabb tőlünk.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Kedves -Glorfindel-,

Mi meg azt kívánjuk, hogy maradj minél távolabb a sértő megjegyzésektől!

Köszönjük megértésed!
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Üdvözlet az új klánháború csapatnak!:) Jó és igazságos döntéseket kívánok!
nekem már van kedvencem is!:)
fqwwmscuswquo90tvcdw.gif
 

DeletedUser18783

Vendég
Kedves -Glorfindel-,

Mi meg azt kívánjuk, hogy maradj minél távolabb a sértő megjegyzésektől!

Köszönjük megértésed!

Ebbe mi serto volt leirnad? :)
Szerintem meg a tapintatossag hatarain bellul maradtam pedig jocskan lehetne oldalakat irni sertoen rola :)

Az hogy orulok egy valtasnak szerintem nem tiltott mint ahogy az sem hogy a velemenyem kifejezzem
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Ebbe mi serto volt leirnad? :)
Szerintem meg a tapintatossag hatarain bellul maradtam pedig jocskan lehetne oldalakat irni sertoen rola :)

Az hogy orulok egy valtasnak szerintem nem tiltott mint ahogy az sem hogy a velemenyem kifejezzem

Arra kérünk, hogy ezt úgy tedd, hogy közben a régi csapatot, akik ugyanúgy lelkiismeretesen végezték a munkájukat, ne tüntesd rossz fényben fel.
 

DeletedUser19867

Vendég
Ebbe mi serto volt leirnad? :)
Szerintem meg a tapintatossag hatarain bellul maradtam pedig jocskan lehetne oldalakat irni sertoen rola :)

Az hogy orulok egy valtasnak szerintem nem tiltott mint ahogy az sem hogy a velemenyem kifejezzem
Semmi baj -Glorfindel-, elmondtad, volt rá egy reakció, ennyi. Nyugodtan elmondhatjátok a véleményeteket, de.....ami elmúlt az már nincs. Nézzünk előre! Rendben? :)
 

DeletedUser19852

Vendég
Tisztelt Játékosaink,

Nemrég a Klánháború Support csapata sok változáson ment keresztül.

Tájékoztatlak Benneteket a jelenlegi Support csapat helyzetéről és egyben ismertetni szeretném Veletek azokat az elveket, melyeket mind magam mind Support társaimra nézve kötelező érvényűek.

Legfőbb célom a fair, szabálytartó, kellemes, szórakoztató játékkörülmény kiépítése, a jó hagyományok megtartása, fenntartása a Support csapat segítségével. Működésünk alapelvei: a nyitottság, átláthatóság és integritás. A Klánháború közösség hangjaként képviselni fogom az érdekeiteket és a játékközösséget mindig informálni fogom a központ fontos hirdetményiről is.

Ebben az átmeneti időszakban nagy szükségünk van a Ti kooperációtokra, megértésetekre és türelmetekre.

Jelenleg három kiváló supporter segítségével igyekszünk a lehető legrövidebb időben belül kezelni az általatok bejelentett problémákat, válaszolunk kérdéseitekre. Elnézéseteket kérjük azokban az esetekben, ha többet kell várnotok válaszra, intézkedésre, mint ahogy az szokásos volt. Törekszünk arra, hogy minden ügyet alaposan kivizsgáljunk, az összes bejövő kérdést, problémát és feljelentést korrektül, részrehajlás nélkül kezeljük.

Különös hangsúlyt fogunk fektetni a szabálytalanságok visszaszorítására, az etikus játékot preferáljuk.

Biztosítok mindenkit arról, hogy a Support a tagváltozások ellenére is a játék és az érdekeitek szolgálatában áll, a tagok együtt működnek és egy új korszak nyílik a magyar Klánháború történetében.

Bármilyen problémátok van vagy kérdésetek, forduljatok bizalommal hozzám ill. a Support bármely tagjához.

Hamarosan további konkrét tájékoztatást fogtok kapni a Support összetételéről, működési rendjéről és a további aktualitásokról.

Remélem, hogy az a fajta csüggedés, aggódás, amelyet megtapasztaltam az utóbbi napokban lassan elcsitul és közösen ismét a tiszta játékká tehetjük a Klánháborút.

Tisztelettel,

Klánháború Csapata nevében NovaLee, Community Manager

Örömmel üdvözöljük az új Supportereinket!

Különös képpen, mert kellemes meglepetést okoz az ilyen fajta tartalmú "tájékoztató" levél!

Rég nem tapasztalhattunk nyílt és korrekt ígéreteket kinyilvánító levelet Tőletek!

Mi a játékosok nem tehetünk mást, mint, hogy az ilyes-fajta elkötelezettségeteket támogassuk!

Így Én és a klánom nevében, kívánok eredményes és sikeres munkát az új support csapatnak!

Dongábor
az ASG klán nevében

 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Az elődödnél nem lesz nehéz jobban végezni a munkátokat.Azt meg hogy a játékosokért vagytok csak remélni tudjuk és majd idővel kiderül..
Azt meg hogy nem engedítek elbúcsúzni macskát inkább köszönje meg nektek mert a válaszokban ott sem lenne köszönet jobb ez így hogy csak eltünk az egész kh közeléből
Köszönjük a véleményedet, illetve mindenki hozzászólását ehhez a témához.

Felhívnám figyelmeteket, hogy a volt supporterek munkáját is szigorúan tilos kritizálni, ők is megfelelően szabálykövetően végezték munkájukat. Nem szeretnék több mocskolódást senki részéről, ez nem ez a téma. (amennyiben úgy gondolod, hogy nem volt korrekt eljárás egy bizonyos ügyben, kérhetsz ismét fellebbezést azzal kapcsolatosan és mi azt felülvizsgáljuk)

Köszönöm mindenki megértését.
 
Fent