Stats

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
másik klánnal támad

1, ugyesen vagdostal, szep volt gratulalok vegre mutattal valamit

2,
Haaat Viragom... A masik klan vezere irt nekem, eppen aludni akartam Mar deee hogy szajalsz nekik is indok nelkul es jonnek veluk tamadni? Idezek a levelbol amit irtal nekem de talan nem szo szerint
Faj valami?

Adok egy Jo tippet
A helyett hogy azt bitonyitani akarod hogy ki milyen csalo ki milyen mocskos scripter es a tobbi elobb tanuljal Meg csendbe maradni es akkor talan nem akarnak annyian beverni majd. :D
Mivel sokan tudjak Hogy a kapcsolatunk nem szerelmes kapcsolat igy nyilvan hozzam jonnek de en elvezem hogy a sajat egod es nagy kepuseged miatt vereted el magad mindig.
En tudok csendbe lenni tudok kedves es segitokesz lenni
Voltam en olyan mint te de a sok negative amit kaptam itt eszhez teritett mar. Neked ezeket kell Meg tanulni.

Koszi hogy figyeltel ram
-EverBee-
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Pontosan mit értesz te a játékhoz fel nöni alatt? az hogy te is ép le írtad . csak is támogatni jöttél a szerevere.
Az hogy olyan vagy mint a napraforgó?hol erre hol ara.a támadásod előtt még így meg úgy írogattál.fb is hol engem szidtál oda. hol nekem szídod a suppot meg a Bailey-t.Ez haladás korral?
Vagy hogy nyerni minden áron kerül amibe kerül ?szabályzat ide vagy oda.te magad írtad azt is nekem jelentetted a
*Extreme. is. mert szerinted csal meg név lopo.szerencséd van a kh leveleket nem lehet nyilvánosan ki tenni a engedélyed nélkül.
Különbe tudnék olyanokat ide tenni hogy többet egy betű nem sok nem írnál le.
Kérdezem itt a supportott.mivel nem egészen világos.
csak a kh ba folyatatott beszélgetéseket védi a szabályzat úgye?
Nekem az a véleményem, hogy igen. tehát ha valakivel máshol folytatott beszélgetést teszem ki ide azt nem büntethetitek. mivel a fb levelezést nem korlátozhatjátok.
köszönöm a választ.
Nem mindegy egy akadémia szintes zárt klános körön hogy valaki kap 2 falut amin 3-3 szintes a akadémia.
és nem mindegy hogy 3 nemessel 3 falut tud gyorsan el vinni mert elé nemeselnek vagy 1 azt se egy kanyarban.
Tehát igen is csalás ha valakit támogatói accok tolnak előre.utána már nyilván olyan jogtalan előnyökkel nagy úr ....
Aki kritizálja a gondolataim javaslom mélyen olvassa el előtte a szabályzatot és a ÁFSZ is.
értelmezze . utána kritizáljon.
De nem szeretnék ide írni a jövőben.

Drága kulipintyó,

Mindig jössz a drága szabályzattal így vagy úgy, és csak is azért mert téged elvernek egy virtuális világban. 5000x hagytad itt a külsőt, KH-t mert ugye fontosabb az életeddel foglalkozni mint Kh-zni ,de azért még is 50 új fiókkal jössz vissza játszani, hajnalok hajnalán is fent vagy csak azért hogy hátha így elérsz valamit ... Te mindenkit jelentesz és csodálkozol hogy a supportból is kibanolnak hát épp ezért mert feleslegesen Spameled a sok hülyeségedet...
Mindig mondod hogy mi mennyiire komolyan játszunk stb , de te konkrétan mindig a szabályzatot veszed elő és szidod a supportot hogy mennyire gyász lelkűek mert te sose kapsz melléd (RANDOM) barbár falvakat stb.. ja meg a kedvencem hogy a support már kezdésnek valakiknek berak X egység KL-t :'D
Na meg ide nem rakhatsz ki FB képeket mivel az is személyesadatnak számít hiába történt ez más platformon :)
 

Rumehor

New Member
A reakció pontszáma
16
Pontosan mit értesz te a játékhoz fel nöni alatt? az hogy te is ép le írtad . csak is támogatni jöttél a szerevere.
Az hogy olyan vagy mint a napraforgó?hol erre hol ara.a támadásod előtt még így meg úgy írogattál.fb is hol engem szidtál oda. hol nekem szídod a suppot meg a Bailey-t.Ez haladás korral?
Vagy hogy nyerni minden áron kerül amibe kerül ?szabályzat ide vagy oda.te magad írtad azt is nekem jelentetted a
*Extreme. is. mert szerinted csal meg név lopo.szerencséd van a kh leveleket nem lehet nyilvánosan ki tenni a engedélyed nélkül.
Különbe tudnék olyanokat ide tenni hogy többet egy betű nem sok nem írnál le.
Kérdezem itt a supportott.mivel nem egészen világos.
csak a kh ba folyatatott beszélgetéseket védi a szabályzat úgye?
Nekem az a véleményem, hogy igen. tehát ha valakivel máshol folytatott beszélgetést teszem ki ide azt nem büntethetitek. mivel a fb levelezést nem korlátozhatjátok.
köszönöm a választ.
Nem mindegy egy akadémia szintes zárt klános körön hogy valaki kap 2 falut amin 3-3 szintes a akadémia.
és nem mindegy hogy 3 nemessel 3 falut tud gyorsan el vinni mert elé nemeselnek vagy 1 azt se egy kanyarban.
Tehát igen is csalás ha valakit támogatói accok tolnak előre.utána már nyilván olyan jogtalan előnyökkel nagy úr ....
Aki kritizálja a gondolataim javaslom mélyen olvassa el előtte a szabályzatot és a ÁFSZ is.
értelmezze . utána kritizáljon.
De nem szeretnék ide írni a jövőben.

Szerintem te ne szólalj meg neked az nem játékos már aki halad a korral mert vannak újítások , fel kell nőni a játékhoz vagy abba kell hagyni, de remélem az utóbbi lesz de olyan úgyse lesz. mindig változtatod a neved , ahogy pont is megmondta , de az írásodon és a stilusodon nem tudsz , ez van. Majd talán egyszer felfogod talán amit nem hiszek, hogy haladni kell a korral, te inkább a jagert iszod neked az a jó, szerintem ha nem szidnal és nem irogatnal mindig mindenféle lehet neked is menne a játék , mivel ezt nem egyedül játszák mint te is.
 

Deleted User - 1548339

Vendég
Drága kulipintyó,

Mindig jössz a drága szabályzattal így vagy úgy, és csak is azért mert téged elvernek egy virtuális világban. 5000x hagytad itt a külsőt, KH-t mert ugye fontosabb az életeddel foglalkozni mint Kh-zni ,de azért még is 50 új fiókkal jössz vissza játszani, hajnalok hajnalán is fent vagy csak azért hogy hátha így elérsz valamit ... Te mindenkit jelentesz és csodálkozol hogy a supportból is kibanolnak hát épp ezért mert feleslegesen Spameled a sok hülyeségedet...
Mindig mondod hogy mi mennyiire komolyan játszunk stb , de te konkrétan mindig a szabályzatot veszed elő és szidod a supportot hogy mennyire gyász lelkűek mert te sose kapsz melléd (RANDOM) barbár falvakat stb.. ja meg a kedvencem hogy a support már kezdésnek valakiknek berak X egység KL-t :'D
Na meg ide nem rakhatsz ki FB képeket mivel az is személyesadatnak számít hiába történt ez más platformon :)


Erre muszáj reagáljak. Egy azért veszem elő a szabályzatot mert azt mindenkinek be kéne tartani., Próbáld ki te is nem fáj ha rendesen játszol és te is be tartod.
Ami meg a új neveket illeti. te pontosan milyen néven is játszol? vagy mennyi neved van itt a fórumon?A név változtatás neked is megy.
Mert sokan tudják ki vagy de van aki nem.
pont te vagy az akiről beszéltem.
tetszik nem tetszik támogatói accok használata egy ilyen szerveren olyan hatalmas előny amivel egy szabályosan játszó ember nem tudja fel venni a versenyt.
Te be toltál egy támogatói accot (Minato Namikaze) a HRK klánba.
Drága SWAGYOLO


Leg első beszélgetésünknél le is írtad, te nem akarsz itt játszani.
Majd foglaltál egy falut lett 2 falud. Majd elé nemeseltél a Bailey nek és szépen át adtad mind a 2 falud.

És mivel a fórum szabály értelmébe nem szabad konkrét kizárásos ügyek kitárgyalása , itt jegyzem meg gyorsan ez nem ki zárásos ügy .
Pedig annak kellet volna lennie.

A suppot nem csak én szidom, szidja itt boldog boldogtalan külsőn is nyilvánosan.


Rumi most komolyan .te milyen korral haladsz?Ugyan enged már meg hagy tegyem be a leveleid egy részét ahol mindennek le hordod a suppot vagy a Baileyt.
vagy hogy mikor kit jelentettél fel.
Vagy hogy pl adtál nekem egy accod.meddig könyörögtél nekem hagy adjak neked egy accot mert az milyen poén lenne.


És akkor vagyok fent amikor nekem tetszik.

És még egy embernek reagálnék. lehet , sőt tudom nem írok helyesen, de olvasni és értelmezni tudok.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
"tetszik nem tetszik támogatói accok használata egy ilyen szerveren olyan hatalmas előny amivel egy szabályosan játszó ember nem tudja fel venni a versenyt."
Amúgyse lett volna esélyetek nem mindegy? És ahhoz képest ezzel a "hatalmas előnnyel" 15.helyre futotta neki szóval akkora "hatalmas előny" nem lehetett.
 

Deleted User - 1548339

Vendég
"tetszik nem tetszik támogatói accok használata egy ilyen szerveren olyan hatalmas előny amivel egy szabályosan játszó ember nem tudja fel venni a versenyt."
Amúgyse lett volna esélyetek nem mindegy? És ahhoz képest ezzel a "hatalmas előnnyel" 15.helyre futotta neki szóval akkora "hatalmas előny" nem lehetett.


gondolod csak ők használnak támogatói accokat?
és támogatói nélkül hol lenne?
És azt nem hiszem te tudod a egész magyar kh ba ki mire képes .
Van egy szabály amit mindenkinek be kell tartani.
és mindenkivel be kell tartani.
Nem véletlen van ott a magyar kh ahol van.
Ettől sokkal több ember játszana ha tényleg a szabály szabály lenne. a nemzetközi se véletlen lett ki találva.
És hogy kint így meg úgy meg 100 mennek be egy accba. lehet itt se annyi megy be egy egybe mint ami be van jelentve.
de ha le bukik azonnal barbár lesz kint.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Ne példálózz ilyen téren nemzetközivel, mert ott semmi korlátozás nincs a fiókok összetételében, annyian vannak bent, amennyit akarnak, sőt, bejelenteni se kell, kiadod a jelszót és mehet is be az ember. Nem ütközik szabályba, ezért emiatt nem lesz barbár. És csak úgy mondom, itt magyaron minden VPN kliens tiltott, ahogy a Tor is, nemzetközin nem is kell támogató accokat hívnod, hanem beregeled magadnak, és akár Torról, ami könnyen észrevehető, húzod magadnak. Ilyen téren a magyar szabályozás sokkal jobb szerintem. Egy módon tudsz szabályt szegni ebben a témában, ha úgy mész be egy accba, hogy van az adott szerón még fiókod, ami nincs törlésre rakva.
 

Deleted User - 1548339

Vendég
Ne példálózz ilyen téren nemzetközivel, mert ott semmi korlátozás nincs a fiókok összetételében, annyian vannak bent, amennyit akarnak, sőt, bejelenteni se kell, kiadod a jelszót és mehet is be az ember. Nem ütközik szabályba, ezért emiatt nem lesz barbár. És csak úgy mondom, itt magyaron minden VPN kliens tiltott, ahogy a Tor is, nemzetközin nem is kell támogató accokat hívnod, hanem beregeled magadnak, és akár Torról, ami könnyen észrevehető, húzod magadnak. Ilyen téren a magyar szabályozás sokkal jobb szerintem. Egy módon tudsz szabályt szegni ebben a témában, ha úgy mész be egy accba, hogy van az adott szerón még fiókod, ami nincs törlésre rakva.
ne nekem magyarázd már meg mi a nemzeközi szabály.
speeden is akit ki bannolnak azonnal barbár lesz.
olvasd el a nemzetközi szabályt meg a ÁFSZ.
ami ott nincs engedve az tilos.
Itt sokkal többet kedveznek azoknak akiknek a becsületes játékról gőzük nincs mint kint.
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Valahogy Roliról 3 nemzetközi szerver után (úgy, hogy perfektül beszél angolul) valahogy jobban eltudom képzelni, hogy tudja az ottani szabályokat Ildikó. Nem leoltani akarlak én is, hogy rúgjunk még egyet a szerencsétlenbe, csak kérlek engedd el. babba szép statisztikát vezetett fel, beszéljünk arról.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
1,Nem szokom DJ t vedeni mert azert na nem szeressuk egymast tulzottan deeee nem 1 vilagot nyomott mar le Nemzetkozibe csak tudja mirol beszel.:D mivel en is voltam mar eleget arra en is tudom eszt naaagyon jol.

2,Viragom 2016 ota ugyan itt allsz fejbe. Nem lepsz tul ezeken a dolgokon. Csak egy idezet

ildi facen megírtad hogy téged egy support tápol... akkor használd te is a ppt...
Ja és egy 10 évesnek lehet van zsebpénze amit a szüleitől kap havonta vagy hetente... és Vadi nem tizenéves hanem már felnőtt (munkajat kitakarom) emberke, halkan megjegyezve az (...) sok pénz van :)
Mindenki csal ildikó, te játszol csak szabályosan... elvége te írtad facen hogy az egyik support küldi neked a ppt... ez neeem nem szabálytalan :D ellenkezőleg neked megvan engedve... had ne másoljak faceről kérlek (mondjuk úgyis jelentenél)

3,megvolt a lehetoseged hogy 1v1be elverjel 1 eve itt volt a kihivas forum on keressed vissza. Ugy vertelek el hogy kozbe meg egy masik vilagon beszelgettem pl Legendaryval vagy eppen Barcsaval, Waylant, Martone, Swagyolo stb jatekosokkal. Annyi ki hivast sem jelentettel soha senkinek hogy komolyan vehessen. Ez a teny.:)
A vegere mar inkabb ugy dontottem 2 nemesselle foroglak mert 45 perc alatt 210 loig meg 800 gyalogosig haaat csak idohuzas volt.

4, 9 falud volt nekem 5 talan, a kapott ketto faluval lett 7azaz HET falum. Korulotted tarsak mellettem olyanok akiket akkor is helyettesitettem sooo ram irt a masik klan vezere... Elvittek tolled 3 falut en meg 5ot, 1 maratt neked azzal vagy most. Radasul pont rajtad oltem meg egy nappal elotte a seregemet ha nem lenne olyan iszonyu selejt jatekos ki hasznaltad volna amig gyenge voltam dee nem tetted meg igy jartal.

5, A tamaogato fiokok ha eszt lehet annam hivni akkor szabalytalanok HA az Adott emberhez tartoznak itt van a 2018 as szabalyba. Mivel a fiok dualosodott sooo nem egy emberhez tartozik igy nem ertem mibe csinaltunk szabalytalansagot. :D

6....kimaratt multkor, hogy NEKED nem volt lehetoseged arra hogy meg akadalyozzad Swag felvetelet, hallod el ne sirjam magamat... KHM.. Alvezer voltal... Azon kivul mibdenki tudja hogy speed kivetelevel minden vilagon fiok tarsam soo Te is Szivem. :D

Koszi a figyelmet
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
ne nekem magyarázd már meg mi a nemzeközi szabály.
speeden is akit ki bannolnak azonnal barbár lesz.
olvasd el a nemzetközi szabályt meg a ÁFSZ.
ami ott nincs engedve az tilos.
Itt sokkal többet kedveznek azoknak akiknek a becsületes játékról gőzük nincs mint kint.

Látom más is megtalálta az Eki féle anyagot. Amondó vagyok, hogy napi 1x adagolás is már súlyos hatással lehet az elmére. Kérjük ne vigye túlzásba, mert mások hülyének fogják nézni a sok halucinációt előidéző mellékanyag okozta káros hatás miatt.

Ember, mi bajod van neked? Összevissza mindenféle baromságot hordasz itt össze napok óta. Ha csöndben maradtál volna, nem járatnád le magad minden alkalommal.

Olyanoknak akarod megmondani a szabályokat, akik réges régen azon szabályrendszer adta világokon játszanak?

Olvastam az elmúlt napokba amiket írtál.. Bárcsak ne tettem volna! Istenem!!!! Hogy lehet valaki ennyire buta?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Sajna nem tudok perfektül angolul, bár jó lenne, de igen, voltam ott már pár szerón, és amit most mondasz Ildi, az nettó faszság. Magyaron sokkal jobban (de nem eléggé) van szabályozva ez az egész duáltriál fiókos idiótaság, de ha az zavar, hogy milyen a magyar viszonylat ilyen téren, tolj le pár nemzetközit, és sírva fogsz ide visszajönni, mikor egy fiókba vannak 6-an, végtelen pp-vel, és húzzák saját maguknak VPN-ről minimum az első 10-15 falut, azt is ppvel. Hozzáteszem, én ott (se) toltam se speedet, se classicot, elképzelhető, hogy más a szabályozás, mint normál világon, de azért nem hinném.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent