Világ 62 Stats

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Táblázat.png
Változás.png
Térkép.png

A nagyok hozzák az elvártakat, a kisebb klánok közül az EV és az AXIS látszik ígéretesnek. Előbbinek néhány nagy játékosa összeszedte a Top1-LET-et - ha minden tagjuk így kezdene, ők is hamar felzárkóznának a nagyok közé, de a tagságuk nagy része még 600 pont alatt van, LE nélkül, elhanyagolható farmolással/gyűjtögetéssel. Ettől függetlenül azt már legalább megmutatták, hogy nem szabad semmibe venni őket.

Az AXIS bár egyre inkább lemaradva, de azért stabilan tartja az 5. helyet. Habár nálunk is jellemző, hogy a mennyiség felülírta a minőséget, de azért folyton megy a leépítés.

Még a =GMF=-re érdemes lesz odafigyelni a későbbiekben, de őket kifelejtettem és nincs kedvem újracsinálni. :D

Farmolás és gyűjtögetés.png
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Táblázat.png
Változás.png
Térkép.png

Hajrá Spárta, nemsokára megelőzitek a Randomot! Így tovább!!! Csak aztán nehogy a Random comebackeljen egy hatalmasat! :oops:

Farmolás és gyűjtögetés.png

Szerkesztés: bocsi, a =GMF=-et megint kifelejtettem a farmolásból, de legközelebb már nem fogom!
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1544782

Vendég
En esku, imadom ezeket a statisztikat. Tok erdekes latni, hogy fejlodnek a klanok, mikepp reagalnak egymas lepeseire. Legszembetunobb(nekem) a farmolas/gyujti aranyainak valtozasa klanonkent.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Ebben benne van a GMF is.

2c358dd6f4a354b0be8d6291f631fb80.png
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Táblázat.png
Változás.png
Térkép.png

K44 - ████████, de ███ ██████.

K45 - az EV jelentősen veszített a kezdeti lendületéből és bár úgy látom, kezdenek megválni a gyengébb játékosoktól, de az eddigi nagy toborzásoknak érezni fogják a hatását idővel. Amíg délen a másik két nagy klán egymást üti, addig a Random boldogan foglalgatja a falukat és egyre nagyobb előnyre kezdenek szert tenni. A =GMF=-től is foglaltak ma egyet.

K54 -
db7u4fiy22y41.jpg

K55 - bárki bármit állít, a tények magukért beszélnek: a Sparta a kontinens legeredményesebb klánja, alig 2 hét alatt TÍZSZERES faluelőnyhöz jutott a Randommal szemben!*

*csak a K55-ön lévő falukat figyelembe véve.

Farmolás és gyűjtögetés.png
 
Fent