Világ 71 Statolási

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
xDDDDDDDD

Side 1:
Tribes: BFD, BFD2, BFD3, =AIH=, =AIH=², =AIH=³
Side 2:
Tribes: WINTER

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
5
Oldal 2: 24
Különbség: 19

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
14,813
Oldal 2: 84,619
Különbség: 69,806

chart
Most az fog menni BFD&=AIH= dipo van
És mér égecc' minket:(((
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Farm/gyűjti:
KP:27.600.327
KP2:20.288.392

NoOb:26.914.147
No0b:11.884.266

BFD:17.596.364
BFD2:10.513.304

=AIH=:25.508.646
=AIH2=:15.182.049

WINTER:12.118.533

~S~:12.651.774

TérképIMG_20220216_095619.jpg

Rövid összefoglaló a történésekről,amiről tudok.Nem időrendi sorrendben.
A Synergy oldalt váltott,és a KP ellen fordult amit a KP egy sikertelennek mondható armával honorált.(Mindössze egy falut hozott a KP2) Ezután másnap egy ugyan ekkora vagy,hangyakukival nagyobb armával,hoztak 5 falut a BFD ellen,ami mi szempontunkból javulásnak mondható.

A NoOb a másik KP barát DOTC-t is kiszedte,illetve a KP fronton hidegháborús helyzet van. :D
Észak: Az =AIH= beolvasztotta a H*L*S-t,de továbbra sem tud sikereket elérni a WINTER ellen.A BFD úgyszintén csak egy falut cápázott kertharcos révén tőlük,igaz mi még nem támadtunk őket,A WINTER pedig szépen akciózgat,és csipeget innen is,onnan is, 2-3-4 falukat akcióként.
Rinnen elindult fel a peremen k45ön,és a barbár falvak száma a twstats szerint egy stagnálás után,enyhe csökkenést mutat, tehát a klánok elkezdték a Barbik csipegetését idejekorán.

Még mindig a KP a szerver esélyese,de a NoOb is nagyon erősnek látszik,illetve az =AIH=, BFD duó(itt megjegyzem nincs köztünk semmilyen dipó),ha szervezettségben felnő az déliekhez,még lehet esélyük.De a WINTER-t sem írnám le,mert egyenlőre rutinban megeszik a két nagy északit.
Ha valakik armáznak azok nyugodtan dobjanak statot,igaz az =AIH= vs WINTERnél lehet csak háborús Stat,mert ugyan a BFD megörökölt egy winter háborút de a BFD2 akik érintkeznek a WINTER-el még nincsenek benne.
Most kezdődik csak az izgalmas része, egyenlőre igazán élvezhető szerver a v71.Sok sikert,és kellemes időtöltést kívánok minden résztvevőnek.:)
 
Utoljára szerkesztve:

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.055
KPnak minél hamarabb be kell húzni északot, nem pihenhetnek
Mivel a noob aih meg a S szövi, így lényegében nyugat az övék. Itt inkább a Noobnak kellene dönteni hogy meg-e éri nekik az Aih szövi
Ha igen, KPra kellene mennie mielőbb amig ők északra terjeszkednek.
Ha ezt még nem húzzák meg, akkor bizony irány észak :/
A bfd harapófogóban van ahogy a winter is, szerintem ez a két klán élvezi a legjobban a szervert xd
Tehat kivancsi leszek mikor kezdődnek a nagyobb adok-kapok a két számomra legesélyesebb klánok közt a noob meg a Kp közt
Bár ahogy szeró elejen mondtam, meghúztam volna egy mnt-t amig nem marad 1v1
De gondolom ez már felejtős nekik
E két klán kivételével nem látok más esélyest
A többiek csak hátráltatni tudnak
Most épp a KP van hátráltatva a legjobban mivel 2 frontjuk van, noobnak csak 1.
KP 60%
noob 40%
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Érdekességnek hoztam egy ilyet is.A tesók más színnel.
Kp Origótól meghuzott srégen vonalat alkalmaz.
=AIH= BFD észak, dél.
NoOb kelet nyugat,vagy front-perem kinek hogy tetszik.
Perem részeken mindenhol van keveredés kivéve a KP, amiből azt veszem ki,hogy kb külön életet él a két klánjuk.Igy egy NoOb főklán vs KP2 háború várható.Míg már mondhatjuk hogy zajlik egy BFD VS KP
Az =AIH= nálam kérdőjel,hogy mivel amúgy is szövi a NoOb miért nem támadja mindennel a WINTER-t ,miért hagyja szenvedni a második klánjukat, míg a BFDnél valamilyen szinten érthető.Mondjuk mi se tudtunk eddig felmutatni egy épkézláb támadást szóval nem szólalok meg :DDDIMG_20220216_123837.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
HlucNUt.png


RO4UgY4.png


i8XlKl0.png


0bQIBrt.png

Háborús pontokat nem igazán tudnék hozni. Ami érdekes lehet háborús szempontokból, hogy a Winter két tűz közé regelt a BFD és az AIH közé fel a kontiválasztónál. Mégis mindkettejükkel szemben igen magas arányban vezetik a háborújukat. A KP egész jól halad, de inkább erőből próbálja meg behúzni a K45-t, mint taktikával. Illetve érte őket egy kis szövi szakadás, mely a Synergyt jelentette. Amint szakadt a szövi le is támadták őket, azt hiszem 1 faluval gazdagodtak tőlük. Illetve szakadt a sokáig tartó MNT-jük a NooB-bal, melyről még nagyon háborús statisztikát nem találok, igazi hidegháborús helyzetet látok inkább...

Kis elemzés/klán:
KP: erős, ppben a legtöbbjük van, illetve valószínűleg nemesben is, mivel "magasan" vezetik a Farm/Gyüjti listát is, mondhatni a legtöbb "veterán" velük jött. Szervezésük nem acélos, így a haladásuk legfőbbképp erőből és barbiból történik az utóbbi időbe, egy ideig egész jól haladtak a BFD-n, a statisztikájuk összesített statisztikában 35 falu + weasel annó mikor befoglalták két faluját kilépett, így az is 3-4 pluszt jelent statisztikailag. Legtöbb potenciált a győzelemre bennük látni, viszont az, hogy az utóbbi időbe lelassultak és barbit falnak a domináns szerepük veszélyeztetését is jelenti, hiába vannak 200 faluval többel, mint a mögöttük másodikként lévők. Illetve ha megnézzük falu arányban is ők viszik a prímet, hiába van pl. a winter 1 klánnal, a falu arányt a Kp viszi jelenleg, ami a nemestöbbletet is mutatja. LET-ből elég szépen látszik, hogy ahogy bírnak támadnak, ha javulna a szervezés oda át, akár a végső győztes is kijöhet ebből a klánból.

=AIH=: 3 klánjuk van. Jelenleg még nem láttam őket nagyobb klánba belekötni, ami a HLS fúzió következménye is lehet, illetve az, hogy a náluk jóval kisebb Winter klánnal is alig-alig bírnak. Jelenleg 10-5 a winter javára az összesített háború, azaz hiába jóval kisebb az aih, mégis elég jól tartja magát, ezt pedig LE változások alapján csak a rossz aih szervezésnek tudom be. Klánba annyira nem látok bele, de korábbi tapasztalatok, illetve a mostani statisztika is azt mutatja, hogy szervezésben elmaradottak. Ámbár statisztikailag nemesszámban magasabban kell lenniük, és közel vannak Farmban, és gyüjtiben is a Kp-hoz, de faluszámban még nem hozzák azt, amit kellene.

BFD: Ők először BFK és FD klánként kezdtek. Először erősen csapták egymást, emiatt hátrányuk igen magas lett a kontinensen, mint a Winter, mint a KP kihasználta ebből származó előnyét, illetve amikor BFD lett akkor a Winter szövi is szakadt. Az olvadásig aktívan próbáltam résztvenni tanácsadóként az FD klánban(ahogy időm engedte) aztán a szerepem lejjebb ment, sok értelmét nem láttam folytatni sem, így a rangomat leadtam, majd nem sokkal utána a falvamat is, persze azért ppt gyűjteni tovább maradtam, mint tanácsot adni. Sajnos a sipos1989 vezette klánok általában mindig szervezetlenek, és sipos erős személyesége miatt, aki Dongáborhoz hasonlóan egy elég ködös hazug világban él, hogy ő a kh egyik legjobbja, illetve azután a kamu után, hogy ő hozta be a kh-ra a vonat vágást, majd a sparta 7 győzelme is neki lett köszönhetőhöz most kiegészült azzal, hogy ő ascania020 a BFK-ból, v1-ről, és v1-et is ő hozta le vezérként, így a BFK klán az övé, de szerencsére 45légió segítségével kiderült, hogy ez a legnagyobb kamu, és továbbra is természetesen igaz marad, hogy, mint játékos, és mint vezető sem ért sokat a játékhoz, viszont van ppje, ami miatt előre tud haladni, illetve az erős személyisége miatt vannak tagok, akik bebetonozzák, és így tovább. Nem tudom, hogy hogyan állnak a helyzetek egyébként a BFD-be, Geroék ahogy láttam amit tudtak megtettek, hogy a veszteségeket minimalizálják, és annyi javulást látni már, hogy a korábbiakhoz képest a bukási arányuk csökkent 1-1 támadáshoz mérten, ez vagy az ellenfél rosszabb szervezésének hibája, vagy mindkét klán(winter, kp) elértek egy-egy olyan vonalhoz ahol egyénileg olyan játékos(ok) vannak, akik ragaszkodnak a falujukhoz, vagy épp betonozva vannak. Jelenleg a BFD, ha nem kapja össze magát szerintem ők nekik van a legkevesebb esélyük végül a győztes oldalon zárni.

NooB: Bennük látni a második legnagyobb potenciált. Haladni haladnak nyugodtan csendben a balsarokban. Jelenleg a KP-val elég erős hidegháborút mérek felfedezni, kíváncsi leszek ki teszi meg az első lépést a másik támadásában, a KP vagy a Noob... Illetve ha jól tudom a Synergy hozzájuk tartozik, így mondhatni némileg a KP orra alá is dörgöltek rögtön a szakítás után. A Kp után őket látnám a második legesélyesebbnek, kíváncsi vagyok, hogy a jövőben ők is két frontos háborút fognak vívni vagy az AIH-val lesznek szövetségbe és a végén egy észak vs dél háborút láthatunk. Habár ehhez lesz egy két szava a KP-nak, aki jelenleg "hasít", illetve a gyengélkedő, de azért statisztikailag javulást mutató BFD-nek.

Synergy: Ők fontos szereplőivé válhatnak a Noob és KP háborúnak, kíváncsi vagyok, hogy szerepük mennyire lesz meghatározó a két nagy csatájában. Ők is egy kontihatárra regisztrált klán, és szépen szimmetrikusan vannak a winter klánnal. Ők leszövetkeztek K54-el, így nekik annyiban könnyebb dolguk van, hogy segítségük van, és csak K55 részre kell koncentrálniuk.

Winter: K44 és 45 határán fekszenek, jelenleg hatalmas potenciált látok bennük. Sajnos a szervezésük nem igazán javult az elmúlt évekhez képest, így azon kívül, hogy kiszedegették a közéjük rekedt ellenfeleket, kíváncsian várom, hogy mennyire tudnak eredményesen haladni két irányba két fronton. A játékot valószínűleg azért náluk élvezik a legjobban a játékosok, hiszen kb. az esélytelen nyugalmával haladnak, és jelenleg vezetik a háborúikat, és vívják azokat sikerrel.

Esélyek szerintem:
KP 45%
NooB 25%
=AIH= 15%
Winter 10%
BFD 5%
~S~ 0% szerintem ők egyedül nem lennének képesek győzni, de nagyban befolyásolják az esélyeket.

Remélem sikerült mindenkinek a szívébe gázolnom és mikor itt legyőzik őket, akkor megmutatják v73-mon, hogy mit is tudnak. :rolleyes:

Több ilyen nem igazán lesz tőlem, szóval majd remélhetőleg más csinál még ilyet :D
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Napokban kapott egy nagy pofont a WINTER az =AIH=től.
Valaki dob egy statot fel?Elv ott már van háborús is .:D
Gratulálok a résztvevőknek.
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Mai KP arma:
Side 1:
Tribes: KP, KP2
Side 2:
Tribes: BFD, BFD2

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás:

Oldal 1:
41
Oldal 2: 24
Különbség: 17

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
2
Oldal 2: 3
Különbség: 1

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1:
32,895
Oldal 2: 52,141
Különbség: 19,246

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
7,092
Oldal 2: 16,780
Különbség: 9,688

chart


Fő cp Sipos volt.
Le változás:
5.78m Lev BFD
3,1m Let KP
 
Fent