Világ 69 Statok

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Farm/gyújti nyilván az első nap alapján (minden tagot nézve), a többi az éppen aktuális állás alapján (22 óra körül).

V69 Stat.png

613bbdf6a6afe.png

A tempót a -L.A- és a =HHCS= diktálja, nyilván ők lesznek a meghatározó klánok a szerveren. Tibaxék (L.A) egy nagy bátor 2 kontis regelést választottak. Ahogy nézem, K54-en nem is nagyon lesz ellenfelük, úgyhogy egyből középre/keletre tudnak majd figyelni, ahol azért már szép számmal vannak harcos csigák is (+ a |WG| klán is K55-ön van, de valósznűleg ők jelentik majd a kisebbik gondot).

A csigák Marrow és Redsznék vezetésével ~másfél kontis regeléssel főként K45-re mentek. Őket boldogítja az =Up= és a -VK-, akikre érdemes lesz odafigyelni. Pl. a top1 játékos is Vikinges perpillanat. Ha nem sikerül őket betoborozni/bomlasztani, nehéz lesz a csigák kezdése, mert nem lesz hátországuk, amivel támogassák az LA-frontot.
Emellett néhány tagjuk K44-en kezdett, ők valósznűleg a PP-vel kerülnek majd összetűzésbe, ami egy újabb frontot jelent, szóval hacsak nem sikerül minden fronton gyorsan semlegesíteni a veszélyes játékosokat, könnyen lehet, hogy MNT-hez folyamodnak majd egy-két klánnal.

A többi klán (PP, =MF=, Revo) K44-re ment egymás hegyére-hátára. A madarak azt csiripelték, hogy a =MF= jóban van a csigákkal, ha ez igaz, akkor valószínűtlennek tartom, hogy ők szöviznek majd valakivel, egy PP-Revo szövetséget el tudok képzelni, bár valószínűleg az is csak addig tart majd, amíg csak ketten maradnak. Mindenesetre főleg a =HHCS= szempontjából lesz érdekes a kontinens végkimenetele, hiszen nem mindegy, hogy egy szövetséges klán lesz ott pár hét/hónap múlva, vagy egy újabb ellenfél, akiket még be kell ütniük.

Az eddigiek alapján az LA van jobb helyzetben, de ha jól keverik a lapokat, a csigák is simán nyerhetnek még. Ám valószínűleg valamelyik kisebb klán támogatására is szükségük lesz.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
09 17 Stat.png

09 17.png

Ahogy az várható volt, a két nagy klán tovább növelte előnyét és a kezdővédelem lejárta után egyből támadásba is lendültek. A =HHCS= még tegnap délelőtt hozott egy falut a PP-től, aztán az =MF= a Revo-tól, ma reggel pedig az -L.A- az =MF=-től. Ezen kívül még csak kis klánoktól és barbiktól foglaltak.

A csigák úgy ahogy van, a kezdő előtt feltöltötték a második klánjukat, főleg az "Utolsó Vérig" klán tagjaiból, így már sokkal kevesebb gondjuk lesz a saját kontinensükkel és sokkal nagyobb hangsúlyt kaphat K44. (Egyébként nem tudom, a -VK--val kötöttek-e szövit/MNT-t, de nekik meglepően kevés LEV-jük van.)

K44-en a PP és a Revo összefogott a Farkasok (és a csigák) ellen. Bár a számokon ez még nem látszik meg, logikus döntés volt. Azt nem tudom, hogy az -L.A- tervez-e velük diplomáciát, mindenesetre ha még kimondatlanul is, valószínűleg inkább ők is a Farkasokat ütik majd, hogy ne legyen olyan könnyű dolga a =HHCS=-nek befolyást szerezni a kontinensen.

Még a |WG|-nek lehet érdekes szerepe a továbbiakban, a pontjukhoz képest sok LET-et szereztek eddig, ami általában jobb jel, mintha csak LEV-jük lenne. Nem tudom, hogy megkereste-e már őket valamelyik nagyobb klán - az -L.A- valószínűleg inkább megpróbálja majd beütni őket, a csigáknak viszont pont jó helyen vannak, hogy kicsit feltartsák velük az -L.A-t, így addig is terjeszkedni tudnak K44-en.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
2 nagy harca,ha a kisebbek jól dipóznak hosszabb idő mulva döntő tényezők lehetnek.
De en mondom Tibaxek nyernek,a csigák viszont startban jobbak.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
141 vs 156. Lel
Ez szerintem nem ujdonsag magyar szerveren,van 2 nagy tapasztalt klan,meg van 2 pici aki el tud dipozni es atveszik oket majd a nagyok,vagy aszisztalhatnak valakinek. Ennek is örülni kell,hogy vannak még játékosok,kevesebb szerver kellene,és lenne 4 klán 1 szerveren ennyi lenne a titka a dolognak.Ez még mindig jobb mint 68,ahol egy nem pihent Asg ment csak be az Fs ellen.
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Ez szerintem nem ujdonsag magyar szerveren,van 2 nagy tapasztalt klan,meg van 2 pici aki el tud dipozni es atveszik oket majd a nagyok,vagy aszisztalhatnak valakinek. Ennek is örülni kell,hogy vannak még játékosok,kevesebb szerver kellene,és lenne 4 klán 1 szerveren ennyi lenne a titka a dolognak.Ez még mindig jobb mint 68,ahol egy nem pihent Asg ment csak be az Fs ellen.
Én azt hittem wicser ellen játszani pihenésnek számít
 

Trine

Member
A reakció pontszáma
73
Babba lehetne stat csak a két nagy klanrol ( az első 80-80 taggal )

gyujti/farm/átlag bontásba

Relevánsabb lenne

T
 
Fent