Világ 67 Statok

Mugiwara

Member
A reakció pontszáma
80
Valaki csinálna statot elemzést...? stb... legalább ezért legyen érdemes felnéznem 67es fórumra :D
 

Deleted User - 1540239

Vendég
Sztem nem kell megtiltani, szepfiu már kitett magáért nem egyszer, hogy aztán senki se süllyedjen le egy értelmetlen vitához.
 

Deleted User - 1540239

Vendég
Nekem megnyugtató látni, hogy a tudás lenyomja a pénzt. Mivel játszani meg lehet tanulni, de mindenki nem teheti azt meg hogy milliókat játszik el, és számomra az utóbbi nem igazán fer.
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.137
Ahelyett, hogy egymast fikaznank inkabb jatszunk. Eddig is ment nem ? Amugy is mindenkinek a maganugye ki mennyi penz kolt a jatekra. Ha megteheti hogy milliokat kolt el, ám legyen.
 

Titkos Elme

New Member
A reakció pontszáma
15
Azt valahogy sokan elfelejtik, hogy az nft játékosainak egy része is hatalmas pénzösszeget beletett a világba.
Erre azt mondom egészségére mindenkinek, de csupán az egyik oldalra rányomni a bélyeget nem fair dolog.

A térképre nézve azt lehet mondani, hogy várható volt ez a 10+ faluvesztés a közjó részéről. Az nft szépen lenyomta az ot klánokat, most a közjót akarja kipucolni és menni aw kontira. A közjó jelenlegi 3 frontos harca pedig hosszútávon tarthatatlan.
A belefektetett pénz, idő nagyjából azonos lehet. A diplomácián sok múlik, jelenleg az látszik, hogy az nft klánok&IH túlerőben van a közjóval szemben (jobb elhelyezkedés) és az aw konti is nagyobb eséllyel fog nft kézbe kerülni. (Profibb,aktívabb tagok átvétele,gyengébbek befoglalása)

Szerintem zárjuk le ezeket a témákat és beszólásokat itt a staton. Ha jobban letisztul a világ képe, kirajzolódnak a frontvonalak, és várjuk szeretettel azt aki színvonalas, objektív elemzéseket készít.

Most pedig srácok lányok...go a csevegőbe és ne offoljunk itt tovább.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
A közjó jelenlegi 3 frontos harca pedig hosszútávon tarthatatlan

Én egy logikus lépésnek tartom azt a klán toborzás az nft mögé ezzel lassítani őket, míg a közjó szedi az aw klánt és előnybe kezdjen a harchoz a közjó. Legalábbis más értelmet nem találok abban, hogy van egy harmadik klán messze a főklántól, és le alapján úgy látom be is vállna a terv, aztán foglalások mégis az nftnek kedveznek, érdekes dolog lesz, hogy az ih és gosr mit fog lépni. Olvadnak e vagy lejátsszák a kontiért a harcot :D
 

KingJust

Member
A reakció pontszáma
54
Nemvolt meglepetes senki szamara sem.
3 frontot tartani nagy melo..meg azoknak a klanoknak is akik szervezetten indulnak.
 
Fent