Világ 67 Statok

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Nem lesz rendszeres, csak kíváncsi voltam.

Táblázat V67.png

A szerver legnagyobb esélyesének a Közjó tűnik, ők szinte ellenfél nélkül már meg is szerezték K55-öt. Van közük néhány ZÁR tag, illetve a peremen az RR és egyéb kisebb klánok, de nem egyelőre egyik sem tűnik nagy fenyegetésnek. A Zártosztály regelése egyébként kimondottan... Gyengének tűnik. Nagyon elszórtan vannak, két kontinensen, nagyobb klánok között, szóval ha élesen indulnak, lehet nem ártana már most újrakezdeni - ha meg csak pp-znek, hát egészségükre!

Az már érdekesebb kérdés, hogy ki lesz a Közjó kihívója? Az =NFT= és az -OT- tűnik legvalószínűbbnek, de mivel ők egy kontinensen osztoznak, előbb alighanem egymással kell majd megküzdeniük - hacsak nem olvadás lesz belőle, bár akkor négy klánba is csak szűkösen férnének be. Egyelőre az =NFT= tűnik esélyesebbnek, mivel farmolásban és gyűjtögetésben is messze lekörözi az -OT-t, de még csak 3 napja megy a szerver, szóval ez változhat.

K45-ön az ~I.H~ és a HDT osztozik, előbbi mintegy kétszeres pontelőnyben és egy sokkal átgondoltabb(nak tűnő) regeléssel, utóbbi egy bolyban a nyugati határ közelében. Ha az ~I.H~ tartani tudja a lépést a többi nagy klánnal, jelentős tényezővé válhatnak a szerveren, hiszen ha jól csinálják, gyakorlatilag egész északkelet az övék lehet.

Végül pedig a délnyugati kontinens, ahol... Lesz, ami lesz. Habár a ~WoD~-ot nem szabad lebecsülni, az eddigi teljesítményük nem volt túl meggyőző (itt a farmolásra és gyűjtögetésre gondolok). Talán, ha lejár a kezdővédelem, felzárkóznak majd. Az Atlantisz pedig... Hát, jó sokan vannak.

609ef921a102b.png
 

Nber

-KillerInstinct-
A reakció pontszáma
116
@babba jó : "Nem lesz rendszeres"

Ahogy halad a szerver, azért mi még egy két statot megnéznék majd, hátha lesz kedved. :))
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Én az NFT-nek szurkolok,de csak mert benne van a nevükben a Fairytale:D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Ha az =NFT= vezetői tényleg a régi mesehősös vezetők (és valszeg tényleg azok) az esetben a szerver abszolút favoritjai, még gyengébb játékosállománnyal is rommá fognak verni mindenkit.
Fogadnimerek hogy barcsa es killer nyernek,jonnek barcsanak a tom cruseai a mission impossiblebol meg a jason bornok azt szetnyomjak a klanokat
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.137
Ahhoz kepest hogy itt a bank, 20 perc alatt 500 pontot fejlodnek egyesek, szerintem mar akademiat huztak 1500ponton
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Ahhoz kepest hogy itt a bank, 20 perc alatt 500 pontot fejlodnek egyesek, szerintem mar akademiat huztak 1500ponton
Bank.Egyszerubb 2 falut ppzni mint egyet.Barcsa nem mersz kezdo lejarta elott 3 9k pontos falut felhuzni.#Chalange #Nemmered
 

KingJust

Member
A reakció pontszáma
54
=Nostalgia Fairytale Town= (=NFT=)

2021.05.23. Napi összesített nyersanyag források:

-Farmolt/ 835.043 Gyűjtögetett/1.704.478

----------------------------------------------------

Közmunkás Program (Közjó)

-Farmolt/1.416.597 Gyűjtögetett/1.966.197

----------------------------------------------------

Ismeretlen Hadosztály (~I.H~)

-Farmolt/615.901 Gyűjtögetett/1.573.749

----------------------------------------------------

Különbségek: =NFT= vs Közjó vs ~I.H~

Összesített különbség: =NFT= (2.539.521) - Közjó (3 382 794) Különbség: 843.273

~I.H~ (2 189 650) - Közjó (3 382 794) Különbség: 1.193.144

=
NFT (2.539.521) - ~I.H~ (2 189 650) Különbség: 349.871



*Bocsi srácok, diákhoz annyira nem értek...+ ez a legelső "statisztikám".

Barniékat, Süsüéket és magunkat látom az esélyesnek szóval ezért lett csak top3..:)
 
Utoljára szerkesztve:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Hali.

Ha már magamnak elkészítettem, akkor gondoltam közzé teszem a sok adatot amit kiszedtem...
Ez egy elég korai világ. Eléggé 4 pólusú. K55 és K45 az úgy látszik már az elején tiszta, hogy kb. kié lesz. K45-n az IH klánt egyedül a GosR aki jobban veszélyezteti abban, hogy ne legyen meg a kontinense azon kívül nem látok jelenleg nagyobb kihívót. Kicsit belóg a Közjó, érdekes lesz majd, hogy merre mennek ők a K45 vagy a K54 felé. A közjó kontinense az kb. ellenfél nélküli, talán a morál lesz a legnagyobb ellenfelük. Néhány I.h-s belóg, és Rinnen is ott van 1 faluval az NFT-től, biztos feltartja a Közjót míg az NFT harcol az OT-vel. K44-en Az NFT-nek néz ki jobban, az OT eddig csak védi a támadásokat, elég sokat kaphat, az nft már jócskán sok falut elvitt, habár sok támadót is fogott az OT, de ez a kontinens is eldőlve látszik, csak kicsi lassítás lesz az OT klán, de idővel átlovagol rajta az NFT. K54 már kicsit érdekesebb. Itt két tömegklánnak tűnő klán jelent meg a Wod, és az ATL. Az ATL összesített LET-ben a legelőrébb van, míg a WOD pedig összesített LEV-ben van legelől, az ATL már támadgatta a wodot úgymond többed magával, mert egyszerre változott az egy nap alatti listában sokak támadója, de úgy látszik, hogy eddig csak kenődni mentek, amivel farmjukat, és gyüjtögetésüket fogják lassítani. A Wod eddig 1 db falut 800 pontos falut bukott, ami nem a legjobb eredmény ennyi LET után az ATL-nek. A legrosszabb regje az ATL-nek van, konkrétan a konti belsejére regeltek, és 3 klánnyi embert betoboroztak egy helyre, már most beszorulnak, és barbár falvakat fognak foglalgatni, valószínűleg. A Wod kb. egy vonalba regisztrált a peremen, van egy nagyobb tömbjük és pár szórt részük, a területi fekvés a kontinensen nekik kedvez eddig. Az ATL vs Wod szerintem a Wod győzelmével vagy valamilyen olvadás félével fog záródni.
Jelenleg a tuti befutó a Közjó és az NFT klán. Elég nagy verseny vár rájuk, hogy ki szerzi meg hamarabb a kontinensét. Az I.H is nagy döntő szerepben lesz, ha sikerül megszerezniük a kontinensüket időben talán eldönthetik, hogy az NFT vagy a Közjó oldalára állnak, mivel két oldalról kaphatják az áldást, így valószínűleg diplomáciailag ők lesznek előnyben. Az ATL, Wod páros szerintem felmorzsolódhat, bár azért korai leírni őket a Wodban van potenciál az ATL jelenleg egy tömegnek tűnik tele ppzővel, és a LET-LEV-ből ítélve eléggé lefognak lassulni, hacsak nem tesznek bele több pp-t. Az NFT is bent van a versenyben, fura, hogy a top játékosaik nincsenek elől farmban és gyüjtiben, mégis tolják a szekeret, úgyhogy azt veszem ki ebből, hogy elég sok pp-t tesznek a kezdésbe, ha már csak a nemes költséget is nézem.(rossz helyre regeltem ppzni??)

Érdekesnek néz ki a világ, kíváncsi leszek hogyan fog alakulni. Ha tippelnem kéne a végjátékban közjó és nft között fog eldőlni, illetve az ih-n múlik, hogy kinek kedvez, és az is a klánokon fog múlni, hogy a gyengébb kontinenst ki fogja legyűrni, vagy, ki fogja úgy látni, hogy nincs akkora potenciál az ih-ban, hogy ne őket csapják be előbb... Érdekes döntések lehetnek ezekből, és érdekesen alakulhat a szerver...


ui.: nem lesz több stat tőlem bocs xd


1622052142620.png

Itt nem lesz háborús stat mert még korai lenne :D
1622061261451.png

Farm&Gyüjti
1622061360790.png


Le pontok:
1622061510427.png
1622061559127.png
 

Csatolmányok

  • 1622058837489.png
    1622058837489.png
    5,2 KB · Megtekintések: 9
  • 1622059107419.png
    1622059107419.png
    6,5 KB · Megtekintések: 21
  • 1622060544703.png
    1622060544703.png
    80,9 KB · Megtekintések: 23
Fent