Statok (és mémek)

Uncas23

New Member
A reakció pontszáma
20
C1620200601.jpg

Elég sok minden történt a legutóbbi elemzés óta. Érdemes az előző Anonimusz által hozott elemzéssel összehasonlítani a térképet, ugyanazokat a színeket használtam.

Kitiltottak három játékost a DT-ből, köztük a TOP1-et is. Emiatt RedSnake és jó páran a DT-ből feladták és törölték magukat. Ez hatalmas hatalmi űrt hagyott észak-keleten. Mostanra ezt az űrt többé kevésbé betöltötték, főleg a Rock és a DT megmaradt tagjai, de jópár falut foglalt a Party is a térségben.

Keleten a DT és CN közti front teljesen bedőlt, rengeteget haladt a CN. A DT-s tagok közül aki még nem adta fel nagyon nehéz helyzetbe került a fronton. A CN a törölt és inaktív játékosokat befoglalva bekerítette az ellenállókat, majd amikor teljesen elvágta őket, be is foglalta őket is.

Nyugaton az előző elemzéskor még volt egy Stay at Home nevű klán a CN és Party között. Őket a CN és a Party is támadta, így nem volt esélyük, teljesen eltűntek. Néhány túlélő szórodott csak szét a térképen.

Ami a győzelmi esélyeket illeti én a CN-re fogadnék. A szerverbeállítások miatt nem lehet elhagyni a klánokat és nem lehet erősítést sem küldeni annak, aki nem klántárs. Ez kizárja, azt hogy a CN ellen egy klánba tömörüljenek a játékosok. A dominanciájuk 36%-on áll a szükséges 65%-ból és mint látható rengeteg barbár falut nem foglaltak még be, míg az északiak már a barbárok nagyrészét birtokolják. Azért még mindenképpen harcolnia kell a CN-nek egy ideig.

Esélyek a győzelemre:
CN 80%
Party 10%
Rock 5%
DT 5%
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Sziasztok,

Pacsi azoknak akik harcolnak, igy izgalmasabb :)

Nem tudom ki, hogy van vele, de szerintem ezekbol a Classic beallitasokbol par dolgot atlehetne vinni normal vilagra is, pl. a tarolos nemesrendszer sokkal izgalmasabb mint az ermes :) a tanyaszabaly is tud plusz izgalmakat adni, az foleg azoknak a jatekosoknak kedvez akik imadnak vedekezni, mert eleg maszatolos ugy vedeni, hogy nem tudsz betonozni :)))
 

SpangLee*

V58 & V62 & Classic
A reakció pontszáma
139
Sziasztok,

Pacsi azoknak akik harcolnak, igy izgalmasabb :)

Nem tudom ki, hogy van vele, de szerintem ezekbol a Classic beallitasokbol par dolgot atlehetne vinni normal vilagra is, pl. a tarolos nemesrendszer sokkal izgalmasabb mint az ermes :) a tanyaszabaly is tud plusz izgalmakat adni, az foleg azoknak a jatekosoknak kedvez akik imadnak vedekezni, mert eleg maszatolos ugy vedeni, hogy nem tudsz betonozni :)))


A tanya szabályt támogatnám, megszűnne az okoskodás az ékfalukkal :D
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Ez hogy működik, valaki aki ért hozzá, elmagyarázná?
nem tudom eldonteni h ironia?
Classicon pl. 6-7 nuko barmilyen vedelmet kipucol azert, mert minel tobb vedo van a faluban(tanyahely szerint) annal kevesebb szazalekban harcolnak, 60k a max tanyahely ami meg 100%-on harcol, 120k tanyahelynyi vedo meg 50%-on, tehát ugyanugy mint a 60k :)
na de leirom ugy is, h ha Dongabor olvassa o is ertse meg, minden varosod a kiralysagodban maximum 60k tanyahelynyi etellel rendelkezik, ha ennel tobben vannak a varosban akkor nem laknak jol a katonaid es gyatrabban harcolnak :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
nem tudom eldonteni h ironia?
Classicon pl. 6-7 nuko barmilyen vedelmet kipucol azert, mert minel tobb vedo van a faluban(tanyahely szerint) annal kevesebb szazalekban harcolnak, 60k a max tanyahely ami meg 100%-on harcol, 120k tanyahelynyi vedo meg 50%-on, tehát ugyanugy mint a 60k :)
na de leirom ugy is, h ha Dongabor olvassa o is ertse meg, minden varosod a kiralysagodban maximum 60k tanyahelynyi etellel rendelkezik, ha ennel tobben vannak a varosban akkor nem laknak jol a katonaid es gyatrabban harcolnak :D

Köszi, nem irónia volt, életemben nem hozott össze a sors még ezzel a beállítással. Nekem tetszik, lévén, hogy mindig elég kevés tartóssal dolgozok, díjazza a gyors csapatmunkát.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Köszi, nem irónia volt, életemben nem hozott össze a sors még ezzel a beállítással. Nekem tetszik, lévén, hogy mindig elég kevés tartóssal dolgozok, díjazza a gyors csapatmunkát.
ermes nemesrendszerrel es tanyaszaballyal nagyon macera lenne vedekezni, de tarolos nemesrendszer es tanyaszbaly mar kiegyensulyozottabb, igaz igy is rendkivul aktiv tarsak mellett mukodik csak hatekonyan.
 
Fent