Statok (és mémek)

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Azzal az ujjaival amivel megkaptuk tőletek, hogy gyáván toborzunk és csak a CN-be van annyi vér, hogy 25fős keménymaggal harcol... ja mi? :D
Bocs haver, ezt nem hagyhattam ki :p
tudom, nektek az lett volna tökéletes ha büszkeségből a kardunkba dölünk és haggyuk, hogy betoborozzátok a kontinensünket :D Nem igy lett igy kutya kötelesek lesztek harcolni is :)
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Nemtudom ki a teréz, de ránézésre megfarmolható amit csinál. Az, hogy egy ilyen buta gyerek mint te, nem képes rá, szerintem nem jelent bothasználatot.
ahha, tuti nem használ botot...persze :D hiszen ezek a speedes izek soha nem csalnak :D azért van minden világ után új fiókjuk :D
ja és persze baronet fiók sem volt támogató fiók, csak szegényre mindig ráfoglalt terézszemanya és azért volt top1-kén 28k LET pontja mikor szegény pekkes baronett fióknak 250k :D a twstat nem hazudik :D
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Tehát ha tételezzük fel Cocaine Baronet bement hozzá dualba akkor csalnak? Látod én ezért nem kedvellek, mert ha valaki jobb nálad, egyből nekiállsz mutogatni hogy csal. Ha bement hozzájuk és előtte odavert 250k LET-et, akkor úgy gondolom nem érheti szó a ház elejét, hogy azokat a falukat nem harccal szerezték meg.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Tehát ha tételezzük fel Cocaine Baronet bement hozzá dualba akkor csalnak? Látod én ezért nem kedvellek, mert ha valaki jobb nálad, egyből nekiállsz mutogatni hogy csal. Ha bement hozzájuk és előtte odavert 250k LET-et, akkor úgy gondolom nem érheti szó a ház elejét, hogy azokat a falukat nem harccal szerezték meg.

Nem jobb nálam :)))
Igeni csalással szerezték meg hiszen Baronet fiok célja csakis a Terézanya fiók segitése volt, tehát mindenki a szerveren hátrányba került velük szemben, hiszen amig mások harcoltak Ő ingyen szedte be a falukat, ezt hivják támogató fióknak. De ha ez legális akkor ezek után mindenki bevisz magával 5-6 ilyen fiókot akik pucolnak neki majd átadják :D Ugy-e igy leirva milyen hülyén néz ki? Pedig ugyanezt csinálták.
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Tehát előző classicon csapattársaid Bel Ami és Fárajó is csaltak, mikor két külön helyre regisztráltak és dualosodtak? Nálad rossz indulatúbb és butább gyereket még nem ismertem meg. Azthiszem a magyar kh legnagyobb szégyenfoltjai vagytok a brigádoddal. (nem a klántársaidra gondolok, mert köztük a többség normális, nem is értem hogy tűrnek meg) Akárhol látlak még a társaid is fúrod, nem csak a nálad jobbakra teszed a megjegyzéseket. :D Szerintem neked csak savanyu a szőlő és jobb lenne ha te és a hasonló mentalitású és tartozásu barátaid a .ro-n folytatnátok oda valók vagytok mind. :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Nem jobb nálam :)))
Igeni csalással szerezték meg hiszen Baronet fiok célja csakis a Terézanya fiók segitése volt, tehát mindenki a szerveren hátrányba került velük szemben, hiszen amig mások harcoltak Ő ingyen szedte be a falukat, ezt hivják támogató fióknak. De ha ez legális akkor ezek után mindenki bevisz magával 5-6 ilyen fiókot akik pucolnak neki majd átadják :D Ugy-e igy leirva milyen hülyén néz ki? Pedig ugyanezt csinálták.
Az a baj, hogy ez már sajnos nem így működik... :/
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Tehát előző classicon csapattársaid Bel Ami és Fárajó is csaltak, mikor két külön helyre regisztráltak és dualosodtak? Nálad rossz indulatúbb és butább gyereket még nem ismertem meg. Azthiszem a magyar kh legnagyobb szégyenfoltjai vagytok a brigádoddal. (nem a klántársaidra gondolok, mert köztük a többség normális, nem is értem hogy tűrnek meg) Akárhol látlak még a társaid is fúrod, nem csak a nálad jobbakra teszed a megjegyzéseket. :D Szerintem neked csak savanyu a szőlő és jobb lenne ha te és a hasonló mentalitású és tartozásu barátaid a .ro-n folytatnátok oda valók vagytok mind. :)

Bel Ami és Fárajó (Billy) duálosodtak, nem takaritottak egymásnak, egészen más eset.
Lehet igaz amit irsz ám a társaim kedvelnek ha tetszik neked ha nem :D Ja és nekem vannak társaim, neked nincsenek :D
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Mi bánt amúgy téged? Az, hogy v34-en bucira vertük az MHC-det, vagy az, hogy C15-ön nem hagytam, hogy 100 ingyen faluval kis időre top1 legyél? Vagy talán az, hogy Ark inkább hallgatott rám mint rád?
Mond el meghallgatlak.
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Mindegy , hogy profi vagy csaló , utàna lehet csinálni ha nem bukott le , akkor ti sem , csak egy kis ész kell hozzá meg pár támogatófiok xD
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Mindegy , hogy profi vagy csaló , utàna lehet csinálni ha nem bukott le , akkor ti sem , csak egy kis ész kell hozzá meg pár támogatófiok xD
Itt már nincs olyan, hogy támogató fiók, csak amit te viszel be saját magad mellé ergo egyezik az IP ergo az már multi. A többi ami eddig nem volt engedélyezve azt már mindet lehet..
 

Crystal

Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
62
Lassan lassan kezdtek átesni a ló túloldalára :)


Meg lehet ezt beszélni normális keretek közt is :)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
tudom, nektek az lett volna tökéletes ha büszkeségből a kardunkba dölünk és haggyuk, hogy betoborozzátok a kontinensünket :D Nem igy lett igy kutya kötelesek lesztek harcolni is :)

Tudod az lett volna a tökéletes hogyha nem csinalod folyton a hisztiket. Hogyha nem irsz messengeren hogy elmehetunk a jó "édes" anyukáinkba, hogyha nem gyanúsítasz fiókokat bot használattal mikor semmi bizonyítékod, csak szimplán nem tudod elviselni hogy vannak jobbak nálad. Ja és hogyha inkább megse szólalsz mert a mell veregetes az aztán megy, de eddig tudást nem tapasztaltam mögötte. Ki voltál akadva hogy nem csak 1 klánunk van aztán jott az arcoskodas hogy 25 fővel majd te megmutatod... ahhoz kepest.. :D Szerintem tőlünk senki nem irogatott egyik tagotoknak sem provokáló/Sértő dolgot. Szokásodhoz híven te kezdted. De figyelj már mondtam, nyugodtan éld ki beteges vágyaid csak normális keretek között, tudom hogy figyelem hiányos vagy és ezért figyelemre van szükséged de ha lehetséges ne provokálással, arcoskodassal akarj azt szerezni. Inkább bizonyíts most itt ezen a classicon.
Sok sikert mindkét félnek!
 
Fent