Világ 68 Statisztika

  • Témaindító Deleted User - 1528109
  • Kezdés ideje

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.093
Sziasztok!
Valszeg első s utolsó stat egyben tőlem erről a világról:
adatok68.png
farm68.png
v68terkep.png

Külön vettem az FS és az FS2 klánokat, mert megint igy, két kontis reggel, a Triadek nélküli ASG-nek majdnem semmi esélye nem maradt, szóval valószinű, hogy egymást közt játsszák le.

Komolyabb klán nem nagyon van, aki igen, az is ppzik, szóval őket nem vettem bele.
Lényegében ennyit a szeróról, izgalmas lesz az tuti, ja...
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Sziasztok!
Valszeg első s utolsó stat egyben tőlem erről a világról:

Külön vettem az FS és az FS2 klánokat, mert megint igy, két kontis reggel, a Triadek nélküli ASG-nek majdnem semmi esélye nem maradt, szóval valószinű, hogy egymást közt játsszák le.

Komolyabb klán nem nagyon van, aki igen, az is ppzik, szóval őket nem vettem bele.
Lényegében ennyit a szeróról, izgalmas lesz az tuti, ja...
Csalni fognak ha az fs2 nyerne valakit kiloknek mocsok modon a klanbol es atrakjak Light-ot :)
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.093
Egy pár napig nem khztam, oszt látom páran szeretnének statot, szóval felnéztem a világra:
stats68.png
farmv68yo.png
ujterkepv68.png
a fehérrel jelölt az UFV.

Ahogy statból is látszik, az FS faluhátrányba van, szóval ebből nagy forditás is lehet!
K44: ASG
K54-K55: FS
K45: Witcherek vs ATL, talán ez lesz a legizgalmasabb konti.

Abból kiindulva, hogy a fővárost bebetonozták, egy Nmat fake ellen, kiváncsi leszek, hogyan fog kitartani az ASG a magyar kH lEgJoBb kLáNjA ellen.

Ui: Az FS már beelőzte az FS2-t.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.207
Sőt, lehet tripla is, mert ugye első nap az ASG vezetett, az egy, aztán a két FS helyetcserélt, ez kettő, a harmadik meg a faluhátrányos lehet. És még 3 hete se megy!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Egy pár napig nem khztam, oszt látom páran szeretnének statot, szóval felnéztem a világra:
5843 bővítmény megtekintése
a fehérrel jelölt az UFV.

Ahogy statból is látszik, az FS faluhátrányba van, szóval ebből nagy forditás is lehet!
K44: ASG
K54-K55: FS
K45: Witcherek vs ATL, talán ez lesz a legizgalmasabb konti.

Abból kiindulva, hogy a fővárost bebetonozták, egy Nmat fake ellen, kiváncsi leszek, hogyan fog kitartani az ASG a magyar kH lEgJoBb kLáNjA ellen.

Ui: Az FS már beelőzte az FS2-t.

Szacskand??
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
08. 17.

V68 Stat 08 17.png
*farmolásnál/gyújtögetésnél a 100 legjobb játékost néztem csak, mivel nincs pf-em :(

Térkép:

V68TérképK.png
*minden labda egy-egy klán(családo)t szimbolizál - a térképpel senkit nem akartam megbántani, vagy ilyesmi, csak poénból csináltam
**a labdák a klánprofilokon lévő címerek alapján lettek megrajzolva
***a labdák egymáshoz viszonyított mérete csak hozzávetőlegesen adja vissza a klánok erejét/pontját
 
Fent