Statisztika

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
szép stat,köszönjük,grat a jelenlévőknek,de a színt javatsd át a háború állásnál.:D Biztos te is elfáradtál a karácsonyi forgatagban :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.352
oselhmW.png

vjDaXCC.png


Ez azért igencsak combosra sikeredett így a tűzszünet előtt.

Hajrá korvin!!!! Eki megmondta !!
 

DeletedUser14687

Vendég
Van egy cuki barbink, amit mindenki támad amikor jön az a klánküldi hogy fossz ki barbártfalut x alkalommal :D És persze iratlan szabály, hogy senki sem védi, amit mindenki tiszteletben tart :cool:
Köszi a fáradságot egyébként a rendszeres statokért!
 

DeletedUser14522

Vendég
ja, a mi cuki barbinkat, igen (bocs, elfelejtettem engedélyt kérni a kliktől). ... a ti oldalatokon fel-felbukkanó barbitokat meg ti szoktátok befoglalni (most jelezzem én is hogy mennyire rosszak vagytok? tessék: :() ... ha nem így lenne, akkor meg biztos még most is ott van(nak), pláne hogy ha a barbifetisizmus szentíratlan mindenki másra érvényes szabályait nem csak bemondanák a felettes hangok, hanem ténylegesen magatok is betartanátok ;)

az írott játékszabályok (+ pl szövetségi szerződés) betartásáért nem szokott ennyire aggódni a random menedzsment, mint egy térkép túloldalán levő barbiért, ... farizeus tempó.
 

DeletedUser14522

Vendég
sayhi, értjük mi az ősi randomos (pl barbikért aggódó) poénokat ... csak nem szeretjük, mert sosincs bennük önirónia

get, én se vicceltem, tényleg ti is mindig befoglaljátok mihelyst megjelenik egy barbi ott ... de persze milyen nagyívű is mindig a másikra 'poénkodni'
 

DeletedUser18336

Vendég
az a baj veletek, hogy ti már mindenben támadást láttok. a tűzszünetben is hátsó szándékot véltetek felfedezni. amikor szabiatis a figyelmetlensége miatt indított szalára tűzszünet alatt, akkor egyből szándékosságot feltételeztetek, és rohantatok ide. ti utólag kémet láttok Ceasar-ban, mert v50en Randomos. kémet láttok Wmwintersben, mert elege van belőletek. és most egy ártatlan poénból is ügyet csinálsz, aminek semmi köze nincsen alapvetően hozzád.

1, a DJ által kirakott statisztikán szerepel egy adat, miszerint a világon van 16536 falu, ebből 1 barbár.
2, szokott lenni klán xp-ért olyan küldetés, hogy támadj meg egy barbár falut x alkalommal.
3, Fire ezeket a klánküldetéseket meg szokta csinálni, és ezzel kapcsolatosan sütött el egy poént, hogy azt a barbit tartsuk fent ilyen célra. ezt a poént abban az esetben is elsütötte volna, ha az a barbi a mi térfelünkön van.
4, te ezt a falut befoglaltad
5, én reagálva Fire poénjára kiírtam, hogy ez az opció már nem lehetséges, mivel te befoglaltad. kiírhattam volna akár azt is, hogy "már befoglaltam :(", de ez a jelen esetben nem lenne igaz, mert nem én foglaltam be a falut, hanem te. de ha valóban én foglaltam volna be, akkoris kiírtam volna.

tudom hogy nem szeretsz minket, de kár szerintem megint a feszültséget generálni. de várjál át is írom, hogy ne legyen bántó a számodra. remélem így már kellően polkorrektnek találod a hozzászólásomat :)
 

DeletedUser14522

Vendég
az a baj veletek, hogy ti már mindenben támadást láttok. a tűzszünetben is hátsó szándékot véltetek felfedezni. amikor szabiatis a figyelmetlensége miatt indított szalára tűzszünet alatt, akkor egyből szándékosságot feltételeztetek, és rohantatok ide. ti utólag kémet láttok Ceasar-ban, mert v50en Randomos. kémet láttok Wmwintersben, mert elege van belőletek. és most egy ártatlan poénból is ügyet csinálsz, aminek semmi köze nincsen alapvetően hozzád.

1, a DJ által kirakott statisztikán szerepel egy adat, miszerint a világon van 16536 falu, ebből 1 barbár.
2, szokott lenni klán xp-ért olyan küldetés, hogy támadj meg egy barbár falut x alkalommal.
3, Fire ezeket a klánküldetéseket meg szokta csinálni, és ezzel kapcsolatosan sütött el egy poént, hogy azt a barbit tartsuk fent ilyen célra. ezt a poént abban az esetben is elsütötte volna, ha az a barbi a mi térfelünkön van.
4, te ezt a falut befoglaltad
5, én reagálva Fire poénjára kiírtam, hogy ez az opció már nem lehetséges, mivel te befoglaltad. kiírhattam volna akár azt is, hogy "már befoglaltam :(", de ez a jelen esetben nem lenne igaz, mert nem én foglaltam be a falut, hanem te. de ha valóban én foglaltam volna be, akkoris kiírtam volna.

tudom hogy nem szeretsz minket, de kár szerintem megint a feszültséget generálni. de várjál át is írom, hogy ne legyen bántó a számodra. remélem így már kellően polkorrektnek találod a hozzászólásomat :)


"az a baj veletek" ... hogy így állsz hozzá, nem csak így mondod, hanem tán így is érzed, hogy veletek minden rendben, velünk meg "az a baj". akkor tisztázzuk: se veletek, se velünk nincs semmi baj, csak szokássá vált a másikat vádolni/leszólni ugyanazért, amiért a sajátjaidnak like-olsz ... lásd itt e fenti kis fórumpezsgést: fire és te jöttetek ki savazósat poénkodni, névre szólóan ... de ha már valaki nem a ti köreitekből hozzászól az persze szerinted "feszültséget generál" : kettős mérce. A R1G. :)

akkor sorba, ha ugye nem csak a ti kedvetek és engedélyetek szerint szabad ide írni:
-2. legutóbb tán pont te rohantál ide a legió falunevei miatt, akkor az nem volt gond, de ha szala kiírja egy direkt a tűzszünet betartására nyitót nyilvános fórumba hogy probléma van, az persze gond
-1. "kémet láttok Wmwintersben, mert elege van belőletek" ... ezt meg honnan veszed? itt a fórumon ilyesmiről szó se volt. ... csak nem mondták neked a nem-kémek? ;)
0. nem én csináltam ügyet, hanem felmerült ezen a nyilvános fórumon fire és általad egy téma, én meg hozzászóltam és ó pardon : a poénban levő információt kiegészítettem, bocs hogy a féligazság poént elrontottam ... de olyan jó poén nem lehetett, ha a tények így elrontják.
1. igen. persze amikor dj kirakta, akkor már órák óta nem volt barbár, de ez csak mellékes lenne
2. igen, tudja mindenki, senki sem vitatta ... ez legalább nem félhamis-féligaz infó, kösz.
3. mindenki más is meg szokta csinálni, ha talál normál távon belül barbárt.
4. igen, még mielőtt dj kirakta ide a statot és mielőtt még szóba hoztátok
5. semmi gond, hogy észlelted a foglalást
+1. rosszul tudod: én kedvellek titeket, csak nem játszunk együtt (illetve dehogynem, csak másik csapatban és egymás ellen) azért, mert .... .
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18336

Vendég
gondolom amikor DJ összeírta a statot, akkor még barbár volt, vagy olyan forrás alapján csinálta, ami lassabban frissült. Fire pedig gondolom nem csinált hitelesség ellenőrzést, mielőtt kommentelt, mert nem gondolta, hogy ebből dráma lesz. én sem gondoltam, hogy te savazásnak fogod venni, hogy megemlítettem a nevedet egy olyan foglalás kapcsán, ami a te nevedhez fűződik. szerintem 100ból 99 emberben fel sem merült volna, hogy mi Fire-el összebeszéltünk, hogy jól oltsunk le téged, amiért barbárt foglaltál. egyébként a baj nem azzal van, hogy hozzászóltál, hanem azzal, hogy te viszont ismételten csalózol és egyebek. az iménti kommentedbe is sikerült diszkréten legecizned minket, kedves tőled.

"-1. "kémet láttok Wmwintersben, mert elege van belőletek" ... ezt meg honnan veszed? itt a fórumon ilyesmiről szó se volt. ... csak nem mondták neked a nem-kémek? ;)"

de igen, esett róla szó a tűzszünetes topicban. Ramos elejtett egy "hm, így már sok mindent értek..." diszkrét utalást, amire reagálva Soma headquarters írta, hogy "az is elég erős állítás, hogy Wm tégla meg mittudomén..."
de ha félreértettem valamit, akkor bocs :(
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.185
Tg, ne kúrj fel agyilag :D Amikor statot csinálok, nem úgy van ám, hogy elkérek egy V47-es fiókot, és ott másodpercenkénti F5 csapkodással figyelem, hogy halálpontos legyen a stat... De csak mivel ekkora dráma lett, mindenkinek elmesélem ennek a metódusát:

-megnyitom a kis Excelemet
-a régi statokat átviszem a segédtáblába, amivel számolva lesz a heti növés.
-megnyitom a KH-Világok menüt
-ott mutatja, mennyi falu van a szerveren és mennyi barbár, ezt beírom
-belépek vendégként, a két kláncsalád adatait beírom a megfelelő helyre.
-eztán elmegyek V47 TW Stat oldalára, és a háborús statot megnézem az előző stat óta eltelt időszakban, majd ezeket is beírom
-print screen, mentés
-megnyitom a hu47.tribalwarsmap.com-on az általam előre elmentett V47 térképet
-print screen mentés
-imgurra felmegyek, felrakom a két képet, majd másolom át ide

Add-on: a tribalwarsmap 1-3 óránként frissül. Nem tudom, érted-e, mire célzok :) Nyilván beleférnek apró csúszások, amiket nem reagálok le.


De azt nem értem, mi a problémád. A Fire kijött ide vicceskedni, hogy van egy cuki barbi a szerveren, amire Dév közölt egy ténymegállapítást, hogy tgszisz elfoglalta, mire Te ezen hisztizel két napja. Senki nem szólt be neked, hogy elvitted, mert lategame-be már rég fel kellett szedni minden szutyok perembarbit, meg kis 100 pontos playert is, csupán volt itt egy vicces hozzászólás, amin mint látszik, nem tudod túltenni magad és belekötést látsz ott is, ahol (most éppen) nincs :D Ne légy ilyen frusztrált egy játékban, próbáld meg élvezni.
 

DeletedUser14522

Vendég
semmi gond, félre, igen. nem nekünk kellett belelátni. ismered, hogy ami úgy tollas, olyan sárga, úgy jár, úgy hápog mint a kacsa, az általában kacsa is. főleg ha még a barátai is kacsák.

az R1G-ért meg elnézést, az tényleg csak poén volt ... jobb mint a barbis felvetés feljebb, bocs.
 

DeletedUser14522

Vendég
te say, én nem hisztiztem, ... veletek szólva: ti hisztiztek azon, hogy hozzátettem egy kis korrekciót a fire-get poénhoz .... te meg annyira útálod a randomot, hogy ki nem hagysz egy ziccert se, rohansz mindig megvédeni őket, ha tűzszünetről, ha barbi foglalásokról vagy akármiről van szó
nyugi már, nem szala a téma mindig, nem kell bevonódnod mindenbe, a kitett statodat, munkádat egy rossz szó nem érte, szuper volt na!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.185
te say, én nem hisztiztem, ... veletek szólva: ti hisztiztek azon, hogy hozzátettem egy kis korrekciót a fire-get poénhoz .... te meg annyira útálod a randomot, hogy ki nem hagysz egy ziccert se, rohansz mindig megvédeni őket, ha tűzszünetről, ha barbi foglalásokról vagy akármiről van szó
nyugi már, nem szala a téma mindig, nem kell bevonódnod mindenbe, a kitett statodat, munkádat egy rossz szó nem érte, szuper volt na!

Mondtam már nem egyszer, hogy akkor lennék V47-el kapcsolatban a legboldogabb, ha előbb a Random beüti Zsoltit, utána meg Ti a Randomot, és ez nem változott :)

Megvédés és a Ti hülyeségeitek kommentálása között van egy igen markáns különbség - legalábbis szerintem. Edit: De ha ők csinálnának hatalmas faszságokat, azt is ugyanúgy, ugyanolyan hangsúlyba kommentálnám, megkérdezheted Dévet milyen szépeket szoktam mondani egy két Randomosra :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19647

Vendég
OMG!! Komolyan egy szaros barbin vitatkoztok, amit tg a kéktengerének a legalján foglalt? Egyáltalán tg, miért érzed azt, hogy emiatt mentegetőznöd kellen? Kit érdekel, hogy befoglaltad!? Majd lesz egy másik, amit üthetünk. C'mon! Sokkal jobban szerettem, amikor fontosabb dolgokról vitáztatok. Például, hogy miért fogunk veszíteni, hogyan csalunk vagy ki a kém. :D :D
 
Fent