Statisztikák

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.137
Gabriel, még van időd lelépni. Mond azt, hogy fogfajás miatt vagy székletproblemak miatt bekell fejezned a jatekot. Eddig mindig bejott, vagy csak szó nelkul hagyj ott mindenkit.
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.088
Sziasztok!
Pár embernek hiányzott a statisztika, s a Harcosok akció után kiváncsi lettem, hogy áll a világ, ezért itt egy pár adat.
statv66rednek.png
farmrednekv66.png
v66ujterkep.png

Mese nincs, térképről látszik ki melyik kontit uralja s hol várhatóak nagyobb harcok.
 
Utoljára szerkesztve:

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Tegnap roppant mozgalmas napunk volt. Köszönjük a támadást és a rengeteg felejthetetlen pillanatot, amit megéltünk! A nyomás nem csökken rajtunk, de le a kalappal a társaim előtt, egyre jobban belerázódunk a nehézségek ellenére :)

Mivel most már hivatalos, így itt vannak a pontos számok tegnapról:
2021.04.17..PNG

Nagyon izgalmas szerver. A támadások gyakorlatilag mindennaposak, pár napja még az MF ellen kellett védekeznünk. Viszont a Harcosok elkezdtek tömbösödni a ZÁR-ral határos területen. Talán nem véletlen, hogy RedSnake nem indított támadást, hanem tartalékol. Számunkra eléggé kedvező fordulat lenne, ha nem egyedül kellene küzdeni a legesélyesebb klán (és szövetségesei) ellen.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Köszönjük,a 2 klán kapcsolata még mindig kiváló,ha megnézed egy kicsitt a térképet jobban,láthatód hogy az egész kontin megy a tömbösődés:D
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Köszönjük,a 2 klán kapcsolata még mindig kiváló,ha megnézed egy kicsitt a térképet jobban,láthatód hogy az egész kontin megy a tömbösődés:D
Megnéztem kicsit jobban, de nem látóóm. Továbbra is az a véleményem, hogy csak a két kontinenshatárnál tömbösödtök. Esetünkben ez érthető és indokolt, hisz háborúban állunk. A szövetségesetek mellett viszont nem látom miért. Ha kontinens közepén vagy peremén is csinálnátok, akkor persze, fennállna amit mondasz, de jelenleg ez nincs így.

Ettől függetlenül elfogadom, hogy kiváló a két klán kapcsolata, biztosan így is van, ha ennyire hangoztatjátok. Nem érdekel és nem foglalkozom diplomáciával, csak ránéztünk a térképre :)
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Megnéztem kicsit jobban, de nem látóóm. Továbbra is az a véleményem, hogy csak a két kontinenshatárnál tömbösödtök. Esetünkben ez érthető és indokolt, hisz háborúban állunk. A szövetségesetek mellett viszont nem látom miért. Ha kontinens közepén vagy peremén is csinálnátok, akkor persze, fennállna amit mondasz, de jelenleg ez nincs így.

Ettől függetlenül elfogadom, hogy kiváló a két klán kapcsolata, biztosan így is van, ha ennyire hangoztatjátok. Nem érdekel és nem foglalkozom diplomáciával, csak ránéztünk a térképre :)

Ne égess ki kérlek,tudod van az a csodás dolog 20:1 és van olyan is hogy morál,kontinens közepe vegyünk engem annak,csodálatos 1000 és ez alatti falvak kilőve,4000 pontos falvak nálam a 20:1 miatt szintén kilőve,de jé vannak klántársak és van a lakat,perem rész 1000 és 26 pont közti játékosok,várjunk csak,ja megint a 20:1!Ne csak nézz,láss is!

Nem érdekel és nem foglalkozol diplomáciával,de akár hányszor ide írsz a csúnya Harcosok és a Zár klán szövetségbe vannak,micsoda dolog ez hogy 2 klán szövetséget köt!:eek::D
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Látom felmerült a morál. 3k pontom van és csurig vagyok védővel. Várom a meghívókat. :cool:


elSovlV.png
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.137
2v1 rol volt itt szo, a feketek nem is erintkeznek a fosszinu zoldekkel. Akkor ez most hogy is van ?
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Nem érdekel és nem foglalkozol diplomáciával,de akár hányszor ide írsz a csúnya Harcosok és a Zár klán szövetségbe vannak,micsoda dolog ez hogy 2 klán szövetséget köt!:eek::D

Most a kedvedért elolvastam az összes eddigi hozzászólásom. Igen, mind a négyet. Az első csak egy grafikon. A másodikban gratulációmat fejeztem ki nektek, és sajnálattal megjegyeztem azt a kedvezőtlen körülményt, hogy szövetségben vagytok. A mai kommentemben pedig megköszöntem a támadást, és bizakodva elemeztem, hátha történik valami ami nekünk kedvezhet.

Nem kell itt a mártírt játszani, és nem kell belegondolni olyat, ami nincs ott. Soha egy pillanatig nem hibáztattam itt senkit azért, mert így alakult a sorsunk. Erőn felül teljesítünk, és élvezem a játékból azt a pár napot amíg még itt vagyok. Ki tudja mikor nyitnak a nudi strandok :D
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Most a kedvedért elolvastam az összes eddigi hozzászólásom. Igen, mind a négyet. Az első csak egy grafikon. A másodikban gratulációmat fejeztem ki nektek, és sajnálattal megjegyeztem azt a kedvezőtlen körülményt, hogy szövetségben vagytok. A mai kommentemben pedig megköszöntem a támadást, és bizakodva elemeztem, hátha történik valami ami nekünk kedvezhet.

Nem kell itt a mártírt játszani, és nem kell belegondolni olyat, ami nincs ott. Soha egy pillanatig nem hibáztattam itt senkit azért, mert így alakult a sorsunk. Erőn felül teljesítünk, és élvezem a játékból azt a pár napot amíg még itt vagyok. Ki tudja mikor nyitnak a nudi strandok :D

Az első valóban egy grafikon,mert akkor még nem tudtad hogy szövetségben vagyunk,mint ahogy mi se:D

Arra hogy a tegnapi kommentedben bizakodva elemezted hátha történik valami,hogy is mondtad,nem kell belegondolni olyat,ami nincs ott:D
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Hogy mennyire izgamas ez a szerver, itt az új statisztika. Öt napon belül a második armát kaptuk ma. Egy percig sem unatkozunk, de le a kalappal mind a Harcosok, mint a klántársaim előtt. Öröm volt nézni ahogy tegnap egész este szorgos kis méhekként dolgoztunk, és még a fake nemeseket is olyan lelkesedéssel vagdostuk, mintha az életünk múlna rajta :)

Az előző támadás kellemetlenebb volt, de azért ma sem panaszkodhatnak a Harcosok, hisz volt falvunk amit sikerült átütni. Sajnos kettő el is ment, gratulálok! De hát csak az hibázik aki dolgozik is, ez benne van. Legjobban ez a mondat szemlélteti a mai védekezésünket: " sehova nem kell kajak védő?". Példa értékű az az elszántság és alázat, amit a klántársaim egymásért tesznek, nem láttam még ilyet sehol. Menni kell tovább,most mi jövünk :)

Ebből az öt napból sajnos -3 faluval jöttünk ki, így összesítésben már csak 53-41 ide, de lesz ez még jobb is :rolleyes:

2021.04.26.PNG
 
Fent