Statisztikák

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Üdv újra!

Sajnos elég nagyot tévedtem hétfőn, azt hittem végre mi jövünk, de nem így lett. Tegnap kaptunk még egy ugyanakkora támadást, mint hétfőn. Sajnos ismét elment egy falu (éjfél után), de ismét kitettek magukért a srácok. Ma végre mi is csapódtunk, rengeteg vágás volt, amiért le a kalappal, de külön meg kell dícséni a Harcosok másik szövetségesét, a LOST-ot, akik nélkül talán még többet bukott volna Tipo. A harc folytatódik tovább. Az biztos, hogy igaz a mondás: "a háborúhoz három dolog kell: pénz, pénz és pénz".

2021.04.28..PNG
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Üdv újra!

Sajnos elég nagyot tévedtem hétfőn, azt hittem végre mi jövünk, de nem így lett. Tegnap kaptunk még egy ugyanakkora támadást, mint hétfőn. Sajnos ismét elment egy falu (éjfél után), de ismét kitettek magukért a srácok. Ma végre mi is csapódtunk, rengeteg vágás volt, amiért le a kalappal, de külön meg kell dícséni a Harcosok másik szövetségesét, a LOST-ot, akik nélkül talán még többet bukott volna Tipo. A harc folytatódik tovább. Az biztos, hogy igaz a mondás: "a háborúhoz három dolog kell: pénz, pénz és pénz".

5554 bővítmény megtekintése

remélem magatokra írtad hogy pénz kell a háborúhoz :) mert tisztán látszik, hogy van aki még ppt képes lenne támadásba küldeni ha tudná :) :) ( segítek nem nálunk van )
Szép arma volt, grat a falukhoz..
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Te amugy mi a szarrol beszelsz? Elkezdtel szedni valami csodaszert? Mondjuk kelleni is fog. Orulj,hogy nem en kerultem ki a frontra..a hajad befonnad tolem.

Amugy meg kinek dobjak 500k pp-t? Van hatalmam!!!! #zarlegnagyobbspanunk#erosjatekosokkalvagyunk#killernemmeleg


"Egy biztos a haboruhoz eleg Guga es maris dolnek a tik tokos videok"
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Miért szóltok be neki, mindent megtett, hogy elállítsa a vérzést.

DJ9ksEU.png
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
remélem magatokra írtad hogy pénz kell a háborúhoz :) mert tisztán látszik, hogy van aki még ppt képes lenne támadásba küldeni ha tudná :) :) ( segítek nem nálunk van )
Szép arma volt, grat a falukhoz..
Köszönjük a gratulációt!

Mindkét oldalon fogy szerintem a pp elég rendesen, de igen a saját veszteségeinkre gondoltam. :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Van akinek a barbár jut, nem mindenki foglalja be szó nélkül az alklánja tagjait, ugye Gabrielék? :)

Ez a külső fórumok történetének legjobb visszaszólása, én nagyon nevetek most :DDDDDDD Ez simán lekörözi az "azért buktam a faluim mert minecraftozni vótam" örökéletűt :DDDDD Köszi, feldobtad a napom.
 

Trine

Member
A reakció pontszáma
73
remélem magatokra írtad hogy pénz kell a háborúhoz :) mert tisztán látszik, hogy van aki még ppt képes lenne támadásba küldeni ha tudná :) :) ( segítek nem nálunk van )
Szép arma volt, grat a falukhoz..


Te az elején a farmolas helyett toltad a ppt , nem tudom melyik a jobb
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Mindkét oldalon megy a fal építés, rengeteg prémium pontba került már mindkét félnek ez a háború és az, hogy a ranglista első két helyén vagyunk. Nem akartam ekkora feszültséget kelteni ezzel, Nem kell senkinek magára vennie. Öüljön az Inno, hogy ezzel támogatjuk a klánháború jövőjét :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Hali.

Ha már magamnak elkészítettem, akkor gondoltam közzé teszem a sok adatot amit kiszedtem...

Erről a világról nem sok mindent tudok. Itt abszolút esélyesnek mondanám a Harcosokat, mert faluszámban is eléggé vezetnek és a statokban is lekörözik a többieket. Még elég sok harc vár rájuk, mert a rúnákat össze kell majd szedjék minden kontinensen 60%-nyit, ha jól tudom, de kb. eldőltnek látszik, hacsak nem jön egy atombomba. :D A győzelemért még Gabrielék vannak versenyben, de ők köztük elég sok a klán, nem tudom kivel milyen viszonyban vannak, így nagyon tippelgetni sem szeretnék, de elég sok felé szabdalják őket a klánok és van köztük, alattuk, felettük, kb. mindenhol klán szóval ha nincs dipójuk ők szívnak a legjobban, de ez a LEVből látszik is, hiszen abban ők a top1.

ui.: nem lesz több stat tőlem bocs xd


1622052081027.png
1622052055234.png


1622055982891.png

Mivel nem tudom ki kivel van így mindenkit összevetettem a két legnagyobbal :D
1622056863756.png

Farm&Gyüjti
1622057800878.png

Le pontok
1622058430454.png
 

Csatolmányok

  • 1622056660190.png
    1622056660190.png
    17,8 KB · Megtekintések: 16

Deleted User - 1534987

Vendég
Side 1:
Tribes: =H=
Side 2:
Tribes: -P-

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 77
Oldal 2: 41
Különbség: 36

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 51
Oldal 2: 20
Különbség: 31

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 532,263
Oldal 2: 269,707
Különbség: 262,556

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 442,060
Oldal 2: 160,935
Különbség: 281,125

chart
 
Fent