Világ 64 Statisztikák

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Előre is bocsánatot kérek Dééévtől, mert megemlítem, hogy nem írok sehol sem egy darab pontnál többet, mert tudom, hogy te csak így tudsz olvasni. Ezt már párszor bebizonyítottad, hogy neked csak az a kultúrált ember, aki helyesen ír, mert akinek egyébként van magánélete és jó ember, az voltaképpen ki kell gúnyolni.

5624 bővítmény megtekintése

Extreme, érdekes meme. Nem görbetükör?
Bár ami neked nincs, azt nehéz is lenne megfogni. Bár neked ahogy látom "SZEM"-ed sincs. Van, vagy nincs? =.)

5619 bővítmény megtekintése

59qvhg.jpg


5620 bővítmény megtekintése

Egyébként így külsősként mondom, hogy amikor a szerver elkezdődött a TEMP-nek szurkoltam, mert már előre láttam, hogy ketten összefognak ellene. Én az armájukhoz is gratulálok a TEMP-nek, sikeres volt, mint látható. Én már csak azt nem vágom, hogy miért baszogattok olyat, aki mondjuk tesz is a sikerért és nem is teljesen kötött belétek, valamint a fair-play híve. Kicsit elgondolkozok, hogy miért is szurkoltam TEMP-nek, ha van köztük ilyen emberke. Na de mindegy. Egyébként Extremet meg Tepecskét is hasonlóan ismerem csak.

Nem hiszem, hogy Tepecskével viszont gondok lennének ha csak a számokra nézek. Vannak a Winterben és az I.I -ben játékosok, akik csak lézengenek.
Míg itt likeolgatják a TEMP-eseket az I.I -sek és popcornoznak, addig a Winter és a TEMP mondjuk harcol is.

5621 bővítmény megtekintése

5622 bővítmény megtekintése

5623 bővítmény megtekintése

Nem hiszem, hogy csak a szél lebegteti a számat, a számok mindent megmutatnak.
Hát van baj látom , igazából itt a temp és i.i harcol , winter csak van és vergődik az hogy mi csak a wintert támadjuk annak szimplán egy oka van ők a gyengébbek és mivel zárt klános szerveren ahol nincs külső erősités nagy 200 iq a szövi mint látszik igy i.i nek marad csak a támdás , de stratégiába nem megyek bele mert látom nem az erőséged , az hogy tepcske saját magát védi én örülök a legjobban mert igy nem marad védő a frontra és am is csak mém poén remélem tudod mi az :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Előre is bocsánatot kérek Dééévtől, mert megemlítem, hogy nem írok sehol sem egy darab pontnál többet, mert tudom, hogy te csak így tudsz olvasni. Ezt már párszor bebizonyítottad, hogy neked csak az a kultúrált ember, aki helyesen ír, mert akinek egyébként van magánélete és jó ember, az voltaképpen ki kell gúnyolni.

5624 bővítmény megtekintése

Extreme, érdekes meme. Nem görbetükör?
Bár ami neked nincs, azt nehéz is lenne megfogni. Bár neked ahogy látom "SZEM"-ed sincs. Van, vagy nincs? =.)

5619 bővítmény megtekintése

59qvhg.jpg


5620 bővítmény megtekintése

Egyébként így külsősként mondom, hogy amikor a szerver elkezdődött a TEMP-nek szurkoltam, mert már előre láttam, hogy ketten összefognak ellene. Én az armájukhoz is gratulálok a TEMP-nek, sikeres volt, mint látható. Én már csak azt nem vágom, hogy miért baszogattok olyat, aki mondjuk tesz is a sikerért és nem is teljesen kötött belétek, valamint a fair-play híve. Kicsit elgondolkozok, hogy miért is szurkoltam TEMP-nek, ha van köztük ilyen emberke. Na de mindegy. Egyébként Extremet meg Tepecskét is hasonlóan ismerem csak.

Nem hiszem, hogy Tepecskével viszont gondok lennének ha csak a számokra nézek. Vannak a Winterben és az I.I -ben játékosok, akik csak lézengenek.
Míg itt likeolgatják a TEMP-eseket az I.I -sek és popcornoznak, addig a Winter és a TEMP mondjuk harcol is.

5621 bővítmény megtekintése

5622 bővítmény megtekintése

5623 bővítmény megtekintése

Nem hiszem, hogy csak a szél lebegteti a számat, a számok mindent megmutatnak.

Na ez már jobb volt mint az előző, úgy érzem, megérte "beszóni", le a kalappal. Ezt eskü élveztem is :)
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.078
Nem létezik hogy a Temp nyerhet, egyszerüen nem létezik. 2v1 ben vagyunk, ha innen nyer, mindenki felejtse el ezt a játékot és mehetünk barbie world-özni.
 

fine123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
280
Side 1:
Tribes: TEMP
Side 2:
Tribes: WINTER

Timeframe: Előző 24 óra


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
66
Oldal 2: 24
Különbség: 42

chart








Temp
17 900 000 Tamado pont
1 200 000 Vedo pont
Winter
771 000 Tamado pont
26 800 000 Vedo pont


A nap támadója
Győzd le támadóként a legtöbb egységet ezen a világon.

404.467

A nap védekezője
Győzd le védekezőként a legtöbb egységet ezen a világon.

772.650


A nap támogatója
Győzd le a legtöbb egységet ezen a világon mint támogató.

229.311
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Side 1:
Tribes: TEMP
Side 2:
Tribes: WINTER

Timeframe: Előző 24 óra


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
66
Oldal 2: 24
Különbség: 42

chart








Temp
17 900 000 Tamado pont
1 200 000 Vedo pont
Winter
771 000 Tamado pont
26 800 000 Vedo pont


A nap támadója
Győzd le támadóként a legtöbb egységet ezen a világon.

404.467

A nap védekezője
Győzd le védekezőként a legtöbb egységet ezen a világon.

772.650


A nap támogatója
Győzd le a legtöbb egységet ezen a világon mint támogató.

229.311

Amúgy ismered a háborús statot klánon belül?
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Ez nem WT+fakelimit világ? Hogyan lehet falut bukni op alatt? o_O
 
Fent