Világ 64 Statisztikák

FarMaistro

Shadow in shadow
A reakció pontszáma
100
Semmi kedvem nem volt le irni es sirni miatta ezert kulson de ugy latszik csak le kell irjam hogy mi volt a tempbe hogy tisztaba rakjuk a dolgokat es ne legyenek ilyen fake infok

Ezek tények, s nem fake infók. Annyival tudom max őket kiegészíteni, hogy ti sztárt csináltatok a szövikből, hogy megannyi lehetőséget nem tudtatok kihasználni, ők meg sztárt csináltak belőletek, mert annyi hónapig tartott átütő sikert elérni.
Viszont, ha fake infónak tartod, akkor, mint vezető nem monitoroztad eléggé a történteket, pedig a legjobb stratéga minden eshetőséget figyelembe vesz, hogy végül ne kapjon mattot. De persze ez nem mindenképp a te hibád, hanem azoké a vezetőké, akik szóbeszéd nélkül leléptek.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Ezt a Temp azon a ponton bukta el részben, amikor a már jócskán megütött winter ostromlása helyett fordult a harcot addig nem is látó II-re(tényleges harcot, nem ez az elején féle bohóckodást), akiknek bár tény, hogy magas támadó %-uk volt, de teljesen felkészülten tudták fogadni azt, ezzel a temp elbukta a winter fölötti előnyét, ez egy hatalmas hiba volt a temp vezetőség részéről.

Az, hogy ha máshogyan, és több fiókból állt volna a front segített volna-e? Őszintén szólva nemhiszem. Ebből a tagállományból ennél érdemlegesebb frontot csak úgy lehetett volna összehozni ha extreme csak II fronton van, és rinnen és extreme falvait mondjuk Bailey-nek, vagy séfnek adták volna, célszerű 1 fiók 1 front alapesetben(Rinnennek front falut adni nagy hiba ismerve Őt, ez 1 hiba volt a temp részéről), kivéve ha az origon van valaki mint rabneoék voltak, ott ezt nehéz megúszni ha észak vs dél van.

Amúgy külsősként ellehet mondani, hogy keresztbe ment a hypeolás, a legendás II és a hatalmas temp között, ebben egyik fél sem jobb bárki bármit is mond. 1200vs2000 falu behozható hátrány amennyiben megvan hozzá a megfelelő felhozatal, és kellően béna a szövetség(mint ami itt is volt jóideg), de a tempnek nem sikerült ezt lenyomnia, a tempben nem 1 olyan fiók volt aki inkább a gyors átrohanunk az ellenfelen játékhoz van szokva és nem a lassú frontharchoz ami az II oldalon jobban megvolt és kiépítettebb elosztottabb frontvonaluk volt idővel. Azt azért tegyük hozzá, hogy nem kis nyomás érte a temp front fiókokat, a szövetség kellően küldte a fake-t és az éles+vonat kombót, már aki ugyebár, mert voltak olyanok akik szartak bele, de ilyen mindenhol van. Amúgy legyen akárhány tag is mindig kb az 5-10húzó ember nyeri meg a többinek a világot.

Nem kis ideig tartott összehozni, hogy rendes armának mondható közös megmozdulás legyen a 2 klán között, aki a szervező volt annak respect, a kivitelezés, az olyan volt amilyen, többnyire tette a dolgát akinek kivolt adva a feladat, hibázás meg van mindenhol.

Azt nemigen lehet mondani, hogy ésszel nyert a szövetség inkább erőből sikerült ezt összehozni, és a győzelmet az II számára, ahol azt kell mondani vegyes, hogy ki érdemli meg és ki nem, bár ez is relatív és mindenki egyéni véleményére alapuló dolog ezt megítélni. :D

Az mondjuk nagy szégyen lesz ha Kappl lesz top1, de ezt majd lemeccselitek egymás között, van nem 1 másik fiók ami inkább érdemelné meg, mint a 9/10-es peremfiók :D

Pacsi a Tempnek, hogy bár tudhatóan esélyük nem volt 1 ideje, mégis igyekeztek védekezni, jó tanulópénz volt ez pár embernek szerintem. Extreme-től meg lehetőleg ne csaljátok el a díjat xd

Sf.
 
Utoljára szerkesztve:

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Gondolkodtam rajta , hogy le irjam e a teljes klánt történetet hogy mindenki értse mi volt a tempbe de aztán rá jöttem h felesleges mert csak az időmet pazarlom akit érdekel pm-be le irom röviden de nem fogom sajnáltatni a klánt mert attól független küzdöttek egy olyan szerveren aminek már rég vége kéne lennie vagyis a tempnek már nem kéne rajta lennie a térképen :D

De azért gratulálok I.I -nek a győzelemhez azért ők is sok melót bele vittek a támadásókba!
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Gondolkodtam rajta , hogy le irjam e a teljes klánt történetet hogy mindenki értse mi volt a tempbe de aztán rá jöttem h felesleges mert csak az időmet pazarlom akit érdekel pm-be le irom röviden de nem fogom sajnáltatni a klánt mert attól független küzdöttek egy olyan szerveren aminek már rég vége kéne lennie vagyis a tempnek már nem kéne rajta lennie a térképen :D

De azért gratulálok I.I -nek a győzelemhez azért ők is sok melót bele vittek a támadásókba!

a temp vót az eséjes, ti kúrtátok el! lyobb is hogy nem gyűlytöd a kifogásokat, előnybe vótatok az elelyén és mek kellett vóna nyernetek a világtot
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Maskon rossz fiok...

EGTvW50WkAAf7Is.jpg
 

FarMaistro

Shadow in shadow
A reakció pontszáma
100
Gondolkodtam rajta , hogy le irjam e a teljes klánt történetet hogy mindenki értse mi volt a tempbe de aztán rá jöttem h felesleges mert csak az időmet pazarlom akit érdekel pm-be le irom röviden de nem fogom sajnáltatni a klánt mert attól független küzdöttek egy olyan szerveren aminek már rég vége kéne lennie vagyis a tempnek már nem kéne rajta lennie a térképen :D

De azért gratulálok I.I -nek a győzelemhez azért ők is sok melót bele vittek a támadásókba!

Mindenki megérti és tudja, hogy voltak belső gondok, hiszen több vezér is magára hagyta a klánt, és így tovább, viszont az esélyesség inkább statisztikai adatokon fekszik, mintsem a klán belügyein, én elmondtam a történteket, hogy ugyanúgy képesnek kellett volna lennie a Tempnek különböző dolgokra, az, hogy nem éltetek vele, ami erős vezetői hiba(amibe beleszámít, hogy lelépett, ezért több gond is volt a helyzet átformálására), vagy épp vezetői elszámítás, hiszen minden klánt egy vagy több vezető szervez, és az ő stratégiájukat követve dolgoznak. Az, hogy volt jó pár vita, s konfliktus tiszta és érthetődő, de az nem vonja el, hogy megannyi esélyt hagytatok futva menni. De ezek a dolgok azért jók, mert ebből tudtok tanulni, s építkezni a jövőre nézve. :)



a temp vót az eséjes, ti kúrtátok el! lyobb is hogy nem gyűlytöd a kifogásokat, előnybe vótatok az elelyén és mek kellett vóna nyernetek a világtot



Tudom, hogy ez egy fogyatékos "trollkodás" volt, de igen a Temp volt esélyes, mindaddig míg nem kezdtek el közösen támadni erősebben a szövetségesek.

Ez pedig onnantól vehető, amikor a Temp a Winter helyett az (I.I)-re fordult támadással, mert akkor adott esélyt a Winternek lábra állni, és a közös támadásuk az (I.I)nek a Winterrel nem sokkal ezután az arma után jött, ami miatt az első nagyobb szakadás megtörtént.
Azért valószínűleg több szempontból elvette a kedvét a Tempnek, mert nullás támadást produkáltak, és jó párat is buktak.
A temp például a Winter ellenébe 1000+ falus előnybe támadt. Szóval igen, mindaddig míg nem fordult az (I.I)-re támadni és egy 0-s statot produkált, ami miatt 1+ hónapra leállt támadni a temp, és utána már kb. mindegy volt, mert több szövetséges támadás is lement addigra.
Hiszen tudod, ha sikerül beütniük a Wintert, és az I.I nem szakít a winterrel időben, akkor elég gyors foglalással a temp magas faluelőnyre tehetett volna szert az II-vel szemben, ezáltal előnyben tudták volna az II-t is támadni. Illetve, ha aktívan üti tovább a wintert ők megint nem fognak produkálni erősebb támadást ellenük, ami miatt megint minimalizálni tudták volna a szövik támadásaik elleni bukásokat, mert a winter oldalról áttudtak védeni az (I.I) elé.

Tudom én, hogy az emberi gondolkodás kiterjedt addig, hogy több faluja van valakiknek, ezért ezzel meglehet magyarázni mindent, de egy stratégiai játékban, 3 pólusú szerveren senkit nem lehet csak úgy esélytelennek kiáltani főleg úgy, hogy a világ eseményeiről semmi fogalmad sincs.
 
Utoljára szerkesztve:

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Tudom, hogy ez egy fogyatékos "trollkodás" volt, de igen a Temp volt esélyes, mindaddig míg nem kezdtek el közösen támadni erősebben a szövetségesek.

Ez pedig onnantól vehető, amikor a Temp a Winter helyett az (I.I)-re fordult támadással, mert akkor adott esélyt a Winternek lábra állni, és a közös támadásuk az (I.I)nek a Winterrel nem sokkal ezután az arma után jött, ami miatt az első nagyobb szakadás megtörtént.
Azért valószínűleg több szempontból elvette a kedvét a Tempnek, mert nullás támadást produkáltak, és jó párat is buktak.
A temp például a Winter ellenébe 1000+ falus előnybe támadt. Szóval igen, mindaddig míg nem fordult az (I.I)-re támadni és egy 0-s statot produkált, ami miatt 1+ hónapra leállt támadni a temp, és utána már kb. mindegy volt, mert több szövetséges támadás is lement addigra.
Hiszen tudod, ha sikerül beütniük a Wintert, és az I.I nem szakít a winterrel időben, akkor elég gyors foglalással a temp magas faluelőnyre tehetett volna szert az II-vel szemben, ezáltal előnyben tudták volna az II-t is támadni. Illetve, ha aktívan üti tovább a wintert ők megint nem fognak produkálni erősebb támadást ellenük, ami miatt megint minimalizálni tudták volna a szövik támadásaik elleni bukásokat, mert a winter oldalról áttudtak védeni az (I.I) elé.

Tudom én, hogy az emberi gondolkodás kiterjedt addig, hogy több faluja van valakiknek, ezért ezzel meglehet magyarázni mindent, de egy stratégiai játékban, 3 pólusú szerveren senkit nem lehet csak úgy esélytelennek kiáltani főleg úgy, hogy a világ eseményeiről semmi fogalmad sincs.

tudom, hogy narkós barátja vagy és eltanultad tőle hogy mindent is meg kell magyarázni, a túlerő az sose túlerő ha ő vagy a barátai vannak a többségi oldalon, de ez a temp az esélyes duma gyakorlatilag az egész szerót végigkövette. már akkor a temp volt az esélyes, amikor még el se kezdték ütni a wintert, és a többség még nem látta, mennyire gyász az a klán.

tudom, hogy a te gondolkodásod addig terjed, hogy magyarázol valamit aztán a barátaid úgyis belikolják a hozzászólásaidat és úgy érezheted, hogy igazad vót, de magadnak mondasz ellent te is. azt mondod hogy a több falu nem számít, de hogy a tempnek be kellett volna ütnie a wintert, mert +1000 faluban támadt. szóval a te remek "logikád" alapján a szövetség faluelőnye nem számít, de a tempé igen.

1v2ben 1v1es faluelőnyökről beszélni egyébként nincs annyira sok értelme, mivel valószínűsíthetően az ii frontra akkoris kellett védőket tenni, ha az ii éppen nem támadt. nyilván nem volt 1000 vf az ii fronton, de nem is 0. valóban, a temp hibázott azzal, hogy abbahagyták a winter ütését. pár hónap alatt be tudták volna foglalni őket, ha az ii nem aktivizálja magát. ezt már sose tudjuk meg, mi lett volna ha. viszont ez megint egy elég szövevényes logika. a szövetség alapvetően jobban állt, és esélyes lett volna, ha együtt támadják a tempet, viszont nem támadták együtt, ezért a temp lett az esélyes, mivel ők a wintert támadták, és náluk többen voltak, és ha nem kezdik el támadni az ii-t, akkor megnyerték volna a szerót, de elkezdték ezért hülyék. a szövetség nem volt esélyes az együttes faluelőny miatt, és ők nem voltak hülyék amiért nem támadtak együtt, ellenben a temp esélyes is volt hátrányban, meg még hülyék is voltak.

a szövetség megkötéséig lehetett esélyesnek nevezni a temp-et (ez ugye durván az első 1 hónap), utána az ii-sek kezdték el nagyon nyomatni ezt a dumát, hogy a szerógyőzelmük "többet érjen". tudom, mindjárt jön mákos sonka és elmondja hogy még nyerhet a temp meg a winter is. az tény, hogy a temp-nek volt egy minimális esélye a csodára azzal, hogy a szövetség nem volt képes közösen támadni, ezáltal kihasználni az előnyüket, és ezzel az eséllyel nem éltek. a nagy különbség, hogy a szövetség hónapokig balfaszkodhatott következmények nélkül, a tempnek meg 1-2 rossz helyre küldött armával elszállt a legminimálisabb esélye is.

ne félj amúgy, követem a világ eseményeit, csak én másképp látom a dolgokat, mint te.
 
Fent