Világ 64 Statisztikák

Caesar1

Member
A reakció pontszáma
56
Nincs ebben semmi akkora arc ez egy játék, de eddig a csak a winterrel hadakoztok és nem mondanám sikeresnek
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
hogy ne legyen minden commented alatt csak 1 1robot...opps ak.vaf.szba...sry.....


so akkor komolykasabban
kaptak par csoport tamadast meg egy olyan tamadast ami igazi tamadas szeruseg. hogy ennyibol nem torik meg se a winter se mas hiaba nezed le ennyire a sajat szovetsegesedet./mert mi el ismertuk hogy ugyesek voltak (check) te meg arrol beszelsz hogy haha nem tortek meg ennyibol...mintha arra szamitanal...
Ilyen commentet azoktol szokok latni akik felnek.
Nincs ebben semmi akkora arc ez egy játék, de eddig a csak a winterrel hadakoztok és nem mondanám sikeresnek
winteres m8 le irta nem erdekli oket veszitenek vagy nem. minket se igazan. deee akkor ezek szerint csak neketek van veszitenivalotok? mert igy mar ertem akkor a commentet. maskeppen full ertelmetlen volt.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Megint csak be szolas semmi ertelmes de legalabb valamibe sikerul eggyeterteni bar nem en montam hogy nem vagy zseni. ;) :D

Na akkor meg ugy utolsora meg probalok fel tenni egy olyan kerdest a mire szerintem sima a valasz Doc.Szoveg.PhD (lassad en nem irlak le nem zseninek de ellen se mondanek neki)...:
A kozos szovetseg egy csapat ellen mit er ha nincsen kozos haboru? Akkor ez most csak ugy van hogy legyen mert jol nez ki vagy nehogy a eggyik tul sok falut veszitsen es ronthassa a "kozos" statot? (altalnos problema)
Elmelet: fent irva
Gyakorlat: Nem biztok a sajat szovetsegesekben (ezek szerint)
Mondjuk meg ertem de megsem. Eddig a Winter mutatott is valamit ami elismerheto teljesitmeny reeszukrol meg is ertenem a mini kiabrandulast a sok igergetes utan :D
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Ki es hol irta, hogy nem bizunk a Winterben? :)
Tudsz te ennel jobban is bomlasztani, ez most ide nagyon kevés lesz. :/
Azért sok sikert hozzá! :)
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Dehogy erzekeny, csak ha dobalozol valamivel, akkor tamaszd is ala, mert egyenlore nekem ugy tunik a levegobe beszelsz. Ha alatamasztod es igazad van, akkor "nem fogok kotekedni". :)


„Megint csak a beszolas semmi ertelmes"
Mivel szoltam be? :( :'(
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
En eszre veteleket teszek Azt is nagyon ritkan. (On kritika vagy mi hogy csak akkor irok ha falut viszek a ellenfeltol. Falunkent maxy 8 credits)
Ez egy on velemeny hogy minek ket kulon Harboru ha egybe is lehet mert ugye azert lett szovetseg koztetek a mig mi a vilagba vagyunk. Ez tunt fel ez volt fura. Egy sima kerdes. Erre probaltam a magam valaszait le irkalni Ezt vetted tamadasnak pedig nem annak akartam irni.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Mint külsős, azért annyit had szóljak hozzá, hogy szerintem ez a szövetkezzünk a másikkal már nagyon gáz :D Ha lenne itt 1 kis vér a ... akkor 1vs1vs1 lenne :D Vagy ha már a ki a jobb, akkor a WINTER-t üssétek be közösen aztán 1vs1-be mutassa meg melyik fél a jobb. :D Fúha, akkor lehet bajban lenne pár plecsni huszár.. Na mindegy is. :D Külsősként ez jön le :D

Na mifene, a másik fiókját kibbanoltató jacke is levesbe ment? Vagy mi történt vele? :O

Azért nem túl erős ez a világ sem, ha kurucz a pp bot top3 :D
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Mint külsős, azért annyit had szóljak hozzá, hogy szerintem ez a szövetkezzünk a másikkal már nagyon gáz :D Ha lenne itt 1 kis vér a ... akkor 1vs1vs1 lenne :D Vagy ha már a ki a jobb, akkor a WINTER-t üssétek be közösen aztán 1vs1-be mutassa meg melyik fél a jobb. :D Fúha, akkor lehet bajban lenne pár plecsni huszár.. Na mindegy is. :D Külsősként ez jön le :D

Na mifene, a másik fiókját kibbanoltató jacke is levesbe ment? Vagy mi történt vele? :O

Azért nem túl erős ez a világ sem, ha kurucz a pp bot top3 :D



Ha jol tudom sokáig v62n sem volt 1v1v1v. Ott nem volt baj, hogy kotottetek idoleges Mnt-t a titkossal, ameddig a Randommaganyosfarkasokkal "harcoltatok", ha mas csinal hasonlot, akkor nincs bennuk vér.
Értem. :D
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Ha jol tudom sokáig v62n sem volt 1v1v1v. Ott nem volt baj, hogy kotottetek idoleges Mnt-t a titkossal, ameddig a Randommaganyosfarkasokkal "harcoltatok", ha mas csinal hasonlot, akkor nincs bennuk vér.
Értem. :D
jó hát van aki azért szeret játszani hogy harcolhasson egy jót meg van aki plecsni érzékeny mert azt hiszi attól a való életben nagyobb lesz de ezt mindenki magába eldönti hogy micsoda :D
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Szerintem mindenki a kikapcsolodas miatt játszik.
Azert jatszol, hogy harcolhass jokat, akkor elvezd ki, hogy osszefogtak ellenetek. Szerver elo 2 honapjaban, amikor a Winter-Kal-Aph osszefogott ellenunk es utott minket, akkor nem zavart titeket, hogy voltak akik dipoztak, nyilvan mas a szitu, ha ellenetek fognak ossze.
Mindenki nevében nem beszélhetek, de a klánunk magja a tarsasag miatt jatszik, egy esetleges győzelem csak hab lenne a tortán.
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Mikor ii ment vadira peremen gyorsba bevetettek ket tagot higy kibaszhassatok veluk ezt csak azert hozom fel peldanak ,hogy mindenki megtesz minden jot rosszat a klanjaert ..... 1v1v1 be kinek lenne a legnagyobb eselye lassuk be :) ismerosok klan most alakult winterbe meg nyoszogatni kell neha az embereket es nincs olyan aktivitas velemenyen szerint mint Tempbel szoval igy legalabb lesznek jo harcok
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Mikor ii ment vadira peremen gyorsba bevetettek ket tagot higy kibaszhassatok veluk ezt csak azert hozom fel peldanak ,hogy mindenki megtesz minden jot rosszat a klanjaert ..... 1v1v1 be kinek lenne a legnagyobb eselye lassuk be :) ismerosok klan most alakult winterbe meg nyoszogatni kell neha az embereket es nincs olyan aktivitas velemenyen szerint mint Tempbel szoval igy legalabb lesznek jo harcok
Az hogy a tempbe milyen aktivitás van rá nézel kicsit stats látod nem sokkal több mint bármelyik klánnak az hogy jól startoltunk más tészta és pár faluval több van de szerintem korán sem vagyunk sokkal erősebbek mint a winter vagy i.i nem kétlem hogy lesznek jó harcok csak kicsit túl becsülitek a temp-et szerintem vagy csak kifogásnak használjátok a szövihez :D
 
Fent