Világ 64 Statisztikák

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Ez nem azt jelenti, hogy hatékony volt a védelem?
Nem voltak túlbetonozott faluk, mindenhol (vagyis 4 kivétellel mindenhol) annyi védő volt, amennyivel meg lehetett tartani a falut. Nem tudom, kérdezem, mert elsőre nekem ez jutott eszembe.

Nem, ez azt jelenti, hogy mészárszék volt. Barbik jobb arányt produkálnak. WINTER-nek figyelni kell, 2-3 ilyen arma és bajban lesznek független attól hogy ezt lehozták kevés bukással.
 

belabacsi444

New Member
A reakció pontszáma
2
Nem, ez azt jelenti, hogy mészárszék volt. Barbik jobb arányt produkálnak. WINTER-nek figyelni kell, 2-3 ilyen arma és bajban lesznek független attól hogy ezt lehozták kevés bukással.

Abból indultam ki, hogy ha kevesebb a védő egy faluban akkor több hal -> rosszabb lev-let arány.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Abból indultam ki, hogy ha kevesebb a védő egy faluban akkor több hal -> rosszabb lev-let arány.

Ha nagyjából mindent vágva védték, akkor 1:2 lenne a LE arány, de valószínűleg nem tértek ki sehol a seregekkel így nem csak a vonatok meszaroltak, hanem a takarító csaphatott ki vedot/nukeot nagy arányban. :D legalábbis a let:lev ezt mondja, de egy armabol nehéz kiindulni
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Hát, nekem totál kívülről a 7:11 let:lev, és az, hogy csak 2 falut buktak azt mondatja, hogy kb mindent is feláldoztak a bukás megállítására, ami védve volt, az meg elég rossz hatékonysággal, mintha minden fel lett volna rakva erre a körre. Viszont így vagy a TEMP-nek nincs sok vesztesége és tudnak fordulni, vagy a WINTER-nek nincsen értelmes serege már. Kövi 1-2 arma megmondja majd, de ilyen arányt nemhogy hosszú, de még rövidtávon se lehet tartani.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Hát, nekem totál kívülről a 7:11 let:lev, és az, hogy csak 2 falut buktak azt mondatja, hogy kb mindent is feláldoztak a bukás megállítására, ami védve volt, az meg elég rossz hatékonysággal, mintha minden fel lett volna rakva erre a körre. Viszont így vagy a TEMP-nek nincs sok vesztesége és tudnak fordulni, vagy a WINTER-nek nincsen értelmes serege már. Kövi 1-2 arma megmondja majd, de ilyen arányt nemhogy hosszú, de még rövidtávon se lehet tartani.

Egyszer 58-n volt ilyen aránnyal armája a hnknak ellenünk, bár nekünk akkor ment vagy 30 falu, de ez tényleg relatív mert szerintem csak egy két támadott fiók serege off, és azért mert nem tértek ki. Ott is azért volt olyan a let:lev arány mert két frontos fiokunk a seregek nagyrészét nem húzta ki a vágott támadásoknál. Szóval szerintem nem mondható ennyiből. De az fix, higy a támadó hamarabb kész van, és nagy előny ez a sok LET a tempnek, és ha időben fordulnak problémás lesz a levedes a winternek.
 
Utoljára szerkesztve:

belabacsi444

New Member
A reakció pontszáma
2
Érdekes amit írtok, belülről minden okénak tűnt, ezért is kérdeztem. Rengeteg vágás volt, sokkal több, mint eddig bármelyik temp armánál és jóval kevesebb beton, mint mondjuk a legutóbb, mikor a temp védekezett, de ami betonozva volt is rendesen meg lett szervezve 1-2 kivétellel.
Ráfoglalás se volt annyi mint legutóbb, igazából a 4 elbukott faluból legalább 2 a ráfoglaláson múlott, hogy 1% maradt a hűség vagy ilyesmi. Most leszámítva azt a 4 falut, igazából belülről nagyon szép védekezésnek tűnt, ezért érdekes, hogy ezt mondjátok, meg ezt mutatják a számok
 

kattog

New Member
A reakció pontszáma
2
Érdekes amit írtok, belülről minden okénak tűnt, ezért is kérdeztem. Rengeteg vágás volt, sokkal több, mint eddig bármelyik temp armánál és jóval kevesebb beton, mint mondjuk a legutóbb, mikor a temp védekezett, de ami betonozva volt is rendesen meg lett szervezve 1-2 kivétellel.
Ráfoglalás se volt annyi mint legutóbb, igazából a 4 elbukott faluból legalább 2 a ráfoglaláson múlott, hogy 1% maradt a hűség vagy ilyesmi. Most leszámítva azt a 4 falut, igazából belülről nagyon szép védekezésnek tűnt, ezért érdekes, hogy ezt mondjátok, meg ezt mutatják a számok

Szerintem sem volt hatékony védés. Igaz sikeresnek sokkal sikeresebb volt, mint amire számítottam, de ez most csak a támadott fiókokon múlt, hogy így lehozták, meg azon a pár emberen aki a lehetőségeihez képest normálisan segített nekik. A kövinél látjuk majd meg milyen ára volt. Ettől azért több kellene majd..
 

belabacsi444

New Member
A reakció pontszáma
2
A beton armakor mikortól szégyen, nálam az alap :D

Igazabol felrerthetoen irtam, de arra gondoltam, hogy sokkal jobban ment a vagas, es a rafoglalas kevesebb volt, ami ugye altalaban az utolso lehetoseg szokott lenni es kockazatos. Nem attol ereztem jobbnak a vedekezest hogy kevesebb volt a beton :)
 

Deleted User - 1534987

Vendég
A ket klan majdnem dupla annyi faluval rendelkezelik ha lehetne egy kozos arma azt a temp 2x ugy megerezne mint mi szerintem de ha ezt nem hozzuk le akkor meg sem erdemeljuk a szervert legyen barmelykunk ii vagy winter
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Milyen dupla falu kb 400faluval vezetunk de nekunk igyis 2 frontot kell vedenunk nem egyet hadd ne sajnaljalak mar titeket :DDDD
 
Fent