Világ 61 Statisztikák, elemzések

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Estimesének ez elment! Jóccakát mindenkinek, csókolom a se...eteket! xD
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Nem értem hogy jön ide a Gos vagy akár Red. Itt Sandokan teljesítményéről volt szó és Merlinéről. Senki nem írt arról hogy a Gos milyen nagyszerű volt. Ha az lett volna nem itt tartanánk.
A GosR pedig egyatalan nem a Hcs miatt vagy Red miatt oszlott, soot az egész bomlás elkerulheto lett volna, ha az emberek arra törekednek, hogy megbeszeljuk a problémákat, de ez már a múlt.


A GosR igen is nagyszerű"szívós" klán volt a v56 teljesítményük alapján, csak aztán ugye toborozni kezdtek(jót/rosszat/nmatot egyaránt, erre a haladó csoportos haverokkal haza vágták.. :oops: :rolleyes:
Én nekik szurkoltam DA ellen.!

ui.:A többi klán remélem tanult ebből! És veszik kellő kép a nyersit tőzsdéről!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
kgu3ncC.png
 

Sandokan

Member
A reakció pontszáma
68
Az az egy elhozott falu, számomra nagyon kellemetlen helyen van, ezért sokkal aktívabban kell most játszanom. :S Hegylako (3 falut bukott) hozzáállása nagyon megnehezítette a környékünk helyzetét. HCS arma előtt 24 órával elkezdtem üzenetekkel bombázni, de csak 08:02kor bontott és annyit írt: elvitték 3 falumat :D Semmilyen taktika nem kerülhetett képbe, mert egyszerűen nem volt fenn (előnemeselt ráfoglalás, vágás, betonozás). Ha csak 10 perccel arma előtt rám dobja a fiókját, akkor Barnii mester Youtube videója alapján tanult, saját faluból visszavágással lehet tudtam volna neki segíteni. :( Ezúton is köszönet Barni-nak, hogy tudásával segíti a magyar KH-s közösség színvonalának emelkedését. ;)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Az az egy elhozott falu, számomra nagyon kellemetlen helyen van, ezért sokkal aktívabban kell most játszanom. :S Hegylako (3 falut bukott) hozzáállása nagyon megnehezítette a környékünk helyzetét. HCS arma előtt 24 órával elkezdtem üzenetekkel bombázni, de csak 08:02kor bontott és annyit írt: elvitték 3 falumat :D Semmilyen taktika nem kerülhetett képbe, mert egyszerűen nem volt fenn (előnemeselt ráfoglalás, vágás, betonozás). Ha csak 10 perccel arma előtt rám dobja a fiókját, akkor Barnii mester Youtube videója alapján tanult, saját faluból visszavágással lehet tudtam volna neki segíteni. :( Ezúton is köszönet Barni-nak, hogy tudásával segíti a magyar KH-s közösség színvonalának emelkedését. ;)
Én Antinak szeretném megköszönni a sok sok videót,sokat tanultunk belőle mindannyian. Remélem barni is elkezd majd hasonló videókat csinálni!!!
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
07. 17.
Táblázat.png
Fejlődés.png
Farmolás és gyűjtögetés.png
Térkép.png
Alt. Térkép.png

A csigák mostanra beolvasztották a ~GoS~R klánt, a Stark pedig a ~WoD~-ot (ez utóbbi még folyamatban van). A következő stat írásakor valószínűleg már a ROCK sem ezen a néven fut majd. A Stark-DA szövetség kb. kétszeres túlerőben van a =HCS=-vel szemben (pontban - taglétszámban van az háromszoros is).

Ha csak a Stark-HCS háborús statisztikákat nézzük, akkor azt mondhatjuk, hogy a Stark-nak (igaz, létszámfölényben is vannak) egész jók az esélyeik. Viszont, ha megnézzük a ~WoD~ és a -D.A- statjait is, ott már a csigák felé billen a mérleg nyelve. (Az összes diagram ~2 hetes - az előző elemzés óta történt foglalásokat mutatja.)

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
=HCS=: 5
Stark: 10
Különbség: 5
chart
Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
=HCS=: 5
~WoD~: 0
Különbség: 5
chart
Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
=HCS=1: 7
-D.A-: 4
Különbség: 3
chart

Szóval jelen állás szerint a Stark hiába hozza a falukat a csigáktól, mert a másik oldalon meg ők állnak nyerésre. Ha hasonlóak maradnak a foglalási arányok a jövőben, akkor a -D.A- elszakadt, keleti faluit könnyedén ellopkodják majd a csigák. Ezzel még mindig nem 1:1 lenne az erőviszony, de már elég közel állnánk hozzá. Márpedig az eddigiek alapján a =HCS= 1v1-ben bármelyik másik klánt legyőzné.

Úgyhogy a szerver véleményem szerint azon fog eldőlni, hogy a Stark tud-e elég falut hozni a csiga-frontról, mielőtt a -D.A- megtörik - avagy a csigák meg tudják-e törni a -D.A- klánt és eközben még a Starktól sem kikapni?

---

Győzelmi esélyek:
- 60% =HCS=
- 30% Stark
- 9% Stark-DA
- 1% ASG
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Köszönjük szépen!
azert a végén ezt a győzelmi esélyeket én máshogyan elem meg.. Kicsit erős nekem az a 60%...
De azért köszi! :)

Én még vacilálok, hogy a HCS kapott túl sokat vagy az ASG túl keveset.... nem akarok senkit túl-, alábecsülni
 
Fent